PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل برای هارد 500 گیگ نو ساتا 2 سامسونگ

masoodhacker2008
08-12-2010, 15:40
با سلام و خسته نباشید به تمامی دوستان عزیز فروم تعمیرات سخت افزار
مشکلی برای هارد من پیش آمده که ازتون عاجزانه میخوام کمکم کنید تا به امید خدا حل بشه !!!
من یک هارد 500 گیگ سامسونگ اردیبشهت امسال خریدم که 4 سال گرانتی داره و مدل آن به شرح زیر است :
MODEL:HD503HI
و اینکه مادربردم EPOX است به مدل EP-4PDA3I
حالا حدود یکماه و نیم است خراب شده است .داستان خرابی هارد از این قرار است :
من یک روز داشتم با هاردم کار میکردم دیدم یه صداهایی مانند اینکه برق باشه مانند چطوری بگم جیز جیز یواش برق میامد از قسمت برقی که به هارد بود من کابل آن را عوض کردم !!! بعد وقتی نورتون پارتیشن مجیک را باز میکردم یک ERROR میداد که میگفت آیا میخوای نورتون سکتور 111 از 2 میلیون و خرده ای سکتور را برات درست کنه میزدم آره اما پارتیشن مجیک از کار میفتاد !!!
من یه روز روشن کردم دیدم هارد دیسک را از بایوس میشناسه ولی موقعی که میخواد توی ویندوز اکس پی بره
( من 2 تا ویندوز دارم اکس پی و ویستا ) هنگ میکرد و نمیرفت و باید ری استارت میکردی !!!
البته با کامپیوتر دیگر تست کردم هارد را میشناخت از طریق Device Manager ولی خیلی زور میزد !!!
بعد از چند روز دیدم حالا اصلا نه هارد را از بایوس میشناسه و نه هیچی !!!! میگه :
Boot Disk Failure Please insert System disk And Press Enter
با وجو اینکه نه هارد ضربه خورده نه تعمیر رفته نه در مجاورت امواج موبایل بوده !!!
ببخشید دوستان اگر خسته تان کردم اما به من بگید تو رو خدا چی کار کنم !!! تمام زندگی ام توش بود !!!
ایراد از چی هست !!! از مادربرده !!! از هارده !!!
تو رو خدا کمکم کنید دارم دیوانه میشم !!!!:41::41::41::41::41::41:

Erfan.
08-12-2010, 18:57
با یه مادربرد دیگه چک کنید ... ببینید کار میکنه یا نه ؟

masoodhacker2008
08-12-2010, 19:45
با یه مادربرد دیگه چک کنید ... ببینید کار میکنه یا نه ؟

سلام آقا عرفان
آره با یک سیستم دیگر هم چک کردم که از سیستم خودم خیلی بالاتر بود اما فایده ای نداشت !!!
اگر راهی به ذهنت میاد بگو ممنونت میشم !!!

masoodhacker2008
08-12-2010, 20:27
سلام عرفان جان
ممنونم از کمکت
آره بابا با یک سیستم دیگر که خیلی از سیستم خودم بالاتر بود تست کردم جوابی نگرفتم
اگر راه حلی داری بگو
ممنونم:41::41::41::41::41::41: