PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در لود فایل های SWF در وب

Mr.Pooya
09-12-2010, 23:41
سلام
چند مدتی مشکلی برام پیش اومده بعد از عوض کردن ویندوز با اینکه آخرین نسخه تمام Component ها رو نصب کردم ولی نمیدونم چرا بعضی از فایل های SWF در مرورگر باز نمی شوند روشون هم که راست کلیک می کنم دو تا گزینه داره اولی نوشته Movie Not Loaded و دومی هم که درباره فلش هست Flash Player جدید هم دارم بعد از تعویض ویندوز اینطوری شد البته امروز ظهر کانکت شدم این مشکل اصلاً پیش نیمد و سایت هایی که الان این مشکل رو دارند درست بودند نمیدونم مشکل از اینترنت هست یا از ویندوز. ممنون میشم راهنمایی کنید. خیلی ممنون:11:

Mr.Pooya
09-12-2010, 23:55
سلام
البته فکر کنم مشکل از ISP باشه چون سایت speedtest هم باز نمیشه و امروز یکجا دیگه هم که تو منطقه ما بود و از همین شرکتی که من گرفتم سرویس گرفته بود دیدم SpeedTest رو باز نمیکنه ؟؟ باز میشه ولی نرم افزار فلش اسپید تست باز نمیشه .

ebicross
11-12-2010, 08:56
اگر از ISP باشه که دیگه هیچی.
اما در همون حالیکه باز نمیشه با یک مرورگر دیگه مثل Chrome تست کنید.
اگر اون هم باز نکرد دیگه معلومه.
اگر باز کرد بگین تا باز کمک کنیم.

Mr.Pooya
11-12-2010, 19:31
اگر از ISP باشه که دیگه هیچی.
اما در همون حالیکه باز نمیشه با یک مرورگر دیگه مثل Chrome تست کنید.
اگر اون هم باز نکرد دیگه معلومه.
اگر باز کرد بگین تا باز کمک کنیم.

سلام
زنگ زدم به ISP گفت این مشکل بوده ولی الان درستش کردیم ولی هنوزم بعضی موقع ها یا بهتر بگم اکثر موقع ها که مودم رو روشن می کنم و کانکت میشم اینطوری میشه با IE و Firefox چک کردم اینطوری بود ولی با Chrome چک نکردم. اگر باز هم اینطوری شد با Chrome هم چک می کنم ببینم چی میشه.

water_lily_2012
11-12-2010, 20:10
با همه مرورگر ها اینطور هست. برای من هم پیش می یاد. نمی دونم دلیلش چیه. ولی بعضی وقت ها یک سایت را باز نمی کنه و چند ساعت دیگه باز می کنه.

Mr.Pooya
11-12-2010, 20:27
با همه مرورگر ها اینطور هست. برای من هم پیش می یاد. نمی دونم دلیلش چیه. ولی بعضی وقت ها یک سایت را باز نمی کنه و چند ساعت دیگه باز می کنه.

مشکل من جدیداً پیش اومده اول درست بود هیچ مشکلی نداشت ولی حدود 1 هفته است اینطوری شده.

water_lily_2012
11-12-2010, 20:58
من حدود سه هفته می شه.
فکر نکنم ربطی به کامپیوتر و سیستم عامل داشته باشه. یا ISP مشکل داره و یا مخابرات

sashaelit
05-10-2012, 20:41
سلام...بد بخت شدیم....من نمیدونم کدوم آدم احمقی سایت adobe رو مثل گوگل بن کرده..حالا هم هیچ فایل فلشی بالا نمیاد....swf برای کار نیاز به ارتباط با سرورش داره اما اینا نمیدونم به چه هدفی این سایت رو بن کردن و از این پیامد ها هم خبر ندارن...من که به اونا پیام دادم...همه با هم بهشون پیام بدیم شاید بردارن...
اینجور که معلومه سرویس اینترنت کشور دست یه مشت آدم نادان هستش