PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : صفحـه آبـی | ارور بعـد از نصـب کردن قطعـه سخت افـزاری . . . " کمک کنید "

Lt.Ali
02-12-2010, 13:11
سلام دوستان ،

دیـروز بنده یـه یـه فروند میکـرو بک.. وصـل کردم . در آوردم از پی سی ، لطفــ کردند Explorer.exe مـا قاطـی کردند و سپس صفحـه آبـی شد و تموم کـرد . بعـد هـم کـه سیستـم رو روشـن میکنم . بعـد از مدتـی همیـن آش و همیـن کاسـه . . . میخواستـم بدونـم دوستان فکـری بـه ذهنشون میرسـه چون سیستـم کنـد شده و بسیـار هـم کار باهاش ملال آور هست . یـکی از دوستان پیشنهاد کردند ، Tumb Up ( نمیدونـم اگـر اشتباه نوشتـم یا نـه ) و یـه اینجور چیزی کـه ریجستـری رو منظـم کنـه نصب کنم و Defrag کنـم . . . خواستـم کمک کنید ؛ ممنون میشم ایشالا جبران کنیم 3>

پاینده باشید .

ویرایش

[/COLOR][ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ایـن صفحـه هست کـه در ایـن تاپیک گفته شده :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

mahsai
02-12-2010, 13:14
راستش من چند بار که با این صفحه مشکل داشتم مربوط به رم سیستم میشد میتونید شما هم تست کنید

kourosh_sos
02-12-2010, 13:15
میکروباکس که نمیتونه ویروس داشته باشه که سیستم اینجوری بشه به احتمال زیاد IRQ های سیستم بهم ریخته بهتره باتری رو در آورده دوباره جا بزنی و ویندوزت رو Repair کنی.

Lt.Ali
02-12-2010, 13:25
راستش من چند بار که با این صفحه مشکل داشتم مربوط به رم سیستم میشد میتونید شما هم تست کنید

بار قبـل از رم بود . اما ایـن دفعـه زیـر چک کردم .

میکروباکس که نمیتونه ویروس داشته باشه که سیستم اینجوری بشه به احتمال زیاد IRQ های سیستم بهم ریخته بهتره باتری رو در آورده دوباره جا بزنی و ویندوزت رو Repair کنی.

معمولا" بار قبـل هـم کـه نصب کردم اینطـور شـد . خاموش کردم بعـد از مدتـی بهتـر شد ( چطـور !؟ نمیدونم ) حوصلـه Repair وین رو ندارم . الان دمـه دست سی دی ایـن ویـن رو ندارم .

بسیـار بسیـار ممنونـم از راهنمایی :×

+ حدس میزنم کـه ، پورتـی کـه باهاش میکروباکس رو نصبیدم ، بـه صورت کامـل نصب نشده . :-؟ احتمال داره مـال ایـن باشـه . . .

Jalal
02-12-2010, 16:16
ظاهرا درایور یکی از سخت افزارهاتون دچار مشکل شده یا اشتباهی نصب شده

اگر از طریق SAfe Mode و یا گزینه Last Known Good Configuration ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نتونید حلش کنید باید ویندوز نصب کنید