PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : | گفتگو درباره بانک‌ها و امور بانکی |

صفحه ها : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26]

aluser
25-09-2019, 23:13
سلام
چطور میتوان کارت عابر بانک (بانک اینده) رو عوض کرد طوریکه شماره کارت عوض نشه و کارت فعلی هم بانک نگیره ازت بگه برو یه هفته دیگه بیا
ینی این پروسه نهایتا یک روزه انجام بشه

MMDFullHD
26-09-2019, 06:25
سلام
چطور میتوان کارت عابر بانک (بانک اینده) رو عوض کرد طوریکه شماره کارت عوض نشه و کارت فعلی هم بانک نگیره ازت بگه برو یه هفته دیگه بیا
ینی این پروسه نهایتا یک روزه انجام بشه

سلام تاریخ انقضای کارتتون کی هست؟
شما ازشون بخواید که کارتتون رو شمارشو تغیر ندن
صدور کارت همه بانک ها انی هستن

denzelmovie
28-09-2019, 03:18
سلام دوستان بهترین بانک واسه وام گرفتن با سند خونه کدوم بانکه؟

Spectero
21-10-2019, 09:58
سلام

در یک ماه گذشته 2 بار این خطای زیر رو هنگام پرداخت قبض ایرانسل دوستم باهاش روبرو شدم. مفهوم این پیغام چیه و چرا اومده؟ تو کارت من پول بوده و خواستم قبض ایرانسل دوستم رو پرداخت کنم ولی این پیغام اومد و نتونستم و ادامه ندادم و پول به کارت برگشت خورد.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

dadash42
21-10-2019, 12:44
سلام دوستان بهترین بانک واسه وام گرفتن با سند خونه کدوم بانکه؟
فکر نکنم بانکی این کار را انجام بده, معمولاً فقط خرید خانه تا تصفیه وام سند نزد بانکه

Reza31001
21-10-2019, 16:24
سلام

در یک ماه گذشته 2 بار این خطای زیر رو هنگام پرداخت قبض ایرانسل دوستم باهاش روبرو شدم. مفهوم این پیغام چیه و چرا اومده؟ تو کارت من پول بوده و خواستم قبض ایرانسل دوستم رو پرداخت کنم ولی این پیغام اومد و نتونستم و ادامه ندادم و پول به کارت برگشت خورد.

مشکل ارتباطی بین سرور ایرانسل و درگاه بانک وجود داشته
مورد خاصی نیست نگران نباشید

EhsanCPU
21-10-2019, 19:33
سلام

سلام جدیدا اکثر بانک ها تراکنش های ریز کمتر از 10000 تومان را ممنوع کردن

ALI V8
26-10-2019, 12:14
دوستان برای سپرده گذاری در بانک کدوم بانک رو پیشنهاد میدید که هم سود خوبی میده هم بانک مطمئنی هست ؟
امکان ورشکست شدن بانکهای خصوصی هست؟ مثل بانک آینده یا پارسیان؟

ALI V8
26-10-2019, 12:20
دوستان برای سپرده گذاری در بانک کدوم بانک رو پیشنهاد میدید که هم سود خوبی میده هم بانک مطمئنی هست ؟

mohsenP3000
26-10-2019, 12:25

آره رفیق امکان ورشکستگی بانک ها خصوصا پارسیان چون می دونم مشکل پیدا کردن خیلی زیاد هست. بهتره بری بانک رفاه یا مسکن.

من نمی دونم اگر ورشکسته بشن آیا بانک مرکزی بهتون پول رو پس می ده یا نه؟ ولی حالا بماند یه شخصی که بالاخره مقامی تو بانک پارسیان داشت به بابام گفتن که پولتون رو دربیارید تا شر نشده.

بانک آینده رو هم اطلاع ندارم ولی بین بانک ها کلا الان بانک رفاه کارگران و بانک مسکن وضعیت بسیار خوبی دارن.

Spectero
26-10-2019, 13:24
آره رفیق امکان ورشکستگی بانک ها خصوصا پارسیان چون می دونم مشکل پیدا کردن خیلی زیاد هست. بهتره بری بانک رفاه یا مسکن.

من نمی دونم اگر ورشکسته بشن آیا بانک مرکزی بهتون پول رو پس می ده یا نه؟ ولی حالا بماند یه شخصی که بالاخره مقامی تو بانک پارسیان داشت به بابام گفتن که پولتون رو دربیارید تا شر نشده.

بانک آینده رو هم اطلاع ندارم ولی بین بانک ها کلا الان بانک رفاه کارگران و بانک مسکن وضعیت بسیار خوبی دارن.

با این حرفی که زدی خیلی ترسوندی منو! من کل پولی که داشتم از بانکهای مختلف سر رسیدشون برداشتم بردم پارسیان و چیزی حدود صد و پنجاه میلیون هست و چند سپرده یکساله 20 و 19 گذاشتم که بالاترین سود رو تو این اوضاع بلبشو و قاراشمیش همین پارسیان می داد و هنوز هم انگار همین مقدار سود که چندان دندون گیر هم نیست ولی بهتر از بانکهای دیگه هست می ده. منم قبل از حرف شما نگران بودم ولی چاره ای نداشتم و اگر بانک معتبر دیگه مثل پاسارگاد یا ملت 20 یا 19 سود بده از پارسیان می برم اون بانکها. ولی در حال حاضر مجبور پارسیان گذاشتم؛ چون بانکهای دیگه حداکثر 18 هستند و اکثرا هم 15 می دن. اگر ورشکسته باشه کارم تمومه و همه پول و زندگیم میره.

mohsenP3000
26-10-2019, 15:56
با این حرفی که زدی خیلی ترسوندی منو! من کل پولی که داشتم از بانکهای مختلف سر رسیدشون برداشتم بردم پارسیان و چیزی حدود صد و پنجاه میلیون هست و چند سپرده یکساله 20 و 19 گذاشتم که بالاترین سود رو تو این اوضاع بلبشو و قاراشمیش همین پارسیان می داد و هنوز هم انگار همین مقدار سود که چندان دندون گیر هم نیست ولی بهتر از بانکهای دیگه هست می ده. منم قبل از حرف شما نگران بودم ولی چاره ای نداشتم و اگر بانک معتبر دیگه مثل پاسارگاد یا ملت 20 یا 19 سود بده از پارسیان می برم اون بانکها. ولی در حال حاضر مجبور پارسیان گذاشتم؛ چون بانکهای دیگه حداکثر 18 هستند و اکثرا هم 15 می دن. اگر ورشکسته باشه کارم تمومه و همه پول و زندگیم میره.

چی بگم شرایط ما هم بهتر نیست.....

کلی ضرر برای ابطال دادیم و الان سودمون از 20 به 18 رسیده ولی لااقل اصل سرمایه مون حفظ می شه. حتی پارسیان برای اینکه الان خیلی ها سرمایه اصلی و بزرگ شون رو بیرون کشیدن برای صندوق لوتوسش این ماه 21.7 درصد سود داد. مطمئن باش ما هم دیوانه و مجنون نبودیم که حدود 4 تومن ضرر ابطال زودتر از موعد رو دادیم و پول رو از پارسیان بیرون کشیدیم.

فقط به این فکر کن مثل سپرده گذارای ثامن و کاسپین هر روز بخوای دنبال حقت بری و کار و زندگیت رو تعطیل کنی.

ریسک نکن، آدم مطمئنی به بابام گفت که بهتره پارسیان رو فراموش کنی. یا مسکن یا رفاه.

همین موسسه ثامن الائمه که الان با قوامین ادغام شده (اگر اشتباه نگم) یه سپرده 8 تومنی ما رو خورده بود 1 سال پدرم دراومد تا 200 تومن 200 تومن هر روز تو صف های طولانی از عابربانک صادرات پس بگیرم. تازه هر روز نمی دادن، گاهی هفته ای گاهی 3 روز.

من بدبختیشو کشیدم می دونم. برو باطل کن هرچه زودتر. اگر می ترسی بانک بذاری ارز یا طلا شمش بخر.

dadash42
26-10-2019, 19:58

چی بگم شرایط ما هم بهتر نیست.....

کلی ضرر برای ابطال دادیم و الان سودمون از 20 به 18 رسیده ولی لااقل اصل سرمایه مون حفظ می شه. حتی پارسیان برای اینکه الان خیلی ها سرمایه اصلی و بزرگ شون رو بیرون کشیدن برای صندوق لوتوسش این ماه 21.7 درصد سود داد. مطمئن باش ما هم دیوانه و مجنون نبودیم که حدود 4 تومن ضرر ابطال زودتر از موعد رو دادیم و پول رو از پارسیان بیرون کشیدیم.

فقط به این فکر کن مثل سپرده گذارای ثامن و کاسپین هر روز بخوای دنبال حقت بری و کار و زندگیت رو تعطیل کنی.

ریسک نکن، آدم مطمئنی به بابام گفت که بهتره پارسیان رو فراموش کنی. یا مسکن یا رفاه.

همین موسسه ثامن الائمه که الان با قوامین ادغام شده (اگر اشتباه نگم) یه سپرده 8 تومنی ما رو خورده بود 1 سال پدرم دراومد تا 200 تومن 200 تومن هر روز تو صف های طولانی از عابربانک صادرات پس بگیرم. تازه هر روز نمی دادن، گاهی هفته ای گاهی 3 روز.

من بدبختیشو کشیدم می دونم. برو باطل کن هرچه زودتر. اگر می ترسی بانک بذاری ارز یا طلا شمش بخر.

یکسال پیش همین شایعه ها به گوش میرسید, صحت نداره
از بین خصوصیها بانک پارسیان از بانکهای قابل اعتماد هست, مثل سامان
با ثامن و آینده و کاسپیان و فلانی ها قاطی نکنین

اضافه کنم پارسیان, دومین بانک خصوصی ایران با بانک ملت, از بزرگترین پشتیبان ایران خودرو هست
پژو و سمند و غیره رو جاده میبینید خیالتون تخت :tongue:

soroori2
30-10-2019, 21:43
سلام
جزئیات اخذ مالیات از سود سپرده بانکی چیه؟

Spectero
31-10-2019, 12:56
سلام جزئیات اخذ مالیات از سود سپرده بانکی چیه؟ سود متعلق به سرمایه گذاری کوتاه مدت کمتر از شش ماه، 60 درصد سود حاصله سود متعلق به سرمایه گذاری‌های میان مدت شش ماه تا یک سال، 40 درصد سود حاصله سود متعلق به سرمایه گذاری‌های بلند مدت بیشتر از یک سال، بیست درصد سود حاصله متن کامل این خبر خوش به همه ما که در بانکها سپرده داریم را اینجا بخوانید: اخذ مالیات از سود سپرده بانکی در وزارت اقتصاد کلید خورد + سند ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) کفگیر حسابی به ته دیگ نزدیک میشه و صدای گوشخراشش نشان از استیصال و درماندگی در اداره مملکت و چرخاندن چرخ اقتصاد و کشور است. میلیونها کارمند و کارگر و حقوق بگیر به اضافه میلیونها مفت خور در سازمانها، نیروهای نظامی و زحمت کش و خدوم سپاه پاسداران، مفت خورهای شرکت های ورشکسته ایران خودرو و سایپا و صدها شرکت بزرگ و کوچک باید حقوق بگیرند و جیب و دهانشان قد دهان غار باز شده تا حقوق مفت خوری و تن پروری که بر حسب عادت در طی سالها دریافت کرده اند رو بگیرند و این پول باید از جیب خود همین مردم گرفته و به جیب عده ای دیگر ریخته شود. حالا هدف سپرده های بانکی مردم هست که اکثرشون افراد ضعیف اجتماع هستند که کار درست و حسابی و پایدار ندارند و با سودهای پایین بانکی امورات و رزقشون رو رت و فتق می کنند. حکومت نمی تونه بخاطر درماندگی و ورشکستگی مفت خورها و حقوق بگیران بخصوص مفت خورهای نظامی که هیچ سودی که ندارند اسباب دردسر هم هستند رو بیرون بریزه. مفت خورها و حقوق بگیران شرکت و سازمانهای بزرگت مثل شرکت نفت، پتروشیمی، صنایع فلزی، شرکت های تولید خوردو و ماشین سازی بخصوص دو شرکت ورشکسته و درمانده و جنایتکار سایپا و ایران خودرو هم در نظر بگیرید که اخراج این افراد و تعطیل کل یا بخشهایی از سازمانها میلیونها بیکار به لشکر و ارتش بیکاران جامعه اضافه میشه و این یعنی خطر برای حکومت و شورش. بنابراین حکومت به این بخشهای مفت خور انگل که مانند غده سرطانی زیادی و مضر هستند از جیب خود همین مردم می دزده تا حقوق و مزایای آنها را تامین کنه و دهانشان رو ببنده. حتی باید حقوق افراد زحمت کش مثل کارگر و معلم و بازنشسته با حقوق اندک رو هم از همین روشهای کثیف و دزدی تامین کنه. ولی تامین حقوق و مزایای مفت خورها که گفتم خیلی خیلی زور داره که از مالیات سپرده های مردم بدزدن و بدن به این انگلها تا حال کنن. اوضاع در سال ماه های آینده بخصوص در سال 99 وخیم تر خواهد بود و ممکن است بخاطر راه رفتن در خیابان و نفس کشیدن هم از مردم ضعیف و غیر خودی ها هم مالیات دریافت بشه تا حقوق مفت خورها بخصوص نظامی های مفت خور انگل تامین بشه که بتونن خونه و ماشین بهتر تهیه کنند تا همیشه وفادار به حکومت باقی بمونند.

محمد7966
31-10-2019, 13:04
تکذیب شد

وزیر اقتصاد ادعای مطرح شده درباره طرح اخذ مالیات از سپرده‌های بانکی و سود سپرده‌ها را تکذیب کرد.
به گزارش «تابناک» به نقل از ایلنا، فرهاد دژپسند درباره این ادعا افزود: در طرح قانون مالیات‌های مستقیم نیز تاکنون چنین موضوعی مطرح و بررسی نشده است.

dadash42
01-11-2019, 08:13
سلام
جزئیات اخذ مالیات از سود سپرده بانکی چیه؟
این خبر از سوی بعضی ها شروع شده, فقط میخوان تو ذوق مردم بزنن
مثل خبر جعلی ورشکستی بانک پارسیان

vahidrojroj
02-11-2019, 12:26
هنوزم کسی پول تو بانک میخوابونه با این وضعیت نابسامان سوددهی بانکها ؟
پیشنهاد میکنم برای سرمایه گذاری توی بورس هم یه نیم نگاهی بندازید

dadash42
02-11-2019, 14:55
بورس الان وضعیت چندان خوبی نداره, ارزش سهام کاهش یافته
سرمایه تو سهام برای ناشی خطرناکه, باید همیشه آگاه و آماده تسمیم گیری سریع باشید
چندی اعضای خانوادم ضرر زیادی دیدن, برای همه کس نیست

برای کسانی که بلدن اکنون شاید زمانی خوبی برای خرید سهام کم قیمت باشه, خودم شخصا نه

EhsanCPU
03-11-2019, 18:34
بورس = استرس

am_64
28-11-2019, 13:40
متاسفانه زامبی گونه در حال کاهش ارزش پول ملی هستند و هدفشان هم سپرده های مردمی در بانکهاست تا با کاهش ارزش آنها تعهدات و بدهی های خود را نسبت به مردم کم کنند غافل از اینکه درآمد حاصل از این کارشان غیر شرعی هست و قطعا یه جایی این پولهای بادآورده رو بالا می آورند

MOHAMMAD_ASEMOONI
06-12-2019, 23:02
سلام
.
هشدار , هشدار
.
اکثر برنامه های رمزسازِ بانکها که برای رمز دوم استفاده میشه حاویِ دسترسیهای خطرناک هست
مثل دسترسی به لیست شماره تلفنها Contacts , ضبط صدا record audio , عکس و فیلم گرفتن ، تشخیص موقعیت مکانی و غیره.

بعد از دانلودش , اول با برنامه ی advanced ermission manager وارد فایلش بشین و دسترسیهای بی مورد رو حذف کنید .
اگر هم الان نصب هست باز هم با اَدونسد پرمیشن منیجر وارد فایل برنامه ی نصب شده بشین و دسترسیهای بی مورد رو حذف کنین ازش
.
برنامه ی دیوار و شیپور و تو سی و استپ و غیره هم همینطورند
.
=================================================
دوستان , به نفعتون هست که مطالب بنده ی مخلص رو بخونید و دنبال کنید چون هم کلی پول توش هست هم امنیت و ایمنی هم آسایش و آرامش هم دور شدن از بسیاری از خطرها و ضررهای دنیا إن شاء الله .
چند نمونه :
.

میلیونها تومن صرفه جویی در هزینه های خودرو و زندگی :
توصیه های مهم امنیتی:
قوانین و مقرراتِ گفتگو و تبادلِ نظر:
.
برنامه های مهم و کاربردی برای گوشیهای اندرویدی :
.
.
تاپیک جامع لوله‌کشی و پمپ آب و مخزن آب ( مشاوره و تعمیر و سرویس)
.
.
تاپیک جامع دستگاه تصفیه آب خانگی. (مشاوره، سرویس و تعمیر )
.

irmacfa
30-12-2019, 08:23
دوستان تاحالا شده شما از بانک ملی توکن 120 کارکتری برای رمز دوم رو بگیرین بعد فقط 83 کارکتر برای شما پیامک بشه ؟

irmacfa
30-12-2019, 09:39
دوستان تاحالا شده شما از بانک ملی توکن 120 کارکتری برای رمز دوم رو بگیرین بعد فقط 83 کارکتر برای شما پیامک بشه ؟

محمد7966
21-02-2020, 13:45
سلام.دوستان کسی توی بانک رفاه،بانکداری اینترنتی رو فعال کرده؟آدرسش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
من اوایل امسال برای پدرم فعال کردم که بتونم از طریق اینترنت کارای بانکی پدرم رو انجام بدم ولی بعدش دیدم هیچ کاری نمیتونم بکنم.یعنی نام کاربری و رمز عبور رو دارم ولی وقتی میرم داخل سایت نه انتقالی نه دریافت موجودی عملا هیچکاری نمیتونم انجام بدم.وقتی هم مثلا بخوام انتقالی بدم مینویسه :حساب ریالی برای شما تعریف نشده است.

حالا این حساب ریالی رو خود بانک باید تعریف کنه یا خود من باید تعریف کنم؟
با تشکر

محمد7966
22-02-2020, 20:48
سلام.دوستانی که بانک ملت دارند سامانه هریم براشون کار میکنه؟البته از طریق برنامه آپ منظورمه.من تو آپ میزنم ارسال پیام اصلا پیامش نمیاد ولی کارت پدرم که برای بانک رفاهه میفرسته.

نمیدونم مشکل از بانک ملته که نمیفرسته یا مشکل از آپ؟!

iaupp
25-02-2020, 12:17
سلام کارت ملت تاریخ انقضا رسید رفتم شعبه کارت جدید دادن بعد گفتن عدد 1 اضافه کن پیامک کن، دقیق یادم نیست چی گفتن، عدد 1 چکار باید کرد؟ درضمن کارت هرجا خواستم استفاده کنم میزنه کارت غیرفعاله

iaupp
25-02-2020, 12:18
سلام کارت ملت تاریخ انقضا رسید رفتم شعبه کارت جدید دادن بعد گفتن عدد 1 اضافه کن پیامک کن، دقیق یادم نیست چی گفتن، عدد 1 چکار باید کرد؟ درضمن کارت هرجا خواستم استفاده کنم میزنه کارت غیرفعاله

MOHAMMAD_ASEMOONI
02-03-2020, 14:07
با سلام خدمت همگی
.
سقف کارت به کارت روزانه شد ۵ میلیون تومان
.
حداکثر برداشت روزانه با رمزِ ثابت( ایستا) ۱۰۰ هزارتومان هست پس بهتره برای خریدهای زیر ۱۰۰ تومان از ایستا استفاده کنید تا سقف برداشتش برای همون روز کاهش پیدا کنه . اینطوری اگه کسی بخواد اون روز با رمز ایستا کلاهبرداری کنه مبلغ کمی رو می‌تونه سرقت کنه .
.
مراقب باشید ، روش جدید کلاهبرداری اینترنتی اینه که بهتون پیامک میدند که شماره ی دریافت شده با پیامک رو براشون بفرستید . این شماره همون رمز پویای شماست که قصد دارند از خودتون بگیرنش

سلام
.
کارت ملت تاریخ انقضاش رسید.
رفتم شعبه کارت جدید دادن بعد گفتن عدد 1 اضافه کن پیامک کن، دقیق یادم نیست چی گفتن، عدد 1 چکار باید کرد؟
.
درضمن کارت رو هرجا خواستم استفاده کنم میزنه کارت غیرفعاله
سلام
.
بهتره با تلفن از خودشون بپرسید .
.
اگه شماره ندارید ، در گوگل بنویسید :
بانک ملت تهران خیابان تلفن
.
بعدش زنگ بزنین به هر شعبه ای که شمارش درمیاد و سوالتون رو بپرسید
.
هر جای ایران باشید میتونین به هر شعبه در هر شهری زنگ بزنید و بپرسید
تا میتونین رفت و آمدها رو کاهش بدین

.
روش دیگه اینه که در گوگل بنویسید :
روش فعال سازی کارت بانک ملت

irmacfa
07-04-2020, 00:05
راسته میگن سود بانکی از اول اردیبهشت ، 7% میشه؟

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Free Spirit
06-07-2020, 09:33
سلام

دو سه روز پیش بانک مرکزی اعلام کرد سود سپرده ها از 13 تا 22 درصد خواهد بود. کسی خبر داره کدوم بانکها 22 می دن و به چقدر سپرده این سود تعلق می گیره؟

italodance
06-07-2020, 09:52
من هم ۱۳ واسه کوتاه مدتهاشنیدم، ۲۲ ؟!

dadash42
07-07-2020, 08:32
طبق معمول بانک مرکزی ماه ها بعد از وارد شدن خسارت به مردم عمل میکنه, نه پیشگیرانه ماه ها قبل از وقوع فاجعه
ارزش پول ملی در شش ماه نصف شده و تازه الان میخوان سود سپرده را بالا ببرن:n34:
دولت میگه ملت و قومی بلاخیز هستیم, ولی با دست خودمون بلا به سر خودمون میاریم
آنجلا مرکل الان میخواد بازنشست بشه, یکی از آقا ها اونو بیاره صیقه کنه تیم ملی رو اداره کنه شاید این بلا بازم از بیخ گوش رد شه

بامدادنیکنفس
07-07-2020, 08:36
سلام

دو سه روز پیش بانک مرکزی اعلام کرد سود سپرده ها از 13 تا 22 درصد خواهد بود. کسی خبر داره کدوم بانکها 22 می دن و به چقدر سپرده این سود تعلق می گیره؟

همین هایی که بانک نیستند مثل صندوق مشیز مال کارگزاران (مرعشی و دوستان ...)

Reza31001
07-07-2020, 12:27
طبق معمول بانک مرکزی ماه ها بعد از وارد شدن خسارت به مردم عمل میکنه, نه پیشگیرانه ماه ها قبل از وقوع فاجعه
ارزش پول ملی در شش ماه نصف شده و تازه الان میخوان سود سپرده را بالا ببرن:n34:
دولت میگه ملت و قومی بلاخیز هستیم, ولی با دست خودمون بلا به سر خودمون میاریم
آنجلا مرکل الان میخواد بازنشست بشه, یکی از آقا ها اونو بیاره صیقه کنه تیم ملی رو اداره کنه شاید این بلا بازم از بیخ گوش رد شه
آخه سود سپرده بالا هم میشه رکود مثل قبل!

باز چند سال که 20% سود بدن 4تا کارشناس میان مصاحبه میکنن که آره سود بالای بانکی شده خورۀ اقتصاد کشور!

از پای بست ویران است عزیز

MOHAMMAD_ASEMOONI
12-07-2020, 09:25
با سلام

بد نیست بدانید :

اگر یک شماره‌ی کارتِ بانکی دارین ولی نمیدونین متعلق به چه کسی هست ، خیلی راحت با کمک برنامه ای مثل آپ میتونین اسم صاحبِ حساب رو پیدا کنین .

کافیه اقدام کنین برای واریز یک مبلغ به همون شماره کارت . مثلاً ۱۰ هزار تومان .

در مرحله ی قبل از آخِر ، اسم کاملِ صاحب حساب رو می‌بینین

دیگه مرحله آخِر رو انجام ندین و عملیاتِ واریز رو کنسل کنین .

این اطلاعات کجا به درد میخوره ؟

جواب :

فرض کنید پولی به حسابتون واریز شده و شما نمیدونین چه کسی واریز کرده .
البته باید شماره ی کاملِ اون کارت رو داشته باشین که یک راهش داشتنِ اینترنت بانک و یا همراه بانک هست تا تمامِ جزئیاتِ واریزها و برداشتها در دسترستون باشه . (طبق اطلاعات بنده ، در اینترنت بانک و همراه بانک نام واریز کننده در اختیارتون قرار داده نمیشه . فقط شماره کارت نوشته میشه)
بعدش با کمک برنامه‌هایی مثل آپ ، خیلی راحت اسم صاحب حساب رو پیدا می‌کنین .

غیر از این روش ، اگر پارتی دارین در بانکتون ، میتونین در ساعت کاری بهش زنگ بزنین تا در سیستم بگرده و اسم اون شخص رو بهتون بگه .

غیر از اینها ، باید با کارت ملی برید به یکی از شعبه‌های بانکتون و شماره بگیرین و منتظر بشین تا نوبتتون بشه و کارمند باجه براتون چک کنه
و یا معاون و یا رئیس شعبه این کار رو براتون انجام بده .

اگر راه دیگری هم داره اطلاع بدین
=======================================
دوستان , به نفعتون هست که مطالب بنده ی مخلص رو بخونید و دنبال کنید چون هم کلی پول توش هست هم امنیت و ایمنی ، هم آسایش و آرامش ، هم دور شدن از بسیاری از خطرها و ضررهای دنیا و هم پایان و عاقبتِ خوش و خیر إن شاء الله .

چند نمونه :
.

توصیه های مهم امنیتی:

.
.
.
.
.

سرویس و نگهداری و تعمیر آبگرمکن دیواری

.

MOHAMMAD_ASEMOONI
13-07-2020, 23:00
سلام

هشدار هشدار
سقفِ انتقال وجه با کارت به کارت شده ۶ میلیون تومان .

# یعنی اگه کسی کارت شما رو بدزده و یا با دستگاه اِسکیمِر کپی کنه و رمز کارت رو هم داشته باشه می‌تونه ظرف چند دقیقه ۱۲ میلیون تومن از حسابتون بزنه و ببره (چند دقیقه قبل از نیمه شب و بعد از نیمه شب )

# پس مراقب باشید فقط خودتون کارت بکشین تا احتمال کشیدنِ کارت در دستگاه اسکیمِر خیلی کم بشه

# و مهمتر از اون رمز کارت رو به کسی ندین تا حد امکان ، خصوصاً فروشندگان دوره گرد و کنار خیابونی .

# هر وقت هم شک کردین فوراً برید رمز کارت رو عوض کنین

# پول زیاد در کارتِ مخصوص خرید نگه ندارید تا اگر هـک شد لااقل پولِ کمی سرقت بشه ازتون

sasan.69
22-07-2020, 15:01
تاریخ انقضا کارت شهر من تموم شده میخوام بدونم میشه با کارت ملی قدیمی تعویض کرد؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
22-07-2020, 16:47
سلام
ظاهراً کارت‌های ملی قدیمی دیگه اعتبار نداره.

مشکل چی بوده که کارت ملی جدید نگرفتین ؟

Dr Nima
22-07-2020, 17:30

یه ساله دیگه تمدید شدن ولی با کارت ملی قدیمی و فیش ثبت نام کارت ملی هوشمند اگه جایی کاری داشتی مشکلی نداره

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sasan.69
22-07-2020, 23:49
سلام
ظاهراً کارت‌های ملی قدیمی دیگه اعتبار نداره.

مشکل چی بوده که کارت ملی جدید نگرفتین ؟

سلام مشکل خاصی نبود فقط حوصله پیگیریشو نداشتم و از طرفی اینا که ی کارت نمیتونن تحویل بدن ی تیکه کاغذ دست ملت میدن حداقل قبلی ها ر فاقد اعتبار نزنن

sasan.69
22-07-2020, 23:51
یه ساله دیگه تمدید شدن ولی با کارت ملی قدیمی و فیش ثبت نام کارت ملی هوشمند اگه جایی کاری داشتی مشکلی نداره

([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

ممنون
نظرات ر خوندم ظاهرا مث چیزای دیگشون دروغه و غیرفعال میشه!

MOHAMMAD_ASEMOONI
25-07-2020, 23:06
سلام مشکل خاصی نبود فقط حوصله پیگیریشو نداشتم و از طرفی اینا که ی کارت نمیتونن تحویل بدن ی تیکه کاغذ دست ملت میدن حداقل قبلی ها ر فاقد اعتبار نزنن

سلام
ظاهراً بانکها مشکلی ندارند با کسانی که رسید درخواست کارت ملی جدید دارند ولی هنوز کارت ملی جدیدشون رو تحویل نگرفته‌اند

دوستان , به نفعتون هست که مطالب بنده ی مخلص رو بخونید و دنبال کنید چون هم کلی پول توش هست هم امنیت و ایمنی ، هم آسایش و آرامش ، هم دور شدن از بسیاری از خطرها و ضررهای دنیا و هم پایان و عاقبتِ خوش و خیر إن شاء الله .

چند نمونه :
.

توصیه های مهم امنیتی:

.
.
.
.
.

.

MOHAMMAD_ASEMOONI
19-08-2020, 10:59
با سلام

ظاهراً تاریخ انقضای کارتها یک سال تمدید شده به علت کرونا

دیروز یکی از آشناهای بنده گفتند کارت بانک آینده دارند که در مهرماه منقضی میشه .
تماس گرفتند با بانک‌ . بهشون گفته‌اند :
تاریخ انقضای کارتها تا آخِر سال ۹۹ تمدید شده و اگر مشکلات کرونا باز هم ادامه داشته باشه پس تا یک سال تمدید میشه به صورت خودکار یعنی تا مهرماه ۱۴۰۰

نمی‌دونم این قانون برای تمام بانکهای یا فقط آینده

از بانکتون بپرسید

روانپریش
17-09-2020, 00:01
با سلام

ظاهراً تاریخ انقضای کارتها یک سال تمدید شده به علت کرونا

دیروز یکی از آشناهای بنده گفتند کارت بانک آینده دارند که در مهرماه منقضی میشه .
تماس گرفتند با بانک‌ . بهشون گفته‌اند :
تاریخ انقضای کارتها تا آخِر سال ۹۹ تمدید شده و اگر مشکلات کرونا باز هم ادامه داشته باشه پس تا یک سال تمدید میشه به صورت خودکار یعنی تا مهرماه ۱۴۰۰

نمی‌دونم این قانون برای تمام بانکهای یا فقط آینده

از بانکتون بپرسید

سلام اطلاع دارین گرفتن هزینه گرفتن کارت عابر بانک در اسل 99 چقدر هست؟بانک ملت رفتم گفتن 15 هزار تومان هست خیلی تعجب کردم و نگرفتم گفتم قبلش بپرسم

Ariya2009
17-09-2020, 03:13
با سلام و احترام ،

دوستان با توجه به سقف انتقال ۶ میلیون کارت به کارت بین بانکی ، اگر مثلا من ۸ میلیون در بانک رفاه داشته باشم و بصورت کارت به کارت ۶ میلیون در یک روز به کارت بانک ملی بزنم و نیاز باشه در همان روز دوباره ۲ میلیون از همین کارت به کارت ملی بزنم ، باید چکار کنم ؟

ممنونم.

yakooza
17-09-2020, 14:03
دوست من از نت بانک یا باید حواله پایا بزنی یا حساب به حساب خودت تی همون بانک بزنی به یه کارت دیگه تو همون بانک کارت به کارت کنی یا تشریف ببری شعبه

Dr Nima
03-10-2020, 12:35
مدیرکل اداره بانکداری شخصی بانک ملت از افزایش هزینه صدور کارت در بانک‌ها به دلیل مشکلات در تامین کارت خام خبر داد و گفت:هزینه صدور هر کارت بانکی ۴ برابر کارمزدی است که بانک‌ها از مشتری دریافت می‌کنند.

حسین محمودی در گفتگو با خبرنگار ایبِنا در خصوص مدیریت چالش تامین و صدور کارت‌های بانکی گفت:

اعمال تحریم‌های ظالمانه آمریکا در زمینه فرآیند تامین کارت خام مغناطیسی مورد نیاز در شبکه بانکی مشکلاتی را ایجاد کرده چرا که امکان واردات مواد اولیه تولید کارت خام به کشور راحت میسر نیست و همین موضوع باعث شده تا در حال حاضر نسبت به سال گذشته هزینه صدور کارت و پشتیبانی دستگاه‌های صدور کارت بانکی تا ۴ برابر افزایش یابد.

هزینه صدور هر کارت بانکی ۴ برابر کارمزد صدور کارت است

مدیرکل اداره بانکداری شخصی و بهبود تجربه مشتری بانک ملت ادامه داد: هموطنان باید توجه داشته باشند که هزینه اخذ شده از آن‌ها درباره کامزد صدور کارت بانکی درآمدی برای بانک‌ها نیست و بانک‌ها فقط بخش کوچکی از هزینه را از مشتریان دریافت می‌کنند؛ به صورت متوسط هزینه صدور هر کارت بانکی ۴ برابر کارمزدی است که بانک‌ها تحت عنوان هزینه صدور کارت از مشتری دریافت می‌کنند و این فشار کارمزدی باعث می‌شود تا بانک در نقطه دیگری از جمله تسهیلات هزینه‌ها را جبران کند؛

صدور کارت بانکی به دلیل مفقودی در بانک ملت با هزینه ۱۵ هزار تومان

وی از اعمال تغییراتی در خصوص صدور دوباره کارت‌های مفقودی در بانک ملت و هزینه صدور ۱۵ هزار تومانی خبر داد و اظهار داشت: در بانک ملت برای مدیریت بهتر چالش تامین کارت مغناطیسی بانکی و هزینه‌های افزایش یافته تصمیم گرفتیم تا در نقطه‌ای که باید رفتار مشتری اصلاح شود بدون آنکه فشاری به عموم مشتریان وارد شود و از مقررات بانک مرکزی سرپیچی نکنیم، اگر مشتری قبل از تاریخ انقضاء کارت کارت را مفقود و در یکی از شعب بانک ملت نسبت به درخواست صدور دوباره کارت به دلیل مفقودی اقدام کند، باید هزینه کامل و واقعی صدور کارت یعنی ۱۵ هزار تومان را بپردازد؛ این در حالی است که اگر مشتری برای اولین بار کارت را برای حسابی دریافت کند یا نسبت به تمدید کارت اقدام کند و حتی فیزیک کارت قبلی فرسوده و معیوب را به شعبه ارائه کند، با تعرفه صدور کارت اعلامی از سوی شورای پول و اعتبار یعنی دو هزار و ۳۰۰ تومان همچون گذشته در اختیار مشتریان قرار می‌گیرد.

اصلاح رفتار مشتریان و کاهش تعداد کارت‌های مفقودی با افزایش هزینه کارمزد

محمودی افزود: متاسفانه حجم قابل توجهی از کارت‌های بانکی صادره در سال قبل به دلیل مفقودی صادر می‌شد و مشتریان از آن جایی که هزینه صدور کارت بسیار پایین بود، حتی اگر کارت را در منزل جا می‌گذاشتند، به جای آنکه مراجعه کنند و کارت را پیدا کنند یا حتی از خدمات بدون کارت بانک ملت استفاده کنند، با مراجعه به شعبه با توجه به کارمزد پایین دو هزار و ۳۰۰ تومانی درخواست کارت جدید می‌دادند؛ آمارها در بانک ملت حاکی از آن است که مشتریانی وجود دارند که تا قبل از اتمام تاریخ انقضا ۱۰ الی ۱۵ بار درخواست صدور کارت به دلیل مفقودی می‌دادند و با توجه به تعداد زیاد، صدور این کارت‌ها با تعرفه یارانه‌ای بار هزینه‌ای بانک را افزایش داده بود که حالا خوشبختانه با مصوبه دریافت ۱۵ هزار تومان برای صدور کارت بانکی به دلیل مفقودی در بانک ملت، شاهد بهبود رفتار هستیم و تعداد کمتری کارت تحت این عنوان صادر می‌شود.

شهروندان در حفظ جسم کارت بانکی کوشا باشند

وی تاکید کرد: در بانک ملت تصمیم بر این بود که برای اعمال تمایز میان مشتریانی که در حفظ جسم کارت خود کوشا هستند و مشتریانی که هر ساله چندین مرتبه کارت بانکی آن‌ها مفقود می‌شود، با کارشناسی و بررسی دقیق هزینه ۱۵ هزار تومانی به عنوان هزینه واقعی و حداقلی صدور کارت بانکی با اعلام مفقودی کارت اخذ شود که شامل هزینه جسم کارت مغناظیسی، هزینه دستگاه صدور کارت، چاپ و نیروی انسانی فعال در شعبه است؛ لازم است تا مشتریان در حفظ جسم کارت بانکی کوشا باشند و به کاهش هزینه بانک‌ها کمک کنند و هدف بانک ملت با انجام اقدامات اصلاحی در صدور کارت بانکی، مدیریت وضعیت کارت بانکی و تامین کارت‌های مغناطیسی است.

کارت هدیه کمتر از ۵۰ هزار تومان در بانک ملت صادر نمی‌شود

مدیرکل اداره بانکداری شخصی ملت خاطر نشان کرد: کارت هدیه کمتر از ۵۰ هزار تومان در بانک ملت صادر نمی‌شود چرا که در بازده مبلغی کمتر از ۵۰ هزار تومان بانک‌ها در حاشیه زیان هستند و عددی که از رسوب حاصل می‌شود، هزینه‌های صدور کارت که رایگان بوده را پوشش نمی‌دهد و همین موضوع باعث شده تا صدور کارت کمتر از مبلغ پنجاه هزار تومان متوقف شود و بین ۵۰ تا ۲۰۰ هزار تومان با کارمزد ۲ هزار و ۳۰۰ تومانی صادر می‌شوند و برای مبالغ بالای ۲۰۰ هزار تومان کارت هدیه به صورت رایگان صادر می‌شود.
محمودی درباره روند استفاده از کارت‌های هدیه گفت: آمارها بیانگر آن است که مبلغ درصد قابل توجهی از کارت‌های هدیه بلافاصله بعد از صدور خالی می‌شوند و صرفا درصد کوچکی به مرور استفاده می‌شوند.

ibena.ir ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

dadash42
04-10-2020, 22:40
کارت گران شد هیچ ,ارزش تومان تو شش ماه 150% ریده

mirzabozorg
08-11-2020, 20:23
دوستان با همراه بانک ملت سقف چقدر میشه ریخت به حساب بانک ملت فرد دیگر هر روز؟

dadash42
08-11-2020, 21:05
دوستان با همراه بانک ملت سقف چقدر میشه ریخت به حساب بانک ملت فرد دیگر هر روز؟

به شمارۀ شبا نامحدود

mirzabozorg
08-11-2020, 22:38
به شمارۀ شبا نامحدود
با همراه بانک ملت؟یعنی با موبایل دیگه درسته؟

dadash42
09-11-2020, 05:32
با همراه بانک ملت؟یعنی با موبایل دیگه درسته؟

آره, همراه بانک با موبایل مثل اینترنت بانک هست, تمام امور بانکی انجام میشه داد
فرقی نداره کدوم بانک, امکاناتش هست
یکی را پیدا کن بهت نشون بده,
ضمناً دسترسی به شماره موبایل ثبت شدۀ بانک برای دریافت sms رمز دوم برای عملیات الزامیس

mirzabozorg
09-11-2020, 11:29
آره, همراه بانک با موبایل مثل اینترنت بانک هست, تمام امور بانکی انجام میشه داد
فرقی نداره کدوم بانک, امکاناتش هست
یکی را پیدا کن بهت نشون بده,
ضمناً دسترسی به شماره موبایل ثبت شدۀ بانک برای دریافت sms رمز دوم برای عملیات الزامیس

نه اخه بانکهای دیگه 15 تومنه سقف همراه بانک
ولی ملت فک کنم 50 تومنه یا نامحدود

dadash42
09-11-2020, 14:34
نه اخه بانکهای دیگه 15 تومنه سقف همراه بانک
ولی ملت فک کنم 50 تومنه یا نامحدود
بالا نوشتم, انتقال وجه به شمارۀ شبا نامحدوده
اگر طرف شمارۀ شبا نداره محدوده

mirzabozorg
11-11-2020, 14:12
بالا نوشتم, انتقال وجه به شمارۀ شبا نامحدوده
اگر طرف شمارۀ شبا نداره محدوده

آقا من الان همراه بانک ملت به شبا با پایا گفتن ۵۰ تومن میتونی بزنی و دو تا ۵۰ تومن در اصل. ۱۰۰ تومن ماکسیمم گفتن روزانه
منتهی مشکل اینه ظاهرا دیر میره به حساب درسته پایا؟
کارت به کارت ولی همون لحظه میره؟

forbidddden
15-11-2020, 19:46
حواله بانک ملت تا 100 میلیون در روز
و پایا هم 100 میلیون در روز
برای همراه بانک ملت

forbidddden
15-11-2020, 19:53
حواله بانک ملت تا 100 میلیون در روز
و پایا هم 100 میلیون در روز
برای همراه بانک ملت

mirzabozorg
25-11-2020, 09:32
پایا ریختم ۲۰ تومن هنوز نرفته حساب

mirzabozorg
25-11-2020, 10:04
پایا چرا نرفته ۳ روزه از ملت به پارسیان؟

mirzabozorg
25-11-2020, 10:30
کجا زنگ بزنم پبگیری

dadash42
25-11-2020, 12:48
عکس یا screenshot واریز وجهه به طرف بفرست پیگیری کنه، و بهشون بگو صورتحساب را دقیق کنترل کنه، خیلی ها ایران بلد نیستن یه صورتحساب ساده کنترل کنن

به یکی فرستادم هی میگفت نرسیده، پبامکش نیامده، از این قرار چرت،
بعداً معلوم شد در یک روز به حسابش واریز شده بود

mirzabozorg
25-11-2020, 13:17
عکس یا screenshot واریز وجهه به طرف بفرست پیگیری کنه، و بهشون بگو صورتحساب را دقیق کنترل کنه، خیلی ها ایران بلد نیستن یه صورتحساب ساده کنترل کنن

به یکی فرستادم هی میگفت نرسیده، پبامکش نیامده، از این قرار چرت،
بعداً معلوم شد در یک روز به حسابش واریز شده بود

ممنون
نه بابا خودم فرستادم. نرسیده مادرمه چک کرد حسابش رو! حتی تو همراه باک ملت نوشته این تاییدیه نیست که رفته به حساب. پایا فرستادم و از پولم هم کم شده ولی ننشسته حساب عجیبه
الان کارت به کارت هم کردم اونم نرفت

Sara Kia
26-11-2020, 11:04
ممنون
نه بابا خودم فرستادم. نرسیده مادرمه چک کرد حسابش رو! حتی تو همراه باک ملت نوشته این تاییدیه نیست که رفته به حساب. پایا فرستادم و از پولم هم کم شده ولی ننشسته حساب عجیبه
الان کارت به کارت هم کردم اونم نرفت
آنزمان که خود بانک مدرک کتبی بدست مشتری میداد, عمرنوح میخواست تا پول رو زنده کنی حالا که مجازی شده فقط نذر و دعا کن.

mojt90
06-12-2020, 11:31
دوستان کدوم بانک سود بیشتری در حال حاضر می پردازد ؟

بانک و نه موسسه مالی .

Spectero
30-12-2020, 15:15
دوستان کدوم بانک سود بیشتری در حال حاضر می پردازد ؟

بانک و نه موسسه مالی .

با این اوضاع قاراشمیش و تورم و بازی بورس و هزار جور جیب مردم رو خالی کردن، همه بانکها تقریبا 15 و 16 هستن. پارسیان 18 هست انگار ولی یکسال باید پول بمونه در حالیکه قبلا بعد از دو ماه اجازه می داد بر داری بدون ضرر. خودم الان دنبال بانک دیگه غیر پارسیان هستم ببینم همین 18 رو می ده یا نه. باز باید برید بپرسید شاید الان 18 هم نده. ولی این سودها دردی رو دوا نمی کنه و اصل پولها هم از ارزش افتاده و سرمایه ها مردم کم درآمد و ضعیف که تو بانک گذاشتن بی ارزش شد و هر کسی سالها اینطوری پول گذاشت بانک و سود رو گرفت و باز پس انداز کرد که تغییر و تحولی ایجاد کنه دوباره برگشت سر نقطه اول و فقیرتر شد. بورس هم که دزد بازار هست و خیلی هم اونجا پولهاشون به باد رفت و اگر اندکی هم چیزی به جیب زدن شانسی و تصادفی بوده و مثل قمار برد و باخت داشته که بیشتر مواقع باختن.

mili_k
06-01-2021, 22:56
دوستان یه مسئله ای هست که میخوام بدونم
فرض کنید یک شخصی توی بانک صادرات ، یک حساب جاریِِ سپهری داره ؛ حالا پونصد میلیون تومن چک که از بانک صادرات کشیده شده که از سوی یک شخص ثالث به ایشون داده و چکه هم کاملن به نامِِ این آقا کشیده شده از سوی اون شخصِ ثالث . حالا این آقا میتونه چکِ پانصد میلیونی رو بره بانک صادرات و به حسابِ جاریِ سپهریِ خودش بریزه ؟

Reza31001
07-01-2021, 10:25
دوستان یه مسئله ای هست که میخوام بدونم
فرض کنید یک شخصی توی بانک صادرات ، یک حساب جاریِِ سپهری داره ؛ حالا پونصد میلیون تومن چک که از بانک صادرات کشیده شده که از سوی یک شخص ثالث به ایشون داده و چکه هم کاملن به نامِِ این آقا کشیده شده از سوی اون شخصِ ثالث . حالا این آقا میتونه چکِ پانصد میلیونی رو بره بانک صادرات و به حسابِ جاریِ سپهریِ خودش بریزه ؟
بله
وقتی چکی به نام شما صادر شده باشه شما میتونید وجه اون چک رو در هر گونه حسابی که در همون بانک دارید، واریز کنید

mili_k
07-01-2021, 18:26
بله
وقتی چکی به نام شما صادر شده باشه شما میتونید وجه اون چک رو در هر گونه حسابی که در همون بانک دارید، واریز کنید
حالا تصور کنید ، رئیسِ شعبه با دیدن این چکِ کلان ! طرف رو که میخواسته این پول رو به‌حسابِ جاری ( سپهری صادرات ) که از قبل توی اون شعبه داشته ، واریز کنه . اِغوا کرده و این فردِ بی‌اطلاع رو دعوت به باز کردنِ یک حسابِ سپردهٔ سرمایه‌گذاریِ بلندمدت در شعبهٔ خودش کرده !!! این بلائیه که سرِ یکی از فامیلامون در اومده . چطورِ میشه از چنگِ این سپردهٔ سرمایه‌گذاریِ بلندمدت ( یک ساله ) در اومد حالا ؟ اگر این مشتریِ شعبهٔ مذکور که به‌وسیله‌ی رئیسِ شعبه اغوا شده ، بره و بخواد پول رو به حسابِ سپهریش در همون شعبه منتقل کنه ؛ چه مراحلی باید طی بکنه و چقدر ضرر میکنه در این میون و در طیِ این انتقالِ پول ؟

Reza31001
08-01-2021, 10:33
حالا تصور کنید ، رئیسِ شعبه با دیدن این چکِ کلان ! طرف رو که میخواسته این پول رو به‌حسابِ جاری ( سپهری صادرات ) که از قبل توی اون شعبه داشته ، واریز کنه . اِغوا کرده و این فردِ بی‌اطلاع رو دعوت به باز کردنِ یک حسابِ سپردهٔ سرمایه‌گذاریِ بلندمدت در شعبهٔ خودش کرده !!! این بلائیه که سرِ یکی از فامیلامون در اومده . چطورِ میشه از چنگِ این سپردهٔ سرمایه‌گذاریِ بلندمدت ( یک ساله ) در اومد حالا ؟ اگر این مشتریِ شعبهٔ مذکور که به‌وسیله‌ی رئیسِ شعبه اغوا شده ، بره و بخواد پول رو به حسابِ سپهریش در همون شعبه منتقل کنه ؛ چه مراحلی باید طی بکنه و چقدر ضرر میکنه در این میون و در طیِ این انتقالِ پول ؟بستگی به شرایط حساب بلندمدتی که باز کردن بستگی داره
معمولا این حساب ها این طوریه که شخص نباید تا پایان اون مدت دست به پولش بزنه و سود هم به صورت ماهانه و یا یکجا و در انتهای سال واریز میشه
باید حضوری برن و بگن می خوام حساب رو ببندم که احتمالا جواب میشنون امکان پذیر نیست!

منتها تا اون جایی که من می دونم همه این حساب های سرمایه گذاری به هر حال اجازه برداشت پول و منصرف شدن به مشتری رو میدن البته ممکنه جریمه ای در نظر بگیرن
برای همین بهتره اول برن یک شعبه دیگه و بگن میخوان حساب سرمایه گذاری باز کنن. بعد مسئول بانک توضیحات رو میده بهشون که چند درصد سوده و این حرفا. آخر کار باید بپرسن که اگه قبل از یک سال منصرف بشیم چی؟ ممکنه جواب این باشه که تمام سودهایی که تعلق گرفته کسر میشه بعد پول رو میدیم. مکنه جواب این باشه که تا قبل از یک ماه به هیچ وجه امکان پذیر نیست و یا مثلا یک درصد باید جریمه بدین و ...
اون جوابی که میشنون همون چیزی هست که باید در شعبه اصلی به مسئول بانک بگن و پولشون رو برداشت کنن

MOHAMMAD_ASEMOONI
11-02-2021, 16:00
با سلام خدمت همگی

برای اینکه سود کوتاه مدت تعلق بگیره به سپرده ی کوتاه مدت ، بایستی یک روز قبل از تاریخِ واریزِ سود ، پول رو واریز کنین به حساب چون کامپیوترِ اکثر بانکها به محض عوض شدنِ تاریخ یعنی در ساعت ۱ دقیقه ی بعد از نیمه شب ، موجودی حسابها رو می‌گیره برای محاسبه ی سودِ ماهیانه

مثال اول :

اگر سود ۱۰ درصدیِ سپرده ی کوتاه مدت در روز اولِ هر ماه واریز میشه پس باید یک روز قبلش پول رو واریز کنین به حساب .

اگر در روز اول ماه واریز کنید دیگه در اون ماه سود بهش تعلق نمیگیره .

مثال دوم :

اگر سود ۱۰ درصدیِ سپرده ی کوتاه مدت در روز هشتمِ هر ماه واریز میشه پس باید در روز هفتم پول رو واریز کنین به حساب .

اگر در روز هشتمِ ماه واریز کنید دیگه در اون ماه سود بهش تعلق نمیگیره .

دوستان , به نفع شما هست که مطالب بنده ی مخلص رو بخونید و دنبال کنید چون هم کلی پول توش هست هم امنیت و ایمنی ، هم آسایش و آرامش ، هم دور شدن از بسیاری از خطرها و ضررهای دنیا و هم پایان و عاقبتِ خوش و خیر إن شاء الله ..

چند نمونه :
.

توصیه های مهم امنیتی:

.
.
.
.
.

.

SajjadKAZ2003
12-02-2021, 03:42
با سلام خدمت همگی

برای اینکه سود کوتاه مدت تعلق بگیره به سپرده ی کوتاه مدت ، بایستی یک روز قبل از تاریخِ واریزِ سود ، پول رو واریز کنین به حساب چون کامپیوترِ اکثر بانکها به محض عوض شدنِ تاریخ یعنی در ساعت ۱ دقیقه ی بعد از نیمه شب ، موجودی حسابها رو می‌گیره برای محاسبه ی سودِ ماهیانه

مثال اول :

اگر سود ۱۰ درصدیِ سپرده ی کوتاه مدت در روز اولِ هر ماه واریز میشه پس باید یک روز قبلش پول رو واریز کنین به حساب .

مثال دوم :

اگر سود ۱۰ درصدیِ سپرده ی کوتاه مدت در روز هشتمِ هر ماه واریز میشه پس باید در روز هفتم پول رو واریز کنین به حساب .

اتفاقا چند روز پیش رفته بودم بانک
مسئول بانک گفت اگه خواستی پول واریز کنی قبل از فلان تاریخ واریز کن. من درست متوجه منظورش نشدم!
پس داستان همینی بوده که شما در این پست توضیح دادید
مرسی

mirzabozorg
12-02-2021, 16:04
پولی که چهارشنبه بعد ظهر زدن با پایا ممکنه تا الان نرسه به حساب؟

hamid_diablo
12-02-2021, 20:51
سلام دوستان
دو تا سوال داشتم
اولی اینکه اپلیکشن آپ مجبورم کرده که کارتم رو توی سایت شاپرک ثبت کنم! باد این کارو انجام بدم؟ سایت شاپرک رو برام بفرستید لطفا

دویم اینکه دنبال یه لیست از سود بانکها برا سپرده گذاری 6 ماهه هستم. ممنونم مشم لیستشو بفرستید

Reza31001
12-02-2021, 21:30
پولی که چهارشنبه بعد ظهر زدن با پایا ممکنه تا الان نرسه به حساب؟
قاعدتا باید 5شنبه عصر میومده
با این حال اگه تا شنبه عصر نیومد از بانک مبدا پیگیری کنید

البته 4شنبه تعطیلی بوده پس زیاد هم عجیب نیست

SajjadKAZ2003
13-02-2021, 03:32
سلام دوستان
دو تا سوال داشتم
اولی اینکه اپلیکشن آپ مجبورم کرده که کارتم رو توی سایت شاپرک ثبت کنم! باد این کارو انجام بدم؟ سایت شاپرک رو برام بفرستید لطفا

دویم اینکه دنبال یه لیست از سود بانکها برا سپرده گذاری 6 ماهه هستم. ممنونم مشم لیستشو بفرستید

تو بانک پارسیان یه حساب باز کن بعد صندوق لوتوس افتتاح کن

MOHAMMAD_ASEMOONI
13-02-2021, 18:39
سلام دوستان

هنوز هم جایی هست که سود روزشمار بده به سپرده کوتاه مدت ؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
13-02-2021, 18:53
لطفاً حذف شود .....

mirzabozorg
13-02-2021, 20:11
قاعدتا باید 5شنبه عصر میومده
با این حال اگه تا شنبه عصر نیومد از بانک مبدا پیگیری کنید

البته 4شنبه تعطیلی بوده پس زیاد هم عجیب نیست

سلام
کد پیگیری دادن. از کجا میشه پیگیری کرد بانک مبدا یا مقصد؟ اینترنتی نمیشه
؟

SajjadKAZ2003
13-02-2021, 20:28
سلام دوستان

هنوز هم جایی هست که سود روزشمار بده به سپرده کوتاه مدت ؟

سلام
تو کارگزاری مفید یه حساب بورسی باز کن چون طرح حامی داره پول بزاری توش راکد بمونه بهش سود حدود 20 درصد تعلق میگیره

Spectero
14-02-2021, 13:42
با سلام خدمت همگی

مثال اول :

مثال دوم :

سلام و ممنون آقا محمد آسمونی. یعنی من که سود روز شمارم روز 9 هر ماه واریز میشه، پول رو روز هشتم واریز کنم دیگه؟
در مورد برداشت چی؟ اگر لازم شد یک مقداری پول برداشت بشه و به باقی سود تعلق بگیره چکار کنیم؟ آیا ممکنه مثلا 10 میلیون تو حساب کوتاه مدت هست و لازمه 2 میلیون بردارم؛ اگر هر روزی 2 رو برداشت کنم، به باقی 8 میلیون سود تعلق می‌گیره یا تحت تاثیر برداشت 2 میلیون اون 8 میلیون باقیمانده هم سودی تعلق نمی‌گیره؟ اونقدر قوانین عجیب واسه دزدی و کم دادن سود درست کردن؛ گفتم ببینم تو این موارد چطوری حساب می‌کنن و آیا خبر دارید؟

ممنون :»

Spectero
14-02-2021, 13:49

سلام،

صندوق لوتوس پارسیان چقدر می‌ده در ماه؟ سود سپردش که 18 هست سالیانه. لوتوس بیشتر هست؟ آیا امن هست و مثل بورس که ملت رفتن مالشون به باد رفت خطری نیست؟ چند وقته شما لوتوس کار می‌کنید. نکاتی داره که بدونید و به ما هم بگید تو این بحران و تورم افتضاح بشه یکم بیشتر پول ساخت تا چرخ زندگی بچرخه؟

سلام
تو کارگزاری مفید یه حساب بورسی باز کن چون طرح حامی داره پول بزاری توش راکد بمونه بهش سود حدود 20 درصد تعلق میگیره

کارگزاری مفید بانک هست کارگزاری بورس هست؟ نشنیدم؟ حساب بورسی تو این باز مثل سوال بالایی که دارم اینه که مثل سرمایه گذاری مستقیم تو بورس با ریسک بالاست یا تضمینی داره که پول به باد نره؟ البته اگر پارسیان یا بانکهای دیگه 18 بدن؛ بهتره بخاطر 2 درصد آدم ریسک نکنه.

MOHAMMAD_ASEMOONI
14-02-2021, 22:26
سلام و ممنون آقا محمد آسمونی. یعنی من که سود روز شمارم روز 9 هر ماه واریز میشه، پول رو روز هشتم واریز کنم دیگه؟
در مورد برداشت چی؟ اگر لازم شد یک مقداری پول برداشت بشه و به باقی سود تعلق بگیره چکار کنیم؟ آیا ممکنه مثلا 10 میلیون تو حساب کوتاه مدت هست و لازمه 2 میلیون بردارم؛ اگر هر روزی 2 رو برداشت کنم، به باقی 8 میلیون سود تعلق می‌گیره یا تحت تاثیر برداشت 2 میلیون اون 8 میلیون باقیمانده هم سودی تعلق نمی‌گیره؟ اونقدر قوانین عجیب واسه دزدی و کم دادن سود درست کردن؛ گفتم ببینم تو این موارد چطوری حساب می‌کنن و آیا خبر دارید؟

ممنون :»
سلام علیکم
برداشت بایستی در روزِ واریزِ سود انجام بشه یعنی اگر حتی یک روز قبل از واریز سود هم برداشت کنید دیگه سودی به مبلغی که برداشت کردین تعلق نمی‌گیره

hamid_diablo
16-02-2021, 12:18

مچکرم
درصد سود 6 ماهه اش چقدره؟

ثبت کارت عابر بانک در سامانه شاپرک به چه صورته؟

[ Ehsan ]
21-02-2021, 15:49
دوستان رمز دوم ثابت رو میشه غیر حضوری فعال کرد؟

Superist
28-02-2021, 14:58
سلام

از کامپیوتر برای وارد شدن به اینترنت بانک ‍"بانک پارسیان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" ابتدا نام کاربری و رمز ایستا رو وارد می‌‌کنم (بدون تایپ و با برنامه مدیریت رمز) و اون منوی کرکره‌ای هم روی گزینه "ایستا" هست و بعد حروف کپچا رو وارد می‌کنم و بعد در صفحه بعد رمز عددی که به گوشیم اس ام اس میشه (رمز پویا و دو مرحله‌ای) رو وارد می کنم تا تائید بشه و در آخر می‌تونم وارد اینترنت بانکم بشم.

حالا سوالم این هست که اون گزینه دوم در منوی کرکره‌ای که نوشته "دستگاه رمز ساز" چیه؟ من گرفتن رمز دوم یا پویا رو هم از داخل موبایل بانک پارسیان در گوشی هم فعال کردم و با زدن گزینه "صدور" هم می‌تونم رمز رو هم از داخل گوشی بگیرم. ولی متوجه نمیشم این گزینه دوم چطوری کار می‌کنه. اگر منظورش از دستگاه رمزساز همون کد که توسط موبایل بانک پارسیان ساخته میشه نیست؟ اگر هست که برای من کار نکرد و رمزی که از موبایل بانک پارسیان ساخته میشه رو وقتی وارد کردم گفت اشتباه هست. آیا فعلا فعال نشده از طرف خود بانک پارسیان؟‌ اگر کسی می‌دونه آیا فعال هست و چطوری لطفا به من هم بگید.

MOHAMMAD_ASEMOONI
28-02-2021, 18:25
با سلام خدمت همگی
نکته مهم :
◼️ بعضی از مردم به خیالشون فقط کافیه که پولشون یک ماه در حسابِ کوتاه مدت باشه تا سود ۱۰ درصدی بهش تعلق بگیره .

این تصور اشتباه هست چون ۲ شرط باید داشته باشه :

شرط اول:
پول رو باید حتماً یک روز قبل از تاریخ واریز سود واریز کنید به حساب کوتاه مدت .

شرط دوم:
تا روزِ واریزِ سود در ماهِ بعد هم نباید پول رو برداشت کنید .

◼️ مثال :

اگر تاریخ واریز سود ، روز پنجمِ هر ماه هست و مبلغی رو در روز دهم واریز کنید و تا روز دهم یا حتی پانزدهم ماه بعد هم در حساب باشه یک ریال سود هم بهش تعلق نمی‌گیره

SajjadKAZ2003
01-03-2021, 13:55
سلام

از کامپیوتر برای وارد شدن به اینترنت بانک ‍"بانک پارسیان ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])" ابتدا نام کاربری و رمز ایستا رو وارد می‌‌کنم (بدون تایپ و با برنامه مدیریت رمز) و اون منوی کرکره‌ای هم روی گزینه "ایستا" هست و بعد حروف کپچا رو وارد می‌کنم و بعد در صفحه بعد رمز عددی که به گوشیم اس ام اس میشه (رمز پویا و دو مرحله‌ای) رو وارد می کنم تا تائید بشه و در آخر می‌تونم وارد اینترنت بانکم بشم.

حالا سوالم این هست که اون گزینه دوم در منوی کرکره‌ای که نوشته "دستگاه رمز ساز" چیه؟ من گرفتن رمز دوم یا پویا رو هم از داخل موبایل بانک پارسیان در گوشی هم فعال کردم و با زدن گزینه "صدور" هم می‌تونم رمز رو هم از داخل گوشی بگیرم. ولی متوجه نمیشم این گزینه دوم چطوری کار می‌کنه. اگر منظورش از دستگاه رمزساز همون کد که توسط موبایل بانک پارسیان ساخته میشه نیست؟ اگر هست که برای من کار نکرد و رمزی که از موبایل بانک پارسیان ساخته میشه رو وقتی وارد کردم گفت اشتباه هست. آیا فعلا فعال نشده از طرف خود بانک پارسیان؟‌ اگر کسی می‌دونه آیا فعال هست و چطوری لطفا به من هم بگید.

اگه هدف امنیته که خب همون کدی که sms میشه جوابگو هست

SajjadKAZ2003
01-03-2021, 14:13
مچکرم
درصد سود 6 ماهه اش چقدره؟

آخر هر ماه مقدار درصد سود مربوط به ماه گذشته رو اعلام میکنن، معمولا هر ماه حدود 20 درصد سالیانس

SajjadKAZ2003
01-03-2021, 14:44
سلام،

صندوق لوتوس پارسیان چقدر می‌ده در ماه؟ سود سپردش که 18 هست سالیانه. لوتوس بیشتر هست؟ آیا امن هست و مثل بورس که ملت رفتن مالشون به باد رفت خطری نیست؟ چند وقته شما لوتوس کار می‌کنید. نکاتی داره که بدونید و به ما هم بگید تو این بحران و تورم افتضاح بشه یکم بیشتر پول ساخت تا چرخ زندگی بچرخه؟

سلام
صندوق لوتوس به صندوق درآمد ثابته مربوط به بانک پارسیان
آخر هر ماه مقدار درصد سود مربوط به ماه گذشته رو اعلام میکنن، معمولا هر ماه حدود 20 درصد سالیانس
اینجا میتونید درصد سود مربوط به ماه های گذشته رو مشاهده کنید: [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
خطری نداره، من بیشتر از 5 ساله توش موجودی دارم و مشکلی نداشته
واریز و برداشتتون به صورت اینترنتیه، روزهای تعطیل هم نه میتونید برداشت کنید نه میتونید واریز کنید

کارگزاری مفید بانک هست کارگزاری بورس هست؟ نشنیدم؟ حساب بورسی تو این باز مثل سوال بالایی که دارم اینه که مثل سرمایه گذاری مستقیم تو بورس با ریسک بالاست یا تضمینی داره که پول به باد نره؟ البته اگر پارسیان یا بانکهای دیگه 18 بدن؛ بهتره بخاطر 2 درصد آدم ریسک نکنه.

نمیدونم با بورس آشنا هستید یا خیر. ولی در کل بورس به این صورته که شما ابتدا باید کد بورسی بگیرید و یه کارگزاری برای خودتون انتخاب کنید تا بتونید سهام شرکتها رو خرید و فروش کنید (کارگزاریها شرکتهای واسطی هستن که بین افراد عادی و سازمان بورس برای خرید و فروش سهام ارتباط برقرار میکنن)
کارگزاری های زیادی وجود دارن مثلا کارگزاری مفید، کارگزاری آگاه، گارگزاری فارابی، ...
کارگزاری مفید یه طرح داره به نام طرح حامی، به این صورته که شما اگه هر مقدار موجودی در پنل خودتون در این کارگزاری داشته باشید بهش سود روز شمار تعلق میگیره به شرطی که پولتون راکد باشه یعنی باهاش سهام خرید و فروش نکنید و بهش دست نزنید. هر موقع هم بخاید میتونید موجودیتون رو کم و زیاد کنید.
اگر هم بخاید با پولتون سهام خرید و فروش کنید که خب ممکنه سود و ضرر به دنبال داشته باشه و ریسک داره. به هر حال تصمیم با خودتونه. اگه نمیخاید ریسک کنید (مخصوصا تو بازار الان بورس که وضعش خرابه) خب پولتونو بریزید تو همین حساب کارگزاری مفید و آخر هر ماه سودش رو بگیرید

به طور خلاصه اگه شما سود حدود 20 درصد میخاید، یا پولتون رو بزارید تو صندوق لوتوس که مربوط به بانک پارسیانه، یا کد بورسی بگیرید و تو کارگزاری مفید حساب باز کنید و پولتون رو بخوابونید توش ولی سهام هیچ شرکتی رو نخرید
برای ثبت نام صندوق لوتوس فکر میکنم در انتهای مراحل لازم باشه حضوری به بانک مراجه کنید ولی برای کارگزاری مفید و دریافت کد بورسی از ابتدا تا انتها مراحلش به صورت غیرحضوری انجام میشه

aryna
01-03-2021, 23:52
حالا سوالم این هست که اون گزینه دوم در منوی کرکره‌ای که نوشته "دستگاه رمز ساز" چیه؟

سلام اون دستگاه رمز ساز یک وسیله سخت افزاری جداگانه هست که معمولا بانکها به مشتریانش میدهد
که با اون وارد سیبستم اینترنت بانک بشه

به مختصر با اون دستگاه رمز ساز otp میگن

کافی تو گوگل otp را سرچ کنی

SajjadKAZ2003
02-03-2021, 01:47
سلام اون دستگاه رمز ساز یک وسیله سخت افزاری جداگانه هست که معمولا بانکها به مشتریانش میدهد

دیگه این فکر کنم قدیمی شده باشه
الان بیشتر از رمز یک بار مصرف که پیامک میشه استفاده میکنن

Superist
02-03-2021, 14:18
اگه هدف امنیته که خب همون کدی که sms میشه جوابگو هست

بله همین روش که توضیح دادم امنیت داره ولی خواستم بدونم اون گزینه دوم چیه که دوست دیگه گفتن دستگاه فیزیکی رمز ساز هست.

Superist
02-03-2021, 14:27

آهان فهمیدم. اون دستگاه های رمز ساز رو دیدم سایت های خارجی که برنامه های مدیریت رمز عبور دارند این دانگل های فیزیکی رو هم می فروشن که به نظر از نظر امنیت یک درجه بالاتر از این هست که رمز دوم پویا رو روی گوشی دریافت کنی و اون دانگل رمزساز رمز رو تولید می کنه. یکبار برم بانک می پرسم چطوریه. ممنون

دیگه این فکر کنم قدیمی شده باشه
الان بیشتر از رمز یک بار مصرف که پیامک میشه استفاده میکنن

فکر نکنم؛ هنوز می‌بینم سایت‌های مهم که برنامه های مدیریت رمز دارند این دانگل های فیزیکی رمزساز رو هم دارند. این هم رمز رو هر دقیقه انگار می سازه و بدون نصب دانگل نمیشه وارد حساب شد و کار بانکی کرد.

mili_k
04-03-2021, 17:08
دوستان ، سود در چه ساعتی واریز میشه ؟ فرضن یک سپرده ای داریم که سودِ این سپرده هفدهمِ هرماه واریز میشه ، ولی میخوام بدونم این سودی که قراره واریز بشه ، در چه ساعتی از روزِ هفدهم واریز میشه ؟

- - - Updated - - -

دوستان ، سود در چه ساعتی واریز میشه ؟ فرضن یک سپرده ای داریم که سودِ این سپرده هفدهمِ هرماه واریز میشه ، ولی میخوام بدونم این سودی که قراره واریز بشه ، در چه ساعتی از روزِ هفدهم واریز میشه ؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
06-03-2021, 17:33

- - - Updated - - -

سلام

◼️ معمولاً همون موقع که واریز میشه یک پیامک هم ارسال میشه برای صاحب حساب البته به شرطی که سیستم پیامک رو فعال کرده باشند و کارمزد سالیانه اش رو پرداخت کرده باشند

◼️در اکثر بانکها از طریق اینترنت بانک هم میشه زمان دقیق واریزها و برداشتها رو دید .

◼️ معمولا قبل از ۸ صبح واریز میشه .

◼️ دانستنِ زمان دقیق واریز سود برای چی هست ؟!
مهم روزش هست . ساعت و دقیقه ش اهمیتی نداره مگر برای کسی که میخواد به محض واریز سود ، پول برداشت کنه از همون حساب
دوستان , به نفع شما هست که مطالب بنده ی مخلص رو بخونید و دنبال کنید چون هم کلی پول توش هست هم امنیت و ایمنی ، هم آسایش و آرامش ، هم دور شدن از بسیاری از خطرها و ضررهای دنیا و هم پایان و عاقبتِ خوش و خیر إن شاء الله ..

چند نمونه :
.

توصیه های مهم امنیتی:

.
.
.
.
.

.

MOHAMMAD_ASEMOONI
22-03-2021, 19:32
با سلام و تبریک به شما دوستان به مناسبت عید نوروز و سال نو

إن شاء اللّٰه که بتونید امسال ، یک سالِ خوب رو برای خودتون رقم بزنید

◼️ طبقِ اخبارِ شبکه ی خبر ، بانکِ مرکزی مجوز داده به تمام بانکها برایِ تمدیدِ اعتبارِ همه‌ی کارت‌های بانکی تا پایانِ سالِ ۱۴۰۰

MOHAMMAD_ASEMOONI
01-06-2021, 15:14
سلام دوستان

◼️ ظاهراً این روزها همه ی بانکها دارند این پیامک رو میفرستند برای مردم :

هشدار: مراقب مجرمين و سودجويان باشيد و از واگذاري کارت بانکي يا اطلاعات دسترسي به حساب بانکي خود به ديگران جداً خودداري نماييد.

◼️ به نظر بنده این پیامک برای یک هدفِ قانونی داره فرستاده میشه .

یعنی بانکها با فرستادنِ این پیامک ، خودشون رو از مسئولیت قانونی در قبالِ بعضی از انواعِ کلاهبرداری و سرقت از حسابهای مردم مُبَرا می‌کنند تا بعداً بگن : ما پیامک زدیم که مراقب باشید و اطلاعاتِ حساب و کارت رو به کسی ندین . حالا خودتون مقصرید . بانک مسئولیتی نداره .

◼️ پس بهتره واقعاً مراقب باشید و اطلاعاتِ حساب و کارت خودتون رو در اختیار دیگران قرار ندین

◼️ دوستان , به نفع شما هست که مطالب بنده ی مخلص رو بخونید و دنبال کنید چون هم کلی پول توش هست هم امنیت و ایمنی ، هم آسایش و آرامش ، هم دور شدن از بسیاری از خطرها و ضررهای دنیا و هم پایان و عاقبتِ خوش و خیر إن شاء الله ..
چند نمونه⬇️ : ( روی دکمه‌ی نمایش کلیک کنید )

میلیونها تومن صرفه جویی در هزینه های خودرو و هزینه‌های زندگی :

تجربه‌های رانندگی ( بسیار مهم )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]رانندگی

توصیه های مهم امنیتی:

.
.
.
.
.

.

جسارتاً آموزش توبــهٔ واقعی
.

Ariya2009
18-06-2021, 20:09
با سلام و احترام ،

دوستان کسی سقف انتقال وجه از بانک رفاه از طریق اینترنت بانک و گزینه کارت به کارت به سایر بانک ها رو میدونه ؟

ممنونم.

shervin115
19-06-2021, 10:45
با سلام و احترام ،

دوستان کسی سقف انتقال وجه از بانک رفاه از طریق اینترنت بانک و گزینه کارت به کارت به سایر بانک ها رو میدونه ؟

ممنونم.

angel7animation
26-06-2021, 05:26
بانک خصوصی نذار
بانک سپه بذار

MOHAMMAD_ASEMOONI
10-09-2021, 09:42
سلام دوستان

◼️ آیا الان برای باز کردن حساب در بانکها باید آدرس قانونی ثبت شده باشه در سامانه ی اسکان ؟

◼️ بنده شنیدم که حالا بانکها مردم رو‌ می‌فرستند دفتر پیشخوان دولت برای ثبت آدرس محل سکونت .

◼️ دوستان , به نفع شما هست که مطالب بنده ی مخلص رو بخونید و دنبال کنید چون هم کلی پول توش هست هم امنیت و ایمنی ، هم آسایش و آرامش ، هم دور شدن از بسیاری از خطرها و ضررهای دنیا و هم پایان و عاقبت‌ِ خیر و خوش إن شاء الله ..
چند نمونه⬇️ : ( روی دکمه‌ی نمایش کلیک کنید )

میلیونها تومن صرفه جویی در هزینه های خودرو و هزینه‌های زندگی :

تجربه‌های رانندگی ( بسیار مهم )

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]رانندگی

توصیه های مهم امنیتی:

.
.
.
.
.

.

جسارتاً آموزش توبــهٔ واقعی
.

MOHAMMAD_ASEMOONI
10-09-2021, 09:47
تکراری .
لطفاً حذف شود

mirzabozorg
10-09-2021, 10:16
عزیزان 5 شنبه ساعت 7 شبا زده شده به حسابم از رفاه به پارسیان . کسی میدونه کی میرسه؟

mili_k
28-12-2021, 02:07
سوالی داشتمپول نسبتا

xfree
21-01-2022, 20:27
سلام دوستان... اوراق تسه بانک مسکن رو به چه طریق میشه فروخت؟

test84
16-06-2022, 17:18
سلام دوستان،

الان کدوم سپرده گذاری بانکی یا صندوق سرمایه گذاری برای حدوذ 200 تومن بیشترین سودها رو میدن و کلا شرایط بهتری دارن به نسبت؟

ممنونم.

Ariya2009
20-06-2022, 22:47
با سلام و احترام ،

دوستان عزیز ،

کسی میدونه در حال حاظر سقف انتقال وجه کارت به کارت ، از بانک رفاه به بانک ملی توسط اینترنت بانک رفاه دقیقا چه مقدار در روز است ؟

ممنونم.

omid-p30
24-06-2022, 17:07
سلام. کدام بانک وام با مبلغ بالا، سود کم و ضامن کارمند غیر دولتی میده ؟

MOHAMMAD_ASEMOONI
24-06-2022, 21:30
با سلام و احترام ،

دوستان عزیز ،

کسی میدونه در حال حاظر سقف انتقال وجه کارت به کارت ، از بانک رفاه به بانک ملی توسط اینترنت بانک رفاه دقیقا چه مقدار در روز است ؟

ممنونم.

سلام به محترمینِ سایت

◼️ سقف انتقال مبلغ از طریق اینترنت بانک توسط خودِ کاربر تعیین میشه هنگام درخواستِ راه‌اندازی اینترنت بانک

Nostophobia
17-07-2022, 11:50
سلام

آیا میشه در بانک سپرده باز کرد و قید کرد که اگر صاحب سپرده فوت شد؛ مبلغ و سود سپرده فقط به اشخاص مورد نظر از وابستگان و خویشاوندان صاحب سپرده که فوت شده برسه و نه به بقیه؟ مثلا من صاحب چند سپرده هستم که هر کدام سودش به یک حساب و کارت در تاریخی واریز میشه. مثلا چهار سپرده دارم که روی هم 300 میلیون پول هست به اضافه سودی که دارد؛ حالا من می خواهم اگر زمانی به هر علتی فوت شدم تمام مبالغ سپرده و سود سپرده ها فقط به دو فررند یک برادرم برسد و آنها بعد از مرگ من صاحب همه نقدیندگی سپرده ها و سودشان باشند و بقیه برادران و خواهران و هیچکس دیگر نتوانند ادعایی در مورد ارث بردن از پول و سود آنها داشته باشند.
آیا امکان پذیر هست در بانک سندی یا در همان برگه سپرده این مسائل قید شود؟

مرسی

Reza31001
18-07-2022, 15:36
سلام

آیا میشه در بانک سپرده باز کرد و قید کرد که اگر صاحب سپرده فوت شد؛ مبلغ و سود سپرده فقط به اشخاص مورد نظر از وابستگان و خویشاوندان صاحب سپرده که فوت شده برسه و نه به بقیه؟ مثلا من صاحب چند سپرده هستم که هر کدام سودش به یک حساب و کارت در تاریخی واریز میشه. مثلا چهار سپرده دارم که روی هم 300 میلیون پول هست به اضافه سودی که دارد؛ حالا من می خواهم اگر زمانی به هر علتی فوت شدم تمام مبالغ سپرده و سود سپرده ها فقط به دو فررند یک برادرم برسد و آنها بعد از مرگ من صاحب همه نقدیندگی سپرده ها و سودشان باشند و بقیه برادران و خواهران و هیچکس دیگر نتوانند ادعایی در مورد ارث بردن از پول و سود آنها داشته باشند.
آیا امکان پذیر هست در بانک سندی یا در همان برگه سپرده این مسائل قید شود؟

مرسی
نه
طبق قانون متوفی حق تعیین تکلیف برای 30٪ از اموال خودش رو داره و مابقی طبق قانون ارث در میان وراث تقسیم میشه

Nostophobia
18-07-2022, 18:15
نه
طبق قانون متوفی حق تعیین تکلیف برای 30٪ از اموال خودش رو داره و مابقی طبق قانون ارث در میان وراث تقسیم میشه

واقعا چه قانون زوری عجیبی ساختن. خب وقتی شخصی مایل نیست اموالش به افرادی دیگر برسد چکار باید بکند؟ شاید باید وصیت نامه محضری با حضور افراد دخیل در این موضوع تهیه شود؟

Reza31001
19-07-2022, 14:03
واقعا چه قانون زوری عجیبی ساختن. خب وقتی شخصی مایل نیست اموالش به افرادی دیگر برسد چکار باید بکند؟ شاید باید وصیت نامه محضری با حضور افراد دخیل در این موضوع تهیه شود؟
من راهی نمی‌شناسم شایدم باشه ولی من بلد نیستم

در مورد وصیت نامه محضری مطمئن نیستم ولی قانون همینیه که گفتم
کلا شما برای بعد از فوت نمی‌تونی تعیین تکلیف کنی

یک راه هم اینه که اموال در زمان حیات به نام شخص مورد نظر منتقل بشه که البته باید قطعی باشه چون حتی وکالتنامه هم بعد از فوت باطل میشه

Free Spirit
24-07-2022, 17:24
سلام

امروز روز آخر کارت نقدی پاسارگاد بود و رفتم بانک کارت جدید گرفتم؛ چند ساعت پیش هم دو تا آگهی تو دیوار با همین کارت جدید پرداخت داشتم و موفق بود ولی الان موقع انتقال پول به یک کارت دیگه در همراه بانک میگه اطلاعات اشتباه هست؟ ارتباطی با کارت جدید داره این مشکل و چکار باید کرد؟ آیا باید برنامه رو از رو گوشی حذف و دوباره نصب کنم تا بتونم پول انتقال بدم؟

ممنون

MOHAMMAD_ASEMOONI
24-07-2022, 17:46
با سلام به محترمینِ سایت

◼️ اَمن ترین برنامه برای استفاده از سرویس همراه بانک ، برنامه ی همون بانک هست .

توضیح بیشتر :

★ برنامه ی قدرتمندِ نوروت فایروال نشون میده که وقتی از برنامه‌هایی مثل آپ و همراه کارت و برنامه‌های مشابهشون استفاده میشه ، برنامه به چندین سایت و گاهی دهها سایت و آی پی اطلاعات می‌فرسته و می‌گیره .

✓ ولی وقتی از برنامه ی همون بانک استفاده میشه فقط به یک آی پی وصل میشه و یا حداکثر ۲ یا ۳ آی پی که این یعنی امنیتِ بیشتر و مصرفِ ترافیکِ اینترنتِ کمتر .
✓ البته با کمک نوروت فایروال میشه همون یکی دو تا آی پی های اضافه رو هم مسدود کرد که معمولاً گوگل و آمازون هست .

طبق اطلاعات نوشته شده در صفحه ی برنامه ی نوروت فایروال در گوگل پلی ، این برنامه الان قابل نصب روی اندروید ۱۰ هم هست .

برای اندروید ۱۱ و ۱۲ هنوز ساخته نشده .

◼️ اطلاعات بیشتر در مورد برنامه قدرتمند نوروت فایروال Noroot Firewall در تاپیک زیر :

Free Spirit
24-07-2022, 18:44
سلام

امروز روز آخر کارت نقدی پاسارگاد بود و رفتم بانک کارت جدید گرفتم؛ چند ساعت پیش هم دو تا آگهی تو دیوار با همین کارت جدید پرداخت داشتم و موفق بود ولی الان موقع انتقال پول به یک کارت دیگه در همراه بانک میگه اطلاعات اشتباه هست؟ ارتباطی با کارت جدید داره این مشکل و چکار باید کرد؟ آیا باید برنامه رو از رو گوشی حذف و دوباره نصب کنم تا بتونم پول انتقال بدم؟

ممنون

جوابش رو پیدا کردم. از همون برنامه همراه بانک پاسارگاد باید روی سه نقطه تصویر کارت خودم بزنم تا ویرایش ظاهر بشه و اونجا تاریخ انقضاء کارت جدید رو که گرفتم تغییر بدم تا موقع انتقال پول خطا نده که اطلاعات صحیح نیست.

روانپریش
14-10-2022, 22:47
سلام دوستان در حال حاظر بیشترین سود سپرده رو کدوم بانک میده؟

mehrabooni
15-10-2022, 13:50
سلام کدوم بانک ها وام بدون ضامن میدن ؟
درصد سودی که میگیرن مهم نیست ها فقط بازپرداختش سه ساله یا بیشتر باشه!

shervin115
15-10-2022, 14:08
سلام کدوم بانک ها وام بدون ضامن میدن ؟
درصد سودی که میگیرن مهم نیست ها فقط بازپرداختش سه ساله یا بیشتر باشه!

اگر جواز کسبی دارید و یا کارمند دولت هستید طرح فرابانک ملت میتونید وام 50 تومنی بدون ضامن بگیرید

mehrabooni
15-10-2022, 17:18
اگر جواز کسبی دارید و یا کارمند دولت هستید طرح فرابانک ملت میتونید وام 50 تومنی بدون ضامن بگیرید
واسه دوستم میخوام که چندین ساله داره برای یک شرکت خصولتی به صورت پیمانی کار میکنه
جواز کسبی نداره کارمند دولت هم محسوب نمیشه

ra20222
07-12-2022, 17:54
سلام من اگه ی کارت داشته باشم ک مسج باقیمانده حسابش و رمز پویاش برای خط تلفنی بیاد ک ب نام خودم نباشه مشکلی پیش میاد؟

shervin115
07-12-2022, 18:12
سلام من اگه ی کارت داشته باشم ک مسج باقیمانده حسابش و رمز پویاش برای خط تلفنی بیاد ک ب نام خودم نباشه مشکلی پیش میاد؟

حدود 1 سالی میشه که طبق قانون بانکی خط و حساب باید با 1 کد ملی باشه .
اگر کارمند بانک تخلف بکنه و این مورد رو رعایت نکنه پیامک ها براتون نمیاد .

mitokomon
07-12-2022, 18:49
گزارش تراکنش و باقیمانده رو میشه به هر شماره ای ارسال بشه . رمز پویا رو فکر کنم نشه

ra20222
07-12-2022, 19:08
گزارش تراکنش و باقیمانده رو میشه به هر شماره ای ارسال بشه . رمز پویا رو فکر کنم نشه

سیم کارت خودم بوده اسمم عوض شده نرفتم سیم کارت رو ب اسم جدیدم بزنم

mitokomon
07-12-2022, 19:12
سیم کارت خودم بوده اسمم عوض شده نرفتم سیم کارت رو ب اسم جدیدم بزنم
به اسم توجه نمیکنن به کد ملی توجه میکنن. باید صاحب خطی که رمز پویا رو دریافت میکنه و صاحب حساب بانکی ، کد ملی یکسان داشته باشن

navidmay
02-02-2023, 12:03
سود حساب بانکی یکساله 20.5 شد..

MOHAMMAD_ASEMOONI
14-05-2023, 21:21
سلام

هشــــــــــدار

◼️ هشدار پلیس فتا در مورد کلاهبرداری با سوء استفاده از ثبت نام برای وام ازدواج.

◼️ ثبت نام برای وام ازدواج هیچگونه هزینه‌ای نداره و نیاز به ثبتِ اطلاعاتِ کارت بانکی و رمز و اینها نداره .

◼️ آدرس سایت ثبت نام رو از بانکتون بگیرید . نه از کانالهای تلگرامی و اینها .
به دیگران هم اطلاع رسانی کنید.

test84
15-06-2023, 04:22
سلام،

بردن دلار به صرافی برای فروش قانونیه؟

SajjadKAZ2003
27-06-2023, 13:45
سلام
بانکی هست که وام فوری بده حداقل 100 میلیون تومن به بالا
با قسطهای حدود 10 میلیون تومن
اگه سراغ دارید لطفا اعلام کنید. ممنون

dadash42
17-07-2023, 14:12
سلام،

بردن دلار به صرافی برای فروش قانونیه؟

چرا نه؟ صرافی کارش اینه

MOHAMMAD_ASEMOONI
03-02-2024, 21:37
سلام

هشــــــــــدار هشــــــــــدار هشــــــــــدار

◼️ بانکها با تبلیغات زیاد در حالِ جمع‌آوری‌ِ پول از مردم هستند با سودهای ۲۳ و ۲۵ و حتی ۳۰ درصد در سال

◼️◼️ این یکی از بزرگترین علامت‌های یک سقوطِ قریبُ الوقوعِ دیگه در ارزش پولِ ایران هست .

◼️ در گذشته هم همیشه قبل از سقوط ارزش پول ملی ، فعالیتهای بانکها و موسسه های مالی و اعتباری برای جمع‌آوری‌ِ پولِ مردم زیاد میشد .

◼️ در سالهای گذشته که حالِ اقتصادِ اروپا و آمریکا نسبتاً خوب بود ، اقتصاد ایران تنش‌های زیادی داشت و بارها و بارها سقوطِ ارزش پول ایران رخ داد .

مثل دلار ۵۰۰ تومانی که شد ۷۰۰ و سپس ۱,۲۰۰ و سپس ۳,۰۰۰ و سپس ۵,۰۰۰ و ۱۱,۰۰۰ و ۱۵,۰۰۰ تا رسید حتی به ۶۰,۰۰۰ تومان .

◼️ حالا که به دلیل اختلافات شدید روسیه و آمریکا و جنگ اوکراین و سایر تنش‌های جهانی، حالِ اقتصادِ اروپا و آمریکا و آسیا خراب شده و تورمهای بی‌سابقه رخ داده در اروپا و آمریکا و آسیا و سودهای بانکی رو تا حدِ بی سابقه‌ای بالا بردند ، دیگه تصور کنید که اقتصاد ایران چه حال و روزی می‌تونه داشته باشه .

◼️ قبلاً ۲ بار در تاپیک قیمتها وقتی که دلار شد ۵,۰۰۰ تومان و ۱۱,۰۰۰ تومان، با کمال تأسف نوشتم که اقتصادتون رو از این حکومت و دولتهاش جدا کنید وگرنه خیلی ضرر می‌کنید .

◼️ نوشتم که فریب سودهای بانکها و موسسات مالی و اعتباری رو نخورید.

◼️ نوشتم بانکها یک ریال سود از جیبشون به مردم پرداخت نمی‌کنند.
همه‌ی این سودهای بانکی که در مقابلِ تورمِ ۵۰ درصدی و ۶۰ درصدی هیچ هست ، از پولهای خودِ مردم پرداخت میشه .

◼️ گردانندگانِ اصلیِ بانکها از عملیات‌های جمشید و زمانِ وقوعش خبر دارند .
پولهای مردم رو جمع می‌کنند و تبدیل می‌کنند به ارزهای معتبر و طلا و اَملاک و کالاهای مختلف مثل خودرو ، ماشین‌آلات ، آهن آلات ، لوازم خانگی و غیره و بعد از وقوعِ عملیات جمشید ، خیلی راحت با فروش اندکی از همون اندوخته‌های غیرِ ریالی ، پولِ مردم رو می‌تونند پرداخت کنند و سودهای چند صد هزار میلیاردی نصیبشون میشه .

◼️ نوشتم که محافظت از جان و مال و اموال، یکی از کارهای خیر و خداپسندانه هست یعنی یکی از عبادتها .

◼️ با کمال تأسف باید بگیم : سریعاً سپرده‌های ریالیتون رو تبدیل کنید به دارایی‌های معتبر و ابداً فریب سودهای بانکی رو نخورید.

◼️ از وقایعِ گذشته و وعده‌ها و اظهار نظرهای مسئولین و اطمینان دادنها و سقوطهای ارزش پولِ ایران در گذشته و علامت‌های قبل از وقوعِ این سقوطها درس بگیرید .
عاقلان و دوراندیشان ، از یک لانه ۲ بار گزیده نمیشند چه برسه به چندین بار

◼️ قبلاً بارها نوشته‌ام که اگر قصد کسب درآمد دارید ، از بانکها و بورس فاصله بگیرید وگرنه نه تنها سودی به دست نمیارید بلکه کلی هم ضرر می‌کنید .

◼️ نوشتم برای کسب درآمد برید کار کنید . کار در خانه یا هر جای مناسبِ دیگه .

◼️ اگر قادر به کار کردن برای کسب درآمد نیستین پس فقط داراییتون رو تبدیل کنید به ارز معتبر و صلای معتبر یا مِلکِ معتبر.

◼️ البته همون طور که در سالهای گذشته در تاپیک قیمتها نوشتم ، تلاش کردند در سالهای گذشته ، راههای فرار از قتل عامِ اقتصادی در عملیات های جمشید رو ببندند .
مثل مالیات از خرید طلا و ارز و مِلک و خودرو و همچنین ممنوعیت خرید بیش از یک مِلک در سال و مالیات سنگین برای خرید ملک برای سرمایه‌گذاری و خیلی اقدامات دیگه .

◼️ ولی باز هم از سپرده گذاری در بانکها و وارد شدن به بورس خیلی بهتر هست .