PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره خرید گوشی با 450 تومان

prong
01-12-2010, 21:16
سلام دوستان.لطفا یه گوشی با ب.دجه نهایتا 450 تومن به من معرفی کنید.نظر خودم اچ دی مینی بود ولی یه چیزایی ازش شنیدم که دو دل شدم.میخوام گوشی زیاد بزرگ نباشه.و همه جور امکانات داشته باشه.بین وین موبایل و آندروید موندم.لطفا چند تا گوشی تو این قیمت به من معرفی کنید
مرسی

hoha881
01-12-2010, 21:25
samsung s8500 wave 400t
motorola milestone 485t
لازم به ذکر هست که با توجه به قدیمی شدن وین موب 6.5 خریدش پیشنهاد نمیشه.

prong
01-12-2010, 23:39
samsung s8500 wave 400t
motorola milestone 485t
لازم به ذکر هست که با توجه به قدیمی شدن وین موب 6.5 خریدش پیشنهاد نمیشه.

سامسونگ گویا ویرایشگر آفیس نداره و پی دی اف هم نمیخونه.کخ من میخوام این قابلیت ها رو داشته باشه.سیستم عامل بادا بهتر از آندرویده؟من شنیدم چون جدیده چیزی واسش نیست.مدل های دیگه هم هست؟

Honradez
02-12-2010, 00:59
بهترين گزينه هاي اين رنج سوني اريکسون X10 و سامسونگ ويو هستن.

يکي 450 و اون يکي 400.

ويو صفحه نمايشش سوپر AMOLED هست ولي X10 معمولي و 64 هزار رنگ که خب در عوضش خيلي بزرگتره.

X10 اندرويد روشه ولي بادايي که روي ويو هست هم خوبه. ميتونيد خودتون برنامه هاشونو يه نگاه بندازيد ببينيد آيا ويو ميتونه نيازهاتونو پوشش بده يا نه. البته به لحاظ تعداد واقعا حرفي براي گفتن در مقابل اندرويد نداره.

هردوشون هم ويرايش آفيس و خوندن PDF رو دارن.

prong
02-12-2010, 19:19
بهترين گزينه هاي اين رنج سوني اريکسون X10 و سامسونگ ويو هستن.

يکي 450 و اون يکي 400.

ويو صفحه نمايشش سوپر AMOLED هست ولي X10 معمولي و 64 هزار رنگ که خب در عوضش خيلي بزرگتره.

X10 اندرويد روشه ولي بادايي که روي ويو هست هم خوبه. ميتونيد خودتون برنامه هاشونو يه نگاه بندازيد ببينيد آيا ويو ميتونه نيازهاتونو پوشش بده يا نه. البته به لحاظ تعداد واقعا حرفي براي گفتن در مقابل اندرويد نداره.

هردوشون هم ويرايش آفيس و خوندن PDF رو دارن.

نقد و بررسی ویو رو خوندم.خیلی ازش خوشم اومد.میخوام همینو بگیرم.فقط چند تا سوال دارم.
1-گوشی ویو اصل و غیر اصل داره؟اگه از نمایندگی بگیرم باید نگران غیر اصل بودنش باشم؟
2-خدمات نرم افزاری این گوشی مثل نصب فارسی ساز و ... رایگان هستش؟
3-موقع خرید باید بگم که چه نرم افزار هایی رو نصب کنن؟
4-قیمت روز این گوشی با گارانتی دقیقا چقدره؟
5-نکته ای هست که من قبل از خرید یا موقع خرید باید بدونم؟

خیلی خیلی مرسی

hoha881
02-12-2010, 20:17
با گارانتی اگه بگیری فارسی روش نصب هست و خدمات نرم افزاریش رایگان هست.
قیمت با گارانتیش رو ندارم ولی فکر کنم نزدیک 460 باشه.
سایت نرم افزاراش SAMSUNGAPPS.COM هست.
وقتی رفتی توش اگه کشور رو عوض کنی برنامه های پولی رو هم میتونی ببینی.
موقع خرید مموری کارت سعی کن کلاس مموریت بالا ی 4 باشه.(اگه 6 بود که بهتر)چون موقع فیلم برداری HD ممکنه با مموری ها کند به مشکل بخوری.

Honradez
02-12-2010, 20:27
نقد و بررسی ویو رو خوندم.خیلی ازش خوشم اومد.میخوام همینو بگیرم.فقط چند تا سوال دارم.
1-گوشی ویو اصل و غیر اصل داره؟اگه از نمایندگی بگیرم باید نگران غیر اصل بودنش باشم؟
2-خدمات نرم افزاری این گوشی مثل نصب فارسی ساز و ... رایگان هستش؟
3-موقع خرید باید بگم که چه نرم افزار هایی رو نصب کنن؟
4-قیمت روز این گوشی با گارانتی دقیقا چقدره؟
5-نکته ای هست که من قبل از خرید یا موقع خرید باید بدونم؟

خیلی خیلی مرسی
1. بله. بايد دقت بفرماييد که با گارانتي پارس مايکروتل باشه. "مايکروتل" يا "پارس ماکروتل" يا ... غير اصلن.
2. گوشي رو اگه از گارانتي اصلي بخرين فارسي ساز هم داره. ظاهرا آپگريد هم با گارانتي مجاني هستش.
3. فقط حواستون به فارسي ساز باشه. بقيه نرم افزارها رو ميتونيد براحتي از اينترنت دانلود کنيد.
4. دقيقا اين يکيو نميدونم ولي خود گارانتيش که قيمت کردم ميگفت 490 در شرايطي که مغازه ها با گارانتي رو حداکثر 410 ميدادن.
5. ترجيحا از مغازه معتبر بگيريد بهتره.

:46:

hadi_gamer
02-12-2010, 21:19
سلام.
به نظرتون htc hd2 هنوز ارزش خرید داره؟یا تو اون رنج قیمت گوشی های جدیدتر با قابلیت بهتر وارد بازار شده؟

prong
02-12-2010, 21:37
آدرس یا شماره نمایندگیش رو ندارید؟ترجبحا کرج.اگرم نشد تهران.من شنیدم کمیاب شده.ممنون میشم اگه آدرس یه جایی رو بدین که داشته باشه.

---------- Post added at 11:37 PM ---------- Previous post was at 11:37 PM ----------

آدرس یا شماره نمایندگیش رو ندارید؟ترجبحا کرج.اگرم نشد تهران.من شنیدم کمیاب شده.ممنون میشم اگه آدرس یه جایی رو بدین که داشته باشه.در ضمن اون قیمت 410 با گارانتی مایکروتل هستش؟

hoha881
02-12-2010, 22:11
سلام.
به نظرتون htc hd2 هنوز ارزش خرید داره؟یا تو اون رنج قیمت گوشی های جدیدتر با قابلیت بهتر وارد بازار شده؟
یک خورده قدیمی شده.صفحش هم فقط برای محیط داخل خونه خوبه و زیر نور افتاب خیلی ضعیف هست.
توی رنج قیمتش گوشی 4.3 اینچی پیدا نمیکنی.ولی دیزایر هست که اندروید روش نصب هست و ساپورت خوبی هم داره و صفحش هم امولد هست(در سری جدید SUPER TFT ) .در کل به نظرم گزینه بهتری هست.

hadi_gamer
02-12-2010, 22:24
یک خورده قدیمی شده.صفحش هم فقط برای محیط داخل خونه خوبه و زیر نور افتاب خیلی ضعیف هست.
توی رنج قیمتش گوشی 4.3 اینچی پیدا نمیکنی.ولی دیزایر هست که اندروید روش نصب هست و ساپورت خوبی هم داره و صفحش هم امولد هست(در سری جدید SUPER TFT ) .در کل به نظرم گزینه بهتری هست.
htc desire حدود 550 تومن و htc desire hd حدود 900 تومن.سایت gsm.ir این قیمتها رو زده.
میشه بگید تفاوت اینا چیه؟

hoha881
02-12-2010, 23:11
htc desire حدود 550 تومن و htc desire hd حدود 900 تومن.سایت gsm.ir این قیمتها رو زده.
میشه بگید تفاوت اینا چیه؟
دیزایر hd دوربینش بهتره.صفحش super tft هست.cpu , gpu قویتری داره .و تازه وارد بازار شده و افت قیمتش رو نکرده.یکی دو ماه دیگه احتمالا میاد توی رنج 700 .

Honradez
03-12-2010, 03:08
اگر دنبال صفحه بزرگ هستيد Xperia X10 رو بهتون پيشنهاد ميکنم. بزرگتر از اون ديگه ميشه گوشيهاي 4.3 اينچي مثل HTCهاي HD2 و Desire HD و HD7 که خب اگر مشکل قيمتشو نداشته باشين خوبن.

prong
03-12-2010, 10:16
سیستم عامل این گوشی هم آپدیت میشه(8500) ؟ورژنش چنده وقتی میخرم؟وبه چند میشه آپدیتش کرد.نصب نرم افزارهاش آسونه؟من نقد و بررسی ایکس 10 رو هم خوندم ولی به نظرم زباد جالب نیومد.مخصوصا صفحه بزرگش که باعث بزرگتر شدن گوشی میشه.

Honradez
03-12-2010, 12:41
خب براي شما (prong) كه با صفحه بزرگ مشكل داريد تو اين رنج قيمت ويو بهترين گزينست.

ولي براي hadi_gamer كه ظاهرا دنبال صفحه بزرگن، X10 هم پيشنهاد ميشه.

hadi_gamer
03-12-2010, 15:43
به نظرتون کجا برای خرید پاکت پی سی مناسب هست؟بازار موبایل راه افتاده الان؟
یه جای خوب و مطمئن بگید.من تصمیم گرفتم desire بخرم.کسی قیمت واقعی دیزایر تو بازار رو داره.تو gsm زده 550 تومن ولی معمولا قیمت تو بازار بالاتر از gsm هست.نمیدونم قیمتهاش رو از کجا میاره این سایت.

Honradez
04-12-2010, 19:04
خوبه. مبارک باشه پيشاپيش. فکر کنم تا 510 هم گيرتون بياد. بايد تو وليعصر و بخصوص علا الدين بگردين.

hadi_gamer
04-12-2010, 19:28
خوبه. مبارک باشه پيشاپيش. فکر کنم تا 510 هم گيرتون بياد. بايد تو وليعصر و بخصوص علا الدين بگردين.
فکر کنم گارانتی اصلی گرونتر باشه.به نظرتون می ارزه گارانتی اصل بگیرم مثلا اگه 100 تومن گرونتر باشه؟

hoha881
04-12-2010, 19:43
اصلا ارزش نداره پول بابت گارانتی بدی
چون در عمل هیچ کاری نمیکنن.

prong
04-12-2010, 20:30
سلام.من امروز زنگ زدم نمایندگی پارس مایکروتل.گفتن قیمت ویو 479 تومن هستش.ولی فعلا موجودی نداریم.شرکت تموم کرده و معلوم نیست کی بیاره.به نظرتون از کجا بخرم که سرم کلاه نره.در ضمن قیمتش بدون گارانتی چنده؟این قیمتی که اینا دادن درسته یا زیاد گفتن؟؟؟بدون گارانتی موجود هستش؟اگه بدون گارانتی بگیرم مشکلی پیش نمیاد؟

Honradez
04-12-2010, 20:55
به شدت زياد گفتن. ويو رو 405 تومن هم ميشه گير آورد. شما يه قيمت تو علا الدين بکن.

prong
04-12-2010, 21:00
به شدت زياد گفتن. ويو رو 405 تومن هم ميشه گير آورد. شما يه قيمت تو علا الدين بکن.

منم همینطور فکر کردم.آخه دوستان گفته بودن 400 تومن.این 405 تومن که شما می فرمایید گارانتی اصلی هستش؟

Honradez
05-12-2010, 21:00
پرسيدم يارو گفت اصله. حالا راست يا دروغشو نميدونم. ولي ميشه چک کرد که "پارس مايـکروتل باشه"

prong
05-12-2010, 22:39
پرسيدم يارو گفت اصله. حالا راست يا دروغشو نميدونم. ولي ميشه چک کرد که "پارس مايـکروتل باشه"

مرسی.اگه کره ایش گیرم نیومد چینیش مشکلی نداره بگیرم؟عذر میخوام که اینقدر سوال میپرسم.من تجربه ای تو گوشی خریدن ندارم.میخوام سرم کلاه نره.

t2download
06-12-2010, 00:38
روی گزینه های x6 و HTC Dsire هم فکر کن گزینه های خوبی هستند با تو جه به بودجه شما .:46:

hitboy7
06-12-2010, 01:50
اگه واست مهمه که با همه فرق کنی و یه گوشی شاخ دستت باشه که کارایی اون دقیقا با آیفون اپل یکه باشه من فقط n900 نوکیا رو پیشنهاد می دم

hoha881
06-12-2010, 11:34
x6 رو که توی این رنج قیمت باید بیخیال بشی.
ولی دیزایر گزینه خوبی هست. ولی 125 تومن از ویو گرونتر هست.(بدون گارانتی هر دو تا)

prong
06-12-2010, 20:12
x6 رو که کلا بی خیال شدم.دیزایر هم خوبه ولی قیمتش خیلی گرونه.125 ت.من هم واسه خودش پولیه.در ضمن این s8500 wave بد جوری رفته تو مخم.خیلی ازش خوشم اومده.محتویات جعبه اش چیا هستش؟

Honradez
06-12-2010, 22:04
مرسی.اگه کره ایش گیرم نیومد چینیش مشکلی نداره بگیرم؟عذر میخوام که اینقدر سوال میپرسم.من تجربه ای تو گوشی خریدن ندارم.میخوام سرم کلاه نره.
بابا نزنيد تروخدا اين حرفها رو. شما سرور ماييد.

اگر مقصود Nokia X6 هست که راستش اصلا به نظر من باتوجه به بودجه خوبي که داريد خوب نيست آدم سراغش بره. چون سيستم عامل خوبي نداره.

درمورد بقيه گوشيها هم، اينو بخاطر اينکه خودم Xperia X10 دارم نميگم، ولي راستش عمده فرق ديزاير و X10 که حداقل 60 تومن اختلاف قيمت دارن، توي صفحه نمايش بهتر ديزايره. درعوض صفحه ديزاير کوچکتر هم هست و بازهم اگر کسي دنبال اون ابعاد (3.7 اينچ) باشه خب موتورولا XT701 هست. اينه که ديزاير بنظرم خيلي گزينه اقتصادي‌اي نيست.

ببينيد من خودم دقيقا بودجه معادل شما رو داشتم و تحقيق کردم. بهترين گزينه ها با 450 تومن ويو هستن و X10. اگر دنبال صفحه بزرگ هستيد يا امکانات خاصي از اندرويد مدنظرتونه X10 مناسبتره.

اينو هم بگم که من دنبال صفحه نمايش Super AMOLED و اينها نرفتم و پشيمون هم نيستم. چون شايد وقتي شما تو مغازه اين رو با صفحه نمايش معمولي مقايسه کنيد فرقش انگشت به دهانتون بکنه. ولي وقتي گوشيو ميخريد بخدا اصلا يادتون ميره که صفحه نمايشتون فقط 64 هزار رنگه و سوپر آمولد مامولدم نيست.

لپ کلام اينکه اگر صفحه نمايش بزرگ و اندرويد ميخوايد Xperia X10 و در غير اينصورت ويو. بقيه گزينه‌ها هم (ديزاير و...) به نظر من ارزش پول اضافشو نداره.

ramin5749
06-12-2010, 23:18
سلام من حدود 3 هفته پیش ویو کره ای را خریدم بدون گارانتی فارسی هم روش نصب بود الان ارزونتر هم شده برای نصب برنامه اینترنت پرسرعت میخواد ولی اصلآ سخت نیست صفحه نمایشش کولاکه!دیکشنری های خوبی هم داره ورد و پی دی اف هم که عالی نشون میده. ویو2 هم اومده یه گوشه چشمی هم به اون داشته باش چون زیاد تفاوت قیمت ندارن اگه سوالی بود در خدمتم

---------- Post added at 11:18 PM ---------- Previous post was at 11:14 PM ----------

درضمن من فقط 2تا بدی ازش دیدم 1 صدایی را که از خودت ضبط میکنی به طور کامل نمی تونی تغییر نام بدی که من بدم میاد به دلیله خاصی2دیکشنری های جاوا را من نتونستم درست روش اجرا کنم

bibak_fa
07-12-2010, 18:08
سلام دوستان.لطفا یه گوشی با ب.دجه نهایتا 450 تومن به من معرفی کنید.نظر خودم اچ دی مینی بود ولی یه چیزایی ازش شنیدم که دو دل شدم.میخوام گوشی زیاد بزرگ نباشه.و همه جور امکانات داشته باشه.بین وین موبایل و آندروید موندم.لطفا چند تا گوشی تو این قیمت به من معرفی کنید
مرسی
به نظره من sony ericsson x10 و motorola milestone 485t میتونن بهترین گزینه ها باشن.
ویندوز موبایل هم پیشنهاد نمیدون چون وین6/5 قدیمی میباشد

hadi_gamer
07-12-2010, 20:07
آقا یکی میگه گارانتی اصلی بخر.یکی میگه نمی ارزه پول گارانتی بدی.من موندم چی کار کنم.
از طرفی آدم 500 پول گوشی بده خراب در بیاد بعد گارانتی نداشته باشه حال آدم گرفته میشه.
لطفا کمک کنید.
من میخوام دیزایر بگیرم.

bibak_fa
07-12-2010, 22:18
آقا یکی میگه گارانتی اصلی بخر.یکی میگه نمی ارزه پول گارانتی بدی.من موندم چی کار کنم.
از طرفی آدم 500 پول گوشی بده خراب در بیاد بعد گارانتی نداشته باشه حال آدم گرفته میشه.
لطفا کمک کنید.
من میخوام دیزایر بگیرم.
در مورد گارانتی اگه باشه خوبه ولی گارارنتی در ایران هم دردسر هایی داره....
در مورد انتخاب دیزایر هم تبریک میگم گوشیه بسیار خوب و کاربردی ای را انتخاب کردین.
جلو جلو مبارک

hadi_gamer
07-12-2010, 22:33
متشکرم.
مثلا چه دردسری داره؟

arash2050
08-12-2010, 00:03
ببین گارانتی تنها حسنش این هست که احتمالا گوشی تقلبی نیست و واقعا ساخت اون کشوری هست که روی لیبلش نوشته همین .هر چند در مورد اون هم شک دارم راستش اونقدر تقلب تو بازار موبایل دیدم که حتی اگر برادرم هم بگوید این گوشی اصل مجارستان هست ( و نه فنلاند) حدودا 90 درصد احتمال می دهم که او هم دروغ می گوید ............
من گوشی C7 نوکیا رو پیشنهاد می کنم البته الان 460 تومنه چون تازه اومده یکی دو هفته صبر کنی می آید پایین
دوربین 8 مگا .فیلمبرداری اچ دی. سیستم عامل سیمبین ورژن جدید 3 (همون که توی N8 هم هست) امکان وصل کردن فلش مموری به گوشی و حتی امکان وصل کردن گوشی های دیگر نوکیا به C7 و سرچ و استفاده از اطلاعات گوشی وصل شده . خروجی تلویزیون .بلوتوث ورژن 3 .اف ام پلی یر (امکان انداختن آهنگ پخش شده در گوشی شما بر روی اف ام رادیو نزذیک شما).صفحه لمسی خازنی .جافظه داخلی 8 گیگ و ساپرت مموری کارت تا 32 گیگ یعنی جمعا می تونی 40 گیگ حافظه داشته باشی.پحش فرمت های دایوکس DIVX و WMV ...وایرلس و جی پی اس هم داره..........
دیگه چی می خوای......اصلا گوشی سراغ داری که این همه امکانات رو یک جا داشته باشه

LiverBarca
08-12-2010, 01:02
من میگم ویو بخر...

bibak_fa
09-12-2010, 21:06
متشکرم.
مثلا چه دردسری داره؟
در کل گارانتی در ایران از گوشی تا ماشین......گرفته دردسر های زیادی داره.
مثلن میپیچونن....میگن برو فردا بیا....این قدر طولش میدن تا طرف پشیمون بشه.ولی کار نشد نداره میشه از گارانتی هم یه چیزایی در اورد

fire159
11-12-2010, 12:10
میلستون عالیه
چند مدل موتورلا دیگه هم هست با این قیمت :
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید