PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بحث و راهنمايي در مورد ثبت نام كنكور سراسري 90

Alireza SM
05-12-2010, 19:24
كنكور سراسري 90 از 16آذر شروع ميشه ثبت نامش و براي اينكه تاپيك هاي جداگانه زده نشه بهتره در اين تاپيك بحث و تبادل نظر كنيم و كسايي كه لازم هست بهشون كمك كنيم

فكر ميكنم اگه تا پايان مهلت ثبت نام كنكور 28 آذر تاپيك باز باشه كافي هست

لطفا از كمك كردن به يوزرهاي جديد هم دريغ نكنين

Alireza SM
06-12-2010, 11:03
بچه ها خريد آنلاين كارت ثبت نام ار الان شروع شده . من همين امروز خريد كردم

خيلي مطمعن و قابل قبول هست فقط حواستون باشه كه هنگام خريد از خدمات بانك پارسيان استفاده كنيد كه سرعت بيشتر داره و حروف امنيتيش هم راحت تر هستند و سايش هم از [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] استفاده ميكنه

حتما هم شماره و رمز كارتتون رو در بخش Draft هاي ايميل + بخش Note هاي گوشيتون ذخيره كنين تا امكان از دست رفتنش نباشه

babak_gww
08-12-2010, 15:04
سامون علیک :دی

میگم یه سوال ... چطور میشه که ، یعنی اصلا احتمالش هست که مثلا ما بیایم ثبت نام کنیم و کد رهگیری هم بگیریم ... ولی زمان دادن کارت بفهمیم که ای داد اسم ما نیست تو لیست کنکوریها ... اونوقت چیکار میشه کرد

avator20002000
08-12-2010, 18:37
سلام بچه (کمک فوری احتیاج دارم)
در بخش 9 نوشته: هشت / 1 188589
و در شناسنامه من فقط نوشته يك 188589 .مي خواستم ببينم يعني درست اين قسمت براي من ارسال شده يا مشكل دارد؟

p_p_k
09-12-2010, 12:49
سلام. بچه ها كد سوابق تحصيلي رو چجوري بايد بگيريم؟؟؟؟؟

avator20002000
09-12-2010, 14:51
کسی الان می تونه ثبت نام کنه ؟رای من اخطار
..:: پيام هاي خطاي ذيل را بررسي نماييد ::..
<LI type=disc>داوطلب گرامي به منظور رعايت اصول ثبت نامي لطفا تمامي پنجره هاي ثبت نامي خود را بسته و عملياتي که قصد انجام آن را داشتيد يک بار ديگر و از ابتدا انجام دهيد
میاد !

امروزم رفتم اموزش پرورش گفتم خانم این قسمت 9 من درست ثبت شده؟گفت اره!
من که نفهمیدم کجای هشت/1 با الف یکیه؟
الانم که هی می گه دوباره فورم را پر کنید!
برای کسی اینجور مشکلی پیش اومده؟
اموزش پرورش چیزی نباید به ما بده وقتی اونجا میریم ؟

vahid-p
09-12-2010, 20:39
سلام. بچه ها كد سوابق تحصيلي رو چجوري بايد بگيريم؟؟؟؟؟
باید بری سایت سازمان سنجش و تو لینک :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
و با اطلاعات شخصی وارد می شین و دوباره اطلاعاتتون رو چک می کنید و پس از تایید کد رهگیری بهتون می ده و می تونید ثبت نام کنید.

princeofpersia_7
09-12-2010, 23:36
رفقا امیدوارم واستون در این مورد مشکلی پیش نیاد. خدا رو شکر من راحت موفق شدم اطلاعاتم رو ببینم و تایید کنم و کدش رو هم گرفتم. تمامی اطلاعات هم درست بود..و مشکلی نداشت. فکر نکنم نیازی به پایگاه های ساهت باشه. به هرحال که با شانس و اقبال از این مرحله اش گذشتیم.. بقیه شو خدا به خیر کنه :31:

vahid-p
10-12-2010, 01:14
رفقا امیدوارم واستون در این مورد مشکلی پیش نیاد. خدا رو شکر من راحت موفق شدم اطلاعاتم رو ببینم و تایید کنم و کدش رو هم گرفتم. تمامی اطلاعات هم درست بود..و مشکلی نداشت. فکر نکنم نیازی به پایگاه های ساهت باشه. به هرحال که با شانس و اقبال از این مرحله اش گذشتیم.. بقیه شو خدا به خیر کنه
احتمالا مدرسه شما خودش براتون اینکار رو انجام داده، وگرنه باید تایید بشه.

منم که ثبت نام کردم و حالا باید بخونیم تا کنکور. امیدوارم بقیه هم بدون دردسر بتونن ثبت نام کنن. اگه سایت شلوغ بود، نیمه شب برین.

princeofpersia_7
10-12-2010, 13:54
احتمالا مدرسه شما خودش براتون اینکار رو انجام داده، وگرنه باید تایید بشه.

من وقتی به اون صفحه ای که باید برای تایید سوابق روش کلیک میکردیم رفتم..وقتی وارد شدم.. یک فرم بود.. که من فقط باید اطلاعات رو میدیدم و تایید میکردم با تیک زدن ! معدل کل دیپلم و معدل کتبی هم بودن...با سایر اطلاعات شخصی...خدا رو شکر برای من که مشکلی نداشت...حالا نمیدونم بقیه دوستان چه صفحه ای براشون باز میشه :31:

Alireza SM
10-12-2010, 15:46
بچه ها كسايي كه اطلاعات غلط وارد كردند و يا اطلاعات نادرست رو تاييد كردند نگران نباشن كه در اواخر دي ماه كه قراره دوباره اطلاعاتشون رو تاييد كنن ؛ ميتونن اطلاعات رو ويرايش هم بكنن

p_p_k
10-12-2010, 17:45
سلام. بچه ها من تمام مشخصاتم در سوابق تحصيليم درست بود به جز شماره سري شناسنامم كه چون عوضش كرده بودم تغيير كرده بود. و تاييدشون نكردم. حالا برم اموزش پرورش همون موقع برام درستش ميكنن يا نه ميگن چند مدت ديگه درست ميشه؟؟؟

avator20002000
10-12-2010, 20:21
بچه ها كسايي كه اطلاعات غلط وارد كردند و يا اطلاعات نادرست رو تاييد كردند نگران نباشن كه در اواخر دي ماه كه قراره دوباره اطلاعاتشون رو تاييد كنن ؛ ميتونن اطلاعات رو ويرايش هم بكنن
من که نتونستم هنوز ثبت نام کنم چی؟

nafas
11-12-2010, 13:01
میگم حتما باید بری پایگاه ساهت ؟
وقتی تو سایت هست تایید میکنی اونجا چرا باید بری ؟

خلاصه اینکه اونجا اگه بخوای بری چی باید بببری ؟
میگن کارنامه گسترده میخواد ! منم ندارم !

ماله دوستم دیدم کد ایناش زده بود با نمرات کتبی و یه مهر کرده بود !
من چیکار کنم حالا ؟

توی سایت سنجش که رفتم سری شناسنامم خراب بود چیکار کنم ؟

molaali
11-12-2010, 13:15
من که نتونستم هنوز ثبت نام کنم چی؟

خب یه هفته دیگه واسه ثبت نام وقت هست.

میگم حتما باید بری پایگاه ساهت ؟
وقتی تو سایت هست تایید میکنی اونجا چرا باید بری ؟

خلاصه اینکه اونجا اگه بخوای بری چی باید بببری ؟
میگن کارنامه گسترده میخواد ! منم ندارم !

ماله دوستم دیدم کد ایناش زده بود با نمرات کتبی و یه مهر کرده بود !
من چیکار کنم حالا ؟

اگه معدل و سال گرفتن دیپلم و .. . درست بود همون جا تایید کن. دیگه نیازی نیست بری آموزش و پرورش.

توی سایت سنجش که رفتم سری شناسنامم خراب بود چیکار کنم ؟
یعنی همه چیز درست بود غیر از این؟
خودت برو و داخل ثبت نام سری شناسنامه رو وارد کن. فکر نکنم مشکلی پیش بیاد.

nafas
11-12-2010, 13:47
خب یه هفته دیگه واسه ثبت نام وقت هست.

اگه معدل و سال گرفتن دیپلم و .. . درست بود همون جا تایید کن. دیگه نیازی نیست بری آموزش و پرورش.

یعنی همه چیز درست بود غیر از این؟
خودت برو و داخل ثبت نام سری شناسنامه رو وارد کن. فکر نکنم مشکلی پیش بیاد.

اره فقط این خراب بود !
حالا فردا میرم باجه سازمان سنجش تو یکی از مدارس اونجا هم کد و اینا میدن !
ببینم اون چه میکنه یه روز 2 روز زیاد فرقی نمیکنه !
درست ثبت شه روزش مهم نیست

avator20002000
11-12-2010, 18:18
اره فقط این خراب بود !
حالا فردا میرم باجه سازمان سنجش تو یکی از مدارس اونجا هم کد و اینا میدن !
ببینم اون چه میکنه یه روز 2 روز زیاد فرقی نمیکنه !
درست ثبت شه روزش مهم نیست
سازمان سنجش مگه تو مدارس باجه داره؟
اگه منم مشکل مثل شما رو داشته باشم کجا باید برم؟
شما کد 12 رقمی رو گرفتید؟یعنی تائید کردید اونو؟
اگه من الان برم ازاد دانشگاه می تونم ثبت نام کنم یا نه؟

omnia.2008
11-12-2010, 18:53
دوستان من اخر سر ثبت نام کردم:31:

molaali
11-12-2010, 19:19
دوستان من اخر سر ثبت نام کردم:31:

مبارک باشه!

nafas
11-12-2010, 22:23
سازمان سنجش مگه تو مدارس باجه داره؟
اگه منم مشکل مثل شما رو داشته باشم کجا باید برم؟
شما کد 12 رقمی رو گرفتید؟یعنی تائید کردید اونو؟
اگه من الان برم ازاد دانشگاه می تونم ثبت نام کنم یا نه؟

توی یکی از مدارس فقط !
اونم برای تاییدیه نمرات نهایی

والله حالا فردا میخوام برم پیشش
نه کد رو نگرفتم !
برم فردا ببینم چی میشه :41:

avator20002000
11-12-2010, 22:42
من بالاخره هفت خان رستمو رد کردم!!!!:31:
یک روز مدرسه مارو کاشتن :3:یه روز اموزش پرورش:4: چند روزم شماره های سنجش:22:!
بالاخره بعد از چند روز ثبت نام کردم از فردی هم که از سنجش پرسیدم گفت 12 شب:31: به بعد ثبت نام 99% راحتتره.
این چند روزه هم سیستماشون هنگیده بوده:34: درست سایت کار نمی کرده.امروز ساعت 6:24 ظهر سیستم برای من درست کار کرد.
خدا کنه همه بتونن به راحتی ثبت نام کنن:42: خیلی واقعا مراحل سختی داره!:12::46:

molaali
12-12-2010, 08:36
توی یکی از مدارس فقط !
اونم برای تاییدیه نمرات نهایی

والله حالا فردا میخوام برم پیشش
نه کد رو نگرفتم !
برم فردا ببینم چی میشه :41:

فقط مواظب باش خیلی دیر نشه حداکثر تا دو روز دیگه ثبت نام کن. روزای آخر سیستم خیلی کند میشه.

p_p_k
12-12-2010, 13:12
سلام. بچه ها من ميخوام خودم ثبت نام كنم. ولي ميترسم چيزي رو اشتب بزنم. ثبت نامش اسونه يا نه؟؟؟ اگر اشتب بزنم ميتونم درستش كنم.؟؟؟؟

يه سوال ديگه.

داخل سابقه تحصيليم زده سال تحصيلي اخذ ديپلم 88-89 كه درسته ولي زده سال اخذ مدرك سوم نظام جديد 89. در صورتي كه من درساي سوممو دي 88 پاس كردم. اين اشتب زده يا نه همينجوريه؟؟؟؟

molaali
12-12-2010, 15:10
سلام. بچه ها من ميخوام خودم ثبت نام كنم. ولي ميترسم چيزي رو اشتب بزنم. ثبت نامش اسونه يا نه؟؟؟ اگر اشتب بزنم ميتونم درستش كنم.؟؟؟؟

اگه دفترچه رو تهیه کردی اول اون رو بخون. صفحه ی آخر دقیقاً همونیه که باید تو سایت پر کنی. اول اون رو به طور کامل و با دقت پر کن که اگه اشتباهی کردی توی اون باشه.بعد برو همونا رو وارد سایت کن.

يه سوال ديگه.

داخل سابقه تحصيليم زده سال تحصيلي اخذ ديپلم 88-89 كه درسته ولي زده سال اخذ مدرك سوم نظام جديد 89. در صورتي كه من درساي سوممو دي 88 پاس كردم. اين اشتب زده يا نه همينجوريه؟؟؟

منظورت رو نمیفهمم مگه نمیگی 88-89 دیپلم گرفتی؟پس درسته دیگه.

R O O T
12-12-2010, 19:00
سلام دوستان برا من موقع ثبت نام دو تا مشکل هست ممنون میشم کمک کنین
کد پستي نامعتبر مي باشد-بند 29
فيلد ادامه آدرس کامل پستي در بند آدرس نامعتبر مي باشد لطفا اين بند را دقيق ، کامل و بدون کاراکترهاي اضافه تايپ نماييد -بند 32

برای کد پستی چون خونه های ما تازه ساخته شده توی فیش گاز هر 10 رقم رو صفر زده .به نظرتون اگه کد پستی خونه فامیلمون رو بدم مشکلی نداره؟

برای ادرس هم من درست زدم ولی همش ایراد میگیره مشکلش چی میتونه باشه؟

ممنون ;)

molaali
12-12-2010, 19:07
سلام دوستان برا من موقع ثبت نام دو تا مشکل هست ممنون میشم کمک کنین
کد پستي نامعتبر مي باشد-بند 29
فيلد ادامه آدرس کامل پستي در بند آدرس نامعتبر مي باشد لطفا اين بند را دقيق ، کامل و بدون کاراکترهاي اضافه تايپ نماييد -بند 32

برای کد پستی چون خونه های ما تازه ساخته شده توی فیش گاز هر 10 رقم رو صفر زده .به نظرتون اگه کد پستی خونه فامیلمون رو بدم مشکلی نداره؟

برای ادرس هم من درست زدم ولی همش ایراد میگیره مشکلش چی میتونه باشه؟

ممنون ;)
فکر کنم آدرس باید با کد پستی مطابقت کنه.

nafas
12-12-2010, 20:01
فقط مواظب باش خیلی دیر نشه حداکثر تا دو روز دیگه ثبت نام کن. روزای آخر سیستم خیلی کند میشه.

نه صبح رفتم !
اول پایگاه ساهت تو شهرمون !
طرف گفت برو آموزش پرورش رفتم اونجا گفت برو مغیرت بزن بعد فرم بده ما بفرستیم برات تا 25 بهمن ببینم چی میشه !
:13:اینو که گفت کلی بهم ریختم بعد رفتم مدرسه کارنامه گسترده بگیرم بدم که برام بدن سنجش ! دفتر دارمون رفت پروندم باز کرد نگاه کرد کپی شناسنامم که بدون عکس بود پیدا کرد نگاه کرد تا سری که برام زدن رو اونه ! و اشتباه از ثبت احوال بوده !یه نفس راحت کشیدم :27:
پس مشکلی نداشت و رفتم کد و اینا گرفتم الان ثبت نام کردم

ولی از درس شدیم امروز !
از 9صبح تا 2 ظهر دنبال کاراش بودم !

ولی ثبت نامش خیلی راحت شده نسبت به پارسال منظورم برای وارد کردن اطلاعات هست ! آخه خودش خیلیاش وارد کرده ما فقط چندتاش پر میکنیم

E m i l y
12-12-2010, 20:08
تا چه روزی وقت داریم ؟

omnia.2008
12-12-2010, 20:22
سلام من یه سوال داشتم
من کد سوابقمو گرفتم تمام اطلاعاتشم درست بود تاییدش کردم کدشم گرفتم بعد رفتم برای ثبت نام ثبت نام هم کامل کردم کد رهگیری و .... بهم داد الان دیگه کامل شده یا باید کار دیگه ای هم بکنم؟

---------- Post added at 08:22 PM ---------- Previous post was at 08:20 PM ----------

تا چه روزی وقت داریم ؟
برای ثبت نام سراسری تا 28 اذر وقت داره

R O O T
12-12-2010, 20:42
دوستان یه مشکل دیگه موقع ثبت نام یادم رفت برا پیام نور رو وارد کنم چیکار کنم؟

MeMri
12-12-2010, 23:00
دوستان من 1 درصد معدل دیپلمم فرق داره،باید حتما برم ساهت؟

nafas
12-12-2010, 23:25
دوستان یه مشکل دیگه موقع ثبت نام یادم رفت برا پیام نور رو وارد کنم چیکار کنم؟
نه فقط توی بهمن میگن بیای ببینی درست هست یا نه تایید کنی
یا ویرایش اگه جایی خراب زده باشی

سلام من یه سوال داشتم
من کد سوابقمو گرفتم تمام اطلاعاتشم درست بود تاییدش کردم کدشم گرفتم بعد رفتم برای ثبت نام ثبت نام هم کامل کردم کد رهگیری و .... بهم داد الان دیگه کامل شده یا باید کار دیگه ای هم بکنم؟

---------- Post added at 08:22 PM ---------- Previous post was at 08:20 PM ----------

برای ثبت نام سراسری تا 28 اذر وقت داره

نه میشه !
موقع ویرایش پارسال میشد پیام نور هم اضاف کرد هر کسی که بخواد !

---------- Post added at 11:25 PM ---------- Previous post was at 11:21 PM ----------

ببینید پایگاه ساهت یه چیز الکیه فقط یه امضا از شما میگیره و نمرات رو میده به شما !
و کد رو خودتون باید از سایت بگیرید
بعد امسال هم که معدلی نیست به نمرات هست
نمرات کتبیت اگه درست هست مشکلی نداره !

میتونی بری بپرسی هم !

ولی کلا کسایی که اونجا نشستن معاون و ناظم یا دفتردار های مدارس هستن !

میتونی هم بری بخش امتحانات آموزش پرورش نزدیکتون ! بخش سنجش و ازریابی:11:

در مورد پایگاه ساهت بگم من امروز رفتم گفتم که اقا این کد که شما میدین با کدی که خودم میگرم از سایت فرق داره ؟
گفت اره باید اینو بگیری اونم بگیری !
بعد گفت خوب کد بده گفت سامانه خرابه برو بعدا بیا
یه ساعت بعد رفتم میگه امضا کن اینا
بعد کد پیگیری نداد
گفتم خب چرا ندادی !
میگه خودت دیگه برو از سایت بگیر !

من میخواستم همونجا خفش کنم !:27: الکی منو برگردون اونجا ! در صورتی که امضا کردن کاری به سامانه نداشت !

molaali
13-12-2010, 10:13
ویرایش شد...........

E m i l y
13-12-2010, 12:25
من یک مشکلی دارم

از قسمت 37 تا 39 که کد محل اخذ میخواد

باید چه جوری وارد کنم

نوشته از صفحات 16 تا 30

من که تهرانم باید چی وارد کنم ؟ گیج شدم

omnia.2008
13-12-2010, 12:38
من یک مشکلی دارم

باید چه جوری وارد کنم

نوشته از صفحات 16 تا 30

شما اگه تو تهران هر سه سالو گرفتید باید 1607 بزنید چون کد بخشو خواسته درسته؟:46:

E m i l y
13-12-2010, 12:42
آها ممنون

من فکر کردم باید کد منطقه رو بزنم .

aez_venoos
13-12-2010, 16:50
سلام
ببخشید من رفتم سایت سنجش برای گرفتن کد سوابق تحصیلی (پشت کنکورم) اطلاعاتم را داد مثل اسم و معدل و.. همه درست بود بازم باید بروم پایگاه های احراز هویت
ممنون

molaali
13-12-2010, 18:27
سلام
ببخشید من رفتم سایت سنجش برای گرفتن کد سوابق تحصیلی (پشت کنکورم) اطلاعاتم را داد مثل اسم و معدل و.. همه درست بود بازم باید بروم پایگاه های احراز هویت
ممنون

اگه همه چیز درسته تایید کن تا یه کد 16 رقمی بهت بده. بعد در زمان ثبت نام از اون استفاده کن. نیاز به رفتن هم نیست.

avator20002000
13-12-2010, 18:50
من یک مشکلی دارم

باید چه جوری وارد کنم

نوشته از صفحات 16 تا 30

اگه داخل تهران هستید 1607(تهران مرکزی) بزنید وگرنه شهرهای دیگر تهران کدشون فرق داره!
موفق باشید

sinasalar2007
14-12-2010, 14:12

اره دوست عزیز دنبالش باشید و درستش کنید . سال قبل هم قرار بود که نمرات تک تک دروس اعمال شه که به هر دلیلی معدل رو تاثیر دادن ! شما هم برو درستش کن اومدیم و همین معدل رو تاثیر دادن .

omnia.2008
14-12-2010, 18:48
دوستان پس چرا تو این صفحه که برای تایید معدل و... هست نمرات درس ها نیست؟

avator20002000
14-12-2010, 22:10
دوستان پس چرا تو این صفحه که برای تایید معدل و... هست نمرات درس ها نیست؟
تائید نمرات مثل اینکه گفتن تو موقع موعد ویرایش باید بیاییم تائید کنیم 25 بهمن تا 3 اسفند

alphacino
14-12-2010, 22:36
دوستان پس چرا تو این صفحه که برای تایید معدل و... هست نمرات درس ها نیست؟ اندكي صبر... بهمن نزيك است

اگه اشتباه نكنم پارسال بهمن ماه موقع تاييد نهايي ثبت نام نمره ها برا تاييد اومد رو سايت

uni
16-12-2010, 17:53
سلام:20:
بند 11 رو چه طور باید پر کنیم ؟ معدل کل دیپلم یا معدل سال سوم؟

alphacino
16-12-2010, 20:16
سلام[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
بند 11 رو چه طور باید پر کنیم ؟ معدل کل دیپلم یا معدل سال سوم؟

معدل كل ديپلم( معدل 3 سال دبيرستان)

B L A S T E R
16-12-2010, 21:48
سلام !
یه مشکلی برام پیش اومده کمک کنید لطفاً !
من ثبت نام رو تکمیل کردم بعد وقتی صفحه کد رهگیری اومد من صفحه رو سیو کردم الان دیدم همش اجق وجق اومده هیچی از کد و اینا معلوم نیس !
یادداشتتش هم نکردم همینجوری بستمش !
الان باید چی کار کنم ؟ :|

Elrond
16-12-2010, 22:20

B L A S T E R
16-12-2010, 22:37
آقا دمت گرم شدیییییداً و عمیقاً ! یعنی الان دو ساعت علاف بودم ! خیلی دمت گرم : دی
بیا یه بوس غریبانه بکنمت : دی

maziarb
16-12-2010, 23:17
...............

maziarb
17-12-2010, 01:14
فردا همه کاراشو صبح میکنم اگه این مشکل حل بشه

mojanimator
17-12-2010, 12:24
سلام برو بچز
عزاداريهاتون قبول
دو تا سوال داشتم:
1. معافيت تحصيلي چيه و چه کساني از آن استفاده ميکنند؟
2. من متولد 10 فروردين 71 هستم و دانشگاه شبانه قبول شدمو ميخواستم بدون انصراف از دانشگاه کنکور بدم و تو دفترچه نوشته بود که براي اين کار نبايد معافيت تحصيلي داشته باشيم. حالا من با توجه به سنم تا کنکور 90 از معافيت تحصيلي استفاده ميکنم يا نه؟

با تشکرررر

maziarb
17-12-2010, 14:52
...............

uni
17-12-2010, 20:37
سلام دوستان
قسمت 1 تا 11 رو خودش برام پر کرده درستم هست اما اخرش که میاره تایید کنم یه 0 میاره پشتش
ماله همه همینه یا مال من مشکل داره؟

uni
17-12-2010, 20:46
سلام دوستان
قسمت 1 تا 11 رو خودش برام پر کرده درستم هست اما اخرش که میاره تایید کنم یه 0 میاره پشتش
ماله همه همینه یا مال من مشکل داره؟
ببخشید دوستان خودم فهمیدم:31:
صفحه بعدیش صفرش میپره

Alireza SM
19-12-2010, 10:03
بچه ها من ديپلمم رو دي ماه امسال ميگيرم و به همين خاطر كد ره گيري ندارم و اداره آموزش و پرورش هم ميگه كه نميتونيم بهت كد ره گيري بديم . حالا من چه خاكي تو سرم بريزم ؟‌
كسايي رو ميشناسين كه وضعيت من رو داشته باشن ؟

molaali
19-12-2010, 15:11
بچه ها من ديپلمم رو دي ماه امسال ميگيرم و به همين خاطر كد ره گيري ندارم و اداره آموزش و پرورش هم ميگه كه نميتونيم بهت كد ره گيري بديم . حالا من چه خاكي تو سرم بريزم ؟‌
كسايي رو ميشناسين كه وضعيت من رو داشته باشن ؟

پس الان شما نتونستی ثبت نام کنی؟

herfei2008
19-12-2010, 17:05
ببخشید اگه کسی کدسوابق گرفته باشه اما یکی از موارد سوابقش اشتباه شده باشه هیچ راه برگشتی نیست؟

molaali
19-12-2010, 17:22
ببخشید اگه کسی کدسوابق گرفته باشه اما یکی از موارد سوابقش اشتباه شده باشه هیچ راه برگشتی نیست؟

خودشون که گفتن نمیشه. اما شاید بشه در بهمن ماه تغییراتی درش داد. باید صبر کنید.

lena1368
19-12-2010, 19:05
سلام من امروز رفتم کد سوابقمو بگیرم اما نشد پیام داد سوابق تحصیلی شما موجود نیست تا اخر امشب هم بیشتر فرصت نداریم برا ثبت نام من چیکار کنم حالا ؟:41:

alphacino
19-12-2010, 19:33
ببخشید اگه کسی کدسوابق گرفته باشه اما یکی از موارد سوابقش اشتباه شده باشه هیچ راه برگشتی نیست؟ چرا نميشه چرا نميشه...:31: بهمن ماه
فقط رشته و احتمالا كد دانش اموزي رو نميتونين بتغييرين!
فقط قبلش بايد يه سر بري اموزش پرورش با مدارك! تا دهم دي وقت داري

xUltimatex
21-12-2010, 00:08
تاثیر 25 درصدی معدل کتبی سال سوم برای اونایی که زبان شرکت می کنن چند درصده؟! چون طبیعتا میبایستی کمتر از 25 درصد باشه... خواهشا توضیح بدید..
ممنون

max_3d
22-12-2010, 21:04
امروز آخرین مهلت ثبت نام دانشگاه هست الان میخوام برای یکی از دوستان ثبت نام کنم شب اخری ولی کد سوابق تحصیلی رو نداره دیپلمو بعد از 84 گرفته الانم وقتی مراجعه میکنیم که کد سوابقشو بگیریم میگه پیدا نشد ولی اینم هست
((در صورتي كه از طريق هيچ يک از روش‌هاي جستجو نتوانستيد اطلاعات دانش آموزي خود را مشاهده نماييد ،در اسرع وقت و حداكثر تا 89/10/10 همراه با مدرك ديپلم متوسطه، كارنامه فارغ التحصيلي، كارت ملي و شناسنامه و يك نسخه كپي آنها ترجيحاً به اداره آموزش و پرورش محل اخذ مدرك ديپلم و در صورت عدم امكان به نزديكترين اداره آموزش و پرورش محل سكونت يا كار خود مراجعه نمائيد و از تاريخ 89/11/25 لغايت 89/12/2 براي ثبت نام به سايت سازمان سنجش مراجعه نماييد))
حالا با توجه به امروز که اخرین مهلت هست مشکلی پیش نمیاد????

davidjoker
27-12-2010, 08:49
تاریخ ثبت نام دانشگاه ازاد کی هست؟

avator20002000
27-12-2010, 18:47
با مراجعه به سایت زیر جوابتونو می گیرید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

justmp3
27-12-2010, 18:54
امروز آخرین مهلت ثبت نام دانشگاه هست الان میخوام برای یکی از دوستان ثبت نام کنم شب اخری ولی کد سوابق تحصیلی رو نداره دیپلمو بعد از 84 گرفته الانم وقتی مراجعه میکنیم که کد سوابقشو بگیریم میگه پیدا نشد ولی اینم هست
((در صورتي كه از طريق هيچ يک از روش‌هاي جستجو نتوانستيد اطلاعات دانش آموزي خود را مشاهده نماييد ،در اسرع وقت و حداكثر تا 89/10/10 همراه با مدرك ديپلم متوسطه، كارنامه فارغ التحصيلي، كارت ملي و شناسنامه و يك نسخه كپي آنها ترجيحاً به اداره آموزش و پرورش محل اخذ مدرك ديپلم و در صورت عدم امكان به نزديكترين اداره آموزش و پرورش محل سكونت يا كار خود مراجعه نمائيد و از تاريخ 89/11/25 لغايت 89/12/2 براي ثبت نام به سايت سازمان سنجش مراجعه نماييد))
حالا با توجه به امروز که اخرین مهلت هست مشکلی پیش نمیاد????

مشکلی پیش نمیاد... باید بری اموزش پرورش و بعد هم یک نامه بگیری ببری سنجش بعد بهمن ثبت نام کنی...

m-a-88
28-12-2010, 15:26
با سلام
دوست من قصد شركت در آزمون 90 را داره اطلاعاتش ناقص بود.حالا هم مداركشو تحويل داده. ولي مشكلي كه هست اينه كه كارت اعتباري ثبت‌نام تهيه نكرده.
همين كه ديده كه اطلاعاتش ناقصه ديگه اقدام براي خريد كارت انجام نداده.

حالا ممكنه موقع ثبت نام مجدد امكان تهيه كارت وجود داشته باشه ؟
اگر نتونه كارت بگيره نميتونه ثبت نام كنه! :41: كسي هست كه مشكل مشابهي داشته باشه ؟ بايد چيكار كرد ؟

justmp3
28-12-2010, 19:05
یکی از دوستای من گرفته پشیمون شده 1 هفته دیگه بهم یک پیغام خصوصی بده ببینم اگر شد بگیرمش بدم بهت

hjoooker
06-01-2011, 22:49
میخواستم بدونم از هر درس رشته ریاضی تو کنکور چند تا تست میاد؟اخه من تازه شروع کردم بخونم میخوام مبحثی بخونم!به نظر شما وقتی میخوام تو سراسری همه درسای اختصاصی بالای ۳۵ تا ۴۰ بزنم ادبیات عربی هم بالای ۷۰ و دینی بالای ۵۰ و زبان منفی نزننم حداکثر ۲۰ بزنم باید چه مبحثایی بخونم که ساده هم باشه!با تشکر

hjoooker
12-01-2011, 23:31
15 BAHMAN BE BAD

foxman_x2000
25-01-2011, 00:22
سلام دوستان . من امسال سال 3 دبیرستان رشته ریاضی هستم . می خواستم ببینم میتونم تو کنکور کاردانی ازاد یا سراسری سال 90 شرکت کنم بدون مدرک پیش دانشگاهی ؟ اصلا قضیه این کنکور ازمایشی چیه؟:8:

alirecoba2
26-01-2011, 14:51
تاثیر 25 درصدی معدل کتبی سال سوم برای اونایی که زبان شرکت می کنن چند درصده؟! چون طبیعتا میبایستی کمتر از 25 درصد باشه... خواهشا توضیح بدید..
ممنون
سلام
بین 5 تا 15 درصد هست
دسوتان یه سوال داشتن لفا جواب بدید
داداشم از سربازی معاف شده
امسال هم پرستاری قبول شده دانشگاه ملی بعد میخواد واسه پزشکی آزاد شرکت کنه تا اگه قبول بشه بره پزشکی آزاد و از ملی انصراف بده
همچین کاری ممکن هست؟
چون یکی گفته بود اول باید انصراف بدی از دانشگاه فعلیت!:18:
دوستانی که میدونن حتما جواب بدن

amir_91
26-01-2011, 16:18
ممنون

مال زیانو نمیدونم.ولی من که ریاضی بودم وکنکور تجربی دادم حدود 10.8% بود.زبان احتمالا از اینم کمتره.

R O O T
26-01-2011, 21:15
سلام دوستان زمان تغییر اطلاعات برای ثبت نام کنکور کی هست؟چون باید مواردی رو اصلاح کنم :)

setayesh89
26-01-2011, 22:59
سلام دوستان زمان تغییر اطلاعات برای ثبت نام کنکور کی هست؟چون باید مواردی رو اصلاح کنم :)

بیست و پنج بهمن الی دو اسفند

AB
13-02-2011, 14:33
سلام دوستان.

الان اخبار گفت که داوطلبان کنکور 90 باید به مراکز ساهت مراجعه کنن.

میخاستم بدونم باید همه برن و احراز هویت کنن یا فقط اونایی که اطلاعاتشون اشتباهه؟

fardinstar
13-02-2011, 22:31
سلام دوستان.

میخاستم بدونم باید همه برن و احراز هویت کنن یا فقط اونایی که اطلاعاتشون اشتباهه؟
سلام . اين سوال منم هست . دقيقا بايد چيكار كنيم ؟ قضيه چيه ؟ من اذرماه مغايرت داشتم رفتم درست كردن گفتن برو 25 بهمن ثبت نام كن الان چيكار بايد بكنم ؟ بايد بيام تهران ؟

eshghe abi
15-02-2011, 13:59
اطلاعيه تكميلي سازمان سنجش آموزش كشور درخصوص ثبت نام از داوطلبان آزمون سراسري سال 1390

1389/11/26 - 11:53

سازمان سنجش آموزش كشور ضمن عذرخواهي از داوطلبان آزمون سراسري سال 1390 كه براساس برنامه زماني مي‌بايست از تاريخ 25/11/1389 به سايت سازمان جهت ويرايش اطلاعات و ثبت‌نام مراجعه نمايند به استحضار اين عزيزان مي‌رساند به منظور هماهنگي بيشتر در جهت دريافت اطلاعات دقيق‌تر از وزارت محترم آموزش و پرورش ، در زمينه سوابق تحصيلي و ريزنمرات سال سوم متوسطه مربوط به ثبت‌نام جديد ، ويرايش اطلاعات و مشاهده سوابق تحصيلي از روز پنج شنبه 28/11/1389 آغاز خواهد شد، لذا داوطلبان عزيز براساس اطلاعيه‌هاي منتشر شده قبلي مي‌توانند از تاريخ 28/11/1389 الي 4/12/1389 به سايت اين سازمان به نشاني
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید مراجعه نمايند..

لینک خبر:

AB
15-02-2011, 14:38
سلام دوستان.

سلام . اين سوال منم هست . دقيقا بايد چيكار كنيم ؟ قضيه چيه ؟ من اذرماه مغايرت داشتم رفتم درست كردن گفتن برو 25 بهمن ثبت نام كن الان چيكار بايد بكنم ؟ بايد بيام تهران ؟

هلپ پلیز:19:

fardinstar
16-02-2011, 21:49
سلام دوستان . آقا اين سازمان سنجش و آموزش پرورش پدر منو در اوردن . من آذر ماه كه ثبت نام شروع شد مغايرت داشتم و رفتم درستش كردن گفتن برو 25 ام كه دوباره ثبت نام شروع شد ثبت نام كن. امشب هم كه لينك رو تو سايت گذاشتن رفتم سوابق تحصيلي ام رو ببينم با هيچ كدوم از 4 روش نتونستم اسم خودمو ببينم ( باز خوبه قبلا نشون ميداد ولي اشتباهاتي داشت الان ديگ هيچي نيست ). جالب اينجاست كه به مسئولين آموزش و پروش شهر خودمون كه زنگ ميزنم ميگن مشكل از ما نيست برو به سازمان سنجش زنگ بزن به سازمان سنجش هم زنگ بزنم ميگن برو به آموزش و پرورشيا بگو ............. اي خداااااااااااااااااا :19::19: . خودمون كم استرس داريم آخه ؟ مهلت ثبت نام هم 6 روز بيشتر نيست ... ديگه اعصاب نذاشتن واســـم .... به هيچكي زورم نرسيد گفتم بيام به شما بگم ببينم كسي مشكل مشابه منو داشته ؟!!!!!

eshghe abi
16-02-2011, 22:41
سلام.
یه خبر و یه نکته و دو سوال :31:
خبر:
تو اطلاعیه اومده بود از 28 بهمن اما امروز که 27 هست لینک ثبت نام توی sanjesh.org موجوده :31: منم ثبت نام کردم :31:

نکته:
من خودم جزو کسانی بودم که مرحله اول اطلاعاتم مغایرت داشت.کارایی که کردم رو میگم واسه کسایی که سوال داشتن.من این کارا رو کردم ایشالا درست رفتم :31:
اول رفتم به saahat.ir و با وارد کردن مشخصات شناسنامه ای چک کردم دیدم اطلاعاتم درست شده.

بعد رفتم sanjesh.org و با توجه به اینکه دفترچه راهنما و کارت اعتباری رو از مرحله اول تهیه کرده بودم روی عبارت "برای مشاهده و بررسي اطلاعات فردي و دانش آموزي داوطلبان آزمون سراسري سال 90 (مخصوص ديپلمه هاي سال هاي 84 لغايت 89) و دریافت کد سوابق تحصیلی اینجا را کلیک نمایید " کلیک کردم.در صفحه جدید اون پایین صفحه اطلاعاتمو زدم مشخصاتمو آورد چک کردم و تیک همه موارد رو زدم یعنی تاییدشون کردم و ارسال کردم.اونم کد سوابق تحصیلی منو که از 4 بخش 4 رقمی مجموعا 16 رقم تشکیل شده رو داد بهم.یادداشتش کردم.

در مرحله بعد از صفحه اصلی یعنی sanjesh.org روی لینک "برای ثبت نام جدید ، مشاهده و ویرایش اطلاعات آزمون سراسری سال 1390 اینجا را کلیک نمایید " کلیک کردم.خب دیگه توضیحاتش واضحه به فارسی روان :31: مرحله به مرحله رفتم تا مرحله آخر که شماره پرونده 7 رقمی و کد رهگیری 15 كاراكتري رو بهم داد.:31:

اما سوالاتم:
1- صفحه 44 دفترچه ی راهنمای ثبت نام (دو صفحه مونده به آخر) یه فرمی هست به اسم فرم شماره 2 ، همچین فرمی من ندیدم تا حالا :31: یعنی نه مدرسه بهمون داده نه تو سایت سنجش بود نه ... . این قضیش چیه و کی باید پر شه؟

2- توی فرم ثبت نام اینترنتی اون آخر که اطلاعاتو نشون داد و تایید کردم اون قسمت کد دانش آموزش (فیلد شماره 14) با اینکه کد من یه عدد 9 رقمی بود اما به من یه عدد ده رقمی نشون داد رقم اول از سمت چپ صفر :31: یعنی در واقع همون کد دانش آموزیم بود ولی اولش (اول از سمت چپ) یه صفر اضافه زده شده 10 رقم.مشکلی نداره؟

ممنون.:11:

saeed_136915
16-02-2011, 23:12
سلام دوستان . آقا اين سازمان سنجش و آموزش پرورش پدر منو در اوردن . من آذر ماه كه ثبت نام شروع شد مغايرت داشتم و رفتم درستش كردن گفتن برو 25 ام كه دوباره ثبت نام شروع شد ثبت نام كن. امشب هم كه لينك رو تو سايت گذاشتن رفتم سوابق تحصيلي ام رو ببينم با هيچ كدوم از 4 روش نتونستم اسم خودمو ببينم ( باز خوبه قبلا نشون ميداد ولي اشتباهاتي داشت الان ديگ هيچي نيست ). جالب اينجاست كه به مسئولين آموزش و پروش شهر خودمون كه زنگ ميزنم ميگن مشكل از ما نيست برو به سازمان سنجش زنگ بزن به سازمان سنجش هم زنگ بزنم ميگن برو به آموزش و پرورشيا بگو ............. اي خداااااااااااااااااا :19::19: . خودمون كم استرس داريم آخه ؟ مهلت ثبت نام هم 6 روز بيشتر نيست ... ديگه اعصاب نذاشتن واســـم .... به هيچكي زورم نرسيد گفتم بيام به شما بگم ببينم كسي مشكل مشابه منو داشته ؟!!!!!

مال منم اینجوریه :41:

Glad Boy
18-02-2011, 02:21
سلام دوستان؛
آقا من هرچی این گزینه ویرایش اطلاعات رو کلیک می کنم و شماره پرونده و کد رهگیری رو میزنم یه صفحه میاد توش یه ارور نوشته !
میگه : داوطلب گرامي به منظور رعايت اصول ثبت نامي لطفا تمامي پنجره هاي ثبت نامي خود را بسته و عملياتي که قصد انجام آن را داشتيد يک بار ديگر و از ابتدا انجام دهيد !!!!!!!!!!!
یعنی چی آخه ! با چندتا مرورگر هم امتحان کردم !
همون برج 9 با اینکه شماره سری شناسنامه کسی که می خواستم براش ثبت نام کنم مغایرت داشت ثبت نام کردم به این امید که بعد که وقت دادن واسه ویرایش اطلاعات درستش کنم ! کارای مربوط به مدرسه و آموزش پرورشش هم کردیم !
توی اون قسمتی که نوشته "مشاهده و بررسي اطلاعات فردي و دانش آموزي داوطلبان آزمون سراسري سال 90" توی هر چهار تا روشش مشخصاتش رو می زنم ولی همش میگه "اطلاعات شما یافت نشد" !!!!!!!!!!
یعنی چی آخه !؟ چکار باید بکنم ! خداوکیلی عجب بدبختی داریما سر یه کنکور ! مرده شور سازمان سنجش شون ببرن !
دوستان اگه کسی اطلاعاتی چیزی داره لطفا راهنمایی کنه !

Agena FX
18-02-2011, 14:37
یک مشکل عجیب :

من وقتی میخوام برای دریافت کارت و تصحیح اقدام کنم توی فیلد رمز یا توی فیلد شماره رهگیری یک کاراکتر کم میگیره سایتش و اجازه نمیده کاراکتر آخر را وارد کنم . کسی میدونه مشکل از چیه ؟

avator20002000
18-02-2011, 20:38
دوستان نمی دونم به دردتون می خوره یا نه!
اگه اشکالی که میگه از اول شرو به ثبت نام کنید اومد .مشکل از سایت بعضی اوقات اینجوریاست به سنجش زنگ بزنید بگید
شب هم امتحان کنید

eshghe abi
19-02-2011, 00:22
سلام.
یه خبر و یه نکته و دو سوال :31:
خبر:
تو اطلاعیه اومده بود از 28 بهمن اما امروز که 27 هست لینک ثبت نام توی sanjesh.org موجوده :31: منم ثبت نام کردم :31:

نکته:
من خودم جزو کسانی بودم که مرحله اول اطلاعاتم مغایرت داشت.کارایی که کردم رو میگم واسه کسایی که سوال داشتن.من این کارا رو کردم ایشالا درست رفتم :31:
اول رفتم به saahat.ir و با وارد کردن مشخصات شناسنامه ای چک کردم دیدم اطلاعاتم درست شده.

بعد رفتم sanjesh.org و با توجه به اینکه دفترچه راهنما و کارت اعتباری رو از مرحله اول تهیه کرده بودم روی عبارت "برای مشاهده و بررسي اطلاعات فردي و دانش آموزي داوطلبان آزمون سراسري سال 90 (مخصوص ديپلمه هاي سال هاي 84 لغايت 89) و دریافت کد سوابق تحصیلی اینجا را کلیک نمایید " کلیک کردم.در صفحه جدید اون پایین صفحه اطلاعاتمو زدم مشخصاتمو آورد چک کردم و تیک همه موارد رو زدم یعنی تاییدشون کردم و ارسال کردم.اونم کد سوابق تحصیلی منو که از 4 بخش 4 رقمی مجموعا 16 رقم تشکیل شده رو داد بهم.یادداشتش کردم.

در مرحله بعد از صفحه اصلی یعنی sanjesh.org روی لینک "برای ثبت نام جدید ، مشاهده و ویرایش اطلاعات آزمون سراسری سال 1390 اینجا را کلیک نمایید " کلیک کردم.خب دیگه توضیحاتش واضحه به فارسی روان :31: مرحله به مرحله رفتم تا مرحله آخر که شماره پرونده 7 رقمی و کد رهگیری 15 كاراكتري رو بهم داد.:31:

اما سوالاتم:
1- صفحه 44 دفترچه ی راهنمای ثبت نام (دو صفحه مونده به آخر) یه فرمی هست به اسم فرم شماره 2 ، همچین فرمی من ندیدم تا حالا :31: یعنی نه مدرسه بهمون داده نه تو سایت سنجش بود نه ... . این قضیش چیه و کی باید پر شه؟

2- توی فرم ثبت نام اینترنتی اون آخر که اطلاعاتو نشون داد و تایید کردم اون قسمت کد دانش آموزش (فیلد شماره 14) با اینکه کد من یه عدد 9 رقمی بود اما به من یه عدد ده رقمی نشون داد رقم اول از سمت چپ صفر :31: یعنی در واقع همون کد دانش آموزیم بود ولی اولش (اول از سمت چپ) یه صفر اضافه زده شده 10 رقم.مشکلی نداره؟

ممنون.:11:
نبود؟:31:
سوال دومم حل شد.
الان علاوه بر سوال اولم یه سوال دیگه دارم.
1- صفحه 44 دفترچه ی راهنمای ثبت نام (دو صفحه مونده به آخر) یه فرمی هست به اسم فرم شماره 2 ، همچین فرمی من ندیدم تا حالا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یعنی نه مدرسه بهمون داده نه تو سایت سنجش بود نه ... . این قضیش چیه و کی باید پر شه؟

و سوال جدیدم:

2- من که در حال تحصیلم و طبق توضیحات دفترچه سال اخذ مدرک پیش رو میزنم 90 آیا محل اخذ مدرک پیش رو (که هنوز نگرفتم چون در حال تحصیلم) پر کنم یا خالی بزارم؟

farhad1122
19-02-2011, 11:09
نبود؟:31:
سوال دومم حل شد.
الان علاوه بر سوال اولم یه سوال دیگه دارم.
1- صفحه 44 دفترچه ی راهنمای ثبت نام (دو صفحه مونده به آخر) یه فرمی هست به اسم فرم شماره 2 ، همچین فرمی من ندیدم تا حالا [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یعنی نه مدرسه بهمون داده نه تو سایت سنجش بود نه ... . این قضیش چیه و کی باید پر شه؟

و سوال جدیدم:

2- من که در حال تحصیلم و طبق توضیحات دفترچه سال اخذ مدرک پیش رو میزنم 90 آیا محل اخذ مدرک پیش رو (که هنوز نگرفتم چون در حال تحصیلم) پر کنم یا خالی بزارم؟
1- من از مدرسمون که پرسیدم بهم گفت که وقتی دانشگاه قبول شدم اون فرمو باید پر کنم و بدم دانشگاه...
2- صد در صد باید پر کنی... چون مسلما همون جایی که داری درس میخونی مدرکت رو هم از همون جا میگیری... به هر حال ما که پارسال خواستیم کنکور بدیم بهمون گفتن پر کنیم...

omnia.2008
19-02-2011, 12:11
سلام دوستانمن یه سوالی داشتم
من اخر نفهمیدم کجا باید برم تایید کنم من همون اول با موفقیت ثبت نام کردم حالا برای تایید کجای سایت سنجش باید برم اگه میشه صفحه اونو بدین
ممنون

nafas
20-02-2011, 12:10
سلام دوستانمن یه سوالی داشتم
من اخر نفهمیدم کجا باید برم تایید کنم من همون اول با موفقیت ثبت نام کردم حالا برای تایید کجای سایت سنجش باید برم اگه میشه صفحه اونو بدین
ممنون

اینجا جوابتون رو دادن
:11:

saeed 1428
20-02-2011, 19:59
یه سوال داشتم وقتی ثبت نام مشکل نداره باید بازم برای تایید برم سایت سنجش؟

nafas
20-02-2011, 22:13
دوست عزیز پست بالایی جواب شما هست ! یکم دقت کنید !!!
نه نیازی نیست برید

Amirdb
27-02-2011, 17:01
سلام من الان به یه مشکل گیر کردم برای ویرایش ثبت نام دانشگاه دولتی

تا آخر وقت امروز فرصت ویرایش هم نیست

ببینید من دانشجوی دانشگاه آزاد هستم که مرخصی گرفتم یه بار دیگه کنکور بدم.... ترم 1 و ترم 2 رو مرخصی گرفتم.

موقع ثبت نام قسمت نظام وظیفه رو کد 5 رو زدم ولی الان دیدم کد 12 بیشتر به وضعیت من شبیه هست.

الان گیج شدم یکی میدونه من باید کد 5 رو بزنم یا کد 12 رو؟؟؟؟

این مورد توضیح کد 5 :

این مورد توضیح کد 12:

ممنون میشم سریعتر راهنمایی کنید..چند ساعت دیگه مهلت ویرایش تموم میشه.

AB
27-02-2011, 17:31
سلام من الان به یه مشکل گیر کردم برای ویرایش ثبت نام دانشگاه دولتی

تا آخر وقت امروز فرصت ویرایش هم نیست

ببینید من دانشجوی دانشگاه آزاد هستم که مرخصی گرفتم یه بار دیگه کنکور بدم.... ترم 1 و ترم 2 رو مرخصی گرفتم.

موقع ثبت نام قسمت نظام وظیفه رو کد 5 رو زدم ولی الان دیدم کد 12 بیشتر به وضعیت من شبیه هست.

الان گیج شدم یکی میدونه من باید کد 5 رو بزنم یا کد 12 رو؟؟؟؟

این مورد توضیح کد 5 :

این مورد توضیح کد 12:

ممنون میشم سریعتر راهنمایی کنید..چند ساعت دیگه مهلت ویرایش تموم میشه.

دانشجوهایی که از معافیت تحصیلی(هر دانشگاه و رشته ای غیر از دوره روزانه دانشگاه دولتی) باید کد 12 بزنن.

خودش که کامل توضیح داده.

hamidras
27-02-2011, 17:39
دانشجوهایی که از معافیت تحصیلی(هر دانشگاه و رشته ای غیر از دوره روزانه دانشگاه دولتی) باید کد 12 بزنن.

تایید میشه!

12 رو بزن امیر جان... ( منم 12 رو زدم :دی!)