PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک برای هارد samsung 750gb sata2 32 mb bufer

"ehsan"
05-12-2010, 11:02
با سلام
یه هارد 750 گیگابایت سامسونگ 32 مگابایت بافر دارم که شش ماهی خریدمش.
وقتی که صفحه بوت بایوس بالا میاد پیغام خطا میده و باید با f1 رد بشه . پیغامشم اینه که:hard study and cable=bad
من دو تا هارد دارم اون یکی رو جلوش مینویسه ok و خطا نمیده.
توی ویندوز سرعت هارد به شدت پایین اومده که همش هنگ میکنه.بعضی از قسمتای هارد رو که میخواستم بک آپ بگیرم نمیشد.اول گرفتم فرمتش کردم بعدش بردمش به نمایندگی در کرمان . حالا بعد از دو هفته که منو آواره کردن رفتم گرفتمش گفت هارد سالمه . و برو امتحانش کن اگه مشکلی داشت بیارش در صورتی که قرار بود یه هارد نو برام از تهران بیارن.
با نرم افزار های سلامتی هارد هم هاردو چک کردم پیغام میده هارد در حال سوختن و سلامتی هاردو 0 درصد نشون میده.
مشکل چیه؟؟
ممنون میشم از کمکتون.

ata.royalfalcon
05-12-2010, 19:00
با سلام
یه هارد 750 گیگابایت سامسونگ 32 مگابایت بافر دارم که شش ماهی خریدمش.
وقتی که صفحه بوت بایوس بالا میاد پیغام خطا میده و باید با f1 رد بشه . پیغامشم اینه که:hard study and cable=bad
من دو تا هارد دارم اون یکی رو جلوش مینویسه ok و خطا نمیده.
توی ویندوز سرعت هارد به شدت پایین اومده که همش هنگ میکنه.بعضی از قسمتای هارد رو که میخواستم بک آپ بگیرم نمیشد.اول گرفتم فرمتش کردم بعدش بردمش به نمایندگی در کرمان . حالا بعد از دو هفته که منو آواره کردن رفتم گرفتمش گفت هارد سالمه . و برو امتحانش کن اگه مشکلی داشت بیارش در صورتی که قرار بود یه هارد نو برام از تهران بیارن.
با نرم افزار های سلامتی هارد هم هاردو چک کردم پیغام میده هارد در حال سوختن و سلامتی هاردو 0 درصد نشون میده.
مشکل چیه؟؟
ممنون میشم از کمکتون.

سلام اون نرم افزاری که گفتی اسمش چی هست
چه پیغامی داده

"ehsan"
05-12-2010, 19:04
سلام اون نرم افزاری که گفتی اسمش چی هست
چه پیغامی داده

اسم نرم افزار
HDDlife Pro
و پیغام ها

health study:danger
crititical

ata.royalfalcon
05-12-2010, 19:26
پیشنهادم اینه که نرم افزار Hard Disk Sentinel رو بنصبی
چون دقیقتر توضیح میده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

"ehsan"
05-12-2010, 22:07
میشه بگید مشکل از چیه؟

ata.royalfalcon
05-12-2010, 22:11
باید نرم افزارو نصب کنی تا با توجه به پیغامی که میده دقیقتر بتونم راهنماییت کنم
ولی احتمالا بدسکتور زیادی داره (حدس میزنم)
چون شما میگین که

بعضی از قسمتای هارد رو که میخواستم بک آپ بگیرم نمیشد
این نشاندهنده بدسکتوره