PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای خرید رم+ مادربرد + سی پی و با 150 تومن نظر شما چیست؟

pashangparsi6
05-12-2010, 22:00
با درود

دوستان گرامی قیمت رو می تونم تا 150 هزار تومن بپردازم. برای من گرافیک برای بازی کردن خیلی مهم هست

چیزهایی که نیاز دارم

cpu amd (اگر ارزون تر هست از اینتل)

ram 2 gig

vga

حالا از دید شما من یک مادربرد با یک گرافیک آنبرد بگیرم بهتر هست یا اینکه این دو را جدا بگیرم؟ نزدیک به 150 هزار تومن می تونم هزینه کنم و البته دوست دارم که از تازه ترین فن آور ها هم پشتیبانی بکنه هر چند می دونم با این پول نمی شه بهترین ها رو داشت ولی خب یک چیزی باشه که به هر حال بازی های کنونی رو جواب بده و چیز جدیدی به شمار بیاد

با 150 تومن و برای بازی از دید شما بهتر هست که یک مادربرد آنبرد بگیرم یا مادربرد و گرافیک جدا؟ رم هم باید خریداری بشه البته

----------------
یک پرسش دیگه هم دارم اینکه پاور قدیمی رایانه ی من یک پاور هست به نام بنز! و روش نوشته شده 450W آیا می تونم از همین پاور بهره ببرم؟

pashangparsi6
06-12-2010, 13:25
یک پرسش کلی و جدا از مشاوره اینکه کلا خرید مادربرد آنبرد توصیه می شه یا خیر؟ در چه صورت توصیه می شه؟

iceweek
06-12-2010, 14:07
با این پول نمیشه cpu+mboard+ram+vga خرید و باهاش بشه بازی هم کرد.شما باید یا بودجتو بیشتر کنی یا یه xbox دسته دوم پیدا کنی و بخری
مادربرد گرافیک انبرد هم به درد بازی نمیخوره.برای بازی فقط برای کارت گرافیک حداقل باید 80-100 تومان هزینه کنی

pashangparsi6
06-12-2010, 15:19
با این پول نمیشه cpu+mboard+ram+vga خرید و باهاش بشه بازی هم کرد.شما باید یا بودجتو بیشتر کنی یا یه xbox دسته دوم پیدا کنی و بخری
مادربرد گرافیک انبرد هم به درد بازی نمیخوره.برای بازی فقط برای کارت گرافیک حداقل باید 80-100 تومان هزینه کنی

دوست گرامی در آینده می شه حداکثر یک کارت گرافیک خوب خرید و انداخت روش. چیزی که فعلا همین بازیهای معمول توی بازار رو جواب بده کافیه

تنها اینکه مادربرد فن آوری های روز رو پشتیبانی کنه تا در آینده اگر خواستم افزایش بدم و قطعات قوی تر بندازم روش بتونه پشتیبانی کنه

با این شرایط چه چیزی رو پیشنهاد می دن دوستان؟

pasargadd
06-12-2010, 15:33
دوست گرامی در آینده می شه حداکثر یک کارت گرافیک خوب خرید و انداخت روش. چیزی که فعلا همین بازیهای معمول توی بازار رو جواب بده کافیه

تنها اینکه مادربرد فن آوری های روز رو پشتیبانی کنه تا در آینده اگر خواستم افزایش بدم و قطعات قوی تر بندازم روش بتونه پشتیبانی کنه

با این شرایط چه چیزی رو پیشنهاد می دن دوستان؟
شما توی چندتا انجمن تاپیک میزنی؟
اینطوری باعث شلوغ شدن و بهم ریختگی تاپیک و همچنین سردرگم شدن خودتان میشوی
:11::11:

pashangparsi6
06-12-2010, 15:59
شما توی چندتا انجمن تاپیک میزنی؟
اینطوری باعث شلوغ شدن و بهم ریختگی تاپیک و همچنین سردرگم شدن خودتان میشوی
:11::11:

درود

دوست گرامی شما راهنمایی فراوانی کردین. ولی بهتر دیدم که پیش از خرید هر چقدر می تونم در بخش های گوناگون از دیگر دوستان م نظری بپرسم تا به بهترین نتیجه برسم.

من باز هم از همه ی دوستانی که کمک می کنند سپاس گذاری می کنم