PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ارتباط با علما از طریق مسنجر ایرانی

mohammad ashena
14-05-2006, 19:32
توضیحات:ارتباط آسان شیعیان با دفاتر مراجع عظام در راستای پاسخگویی به سوالات شرعی و رفع شبهات، یکی از اهداف طرح ارتباط شیعی است که مبتنی بر فناوری انتقال گفتار از طریق اینترنت و با تکیه بر دانش فنی داخل کشور، پیاده‌ سازی شده است. در این طرح شیعیان میتوانند پس از انتخاب یکی از دفاتر مراجع، سوالات خود را به صورت گفتاری بپرسند. در این روش، پاسخگویی به سوالات اولا به صورت زنده است و ثانیا پاسخگوها به زبانهای مختلف، جوابگوی سوالات هستند.

این برنامه با همکاری ستاد پاسخگویی به مسایل مستحدثه دینی دفتر تبلیغات حوزه علمیه قم اجراء می شود
دريافت نرم افزار:

کاربر با مراجعه به سايت اينترنتي مرجع مورد نظر، نرم افزار ارتباط شيعي را که حجمي کمتر از 1 مگابايت دارد دريافت ميکند. اين نرم افزار نيازي به نصب کردن ندارد.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

masoud_35_teh
14-05-2006, 21:00
'همچین گفتی ارتباط با علما گفتم حتما با افلاطون یا ادیسون یا بل یا یکی از مخترعین علمی میشه ارتباط برقرار کرد

*NashenaS*
14-05-2006, 21:09
ارتباط با علما از طریق مسنجر ایرانی
كار هاي مملكتي و دولتي رو همه رسيدن تموم شده...حالا مي خان چت كنن نه؟ [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MESHKIPOSH
14-05-2006, 21:14
اين مسنجر پارسال هم بود و بعد از يه مدت ديگه كار نميكرد .بعد هم با نماينده دفتر علما ميتونيد ارتباط برقرار كنيد و سوالات فقهي بپرسيد .

mohammad ashena
14-05-2006, 22:01
ببخشید!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :blink:

Tornado2800
08-11-2006, 21:43
لینکش کجاست حالا !؟

royaye_talkh55
09-11-2006, 06:24
دوستان عزیز
بنده خدا اومده نرمافزار معرفی کرده نیومده اینجا نظر سنجی راه بندازه که کی چیکار کرده ! الان این دوستمون پیش ودش میگه که دیگه نرم افزار معرفی نمی کنم
دوستان اگه میخواهید برنامه رو دانلود کنید وگر نه هیچی:)
از اساتید مخصوصا اشکان معذرت:)

mehdi_vsgh
09-11-2006, 12:44
اقا محمد این برنامه قبلا معرفی شده بود خود من هم اینو معرفی کردم!! [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]