PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چطور استفاده اینترنت رو محدود کنم؟

samboliya
06-12-2010, 22:12
دوستان خسته نباشید من یه سیستم دارم که شبا برا دانلود روشن میزارشم حالا مشکلم اینه که دادشم شبا دور از چشم من میشینه پای سیستم:31:منم میخوام که نتونه از اینترنت استفاده کنه نه بسایت باز کنه نه چت بره فقط اینترنت دانود منجر بتونه از اینترنت استفاده کنه:10:برنامه یا روشی برا این کار هست که مطعن باشه و راحت نشه ازش رد شد

babak_gww
08-12-2010, 20:21
خب روشهای خیلی زیادی هست ...

ولی خب اسون ترین راه اینه که اول یک پسورد برای یوزر ویندوزت تعریف کنی ... بعد بری توی کنترل پنل و stand by اتوماتیک رو فعا کنی و زمانش هم بزاری مثلا بعد از 5 دقیقه ...

اینطوری بعد از 5 دقیقه سیستمم استند بای میشه ... ولی دانلود منیجرت به دانلود ادامه میده ... و اگه کسی بخاد وارد ویندوز بشه نمیتونه چون پسورد گذاشتی

موفق باشی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amir Varasteh
08-12-2010, 22:59
دوستان خسته نباشید من یه سیستم دارم که شبا برا دانلود روشن میزارشم حالا مشکلم اینه که دادشم شبا دور از چشم من میشینه پای سیستم:31:منم میخوام که نتونه از اینترنت استفاده کنه نه بسایت باز کنه نه چت بره فقط اینترنت دانود منجر بتونه از اینترنت استفاده کنه:10:برنامه یا روشی برا این کار هست که مطعن باشه و راحت نشه ازش رد شد
سلام.

یه راه ساده.

شما برای اکانتت پسورد بزار.

بعد که شب خواستی بری بخوابی ، صفحه رو Lock کن!

حالا دادشت چون پسورد نداره نمیتونه کاری بکنه:27:

Lock کردن هم با دکمه های Windows+L انجام میشه.

فک کنم بهترین راه همین باشه.

چون Standby که دوستمون گفت ممکنه فعالیتهای سیستم رو مختل کنه.چون بعضی سیستمها خاموش میشه با Standby.

بهترینش همینه که گفتم.

موفق باشی:21: