PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دلیل قفل کردن ویندوز 7

farshidcivil
09-12-2010, 21:15
سلام
وقتی میخوام سیستمو ریستارت کنم ویندوزم قفل میکنه، بعضی وقتا هم وقتی به اینترنت وصل میشم و رو IE میکنم سیستم قفل میشه! RAM=3GB

shahab-rayane
11-12-2010, 00:32
مشکل نرم افزاری باید باشه اگر نه از هاردته برو ... نسخه home نصب کن 32 بیت

ebicross
11-12-2010, 08:18
به برنامه هاتون رجوع کنید.
اول در Msconfig در سربرگ Services تیک Hide all microsoft Services رو بزنید و از سرویسهای باقی مانده تمام نا شناسها را غیر فعال کنید.
همچنین برای IE تمام Addonها رو غیر فعال کنید و سیستم را ریستارت کرده و تست کنید. (برای اعمال تنظیمات باید سیستم با موفقیت ریستارت شود)
در مرحله ی بعدی اگر جواب نداد به سوالات جواب بدین:
هنگ هاتون خودش رفع میشه یا نه؟
اگر رفع نشه تا کی باقی میمونه؟ خودتون ریست میکنید یا صفحه ی آبی میده؟
موقع هنگ وقتی کلیدهای Caps Lock یا Num Lock رو میزنید چراغهای روی کیبرد خاموش و روشن میشن یا نه؟

farshidcivil
11-12-2010, 23:39
به برنامه هاتون رجوع کنید.
اول در Msconfig در سربرگ Services تیک Hide all microsoft Services رو بزنید و از سرویسهای باقی مانده تمام نا شناسها را غیر فعال کنید.
همچنین برای IE تمام Addonها رو غیر فعال کنید و سیستم را ریستارت کرده و تست کنید. (برای اعمال تنظیمات باید سیستم با موفقیت ریستارت شود)
در مرحله ی بعدی اگر جواب نداد به سوالات جواب بدین:
هنگ هاتون خودش رفع میشه یا نه؟
اگر رفع نشه تا کی باقی میمونه؟ خودتون ریست میکنید یا صفحه ی آبی میده؟
موقع هنگ وقتی کلیدهای Caps Lock یا Num Lock رو میزنید چراغهای روی کیبرد خاموش و روشن میشن یا نه؟

در msconfig تیکها رو ورداشتم
چجوری بای Addons رو غیر فعال کنم (در ضمن بعد از کانکت شدن امکان باز کردنه IE وجود نداره و سیستم لاک میشه)
مشکلم حل نشد:
1- هنگ ها خودشون رفع نمیشن
2- تا موقعیکه ریست نکنم همینطور باقی میمونه
3-Caps Lock یا Num Lock موقع هنگ روشن و خاموش نمیشن

الان متوجه شدم که وقتی میخوام از bitlocker استفاده کنم، یا وقتی میخوام وارد قسمت advanced در firewall بشم هم سیستم هنگ میکنه، در ضمن هنوز نتونستم نسخه سازگار با ویندوز 7 مادربردم پیدا کنم و هنوز درایور مادربرد نصب نیست

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ebicross
12-12-2010, 11:49
این عکس که گذاشتید مربوط به ویندوز خودتونه؟ این که XP هستش.

شما کابل برق و ساتای هارد دیسکتون رو چک کنید.
اینطور هنگ ها معمولا سخت افزاری هستند.

ویندوز 7 کی نصب کردین؟ از اول همین مشکل وجود داشت؟
درایور خاصی ندارید مثل درایور کارت گرافیک یا هرچیزی که قدیمی باشه به روز نکرده باشید؟

پیشنهاد میکنم تنظیمات Bios رو دیفالت کنید، مخصوصا تنظیمات هارد.
من مشکل مشابه شما رو دیدم که مشکل در نهایت به خاطر استفاده از تبدیل برق ساتا بود که قطعی و مشکل داشت.

farshidcivil
12-12-2010, 18:30
این عکس که گذاشتید مربوط به ویندوز خودتونه؟ این که XP هستش.

شما کابل برق و ساتای هارد دیسکتون رو چک کنید.
اینطور هنگ ها معمولا سخت افزاری هستند.

ویندوز 7 کی نصب کردین؟ از اول همین مشکل وجود داشت؟
درایور خاصی ندارید مثل درایور کارت گرافیک یا هرچیزی که قدیمی باشه به روز نکرده باشید؟

پیشنهاد میکنم تنظیمات Bios رو دیفالت کنید، مخصوصا تنظیمات هارد.
من مشکل مشابه شما رو دیدم که مشکل در نهایت به خاطر استفاده از تبدیل برق ساتا بود که قطعی و مشکل داشت.

منظورم مشخصات سخت افزاریه سستمم بود، من هم ویندوز XP دارم و هم 7 اگه ایراد سخت افزاری باشه باید تو XP هم همین مشکلو داشته باشم که تو XP همه چی اوکیه ولی تو 7 نه... 7 رو دو روز نصب کردم و از روز اول هم مشکل داشت... درایور کارت گرافیک اپدیت نشده و همینطور مادر برد که تو 7 نصب نیستش

ebicross
12-12-2010, 20:36
خب هر دو رو دانلود و نصب کنید.
مشکل سخت افزاری حتما خرابی یک قطعه نیست. ممکنه از همین درایورها باشه.
از همینها شروع کنید.
درایور مادربرد حتما هستش؛ توی انجمن درخواست درایور مطرح کنید.
کارت گرافیک هم که فراوونه.
بایوس رو هم آپدیت کنید تا چیزی باقی نمونه.

farshidcivil
12-12-2010, 23:14
خب هر دو رو دانلود و نصب کنید.
مشکل سخت افزاری حتما خرابی یک قطعه نیست. ممکنه از همین درایورها باشه.
از همینها شروع کنید.
درایور مادربرد حتما هستش؛ توی انجمن درخواست درایور مطرح کنید.
کارت گرافیک هم که فراوونه.
بایوس رو هم آپدیت کنید تا چیزی باقی نمونه.

ممنون از کمکتون، هر دو تا درایو نصب میکنم نتیجه شو میگم، windows 7 upgrade advior هم یه بار امتحان کردم که این پیغامو داد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])