PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل HP 1006 با پرینت عکس و پی دی اف

eng2006
30-11-2010, 13:47
من یه 1006 اچ پی دارم که وقتی از عکس یا فایل های پی دی اف پرینت میگیرم کمرنگ میافته
فقط یک دفعه دادم شارژ کردنش.
ولی اگه از فایل ورد پرینت بگیرم خیلی خوب و پر رنگ هست و مشکلی نداره ولی وقتی یه عکسی توی ورد باشه اون عکس خیلی کمرنگ میافته
همه تنظیمات درایو رو تغییر دادم و اون گزنه مربوط به ذخیره جوهر هم غیر فعال کردم حتی درایور پرینتر رو انیستال کردم و دوباره نصب کردم درست نشد
چیکار باید بکنم و مشکل از کجاست؟

MohammadKingstar
05-12-2010, 09:52
من یه 1006 اچ پی دارم که وقتی از عکس یا فایل های پی دی اف پرینت میگیرم کمرنگ میافته
فقط یک دفعه دادم شارژ کردنش.
ولی اگه از فایل ورد پرینت بگیرم خیلی خوب و پر رنگ هست و مشکلی نداره ولی وقتی یه عکسی توی ورد باشه اون عکس خیلی کمرنگ میافته
همه تنظیمات درایو رو تغییر دادم و اون گزنه مربوط به ذخیره جوهر هم غیر فعال کردم حتی درایور پرینتر رو انیستال کردم و دوباره نصب کردم درست نشد
چیکار باید بکنم و مشکل از کجاست؟
این نوع پرینتر ها رو باید از رنگ مخصوص خوش استفاده کنی زمانی که کارتریج خودتو دادی شارژ کنن از پودری که داخل بطری سفید رنگ است استفاده کرده از این به بعد اگه شارژ کردی بگو رنگ فابریکی مخصوص printer1006 میخوام مشکلت حل میشه:46:

eng2006
08-12-2010, 12:17
اما اگه صفحه ورد باشه خیلی خوب و پر رنگ میگیره
نمیدونم شاید پودر تقلبی ریخته باشه!

payam hero
08-12-2010, 13:19
شما تو صفحه ورد text پرينت ميكني. براي همين كيفيتش خوبه ولي اگه عكس هم بگيري ميبيني كيفيت پايينه. مشكل شما از پودر كارتريج هست.