PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل با پورت یو اس بی

golbehi
30-11-2010, 12:48
سلام دوستان
من دو سه روزه که با یه مشکلی مواجه شدم.
هرنوع دستگاهی دارای پورت یو اس بی هست به کامپیوترم وصل نمیشه![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
(فلش-گوشی-بلوتوث و....)
تو این یک سالی که 7 نصبه مشکلی نداشتم اما این دوسه روز این طوری شده.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ebicross
30-11-2010, 13:03
یکی از دستگاههای USB فعلیتون مشکل داره. میتونه ماوس، کیبرد یا وبکم باشه که اتصالش مشکل پیدا کرده و این تداخل توی USB سیستم ایجاد شده. ممکنه سیم ماوستون کشیده شده باشه و دچار مشکل شده باشه.
برای شروع در Device Manager گزینه های زیر Human Interface Deviceها رو Unistall کنید تا دوباره نصب بشن.

golbehi
30-11-2010, 13:07
همچین گزینه ای نداره!

ebicross
30-11-2010, 13:12
خب اگر Human Interface ندارید یعنی تا حالا هیچ دستگاه چند منظوره ی USB مثل Joystickها وصل نکردید به سیستم!
قسمت Universal serial busها برین و USB Host Controllerها رو Unistall کنید. ممکنه در بینش ماوس از کار بیفته.
اگر اینطور شد ماوس رو کشیده و در USB دیگری وصل کنید.

البته اول باید از سلامت تمام قطعات USB مطمئن باشید. چون این پیام نشونه ی تداخل USB هستش.

Amir Varasteh
30-11-2010, 13:39
سلام.

من یه بار به ویروس گرفت سیستمم که اینطوری شد ویندوز و درایورهای پورتهای USB پاک شده بود.

شما اولا یک ویروس اسکن بکن و بعد هم دایورهای USB رو نصب کن.

برای اینکه ببینی حرفی که من زدم درسته یا نه اول برو به Device Manager و قسمت Universal Serial Bus و ببین کنارش علامت ارور اومده یا نه ؟

موفق باشی.

golbehi
30-11-2010, 13:50
خب اگر Human Interface ندارید یعنی تا حالا هیچ دستگاه چند منظوره ی USB مثل Joystickها وصل نکردید به سیستم!
قسمت Universal serial busها برین و USB Host Controllerها رو Unistall کنید. ممکنه در بینش ماوس از کار بیفته.
اگر اینطور شد ماوس رو کشیده و در USB دیگری وصل کنید.

البته اول باید از سلامت تمام قطعات USB مطمئن باشید. چون این پیام نشونه ی تداخل USB هستش.
همه رو uninstall کردم.ریست کردم بازهم نشد....

سلام.

من یه بار به ویروس گرفت سیستمم که اینطوری شد ویندوز و درایورهای پورتهای USB پاک شده بود.

شما اولا یک ویروس اسکن بکن و بعد هم دایورهای USB رو نصب کن.

برای اینکه ببینی حرفی که من زدم درسته یا نه اول برو به Device Manager و قسمت Universal Serial Bus و ببین کنارش علامت ارور اومده یا نه ؟

موفق باشی.
سلام دوست عزیز
هیچ آیکن اروری کنار Universal Serial Bus controllers نیست
سیستم رو هم دارم اسکن میکنم....

ebicross
30-11-2010, 14:53
تمام دستگاههای USB رو قطع کن و بعد دستگاه مورد نظرت که خطا میده رو از پشت وصل کن ببین خطا میده؟
اگر نداد هر بار یکی از وسیله هات مثل ماوس و کیبرد رو وصل کن تا ببینی کدوم مشکل داره.
بهتره توی انجمن مشکلات سخت افزاری مشکلت رو مطرح کنی تا جواب های بهتری بگیری.