PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل كار همزمان با 2 flash player

Lili TNT
04-12-2010, 15:23
سلام خسته نباشيد

من براي اينكه با facebook كار كنم flash player 10 رو دانلود كردم اما يك نرم افزار حسابداري روي سيستم نصب كردم كه صفحات اون با 10 درست نمايش داده نميشه و مهندس flash player 9 نصب كرد و ديكه من نمي تونم flash player 10 رو دانلود كنم ,يعني اين 2 با هم جور نميشن ,ميشه راهنمايي بفرماييد جكار بايد بكنم ؟ يك نسخه تركيبي يا بيشرفته تر هست كه كار هر دو رو راه بندازه؟

ممنونم , شاد باشيد.

Traceur
05-12-2010, 10:22
سلام خسته نباشيد

من براي اينكه با facebook كار كنم flash player 10 رو دانلود كردم اما يك نرم افزار حسابداري روي سيستم نصب كردم كه صفحات اون با 10 درست نمايش داده نميشه و مهندس flash player 9 نصب كرد و ديكه من نمي تونم flash player 10 رو دانلود كنم ,يعني اين 2 با هم جور نميشن ,ميشه راهنمايي بفرماييد جكار بايد بكنم ؟ يك نسخه تركيبي يا بيشرفته تر هست كه كار هر دو رو راه بندازه؟

ممنونم , شاد باشيد.
فکر نمیکنم نسخه ترکیبی یا به عبارتی اکسپنشن داشته باشه !!
شما فلش پلیرتون رو پاک کنید واین فلش پلیر رو نصب کنید ببینید چه نتیجه ای میده.

Adobe Flash Player 10.1.102.64

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پسوورد فایل و منبع :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Lili TNT
05-12-2010, 10:38
ممنون از جوابتون, اما متاسفانه همين Adobe Flash Player 10.1.102.64 هست كه برنامه حسابداري من باهاش مشكل داره وفقط با 9 كار ميكنه ,از طرفي براي FB هم به همين نسخه بيشنهادي شما نياز دارم ,راه حل ديكه اي شما يا دوستان نداريد؟

Traceur
06-12-2010, 14:29
ممنون از جوابتون, اما متاسفانه همين Adobe Flash Player 10.1.102.64 هست كه برنامه حسابداري من باهاش مشكل داره وفقط با 9 كار ميكنه ,از طرفي براي FB هم به همين نسخه بيشنهادي شما نياز دارم ,راه حل ديكه اي شما يا دوستان نداريد؟
شما از فلش پلیر Adobe Flash Professional 9 استفاده کنید شاید جواب داد.