PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : 3 مشکل با ویندز7 : مدیا پلیر صدا نداره-فلش ntfs هی ارور میده- کامپیوترم تو حالت sleep نمیره

hadi_vazi
30-11-2010, 12:39
چند تا مشکل دارم که اگه راهنمائیم کنید ممنون می شم:

1- من فایل های ویدیوئی با کیفیت اچ دی که فرمت صداش ac3 هست رو وقتی با ویندوز مدیا پلیر باز می کنم صدا نداره k-litle codec رو هم ریختم ولی بازم صدا نداره نمی شه کاری کرد؟

2- یه فلش 16 گیگ دارم برای اینکه فایل های 12 گیگی رو توش بریزم مجبور شدم به فرمت ntfs تبدیلش کنم ولی هر وقت فلش رو باز می کنم که از فایل های توش استفاده کنم در مورد فرمت ntfs هی پشت هم ارور می ده.

3- ویندوزم قبلا وقتی یه مدت باهاش کار نداشتم خودش خود به خود میرفت تو حالت sleep ولی الان وقت می ره تو حالت اسکرین سرور و 10 روزم کارش نداشته باشی تو حالت sleep نمی ره.

ebicross
30-11-2010, 13:09
برای سوال اولتون از کدک زیر استفاده کنید. احتمالا مشکل حل میشه:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

سوال دومتون هم جوابش واضحه. شما نباید فلش رو به NTFS تغییر بدین. برای ریختن فایلهای بزرگ با استفاده از نرم افزارهای مربوطه فایل رو تکه تکه کنید.

برای سوال 3؛ شما باید تنظیمات مخصوصش رو در Power Option انجام بدین. در استارت بنویسید Sleep تا گزینه ی Change when the computer sleep نمایش داده بشه. از اونجا زمانش رو مشخص کنید.

hadi_vazi
01-12-2010, 09:10
این کدک رو دانلود و نصب کردم ولی باز هم همون وضعیت رو داره .در مورد بقیه مشکلات کسی نظری نداره؟