PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Desire or HD2

AMIRICE
30-11-2010, 15:29
دوستان لطفا نظرتون رو بگید که کدوم بهتره و چرا؟

hoha881
30-11-2010, 21:21
به نظرم دیزایر بهتر هست.
چون صفحش تعداد رنگ بیشتری رو ساپورت میکنه.
اندروید روش نصب هست.(البته روی hd2 هم میشه ولی گوشی اندرویدی بهتر هست)

گرافيكار
01-12-2010, 13:32
من بازم با ديزاير بيشتر موافقم
آندرويد يه چيز ديگه اس
اصلا هم به اينكه ميشه روي hd نصب كرد اعتماد نكنيد
ديزاير خوش دست تر هم هست

tiyam 01
01-12-2010, 16:53
یکی از مشتریها hd2 رو آورده مغازه یکم باهاش کار کنم ببینه مشکلی داره یا نه. دو روز مغازه بود اصلا دست بهش نزدم
ازش خوشم نیومد
خیلی گنده یا به قول بچه ها یوغور بود. با اینکه ال سی دی بزرگی داشت کار کردن با تاچ اسکرین اش واسه من راحت نبود

AMIRICE
01-12-2010, 20:40
دوستان من بین این دو گوشی موندم که کدومو بخرم ...بودجم در این حد هست نمیتونم قیمت بالاتر بگیرم

حالا چند تا سوال دارم
11*67*120.8ميليمتر HD2
11.9*60*119ميليمتر Desire
از لحاظ ابعاد زیاد فرق نمیکنن HD2 عرضش بیشتره از طرفی قطرش هم کمتره

فرق AMOLED touchscreen با TFT touchscreen چی هست؟

3.7اينچ 4.3اينچ از طرفی hd2 صفحه بزرگتری داره و به نظرم یه کم خوشگل تره

Class 10 (4+1/3+2 slots), 32 - 48 kbps Desire
Class 12 (4+1/3+2/2+3/1+4 slots), 32 - 48 kbps HD2

GPRS HD2 قوی تره؟

EDGE
Class 10, 236.8 kbps Desire
Class 12 HD2

بعد Desire میگن کیفیت ویدیو هاش خیلی پایینه

hd2 هم Taiwanesh گیر نمیاد که منم ]China نمیخوام

LiverBarca
01-12-2010, 21:49
منم میگم 100% دیزایر بخر،hd2 خیلی مشکل داره....

dandelionsland
03-12-2010, 13:45
راستی آندروید به صورت کامل و بی نقص رو hd2 اجرا میشه؟

hadi_gamer
03-12-2010, 16:01
سلام.منم میخوام desire بخرم.لطفا یه جای خوب و مطمئن برای خرید گوشی های htc معرفی کنید.
قیمت دیزایر الان تو بازار چنده؟ تو سایت gsm زده 550 تومن ولی معمولا قیمت بازرا بالاتر از قیمتهای gsm هست.

AMIRICE
03-12-2010, 21:36
قیمت Desire الان 530 تومن هست
اما فکر کنم الان Desire هم تایوانیش گیر نمیاد و باید چینی رو بگیری

kamy_R
04-12-2010, 00:12
دیزایر از همه نطر بهتره
hd2 فقط صفحش بزرگه

bibak_fa
07-12-2010, 22:15
دوستان لطفا نظرتون رو بگید که کدوم بهتره و چرا؟
به نظره من اچ تی سی دیزایر بهتره.چون در کنار خوب بودن گوشی سیستم عامل خوب و رو به پیشرفتیم داره ولی اچ دی2 سیستم عاملش وین 6/5 میباشد که با امدن وین7 دیگه ارزش قبلی را نداره

AMIRICE
10-12-2010, 13:41
من از قیافه Desire خوشم نمیاد کیفیت ساختش خوب نیست

وقتی میشه Android روی Windows mobile نصب کرد به نظرم HD2 بهتره

البته HD7 هم حرف نداره :40:

bibak_fa
10-12-2010, 22:53
من از قیافه Desire خوشم نمیاد کیفیت ساختش خوب نیست

وقتی میشه Android روی Windows mobile نصب کرد به نظرم HD2 بهتره

البته HD7 هم حرف نداره :40:
شنیدم که میشه ولی هیچی مثل این نیست که از اول توسط کارخاه نصب باشه
نهایتن به نظره من 100 در 100 دیزایر از اچ دی2 بهتره دلیل اصلیشم سیستم عاملاشونه
اگه اندرویید میخوای پس نیازی نیست که اچ دی2 بگیری بعد با هزارو یک دردسر اندرویید نصب کنی.....!!!!!

AC_POP
11-12-2010, 00:23
دیزایر رو یه باز تو یه سایتی با اچ دی 2 مقایسه کن . اصلا معلومه که دیزایر بهتره

Atropates
11-12-2010, 06:24
دوست عزیز اندرویدی که رو HD2 نصب میشه همون کارایی رو میتونه بکنه که یه گوشی اندرویدی 250 تومنی میتونه بکنه نه بیشتر , یعنی برا هر بازی یا برنامه ای باید از بیست نفر بپرسی آقا فلان بازی رو گوشی من جواب میده ؟ فلان برنامه جواب میده ؟ دانلود کنم ؟ دانلود نکنم؟ ولی دیزایر یه اندرویدی کامل هست , هرچی برا اندروید بیاد میزنی روش نصب میشه

کلا تکلیفت رو روشن کن اندروید می خوای یا وین موبایل ؟ اگه قصدت اندرویده به هوا ی اندروید نرو سراغ HD2 چون مسیر اشتباه داری میری و پشیمون خواهی شد

AMIRICE
11-12-2010, 12:20
دوست عزیز اندرویدی که رو HD2 نصب میشه همون کارایی رو میتونه بکنه که یه گوشی اندرویدی 250 تومنی میتونه بکنه نه بیشتر , یعنی برا هر بازی یا برنامه ای باید از بیست نفر بپرسی آقا فلان بازی رو گوشی من جواب میده ؟ فلان برنامه جواب میده ؟ دانلود کنم ؟ دانلود نکنم؟ ولی دیزایر یه اندرویدی کامل هست , هرچی برا اندروید بیاد میزنی روش نصب میشه

کلا تکلیفت رو روشن کن اندروید می خوای یا وین موبایل ؟ اگه قصدت اندرویده به هوا ی اندروید نرو سراغ HD2 چون مسیر اشتباه داری میری و پشیمون خواهی شد

من یه اندرویده 4.3 inch میخوام
Galaxy هم خوبه که فکر کنم 4 inch هست اما یکم با قیافش مشکل دارم وگرنه از لحاظ قیمت عالی هست

Desire HD هم خوبه 4.3 inch فقط یه کم قیمتش بالاست

Desire هم 3.7 inch کوچیک هست

من از HD7 هم خوشم اومده اما میخوام بدونم Windows Mobile 7 به پای Android میرسه یا نه؟
اگه نه که چقدر این دو سیستم عامل با هم اختلاف دارن

Atropates
11-12-2010, 22:32
گلکسی رو چقدر باهاش کار کردید دوست عزیز? از رو عکس های توو نت میگید? گلکسی یکی از زیباترین اندرویدی هاست, مخصوصا با اون زخامتش

در مورد اینکه اندروید بهتره یا وندوز موبایل 7, اول باید بگم معلومه در حال حاضر اندروید با فاصله, ویندوز موبایل 7 در حال حاضر تنها چیزی که داشته وعده و وعیده! اونم تازه با در نظر گرفتن اینکه گوگل همینجوری دست رو دست خواهد گذاشت و درجا خواهد زد!! دوما دوست عزیز ویندوز موبایل 7 ای که رو اچ دی 2 قرار کوکر ها کوک کنن از اندروید اچ دی 2 بدتر نشه بهتر نمیشه

مخلص کلوم تاریخ انقضای اچ دی 2 گذشت, بهش اصلا فکر نکنی بهتره

AMIRICE
12-12-2010, 12:39
گلکسی رو چقدر باهاش کار کردید دوست عزیز? از رو عکس های توو نت میگید? گلکسی یکی از زیباترین اندرویدی هاست, مخصوصا با اون زخامتش

در مورد اینکه اندروید بهتره یا وندوز موبایل 7, اول باید بگم معلومه در حال حاضر اندروید با فاصله, ویندوز موبایل 7 در حال حاضر تنها چیزی که داشته وعده و وعیده! اونم تازه با در نظر گرفتن اینکه گوگل همینجوری دست رو دست خواهد گذاشت و درجا خواهد زد!! دوما دوست عزیز ویندوز موبایل 7 ای که رو اچ دی 2 قرار کوکر ها کوک کنن از اندروید اچ دی 2 بدتر نشه بهتر نمیشه

مخلص کلوم تاریخ انقضای اچ دی 2 گذشت, بهش اصلا فکر نکنی بهتره

دوست عزیز من اصلا نگفتم HD2 ...من از خرید hd2 منصرف شدم

اگه به پست قبلی من دقت کنی گفتم HD7

اصلا hd2 رو فراموش کنید :31:

در مورد گلکسی هم من تو دست گرفتمش خوش دست هست اما از قیافش اصلا خوشم نیومد
و باهاش کار نکردم

bibak_fa
13-12-2010, 11:58
من یه اندرویده 4.3 inch میخوام
Galaxy هم خوبه که فکر کنم 4 inch هست اما یکم با قیافش مشکل دارم وگرنه از لحاظ قیمت عالی هست

Desire HD هم خوبه 4.3 inch فقط یه کم قیمتش بالاست

Desire هم 3.7 inch کوچیک هست

من از HD7 هم خوشم اومده اما میخوام بدونم Windows Mobile 7 به پای Android میرسه یا نه؟
اگه نه که چقدر این دو سیستم عامل با هم اختلاف دارن
گالاکسی و دیزایر هر دو گوشی های خوبی هستن.دیزایر اچ دی هم که عالیه اگه بتونی بگیره.
اچ دی7 هم فعلن ارزش خرید نداره تا ببینیم وین7 چی داره....
نهایتن به نظره من گالاکسی و دیزایر بهترین انتخاب ها میتونن باشن و بین این دو هر کدام را انتخاب کنید پشیمون نمیشید

AMIRICE
13-12-2010, 12:10
گالاکسی و دیزایر هر دو گوشی های خوبی هستن.دیزایر اچ دی هم که عالیه اگه بتونی بگیره.
اچ دی7 هم فعلن ارزش خرید نداره تا ببینیم وین7 چی داره....
نهایتن به نظره من گالاکسی و دیزایر بهترین انتخاب ها میتونن باشن و بین این دو هر کدام را انتخاب کنید پشیمون نمیشید

قیمت Desire HD یه مقدار پایین اومده و قیمتش معقول تر شده
فقط اینکه میگن کیفیت صفحه نمایشش پایینه و صداش ضعیفه تا چه حدی صحت داره؟

bibak_fa
15-12-2010, 21:21
در مورد صداش چیزی نمیدونم ولی یک بار در دست دوستم دیدم و کیفیت ال سی دیش واقعن خوب بود.