PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک برای استخراج فایلی که از DVD به هارد کپی نمیشه !!

SA.JJ.AD
03-12-2010, 05:23
سلام خدمت شما دوستان گل :10:

بعد از خرید یه بازی و شروع به نصبش متوجه شدم که وقتی 2 DVD رو قرار میدم DVD ROM بعد از کمی زور زدن :27: از کار دست میکشه (انگار نمیتونه اطلاعات رو بخونه) من تصمیم گرفتم فایل ها رو بریزم هارد و یا بزنم رو یه DVD دیگه - همه محتویاتشو کپی کردم اما این فایل فشرده که تو عکسی که گذاشتم هم با علامت نشونش دادم کپی نمیشه !!(گمونم مرض گیر کردن و نصب نشدن بازی بعد از گذاشتن dvd 2 همین فایل باشه) خلاصه من هر روشی که بلد بودم تست کردم اما نتونستم اینو بریزم رو هارد !!! حالا اگه شما دوستان روشی / نرم افزاری / چیزی سراغ دارید که اینو بتونم کپی کنم رو هارد لطفا دریغ نکنید .:41:راستی dvd مربوطه هم اصلا خط و خطوط اینجور چیزا روش نداره . لطفا کمک کنید:19::41:

اینم دو تا عکس یکی از محیط فایلهای DVD و فایل سرطانیه علامت گذاری شده :2::31::

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اینم یه عکس از داخل همون فایل فشرده ی سرطانی:31:

:41::41::13::41::41:

joe_satriani
03-12-2010, 11:44
با سلام
دوست عزيزم اون فايل رو و يا كلا دي وي دي رو با نرم افزار ISO BUSTER اجرا كنيد و ازش ايميج بگيريد و يا روي هارد كپي كنيد
و يا اينكه از طريق briefcase خود ويندوز همون فايل رو يه كپي بگيريد

موفق باشيد.

SA.JJ.AD
04-12-2010, 03:29
با سلام
دوست عزيزم اون فايل رو و يا كلا دي وي دي رو با نرم افزار ISO BUSTER اجرا كنيد و ازش ايميج بگيريد و يا روي هارد كپي كنيد
و يا اينكه از طريق briefcase خود ويندوز همون فايل رو يه كپي بگيريد

موفق باشيد.

ممنون دوست عزیز - اما همونطور که پست بالا نوشتم . اون فایلی که با علامت مشخص کردم اصلا کپی نمیشه به هارد و بعد از رسیدن به حدود 3% دیگه گیر میکنه و درایور dvd هم انگار داره فعالیت نمیکنه و فقط چراغش هی روشن خاموش میشه !!! - با nero هم سعی کردم image بگیرم نشد و بازم بعد از رسیدن به2% گیر کرد . موندم این وسط چیکار کنم . حتی تا چند روز دیگه تو یه سیستم دیگه هم میخوام تست کنم ببینم کپی میشه اون فایل یا نه !! که چشمم اب نمیخوره - لطفا اگه روشی کسی بلده که این فایلو استخراج کنم به هارد دریغ نکنه - ممنون:41::11:

یه نرم افزاری نیست تو این ضمینه که dvd هایی که بد کپی شدن رو بشه فایل هاشو باز یابی کرد ؟!!!!

SA.JJ.AD
04-12-2010, 07:24
با نرم افزار ISO BUSTER هم الان تست کردم . انگار یه کارایی میکنه اما وقتی میخوام اون فایلو به هارد کپی کنم میگه سکتور خراب یافت شد شما میتوتنید فاصله ی سکتور ها را بردارید !!!!!!!!!!! که من نفهمیدم چی میگه - من تموم فایل های هر 2 تا dvd رو کنار هم رو هارد ریختم اما این دی وی دی دوم هنوزم اون فایل مورد نظرش اذیت میکنه و این ارور موقع نصب بازی داده میشه

و همچنین وقتی میخوام به صورت دستی تک تک فایل هاشو بریزم تو فولدر های مربوطه بدون هیچ اروری فقط 20 تا از 120تا فایلو کپی میکنه - لطفااااا کمک کنییییییییییییییید - دیوونه شدم !:19::41:

hkhafan
04-12-2010, 18:12
سلام ؛

خب دوست عزیز اگه این dvd از اوّل بد رایت شده باشه که نمی تونی کاریش کنی ، چون اکثر بازی هایی که فروخته میشه همه دانلودی هستن این مشکلا پیش میاد که مثلاً بد دانلود شده باشن.
ایزو باستر هم با اینکه خیلی قویه ولی فکر نکنم بتونه فایل خراب رو درست کنه ....
چون حجمش خیلی بالاست متأسّفانه نمی تونم براتون آپلودش کنم ، بهتره این فایلو از یکی از دوستاتون بگیرید .

موفّق باشید

SA.JJ.AD
04-12-2010, 22:01
اخه 1.5 گیگه - و چون خرید اینترنتی کردم حالو حوصله ی پیگیری ندارم ! اگه از دوستان کسی این فایلو جایی دید برا دانلود لطفا دریغ نکنه و لینکشو اینجا بزاره . خیلی خیلی ممنون میشم :11:

من یه لینک تورنت پیدا کردم اما شیلتر بود

hkhafan
04-12-2010, 22:14
سلام ؛

خب با شیلترشکن! فایل تورنت رو بگیرید و بقیش هم که نیازی به شیلتر و این چیزا نداره.
اگه نه آدرسشو بدید ، خودم براتون فایل تورنت رو میذارم.

SA.JJ.AD
05-12-2010, 01:53
ممنون دوست عزیز - من با جستجو تونستم اینجارو پیدا کنم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

که متاسفانه قیلتره و نمیتونم واردش بشم - عنوانش که نوشته بود تک تک اون فایل ها از جمله data1 و data2 و data3.cap که من لازمش دارم داخلش به صورت تکی قایل دانلوده . خیلی ممنون میشم اگ کمک کنید و ببینید همچین فایلثی قابل دانلود هست اونجا و اگه فایل تورنت data3.cap رو بدست اوردید اینجا لطف کنید بزارید - خیلی ممنون! :X

hkhafan
05-12-2010, 18:51
سلام ؛

این خدمت شما :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

با یه برنامه مثل utorrent این فایلو open کنید ، همون اوّل یه صفحه میاد که میتونید انتخاب کنید که چه چیزایی دانلود بشه. ( هر فایلو نخواستی باید تیک کنارشو برداری! )

موفّق باشی :46:

SA.JJ.AD
05-12-2010, 19:49
داداش ممنون . خیلی لطفه بزرگی کردی - ممنون - ایشالا بتونم جبران کنم:11:

SA.JJ.AD
09-12-2010, 13:25
متاسفانه نصفشو دانلود کرده بودم اما . الان دیگه ارور میده میگه دیگه نمیتونید ادامه بدید و قرمز شده ! دوستان لطفا اگه کسی لینک مستقیم این فایله لا مصبو :9: سراغ داره یا تونست پیدا کنه لطفا دریغ نکنه:45: . بد جوری گیرشم !تورنتش با اینکه سرعت افتضاحی داشت اما داشتم دانلود میکردم . ولی گمونم پرید ! کمک کنید!:41: