PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Learning English By Happy English Songs

majj
30-11-2010, 14:49
نميدونم خدا كنم خلاف مقررات سايت نباشه امروز گفتم شايد بد نباشه يك اهنگ شاد بزارم و از اساتيد خواهش كنم اون رو ترجمه كنن اين كار يك حسن بزرگ داره اون هم اينه كه رو حيه دوستان تغيير ميكنه و در كنارش ميتونيم در مورد اهنگها هم بحث كنيم هم از نظر دستوري و هم از نظر معناي لغت ها
اولين مورد رو خودم گذاشتم البته چون معناي شعر رو نميدونم فكر كنم لازم باشه يكي از اساتيد زودتر ترجمش كنه و براي بقيه هم بزاره

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

majj
01-12-2010, 11:28
كسي نظري نداره لطفا نظرتون رو بگيد

m007007
01-12-2010, 11:41
اهنگ خاصی نیست فقط علاقه خواننده به مارک ها و دیزاینر های معروف جهان رو نشون میشده که یه جورایی برای دل خودش خونده.از چند کلمه فرانسوی هم استفاده شده در این اهنگ.

majj
08-12-2010, 18:06
اين هم يك لينك ديگه

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
از دوستان خواهش ميكنم معناي اهنگ رو بزارن نميخواهم اينجا تبديل بشه به تالار اهنگ هاي خارجي اجازه بدين بقيه هم استفاده كنن
بقيه هم اگه اهنگي دارن لطفا بزارن چون ميتونه جاذبه خوبي براي ياد گيري زبان انگليسي باشه
ممنون از مديران سايت كه تايپيك رو قفل نكردن

---------- Post added at 06:06 PM ---------- Previous post was at 06:04 PM ----------

لطفا نظرتون رو هم بگيد تا الان 90 تا بازديد فقط يك نظر!!!

meisam_629
25-01-2011, 23:01
من آهنگ های Avril lavigne را قویا توصیه می کنم. به نظر من خیلی محتوا دارند. Avril خواننده مورد علاقه منه. تا حالا سه آلبوم داره:
1) Let go
2) The best damn thing
3) under my skin
Avril روی سرودن و محتوای آهنگ هاش خیلی وقت می ذاره و تقریبا همشو خودش می گه.
آلبوماش راحت تو تورنت پیدا می شه.

---------- Post added at 01:01 AM ---------- Previous post was at 01:00 AM ----------

من آهنگ های Avril lavigne را قویا توصیه می کنم. به نظر من خیلی محتوا دارند. Avril خواننده مورد علاقه منه. تا حالا سه آلبوم داره:
1) Let go
2) The best damn thing
3) under my skin
Avril روی سرودن و محتوای آهنگ هاش خیلی وقت می ذاره و تقریبا همشو خودش می گه.
آلبوماش راحت تو تورنت پیدا می شه.

jomong666
26-01-2011, 01:35
آهنگ می تونه به زبان آموزهای در سطح advanced که به slang ها واقفند کمک کنه . :32:

meisam_629
01-03-2011, 11:10
آهنگ می تونه به زبان آموزهای در سطح advanced که به slang ها واقفند کمک کنه . :32:

به نظر من بستگی به این داره که چه نوع سبکی رو انتخاب کنی. مثلا من واقعا از متن آهنگ های راک چیز زیادی سر در نمیارم (البته فکر می کنم که محتوای خاصی هم نداشته باشه) و یا مثلا رپ هم همان طور که گفتید slang های زیادی داره و البته ساختار جملاتش هم زیاد حالت عادی نداره.

vampirl
14-04-2011, 21:27
اگر میخوای با اهنگ زبان یادبگیری فقط اهنگ های کریس دی برگ رو گوش بده

majj
15-04-2011, 10:13
ممنون اگه ميشه يك نمونه با ترجمه بزاريد بقيه هم استفاده كنند

ssmaede
09-05-2011, 21:25
آهنگ رو باید گوش بدی و ببینی کجاهاشو می فهمی و برای خودت بنویسی بعد می تونی از lyrics استفاده کنی و ببینی چه قدر درس فهمیدی

Reza9_4
13-06-2011, 14:21
آهنگ رو باید گوش بدی و ببینی کجاهاشو می فهمی و برای خودت بنویسی بعد می تونی از lyrics استفاده کنی و ببینی چه قدر درس فهمیدی
به نظر من بهترین روش آموزش انگلیسی استفاده از فیلم هایی با زیر نویس است.