PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : لطفا يه راهنمايي خوب بكنين

1clik
04-12-2010, 00:40
بهتره اول انتظاراتمو بگم
1. صفحه نمايش لمسي خوب داراي رزوليشن خوب زير نور آفتاب( قبلا پيكسون 12 سامسونگ داشتم به همين دليل فروختمش زير نور خورشيد كاملا سياه ميشد)
2. دوربين خوب حداقل 5 مگا پيكسل
3. تاچ خوب چون زياد اس ام اس ميدم دوست دارم از دست استفاده كنم طوري باشه كه راحت بشه تايپ كرد.
از همه مهمتر بودجه نهايتا تا 330 تومن.
دوستايي كه لطف ميكنن نظر ميدن خاهشا همينجوري نظر ندين با دليل باشه.
مسي.:40:

گرافيكار
04-12-2010, 03:47
1. صفحه نمايش لمسي خوب داراي رزوليشن خوب زير نور آفتاباگه ميتونستين بزارين روي پولتون و wave بگيرين خيلي خوب ميشد چون زير نور آفتاب خيلي خوبه
اما تو اين رنج قيمت من كه گوشي نميشناسم كه بهتون پيشنهاد كنم چون گوشي قبليتون صفحه نمايش خوبي داشته amoled
اكثر گوشيها توي اين رنج قيمت توي بررسيهاي مختلف يكي از نقاط ضعف مشتركشون خوانايي ضعيف زير نور خورشيد عنوان شده

2. دوربين خوب حداقل 5 مگا پيكسلاز اين نظر كه گوشي زياده
اما حرف سر اينه كه هيچ گوشيي توي اين قيمت حتي 100 تومن بالاتر هم دوربينش به گرد پيكسون گوشي قبليتون نميرسه
اما ايكس 6 نوكيا هست
ويواز هست
كلا گوشي زياده با دوربين 5 و 8

من با توجه به دو مورد اول و مورد سوم
دو گوشي رو بهون پيشنهاد ميكنم
ايكس 6 نوكيا
و سامسونگ S7230E Wave
هر دوشون به خصوص سامسونگ(توي بررسيها گفته شده عكسش حتي كمي از wave 8500 هم بهتره) دوربين خوبي دارن
صفحه خازني دارن
تاچ خوب و حساسي هم دارن
سامسونگ S7230E Wave به روز تره
اينترفيس زيباتري داره
قيمت پايينتري داره
مولتي تاچه
بولوتوث ورژن3 داره
اما ايكس 6 حافظه داخلي خيلي بيشتري داره
رزوليشن صفحه اش بيشتره
و صداي بلند تري هم داره

t2download
04-12-2010, 21:19
نوکیا x6
تاچ خازنی عالی و تایپ اس ام اس عالی
صدای با کیفیت عالی
دوربین 5 مگاپیکسلی عالی نمونه عکس دوربینش
قیمتش هم از 300 تا 340
8و16 گیگ
زیر نور خورشید میگن ضعیفه ولی واسه من عالیه مشکلی نداشتم و تنها sar گوشی بالاست .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

LiverBarca
05-12-2010, 03:03
x6 بگیر....یعنی دیگه چاره ای نداری،و مطمئن باش پیکسون از x6 بهتره....

hoha881
05-12-2010, 11:56
به نظر منم تا 330 تومن بهترین گزینه ها x6 , ویواز هستن.

bibak_fa
07-12-2010, 19:45
بهتره اول انتظاراتمو بگم
1. صفحه نمايش لمسي خوب داراي رزوليشن خوب زير نور آفتاب( قبلا پيكسون 12 سامسونگ داشتم به همين دليل فروختمش زير نور خورشيد كاملا سياه ميشد)
2. دوربين خوب حداقل 5 مگا پيكسل
3. تاچ خوب چون زياد اس ام اس ميدم دوست دارم از دست استفاده كنم طوري باشه كه راحت بشه تايپ كرد.
از همه مهمتر بودجه نهايتا تا 330 تومن.
دوستايي كه لطف ميكنن نظر ميدن خاهشا همينجوري نظر ندين با دليل باشه.
مسي.:40:
به نظره من با توجه به انتظارات شما همچنین تایپ زیاد شما ویواز پرو میتونه گزینه ی خوبی باشه