PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در باره نروي هشت وده

saeid333
05-12-2010, 19:57
سلام
درنروي هشت(مثل عكسهاي زير) يك قسمتي وجود داشت به نام nero imagedrive كه با آن ميشد ايميجهايي كه با نرو درست شده را ديد ولي در نرو ده اين امكان را من پيدا نكردم آيا اين امكان در نروي ده وجود ندارد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ask_bl
05-12-2010, 23:19
سلام
گویا این قابلیت فقط رو ورژن های پایین تر بوده ،و دیگه نمیذارن ،ولی میتونین برای لود کردن ایمیج ها از نرم افزار DAEMON Tools Lite 4.35.6 که رایگان هم هست استفاده کنین .

saeid333
06-12-2010, 10:03
سلام
گویا این قابلیت فقط رو ورژن های پایین تر بوده ،و دیگه نمیذارن ،ولی میتونین برای لود کردن ایمیج ها از نرم افزار DAEMON Tools Lite 4.35.6 که رایگان هم هست استفاده کنین .

پس ايميج هايي كه نرو خودش ميگيرد را خودش نشان نميدهد جالبه

يعني فقط با اين نرم افزار DAEMON Tools Lite 4.35.6 ميشود ديد يا راه ديگه ايي هم دارد كه با خود نرو باشد

Ghaioom
06-12-2010, 10:13
سلام
من اینو تست نکردم ولی بازم میگم. شاید اجرا نشه! :31:

تو نسخه ای که image drive هست برو تو پوشه نرو و کل پوشه image drive رو یه جا دیگه کپی کن بعد نسخه جدید تر که ریختی اون پوشه image drive رو تو پوشه نرو بریز بعد برو تو پوشه image drive بعد فایل exe رو اجرا کن.

موفق باشید.

hkhafan
06-12-2010, 20:25
پس ايميج هايي كه نرو خودش ميگيرد را خودش نشان نميدهد جالبه

يعني فقط با اين نرم افزار DAEMON Tools Lite 4.35.6 ميشود ديد يا راه ديگه ايي هم دارد كه با خود نرو باشد

سلام ؛

دوست عزیز ظاهراً از نسخه ی 9 به بعد دیگه این قابلیت ساپورت نمیشه ، تنها کاری هم که از داخل نرو می شه با این ایمیج ها کرد رایت کردنشونه!

Farjameh
07-12-2010, 15:49
به غیراز این قابلیت، قسمت های دیگه هم مثل Video CD، Viedo DVD، Mini DVD و ... حذف شده.
من خودم از نرو 8 استفاده می کنم و از 10 بهتره.

hkhafan
07-12-2010, 19:30
به غیراز این قابلیت، قسمت های دیگه هم مثل Video CD، Viedo DVD، Mini DVD و ... حذف شده.
من خودم از نرو 8 استفاده می کنم و از 10 بهتره.

سلام ؛

دوست عزیز تمام اون بخش هایی که اسم بردید ، تو ورژن های جدید به قسمت Nero Vision منتقل شده. ( حتماً یه نگاه بهش بندازید )

در ضمن مطمئن باشید هرچی ورژن یه نرم افزار بالاتر میره مطمئنّاً کاراییش هم بیشتر میشه ( وگرنه کمپانی سازنده بدبخت میشه که :31: )
راجع به بخش image drive هم حتماً واسه این کارشون دلیلی داشتن که حذفش کردن ( مثل وجود رقیبای گردن کلفت یا فیدبک هایی که مشتری هاشون بهشون میدادن )

موفّق باشید:40:

badterojan
19-06-2011, 11:32
سلام
من اینو تست نکردم ولی بازم میگم. شاید اجرا نشه! :31:

تو نسخه ای که image drive هست برو تو پوشه نرو و کل پوشه image drive رو یه جا دیگه کپی کن بعد نسخه جدید تر که ریختی اون پوشه image drive رو تو پوشه نرو بریز بعد برو تو پوشه image drive بعد فایل exe رو اجرا کن.

موفق باشید.

سلام
منم همین مشکل رو دارم
به قول دوستمون کسی که image drive ورژن پایین تر داره اینجا بزاره تا منم روش دوستمون رو تست کنم

ممنون