PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا استادین و دوستاران افتر افکت به سوال ساده من جواب بدن ممنون

tatu_mail
06-12-2010, 18:09
سلام
دوستان
من علاقه زیادی به میکس و کلیپ سازی دارم
یه سوال:
آیا با آفتر میشه روی یه ویدئو خام مثل فیلم عروسی افکتهای دوربین یا افکتهای جالب داد؟
مثلا کلیپ ارش رو همه دیدن مثلا به شخص که ته سالن هستو بکشی جلو از لا بلای مردم نمیدونم منظورمو رسوندم یا نه؟
یا کاری جالب دیگه
به طور کل منظورم این بود که برای دست کردن و افکت دادن حتما باید پرده کروماکی داشته باشم یا روی یه ویدو کلیپ هم میشه افکت اضافه کرد

ممنون یه توضیح مختصر بدید
ممنون از شما
به نظر شما یه کسی که علاقه داشته باشه و استعادش خوب باشه چند وقته دستش راه میوفته
:11:

basketball
06-12-2010, 20:24
ببین پریمیر کار شما را راه میندازه مخصوصا فیلم های عروسی
توی افتر کلیپ رو میسازند ادیت می کنند و.....
آره باید کروماکی داشته باشی
واسه فیلم های عروسی افتر زیاد لازم نمیشه کلیپ آرش دستا بالا با افتر ساخته شده البته بعضی قسمتاش ولی خوب ارزش کار کردن داشته
ولی میشه با افتر روی فیلم های عروسی و..دوربین کار کرد و...

tatu_mail
06-12-2010, 20:53
ممنون دوست عزیز
من نمیخوام صرفا فیلم عروسی میکس کنم برای نمونه و مثال بود که گفتم من یه فیلم عروسی دیدم که تغریبا تو مایه های کلیپ ارش دوربین به دوربین میشد ولی از پرده کروماکی خبری نبود چون کاملا تو مجلس عروسی با مهمانان بود
من ویدئو کلیپ ساده هم درست میکنم معمولی البته بیشتر برای فان و سرگرمی ولی میخوام حرفه ای کنم کارو و یه چیز خاص در بیارم تقزیبا مثل کلیپ ارش نه به اون حرفه ای بودن
چون اون کروماکی میخواد
من میخوام رویه یه ویدئو معمولی کار کنم آیا میشه؟

basketball
06-12-2010, 23:46
چرا نشه
پریمیر در کنار افتر خیلی خوبه البته در سطح های بالاتر نیاز به تری دی مکس، مایا و.......داری
واسه شروع افتر خوبه
پریمیر هم یه سیخ کولکش بکن

reza2kn
07-12-2010, 08:50
سلام دوست عزیز:40:
بله از تونستن که میتونه افتر ، فقط باید قسمت های کوچیک رو وارد افتر کنی نه فایل های 1 ساعته!
این افکتی رو هم که گفتین رو میشه با افتر بدون کروماکی هم انجام داد ولی خوب زمان زیادی میبره...
سوالی داشتین در خدمتم....
موفق باشید:11:

tatu_mail
07-12-2010, 10:23
ممنون از کمک هاتون
مرسی
یه سوال دیگه پرده و تجهیزات کروماکی از کجا باید بخرم و اینکه نه حرفه یه چیز کار راه انداز خوب
و اینکه حتما حتما باید یه دوربین فیلم برداری حرفه ای داشته باشم؟
یا میتونم با دوربین عکاسی حرفه که کیفیت فیلم برداریش Full HD 1080 باشه این کارو هم بکنم مثلا دوربین D500 Canon & Nikon D3100 ????

basketball
07-12-2010, 14:39
دوربین میخوای چکار 1080 فول برو حال کن، البته واسه ساخت تیزرهای شخصی و......اسه فیلم های عروسی و ساخت تیزر واسه شرکت ها دوربین بهتری میخواد!
همون طوری رضا جان گفتن افتر واسه ایمپورت یه فیلم 1 ساعته نیست منظورم اینه اون قسمتی که میخواین کار بشه رو باید فقط وارد کنید

ham88
08-12-2010, 01:53
اگه میخوای کار کروماکی انجام بدی باید از دوربینی با تفکیک رنگ بهتری استفاده کنی که حداقل از 2 میلیون شروع میشه با این دوربینها کروماکی گرفتن جالب نمیشه الان کروماکیهایی که تو سیما میبینیم اکثرا با بتاکم سونی گرفته میشن دوربین قدیمیه ولی تقریبا 20 میلیون قیمت داره برای کروماکی بیشتر از رزولوشن باید به تفکیک رنگ توجه کرد