PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : انتقال تصویر و صدا از کامپیوتر به LCDTV

Aryaeiboy
03-12-2010, 17:17
من می خوام فیلمهای bluray rip full hd رو که معولا پسوندشون mkv یا mp4 هست و هیچ دستگاه پلیری اونارو پخش نمی کنه از کامپیوتر به lcdtv انتقال بدم. یعنی تصویر رو به وسیله ی کابله مشخصی به lcdtv بدم و صدارو نیز به lcd یا homecinema شش بانده انتقال بدم. می خواستم از اساتید بپرسم که راحت ترین و بهترین راه این کار چیه؟
اینم بگم که کارت صوتم 6 باند رو ساپورت می کنه(motherboard= giga x58a-ud7) و خروجی digital audio هم داره. کارت گرافیکم دوتا خروجی dvi و یک خروجی دیگه هم داره که اگه اشتباه نکنم بهش می گن s-video. (کارت گرافیکم geforce gtx 260 هست) ولی خروجی hdmi نداره. پشت lcdtv نیز کابل های: hdmi, ورودی فیش مانیتور(vga) و کابل های کامپوزیت می خوره. و پشت homecinema نیز ورودی digital audio داره.

hossein_dig
03-12-2010, 19:20
بیشتر تلوزیون ها فقط ورودی صدای استریو دارن
برای صدای 5به 1 باید صدا رو بدی به سینما خانگی
الان دیگه اکثرا فقط با HDMI صدا رو 5به 1 میگیرن ، مگه اینکه یه آمپیلی جدا با اسپیکر 5 به 1 بخری
که این که کمی احمقانست
یه سینما خانواده بگیر که پسوند های مورد نظر رو پخش کنه

---------- Post added at 07:20 PM ---------- Previous post was at 07:20 PM ----------

بیشتر تلوزیون ها فقط ورودی صدای استریو دارن
برای صدای 5به 1 باید صدا رو بدی به سینما خانگی
الان دیگه اکثرا فقط با HDMI صدا رو 5به 1 میگیرن ، مگه اینکه یه آمپیلی جدا با اسپیکر 5 به 1 بخری
که این که کمی احمقانست
یه سینما خانواده بگیر که پسوند های مورد نظر رو پخش کنه

EXTREME
03-12-2010, 20:44
سلام برای گرافیک از تبدیل dvi به hdmi استفاده کن
این تبدیل از اتصال dvi بهتره ولی از hdmi پایین تره و کیفیت تصویر یکم میاد پایین ولی اونقدر نیست که قابل مشاهده باشه
وقتی hdmi زدی صدا هم همراه با تصویر منتقل میشه و از تلویزیون پخش میشه

saminem
06-04-2011, 00:56
با سلام....

من لبتاپم رو با کابل vga به lcd سامسونگ 46 اینچ وصل کردم...

تصویر رو lcd دارم ولی رو صفحه پیغامی ظاهر میشه ((کابل سیگنال را کنترل کنید))...این پیام وسط تصویر ظاهر میشه و اصلا نمیره...کابل رو بررسی کردم و درست وصل کردم...

نمدونم مشکل از کجاست... خوهشا اگه آگاهی دارید کمک کنید تا مشکل رو حل کنم

pasargadd
07-04-2011, 11:22
با سلام....

من لبتاپم رو با کابل vga به lcd سامسونگ 46 اینچ وصل کردم...

تصویر رو lcd دارم ولی رو صفحه پیغامی ظاهر میشه ((کابل سیگنال را کنترل کنید))...این پیام وسط تصویر ظاهر میشه و اصلا نمیره...کابل رو بررسی کردم و درست وصل کردم...

نمدونم مشکل از کجاست... خوهشا اگه آگاهی دارید کمک کنید تا مشکل رو حل کنم
گرافیکتون چیه؟
تنظیمات گرافیکتونو بررسی کنین.یا lcd