PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عرق کردن دست و پا - بیش از حد !!

HESAM_5700
05-12-2010, 20:44
سلام.

دوستان عزیز من از وقتی که یادم نیس :دی دست و پام عرق میکرد به شدت:19: .. یعنی جوری که بعضی وقتا میگم از گردن دستامو قطع کنم :دی

باز پاهام زیاد مهم نیس ولی دستام .... :41:

وقتی با آیپاد کار میکنم یا با پی سی بازی میکنم خیس میشن !!!!×!!!! ( در این حد :13: )

آزمایش تیرویید هم دادم گفتن مشکلی نیس!!

خلاصه چه کنم؟

چه راه حلی هست؟؟؟

ممنون:40:

Old_Chater
05-12-2010, 23:28
من اينجوري بودم رفتم دكتر برام فلوكستين تجويز كرد خوب شدم البته اين به اين معني نيست كه فلوكستين واسه شما هم خوبه

officer
05-12-2010, 23:36
من یه چیزایی شنیده بودم راجبه اینکه مثلا دستتون رو بزارین توی آبغوره ، خیلی مضحکه ولی خب تبادل اطلاعات کردم الان [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

خودمم دارم همین مشکل رو ، گاهی به این فکر میوفتم مام ضد عرق بزنم به دستم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

HESAM_5700
06-12-2010, 09:09
پس پرابلميه كه اكثراً دارن. :دي بعضي از دوستاي خودحم اينطورن.

دكتر رفتم گفت تيروييدته آزمايش دادم گفت نه.

حالا اون فلوكستين چيه دقيقاً ؟؟؟. ميشه توضيح بديد؟

HESAM_5700
06-12-2010, 10:18
من اينجوري بودم رفتم دكتر برام فلوكستين تجويز كرد خوب شدم البته اين به اين معني نيست كه فلوكستين واسه شما هم خوبه

چه دكتري رفتين؟؟

amd>intel
06-12-2010, 10:41
فلوكستين ضرر هاش بيشتر از اين حرفهاست كه براي درمان تعرق دست استفاده بشه .
عوامل تعريق دست و پا
• عوامل‌ ژنتیکی‌ ممکن‌ است‌ مؤثر باشند.
• استرس‌ یا اضطراب‌ مزمن‌
• تب‌ و عفونت‌
• سرطان‌، مثل‌ لنفوم‌
• پرکاری‌ تیرویید
• حمله‌ قلبی
• یائسگی‌
• بعضی‌ از داروها و موادمخدر
• محدودیت‌ از موادمخدر
• در مواردی‌ علت‌ ناشناخته‌ است‌.

عوامل تشدید کننده بیماری
• استرس‌
• فعالیت در زمان ابتلا به این بیماری سنگین‌ بدنی‌
• هوای‌ گرم‌

MeHrDaD-91
06-12-2010, 10:47
آقا پس خوشبختم من هم دستهام بدجور عرق می کنه.
تا حالا هم هیچ اقدامی براش نکردم باید عادت کنی. :20:

Old_Chater
06-12-2010, 14:01
فلوكستين ضرر هاش بيشتر از اين حرفهاست

ميشه چندتا از ضرراش رو بگي من 2 ساله مصرف ميكنم ضرر خاصي ازشس نديدم

karin
08-12-2010, 17:19
خانم ها و آقایون محترمی که قصد دارند معافی بگیرند تشریف ببرند متفرقه ، تاپیک سربازی ;)

از انحراف بحث تاپیک و پست های بی ارتباط با موضوع خودداری نمایید لطفا

monire99
12-12-2010, 15:31
اداش منم کف و دست و پاش بشدت عرق میکرد ماه مهر پیش یکی از دکترهای معروف عمل کرد و الان کف دستاش کاملا خشک شده.برای خلاص شدن از شر عرق دست دو روش وجود داره 1.عمل 2.یونتفورزیس برای اطلاعات بیشتر نظرات لینک زیر رو بخون

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

tik-tak
13-12-2010, 00:59
من خودم این روش رو استفاده کردم . خیلی خوب جواب داد . ولی بدیش اینه که باید مداوم استفاده کرد . این روش رو قطع کنی تا 10 روزی کاملا دستها خشکه خشکه ولی باز دوباره روز از نو روزی از نو ! ولی به نظرم می ارزه که تا آخر عمر استفاده کرد . من که خودم دوباره می خوام شروع کنم . به این لینک مراجعه کنید . ما رو هم از دعای خیرتون بی نصیب نذارید.

به اینجا هم سر بزن ببین چقدر هم درد داریم

saba_moha
13-12-2010, 13:06
همونطور که دوستان اشاره کردند،تعریق بیش از حد علل مختلفی داره و خیلی وقت ها هم نمیشه واقعا علتشو مشخص کرد ،درمان هایی هم که صورت میگیره اغلب در جهت کنترل اون هستند مثل مصرف داروهای انتی کولینرژیک و یا ارام بخش و...که البته باید تحت نظر پزشک و با توجه به علت اون تجویز بشن......

داروی فلوکستین هم برای درمان تعریق به کار نمیره(در درمان اختلالات افسردگی و اظطراب به کار برده میشه)و اگر هم در مورد این دوستمون جواب داده در رابطه با این بوده که در راستای بهبودی عارضه اصلی ایشون (شاید اضطراب و اختلالات اعصاب)تعریقشون را هم بهبود داده است.