PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل صدای هدفون در ویندوز 7!!

MohammadT15
04-12-2010, 14:52
بچه ها من این پست رو قبلا زده بودم نتیجه نگرفتم نمیدونم هم تاپیک کجا رفته.بابا یعنی کسی تا حالا همچین مشکلی نداشته؟صدای هدفون ویندوز 7 نسبت به اکس پی واقعا کمه.من دیروز رفتم 50 هزار تومن پول هدفون دادم میزنم به اکس پی جرات ندارم تا آخر زیاد کنم توی 7 یک سوم اونجا هم صدا نداره.ایراد از چیه؟صدای خود ویندوزم خوبه ها بدون هدفون مثل اکس پی.اما به محض اینکه هدفون رو میزنم صدا شدیداااااااا کم میشه.در ضمن من پیسی ندارم لپ تابه Hp دارم.واقعا داره این مشکل اعصابمو خورد میکنه.
کارت صدام هم وصله ویندوزمم آپدیته. برای اینکه صدا تقویت پیدا کنه یه برنامه realtek hd audio manager ریختم اما بازم درست نشد.اینم عکس هایی از برنامه های صدام خودتون نگاه کنید.یعنی هیچ برنامه ای برای تقویت صدای هدفون من نیستتتتتت؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینا تمام عکساییه که مربوط به صدائه در لپ تابه من اگه میشه یه کمک بکنید یا یه برنامه بهم معرفی کنید.در ضمن کارای مبتدی رو خودم انجام دادم شماها دوباره نگید مثلا اینکه این headphone virtualization رو تیک بزنم یا بردارم و از اینجور کارارو خودم کردم هیچ تفاوتی نداره

MohammadT15
04-12-2010, 23:16
کمک نبوددددددددد؟میبینید من چه دردی میکشم:31:

ebicross
05-12-2010, 15:06
اون لینک بالای صفحه ی تنظیمات Realtek یعنی Device Advanced setting رو بزنید.
گزینه ی اول رو جا به جا کنید.

الان شما نوع خروجی رو به جای Headphone بزارید روی Front Speaker صدا درست میشه؟
در قسمت Enhancment تنظیمات صدا همه رو غیر فعال کنید ببینید فرجی نمیشه.

MohammadT15
05-12-2010, 15:49
گزینه ی اول رو جا به جا کردم
فرانت اسپیکر کجاست؟

starpars
05-12-2010, 16:36
توي اين عكس توي تب Enhancements تيك گزينه ها رو عوض كن احتمالا درست بشه

ebicross
05-12-2010, 16:46
فرانت اسپیکر کجاست؟
روی همون جک مشکی (زیر عبارت Analog) کلیک کن و بزارش روی حالت اسپیکر. اگر روی اسپیکره بزار روی هدفون.

MohammadT15
05-12-2010, 22:47
داداش این کارارو هم کردم نشد
یعنی فقط من این مشکل رو دارم؟بقیه صداشون خوبه؟

SA.JJ.AD
05-12-2010, 23:03
منم همین مشکلو دارم - که صدای هدفون داخل ویندوز 7 حتی از وقتی که به گوشی وصل میکنمش کمتره !! البته تو xp هم فقط یکم از 7 بیشتر بود و هدفونم هم 50 تومنی نیست و 18 تومنیه !!! خیلی وقته بیخیال این مشکل شدم - چون روشی پیدا نکردم - دوستان روشی سراغ داشتید . بگید تا ما هم فیض ببریم !:10: