PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پارتیشن بندی کردم درایوام هست اما توی my computerنیست

ali_disslove
04-12-2010, 15:07
با سلام

من با acronis پارتیشن بندی کردم و از یه درایوم 30 گیگ کم کردم به اون یکی اضافه کردم حالا تو برنامه که میرم تغییرات انجام شده(یعنی 30 گیگ از اون کم کرده و به اون اضافه کرده اما دیگه این 2 درایو توی my computer اصلا وجود ندارند اما توی برنامه هستند با اطلاعاتشون

میگید چی کار کنم ؟فعلا دیگه دستش نزدم کامپیوترم ریستارت کردم اما نیومد توی my computer رفرش رو هم زدم نیومد

حالا چی کار کنم ؟؟؟؟

ali_disslove
04-12-2010, 15:38
الانم كه اومدم توي xp ميبينم تغييراتي كه دادم اعمال شده و حجم درايوام تغيير كرده اما توي ويندوز سون هنوز همون مشكلو دارم

2 تا درايوي كه تغيير دادم نيستند

Dew Drop
04-12-2010, 17:27
سلام
تو سون برین به disk managemnet
اونجا حتماً درایو هاتون دیده میشه,رو درایوی که نشون داده نمیشه کلیک راست کنید و change drive letter رو بزنید
و اسم یا حرف درایوتون رو تغییر بدید احتمالاً مشکلتون حل میشه.

ali_disslove
05-12-2010, 00:59
سلام
اونجا حتماً درایو هاتون دیده میشه,رو درایوی که نشون داده نمیشه کلیک راست کنید و change drive letter رو بزنید

ممنون از جوابتون

اما من disk management پیدا نکردم میشه بگید دقیقا کجاست

توی disk defegrament رفتم درایوام بود دیفرگش کردم درست نشد

ممنون میشم راهنمایی کنید

---------- Post added at 01:59 AM ---------- Previous post was at 01:55 AM ----------

سلام

واااااااااااااای یه دنیا ممنون پیداش کردم تو خود برنامه acronis بود آخه من یه ساعت تو کنترل پنلو start ویندوزو اینا میگشتم تک تک شاخه ها رو گشتم یهو عقلم رسید شاید منظورتون برنامه اکرونیسه

جفت درایوام با تمامی اطلاعاتش اومد

بازم مر30