PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : عدم نصب برنامه های از قبل دانلود شده روی ویندوز 7

payam110313
02-12-2010, 13:40
با سلام

به تازگی ویندوز 7 نصب کردم

اما برنامه هایی که قبلا با ویندوز xp از اینترنت دانلود کرد الان نصب نمیشه و پیغام

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] میده

اما اگه مجددا با ویندوز 7 این برنامه ها را دانلود کنم به راحتی نصب میشه

اما اگه ویندوز را عوض کنم دوباره نصب نمیشه

تغییرات compatible را هم انجام دادم اما فایده ای نداشت

مشخصات سیستم

رم 2 گیگ
گرافیک 1 گیگ
هارد 500 ntfs
cpu 5300

خواهشا کمکم کنید

در ضمن ویندوزم هم اکتیو شده

ebicross
02-12-2010, 19:05
اگر نرم افزار نصب نشه ولی دقیقا همون نسخه رو اگر دانلود کنید نصب بشه دلایل زیادی نمیتونه داشته باشه.
یا فایل ویروسی شده و یک ویروس ضمیمه شده به فایل اجرایی و مانع عمل نصب میشه. مثل ویروس W32 Sality
و یا اینکه مسیر فایل اجرایی معتبر نیست. فایلتون رو توی دسکتاپ کپی کنید و دوباره اجراش کنید.

پیغامی هم که عکسش رو زدین مشکل Compatibility نگرفته و خیلی از اوقات این پیام رو هم که میده ولی باز هم نرم افزار نصب و قابل استفاده هستش.
شما بعد از نصب به محلی که نصب شده میرین فایلها هستند یا نه؟ اجرا میشن؟

payam110313
02-12-2010, 20:28
اگر نرم افزار نصب نشه ولی دقیقا همون نسخه رو اگر دانلود کنید نصب بشه دلایل زیادی نمیتونه داشته باشه.
یا فایل ویروسی شده و یک ویروس ضمیمه شده به فایل اجرایی و مانع عمل نصب میشه. مثل ویروس W32 Sality
و یا اینکه مسیر فایل اجرایی معتبر نیست. فایلتون رو توی دسکتاپ کپی کنید و دوباره اجراش کنید.

پیغامی هم که عکسش رو زدین مشکل Compatibility نگرفته و خیلی از اوقات این پیام رو هم که میده ولی باز هم نرم افزار نصب و قابل استفاده هستش.
شما بعد از نصب به محلی که نصب شده میرین فایلها هستند یا نه؟ اجرا میشن؟

نه ویروسی نشده چون یه ایکس پی نصب کردم به راحتی نصب شد
روی دسکتاپ هم کپی کردم باز نشد
اصلا با اومدن این پیغام اجازه نصب داده نمیشه
program file را هم چک کردم ولی خبری نیست

میتونه اشکال از خرابی سی دی ویندوز باشه یا چیز دیگه؟

ebicross
02-12-2010, 23:35
نه ویروسی نشده چون یه ایکس پی نصب کردم به راحتی نصب شد
روی دسکتاپ هم کپی کردم باز نشد
اصلا با اومدن این پیغام اجازه نصب داده نمیشه
program file را هم چک کردم ولی خبری نیست

میتونه اشکال از خرابی سی دی ویندوز باشه یا چیز دیگه؟
نه از ویندوز نیست.
اگر با نرم افزارهای زیادی این مشکل رو دارید بحث فرق میکنه. اگر نه یکی دوتاس مشکلی نیست و حتما هماهنگی ندارن.
ولی معمولا پیام بالا وقتی میاد که نصب تمام شده و ویندوز تشخیص میده نصب ناقصه.

payam110313
03-12-2010, 09:13
نه از ویندوز نیست.
اگر با نرم افزارهای زیادی این مشکل رو دارید بحث فرق میکنه. اگر نه یکی دوتاس مشکلی نیست و حتما هماهنگی ندارن.
ولی معمولا پیام بالا وقتی میاد که نصب تمام شده و ویندوز تشخیص میده نصب ناقصه.

با همه برنامه ها این مشکلا دارم

ebicross
03-12-2010, 14:55
احتمالا نسخه ی ویندوزتون 64 بیتی نیست؟

FAR_FA
03-12-2010, 18:55
دوست عزيز payam110313 ، عكسي كه گذاشتيد مربوط به برنامه Program Compatibility Assistant هست .
اين برنامه زمان نصب يه برنامه ديگه ظاهر ميشه و كارش تطبيق نرم افزار جديد با سيستم عامل سون هستش .
اگه دوست داريد مثل من از شرش رها بشي ميتوني غير فعالش كني :

توي استارت بنويس services.msc ، در پنجره باز شده دنبال عبارت Program Compatibility Assistant بگرديد ،
روي اين گزينه دوبار كليك كنيد و سرويسش رو متوقف ( Disable ) كنيد . بعد هم OK . ديگه از دستش راحت شديد .

درضمن برنامه هايي كه توي XP نصب ميشدند ممكنه توي سون نصب نشند ، اگه براتون امكانش هست ، نسخه هاي
جديد رو دانلود كنيد يا از بازار تهيه كنيد

موفق باشيد

payam110313
04-12-2010, 00:48
احتمالا نسخه ی ویندوزتون 64 بیتی نیست؟

نه 32 بیتی:41::41:

payam110313
04-12-2010, 00:57
دوست عزيز payam110313 ، عكسي كه گذاشتيد مربوط به برنامه Program Compatibility Assistant هست .
اين برنامه زمان نصب يه برنامه ديگه ظاهر ميشه و كارش تطبيق نرم افزار جديد با سيستم عامل سون هستش .
اگه دوست داريد مثل من از شرش رها بشي ميتوني غير فعالش كني :

توي استارت بنويس services.msc ، در پنجره باز شده دنبال عبارت Program Compatibility Assistant بگرديد ،
روي اين گزينه دوبار كليك كنيد و سرويسش رو متوقف ( Disable ) كنيد . بعد هم OK . ديگه از دستش راحت شديد .

درضمن برنامه هايي كه توي XP نصب ميشدند ممكنه توي سون نصب نشند ، اگه براتون امكانش هست ، نسخه هاي
جديد رو دانلود كنيد يا از بازار تهيه كنيد

موفق باشيد

ممنون دوست عزیز

از شر این پیغام راحت شدم ولی در نصب شدت برنامه کمکم نکرد

FAR_FA
04-12-2010, 09:50
دوست عزیز payam110313 ، ویندوز 7 با بعضی از نرم افزارای قدیمی سازگار نیست ، بخاطر همین
موقع نصب با مشکل مواجه میشین .

شما ورژنها رو یه نگاهی کنید ، ببینید همونی هست که با XP دانلود کردید یا نه . مطمئنا" فرق میکنه .
وگرنه دانلود توی XP با دانلود توی ویندوز 7 هیچ فرقی نداره ، فایل دانلودی همون فایله .

payam110313
05-12-2010, 01:49
دوست عزیز payam110313 ، ویندوز 7 با بعضی از نرم افزارای قدیمی سازگار نیست ، بخاطر همین
موقع نصب با مشکل مواجه میشین .

شما ورژنها رو یه نگاهی کنید ، ببینید همونی هست که با XP دانلود کردید یا نه . مطمئنا" فرق میکنه .
وگرنه دانلود توی XP با دانلود توی ویندوز 7 هیچ فرقی نداره ، فایل دانلودی همون فایله .

ورژنهاش همونه مطمینم:19::19::19:

hadi_vazi
07-12-2010, 23:13
آقا من هم این مشکل شما رو تو ویندوزم داشتم و دلیلش رو نفهمیدم ولی نمی دونم چرا هر وقت فایل رو دانلود میکنم و بعد به صورت zip درش میارم دیگه این مشکل رو ندارم من به این ارور تا چند وقت پیش عادت کرده بودم ولی الان تا یه فایل رو دانلود میکنم اول با winrar به حالت zip درش میارم تا با نصب ویندوز جدید با اون ارور مواجه نشم.