PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : حل مشکل Gadget ها در ویندوز 7

sasyfro2
04-12-2010, 13:58
حل مشکل sidebar , gadgets در ویندوز 7
(قابل توجه دوستانی که این مشکل رو دارن)
من مشکل اساسی با گجت ها و کلآ سایدبار داشتم.تا جایی که حتی ویندوزم رو مجبور شدم دوباره نصب کنم و دوباره همون بلا سرم اومد ( مشکل سیاه شدن ساعت گجت و ...)
به هر حال بعد از یه عالمه جستجو متوجه شدم که فقط یه راه حل وجود داره و اونم اینه:(دقت کنید)
به این مسیر برید:
1.اول از همه با راست کلیک رو نوارtaskbar ویندوز (قسمت پایین ویندوز) و بعد start taskmanagar رو بزنید و بعد عنوان processes رو انتخاب کرده و در لیست موجود sidebar.exe رو انتخاب و گزینه end process رو بزنید تا گجت ها غیر فعال بشوند...
start .2 رو بزنید و در قسمت search programs and files دستور regedit رو تایپ کنید بعد yes رو بزنید.
3. حالا در قسمت registry editor دقیقآ به این مسیر برید:
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Internet Settings\Zones
4. حالا در قسمت zones اعدادی رو میبینید که از 0 شروع شده (0 1 2 3 ...) قبل از 0 یعنی در اولین ردیف چیزی شبیه حرف L رو خواهید دید. باید این گزینه(L) رو delete کنید .مطمئن باشید مشکل حل خواهد شد... امیدوارم کمکی کرده باشم...:)

beni69boy
24-01-2011, 06:12
من مشکل اساسی با گجت ها و کلآ سایدبار داشتم.تا جایی که حتی ویندوزم رو مجبور شدم دوباره نصب کنم و دوباره همون بلا سرم اومد ( مشکل سیاه شدن ساعت گجت و ...)
به هر حال بعد از یه عالمه جستجو متوجه شدم که فقط یه راه حل وجود داره و اونم اینه:(دقت کنید)
به این مسیر برید:
1.اول از همه با راست کلیک رو نوارtaskbar ویندوز (قسمت پایین ویندوز) و بعد start taskmanagar رو بزنید و بعد عنوان processes رو انتخاب کرده و در لیست موجود sidebar.exe رو انتخاب و گزینه end process رو بزنید تا گجت ها غیر فعال بشوند...
start .2 رو بزنید و در قسمت search programs and files دستور regedit رو تایپ کنید بعد yes رو بزنید.
HKEY_CURRENT_USER\Software\Microsoft\Windows\Curre ntVersion\Internet Settings\Zones
4. حالا در قسمت zones اعدادی رو میبینید که از 0 شروع شده (0 1 2 3 ...) قبل از 0 یعنی در اولین ردیف چیزی شبیه حرف L رو خواهید دید. باید این گزینه(L) رو delete کنید .مطمئن باشید مشکل حل خواهد شد... امیدوارم کمکی کرده باشم...:)
آقا گل کاشتی دمت گرم
داشتم دیوونه میشدم
حتی restore هم کردم ولی درست نشد
آخ جون درست شددددددد
دوست دارم

mostafabad2007
01-02-2011, 11:50
داداشه گلم این
حالا در قسمت zones اعدادی رو میبینید که از 0 شروع شده (0 1 2 3 ...) قبل از 0 یعنی در اولین ردیف چیزی شبیه حرف L رو خواهید دید. باید این گزینه(L) رو delete کنید .مطمئن باشید مشکل حل خواهد شد این L وجود نداره و بازم gadgets مشکل دارن

purshad
03-04-2011, 05:28
aآقا واقها دمت گرم
ممنون از کمکت
:10:

ebicross
03-04-2011, 07:47
داداشه گلم این
حالا در قسمت zones اعدادی رو میبینید که از 0 شروع شده (0 1 2 3 ...) قبل از 0 یعنی در اولین ردیف چیزی شبیه حرف L رو خواهید دید. باید این گزینه(L) رو delete کنید .مطمئن باشید مشکل حل خواهد شد این L وجود نداره و بازم gadgets مشکل دارن

شما کل زیر مجموعه های Zones رو حذف کن. احتمالا مشکلت حل میشه.
اگر نشد Sidebar.exe رو از Task Manager اول End Proccess کنید؛
و بعد در RUN عبارت زیر رو کپی کنید:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
حالا فایل Setting.ini رو حذف کنید.

sanchek
04-04-2011, 23:44
واقعا دستد دردنکنه ممنون وخسته نباشید

1367115
20-06-2011, 17:08
واقعاً ممنون کارتون خیلی درسته داشتم دیونه میشدم

azhdar1031
07-07-2011, 22:59
سلام آقا دستتون درد نکنه مشکل منم حل شد خیلی لطف کردین

hak 121
02-08-2011, 21:14
به این مسیر برید:

ممنون ولی regedit من غیر فعاله چجوری فعالش کنم؟:9:

hak 121
03-08-2011, 08:27
ممنون خیلی حال کردم:27:

با regdit تیون آپ درست شد .

svb93
06-08-2011, 02:30
سلام
اونایی که نمی تونن وارد رجیستری بشن از این استفاده کنن حتما جواب میده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

مجید4
08-08-2011, 10:16
سلام
دوست عزیز من تمام موارد گفته شده رو انجام دادم حتی فایل settings.ini رو حذف میکنم ولی به محض اینکه وارد گجت میشم و یکی را انتخاب میکنم و روی دسکتاپ میارم باز به رنگ تیره میشود و دوباره ان فایل سر جایش بر میگردد من تمام سیستم رو ویروس کشی هم کرده ام خواهش میکنم راهنمایی کنید تا مشکل حل شود
ممنونم

Dew Drop
08-08-2011, 22:06
سلام
دوست عزیز من تمام موارد گفته شده رو انجام دادم حتی فایل settings.ini رو حذف میکنم ولی به محض اینکه وارد گجت میشم و یکی را انتخاب میکنم و روی دسکتاپ میارم باز به رنگ تیره میشود و دوباره ان فایل سر جایش بر میگردد من تمام سیستم رو ویروس کشی هم کرده ام خواهش میکنم راهنمایی کنید تا مشکل حل شود
ممنونم

با Anti malwarebyte سیستم تون رو اسکن کنید,ببینید نتیجه میده.

مجید4
30-08-2011, 16:45
سلام
دوست عزیز svb93
فایل دانلود شده رو باید کجا قرار داد من نتونستم چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید

somebody!
22-09-2011, 09:46
چند وقتی بود این مشکل رو داشتم و هر راهی به نظرم می رسید امتحان کردم حتی از چند نرم افزار مختلف از جمله تون آپ یوتیلیتی استفاده کردم ولی بی فایده بود. با این روش مشکلم خیلی راحت حل شد. ممنون:11:

رعد
14-01-2012, 06:15
با سلام خدمت دوستان عزیز
سه تا سوال در مورد گجت 7 داشتم
اولا که گجتهایی رو که با دانلود منیجر دانلود کردم بصورت فایل rar نشون میده و قابل نصب نیستن در صورتیکه همون گجت رو اگر بدون دانلود منیجر دانلود کنم آیکون گجتش حفظ میشه و راحت هم نصب میشه . علت این مشکل چیه؟
دوم اینکه قبلا گجتام بصورت منظم و در یک خط قراردادشتند و اگر میخواستم گجتی را جابجا کنم سر میخورد و در جای مخصوص خودش قرار میگرفت . الان نمیدونم چکار شده که حتی گجتها رو میشه روی هم گذاشت ! یک جوری مثل ویندوز 98 که آیکونا روی هم قر و قاطی میشدن . در ضمن قبلا وقتی موس روی گجت میرفت عکس آچار و تنظیماتش نمیومد و با راست کلید روش میومد که الان بمحض اینکه موس روی گجت میره جعبه ابزار و غیرش ظاهر میشه که رو اعصابم راه میره
سوال آحر اینکه بهترین گجت تقویم فارسی بامناسبتاش رو میخواستم . چی رو دانلود کنم

star_mh
03-02-2012, 09:14
سلام
من هم چند گجت جدید نصب کردم ولی از هیچ روشی نمی تونم desktop gadget galery رو برای دیدن یا تغییر گجت بیارم لطفا راهنمایی کنید

saeediranzad
03-02-2012, 09:31
با سلام خدمت دوستان عزیز
...
سوال آحر اینکه بهترین گجت تقویم فارسی بامناسبتاش رو میخواستم . چی رو دانلود کنم

من Jalali calender را نصب کردم. خیلی ساده است و میشه گفت از sticky notes خود ویندوز اسفاده میکنه.
همه مناسبات را نشون میده، میشه برای روز خاص یاد داشت نوشت یا برای موعد خاص آلارم گذاشت.
ولی تصویر نداره. (که البته همین بهتر ، چون حجمش پایینه). متأسفانه لینک دانلودش را ندارم.

punisher man
12-07-2012, 15:54
سلام و وقت بخیر. سیستم من بعضی وقتا gadgets نمیتونه بیاره بالا و تو بعضی game سنگینم خودبخود خاموش میشه. جدیدن اینطور شدهو چندبارم ویندوز عوض کردم ولی نشد. مشخصات سیستمم بالاس از نظره رم و گرافیک و cpu, چیکار کنم؟ بمولا دیونم کرده!!!!
:34:

jafarian
12-07-2012, 16:04
سلام و وقت بخیر. سیستم من بعضی وقتا gadgets نمیتونه بیاره بالا و تو بعضی game سنگینم خودبخود خاموش میشه. جدیدن اینطور شدهو چندبارم ویندوز عوض کردم ولی نشد. مشخصات سیستمم بالاس از نظره رم و گرافیک و cpu, چیکار کنم؟ بمولا دیونم کرده!!!!
:34:

برای مورد گدجت داخل سرچ استارت منو دستور turn of windows features رو بزنید بعدشم روی گزینه مورد نظر کلی کنید تو صفحه ای که باز میشه تیک گزینه windows gadget platform بردارین تایید کنید سیستم ریستارت کنید بالاکه اومد باز به همین مسیر برین اینبار تیک همون گزینه رو بزنید سیستم ریستارت کنیدبرای مورد دوم هم یا مشکل از درایور گرافیک که باید آپدیت بشه یا که از دمای بالا هست که تو بازیهای سنگین به سیستم بخصوص cpu فشار میاد باعث ریستارت سیستم میشه:20:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

m.emperor
09-08-2012, 14:36
سلام من با انجام همه ای کارا بازم مشکل دارم ساعت سیاه میشه بقیه رو هم نمیاره

jafarian
09-08-2012, 14:40
تمامی کارهای تو این تاپیک که گفته شده انجام دادین تک تک شما طبق پست 20 که تو صفحه قبل هست گجتهای خودتون پاک کنیدازنوع نصب تست کنید چون باپاک کردن نصب دوباره گجت باید برطرف بشه ببنید باز بهمون صورته یا که نه.

pachpach
02-09-2012, 16:51
آقا مرسی ، کارت درسته !

mh13521974
31-01-2013, 17:02
آقا دمت گرم . واقعا عالی بود
خیلی وقت بود درگیر بودم.

h.faraji
22-03-2013, 22:02
من روی لپ تاپم حدود 120 تا گجت ریخنم بعد از چند روز تمام گجت هام حذف شد ودیگه هیچ گجتی نه نصب میشه نه نمایش داده می شه لطفا راهنمایی کنید تا بدون تعویض ویندوز دوباره بتونم از گجت استفاده کنم (حتی گجت های خود ویندوز هم حذف شده البته از این همه گجت فقط 3تاش رو فعال کرده بودم و این که لپ تاپم مشخصات قوی داره):n28::n27::n03::45::n30:

masoud eh
05-07-2013, 19:15
ممنون خیلی خوب بود

زیزع
31-03-2014, 13:15
اونجا setting نوشته اون رو باید حذف کنیم
:n13: