PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : windows photo viewer

meshkiposh2200
08-12-2010, 22:36
با سلام دوستان windows photo viewer من چندتایی عکس که باهاش ببینم هنگ میگنه و به هیچ وجه هم از هنگ دز نمیاد end task هم به هیچ وجه نمیشه و همش در حال end task هست و جالبتر اینکه به هیچ وجه سیستم خاموش و ری استارت نمیشه باید دستی ریست کرد البته بگم در حال هنگ windows photo viewer بقیه ی اجزای ویندوز به خوبی کار میکنند.این را هم بگم همیشه نمیشه ولی اکثر مواقع میشه:31:
نسخه 6.1)7600 اکتیو شده

ebicross
09-12-2010, 21:17
احتمالا مشکلاتی برای فایلهای اصلی سیستم پیش اومده.
یکی از پیش نیازهای Photo Viewer ابزار Net Framework. هستش.
نسخه ی آخرش رو نصب کنید که 4 هستش و باید فینال هم باشه.

همچنین اگر جواب نداد از فرمان Sfc /scannow استفاده کنید.

meshkiposh2200
10-12-2010, 16:58
از جایی نمیشه فهمید کدوم ورژنش نصبه؟

Dew Drop
10-12-2010, 18:00
تو درایو ویندوزتون اینجا رو ببینید.

Windows\Microsoft.NET\Framework اینجا می تونید ببینید کدوم نسخه اش نصب شده

ویا تو رجیستری این مسیر روبرید.

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\.NETFramewor k

meshkiposh2200
10-12-2010, 21:23
ورژن 4 ار نصب کردم فرقی نکرد اون فرمانه را هم زدم چیزی نشد.کلا سیستم زیاد هنگ میکنه 1 ماه نیست سیستمو برداشتم مشخصاتشم خوبه روز به روز هم هنگش داره بیشتر میشه البته بازی یه سنگینی مثل need for speed htرا بازی کردم به مدت یه ساعت چیزی نشد

ebicross
11-12-2010, 08:53
ویروسی نیست سیستمتون؟ یک آنتی ویروس خوب رو نصب و به روز کنید.
همچنین دما رو چک کنید. سرعت چرخش فنها و غیره.
ممکنه آنتی ویروستون سنگینه و یا تنظیمهای خیلی سرسختانه ای! اعمال کردین که باعث هنگ میشه.
نرم افزارهایی که نصب کردین رو کم کنید و اضافی ها رو پاک کنید.
با نرم افزاری مثل Tune up Utilities سیستم رو بهینه کنید.

فرمان رو باید در RUN بنویسید. (Win+R)

meshkiposh2200
13-12-2010, 22:31
من همه ی این کارها را کردم حتی ویندوز را هم عوض کردم مطمئن هم هستم از نظر سخت افزار مشکلی نداره چون need for speed hot porsite راحت و روان اجرا میکنه .هالا دیگه مطمئنم یکی از نرم افزارهای زیر داره اختلال ایجاد میکنه چون من هیچ مشکلی دیگه توی هیچ از بخشهای ویندوز ندارم .فعلا دارم با ACDC سر میکنم ولی هیچی نرم افزار خود ویندوز نمیشه لیست نرم افزار های نصبی را میذارم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ebicross
14-12-2010, 07:00
من همه ی این کارها را کردم حتی ویندوز را هم عوض کردم مطمئن هم هستم از نظر سخت افزار مشکلی نداره چون need for speed hot porsite راحت و روان اجرا میکنه .هالا دیگه مطمئنم یکی از نرم افزارهای زیر داره اختلال ایجاد میکنه چون من هیچ مشکلی دیگه توی هیچ از بخشهای ویندوز ندارم .فعلا دارم با ACDC سر میکنم ولی هیچی نرم افزار خود ویندوز نمیشه لیست نرم افزار های نصبی را میذارم

خب ویندوز که عوض کردین هیچی نصب نمیکردین و تست میکردین.
من که کلا به Kaspersky مشکوکم چون میتونه براحتی آب خوردن یک فیل رو از پا بندازه. :دی

meshkiposh2200
15-12-2010, 01:14
خب ویندوز که عوض کردین هیچی نصب نمیکردین و تست میکردین.
من که کلا به Kaspersky مشکوکم چون میتونه براحتی آب خوردن یک فیل رو از پا بندازه. :دی

اتفاقا تست کردم مشکلی نداشت.اخه کسپر اسکی نرم افزار معروفیه بری تو بخش انتی ویروس ها کسپر اسکی همیشه بالاتر از همست ا

ebicross
15-12-2010, 08:16
اتفاقا تست کردم مشکلی نداشت.اخه کسپر اسکی نرم افزار معروفیه بری تو بخش انتی ویروس ها کسپر اسکی همیشه بالاتر از همست ا
بله معروفه ولی خب سنگینه.
در رده بندی آنتی ویروسها کاسپر به خاطر سنگینیش هیچ وقت نتونسته جایگاه خوبی پیدا کنه. آنتی ویروسهای Avast - Avira و NOD32 برترین آنتی ویروسهای حال حاضر از نظر امنیت و سرعت هستند.