PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : راهنمایی فوری در مورد چراغ 132

Amir_051
08-12-2010, 11:36
سلام به همه دوستان.
چند تا سوال دارم اگه میشه راهنماییم کنید. ماشینم 132 از این جدیداست (SL )
1) میخوام لامپ های جلو (سو بالا و سو پایین) رو عوض کنم و از این لامپ های با نور سفید بذارم.
تا جایی که میدونم دو نوع اسرام و نایت بریکر از مارک های خوبه این نوع لامپها هستند. از این دوتا کدوم یکی بهتره و روشنایی بیشتری داره؟؟؟آیا این لامپ ها هم میزان سفیدیشون متفوته مثل زنون؟؟؟ دوستانی که نصب کردن قیمتش چنده؟
2) آیا برای گذاشتن این این لامپ ها آفتامات هم نیازه؟؟؟
3) میخواستم مه شکن جلو هم نصب کنم و لامپ مه شکن رو هم از همینا بذارم. باتوجه به اینکه برای مه شکن 132 ، سایپا خودش سیم کشی رو انجام داده ، آیا آفتامات هم سر راهش قرار داده یا باید خودم بذارم؟؟؟
با تشکر.

Amir_051
09-12-2010, 17:56
ممنون از این همه راهنمایی.
یعنی هیچکدوم از دوستان در این فروم از این نوع لامپ ها استاده نکردند؟؟؟؟؟؟؟؟؟

heinrich_himmler
10-12-2010, 22:50
برای گذاشتن اسرام روی چراغهای جلو باید حتما آفتامات بذاری تا نتیجه بده و توجه داشته باش که با گذاشتن آفتامات گارانتی سیم کشیت باطل میشه!!

برای مه شکن صد البته که اقدام خوبیه اما حتما لامپهای مه شکن رو عوض کن چون نوع ایرانی که به صورت استاندارد روی مه شکنهای 132 نصبه باعث اتصالی و آب شدن سیم کشی مه شکن میشه. آلمانی بنداز.

gigili1567
11-12-2010, 14:33
برای گذاشتن اسرام روی چراغهای جلو باید حتما آفتامات بذاری تا نتیجه بده و توجه داشته باش که با گذاشتن آفتامات گارانتی سیم کشیت باطل میشه!!

برای مه شکن صد البته که اقدام خوبیه اما حتما لامپهای مه شکن رو عوض کن چون نوع ایرانی که به صورت استاندارد روی مه شکنهای 132 نصبه باعث اتصالی و آب شدن سیم کشی مه شکن میشه. آلمانی بنداز.
من از مارک Heila انداختم مه شکن رو (برای 111). (البته کلیدشو هنوز پیدا نکردم. حتی نمایندگی هم کلیدشو نداره، اگه کسی میدونه از کجا باید خرید لطفا راهنمایی کنه). سیماش نسوزه. نور خوبی هم داره. البته نورش زرده.

salar_aziz
13-12-2010, 01:41
ببخشید دوستان من یه سوالی دارم
چراغهای جلو صبا مات هستند اگه بخوام ازین شفافها بزارم قیمتش چنده حدودا؟

Amir_051
17-12-2010, 13:16

دوست عزیز اگه ببرم نمایندگی این کار رو برام انجام میدن؟؟که گارانتی هم باطل نشه؟؟

gigili1567
20-12-2010, 10:36
دوست عزیز اگه ببرم نمایندگی این کار رو برام انجام میدن؟؟که گارانتی هم باطل نشه؟؟
متاسفانه هیچ کدوم از نمایندگیها حتی کلید مه شکن رو هم ندارن. از توپخونه میتونی گیر بیاری. البته من هنوز لنگِ کلیدشم. مجبور شدم فعلا کلید مه شکن عقب رو وصل کنم به جلوییه. از اونجا که تو سیم کشیش دست نمیبری گارانتی باطل نمیشه.

heinrich_himmler
20-12-2010, 19:59

این مورد ربطی به گارانتی نداره و گارانتی شما رو باطل نمی کنه. اگه نمایندگی نداشت بیرون بخرید بدید براتون نصب کنند.
تمامی چراغها، آینه و سپر جزو گارانتی نیستند.

artoor32
02-02-2011, 19:33
من از مارک Heila انداختم مه شکن رو (برای 111). (البته کلیدشو هنوز پیدا نکردم. حتی نمایندگی هم کلیدشو نداره، اگه کسی میدونه از کجا باید خرید لطفا راهنمایی کنه). سیماش نسوزه. نور خوبی هم داره. البته نورش زرده.

متاسفانه هیچ کدوم از نمایندگیها حتی کلید مه شکن رو هم ندارن. از توپخونه میتونی گیر بیاری. البته من هنوز لنگِ کلیدشم. مجبور شدم فعلا کلید مه شکن عقب رو وصل کنم به جلوییه. از اونجا که تو سیم کشیش دست نمیبری گارانتی باطل نمیشه.

کلید نمیخواد.شرکت خودش واسش کلید گذاشته.باید بگردی کلیدشو پیدا کنی.به یه باطری ساز بدی خودش میدونه.

sourena
02-02-2011, 19:50
1) میخوام لامپ های جلو (سو بالا و سو پایین) رو عوض کنم و از این لامپ های با نور سفید بذارم.
تا جایی که میدونم دو نوع اسرام و نایت بریکر از مارک های خوبه این نوع لامپها هستند. از این دوتا کدوم یکی بهتره و روشنایی بیشتری داره؟؟؟آیا این لامپ ها هم میزان سفیدیشون متفوته مثل زنون؟؟؟ دوستانی که نصب کردن قیمتش چنده؟

به هیچ عنوان مثل زنون نیست.....چون زنون ترانس داره و کلا با اون ارامها فرق داره!

2) آیا برای گذاشتن این این لامپ ها آفتامات هم نیازه؟؟؟

بله.....ولی به احتمال خودش باید داشته باشه!

artoor32
03-02-2011, 02:06

به هیچ عنوان مثل زنون نیست.....چون زنون ترانس داره و کلا با اون ارامها فرق داره!

بله.....ولی به احتمال خودش باید داشته باشه!

برای لامپ های اسرام که حدود 9 10 تومن هست افتامات نمیخواد.خودم ازشون انداختم.

ولی لامپهای زنون که حدود 60 70 تومن هستن , همراه خودش افتامات داره!

farzadff
08-03-2011, 13:29
سلام به دوستان عزيز
يه مدتي هست پرايد132 گرفتم
موقع رانندگي شب همه گير ميدن كه نور بالا هستي
ولي بردم نمايندگي تنظيم هم شده
خود نمايندگي ميگه نورش بالا هست و لي نور پايينه..شدت نور بيشتري داره
يه راهنمايي بكنين چيكار كنم مشكلم حل بشه؟

ممنون از همه

esi_241
13-03-2011, 08:03
منم 132 SL دارم . نور بالاش اصلا معلوم نیست کجا میزنه .
چون اونجور که باید بزنه تو چشم ماشین جلویی اصلا اونجوری نیست.
فکر کنم زیادی توی آسمون میزنه .
نمیدونم چجوری باید تنظیم بشه
اون قرقره تنظیم از داخل هم نتونست خوب تنظیمش کنه

heinrich_himmler
13-03-2011, 13:03
پراید کلا نور پاین خفن و نو بالای خیلی خفنتری ( صرفا برای راننده مقابل) داره. در مورد 132 و 111 به علت تغییر ساختار چراغ و گاها داشتن آپشن تغییر زاویه تابش بسیار پیش اومده که زاویه تابش کلا نا میزان بوده. این مشکل با مراجعه به یک باتریساز پر حوصله تا حدود زیادی قابل حله.

CHEGUEVARA.
14-03-2011, 18:28
من یه دونه چراغ 111 موتور دار دارم هرکی خواست pm بده:46:

heinrich_himmler
25-03-2011, 00:19
من یه دونه چراغ 111 موتور دار دارم هرکی خواست pm بده:46:
طلا داری. دو دستی بچسب بهش :20: