PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد مشکل با ویندوز

hamed9
30-11-2010, 11:39
با سلام خدمت دوستان عزیز
من یه لپ تاپ دل با ویندوز 7 64 بیتی دارم که به خاطر ویندوز و 64 بیتی بودن اون یه سری از نرم افزار ها که مورد نیازم هست روش اجرا نمیشن.حالا برای این کار میتونم دونبال پوسته XP توی 7 باشم؟ مشکلم رو حل میکنه؟اگه آره اون پوسته رو باید از کجا گیر بیارم؟
و بعد این که شما صلاح می دونید ویندوز رو عوض کنم و XP بریزم؟این کار ممکنه که در کنار 7 که دارم یه XP هم اضافه کنم یا باید 7 رو پاک کنم اول XP بریزم؟

پبشاپیش ممنون و ببخشید که سوالام زیاد بود.

"ehsan"
30-11-2010, 12:17
با سلام خدمت دوستان عزیز
من یه لپ تاپ دل با ویندوز 7 64 بیتی دارم که به خاطر ویندوز و 64 بیتی بودن اون یه سری از نرم افزار ها که مورد نیازم هست روش اجرا نمیشن.حالا برای این کار میتونم دونبال پوسته XP توی 7 باشم؟ مشکلم رو حل میکنه؟اگه آره اون پوسته رو باید از کجا گیر بیارم؟
و بعد این که شما صلاح می دونید ویندوز رو عوض کنم و XP بریزم؟این کار ممکنه که در کنار 7 که دارم یه XP هم اضافه کنم یا باید 7 رو پاک کنم اول XP بریزم؟

پوسته عوض کردن ویندوز رو عوض نمیکنه و فرقی حاصل نمیشه.
در مورد ریختن ویندوز اول باید xp بریزی و بعدش 7 .

hamed9
30-11-2010, 12:45
پس یعنی راه دیگه ای نمیمونه باید ویندوز 7 اول پاک بشه بعد XP ریخته بشه و بعد دوباره 7 درسته؟

Amir Varasteh
30-11-2010, 13:51
با سلام خدمت دوستان عزیز

سلام.

شما اون نرم افزارهایی که اجرا نمیشه، روی فایل Exe شون کلیک راست کن و Troubleshoot Compatibility رو بزن و سپس Try Recommended Settings رو بزن و سپس Start the program رو بزن ببین اجرا میشه ؟
(این کار نرم افزار مورد نظر رو با ویندوز 7 سازگار میکنه که در بیشتر مواقع جواب میده.البته اگر نرم افزار روی 64 بیتی نصب شه!)

راه دیگه ای هم هست و اون هم نصب Windows XP Mode هست که میتونی از لینک زیر دانلود و نصب کنی:

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیداگر راه اول جواب نداد راه دوم 100% مشکلت رو حل میکنه.

راه سومی هم هست که 10000% مشکلت رو حل میکنه و اون هم استفاده از Vmware Workstation هست که میتونی ویندوز XP رو بطور مجازی روش نصب کنی و استفاده کنی.

سوالی داشتی بپرس.

موفق باشی.

hamed9
30-11-2010, 16:40
ممنون از دوستان بابت راهنماییشون
من متوجه نشدم احسان جان در تاپیک بالا گفتند که اگه پوسته رو تغییر بدیم درست نمیشه اما شما میگی اگه پوسته رو تغییر بدم کار میکنه؟

Amir Varasteh
30-11-2010, 17:58
ممنون از دوستان بابت راهنماییشون
من متوجه نشدم احسان جان در تاپیک بالا گفتند که اگه پوسته رو تغییر بدیم درست نمیشه اما شما میگی اگه پوسته رو تغییر بدم کار میکنه؟
منظورت از پوسته رو متوجه نمیشم.

hamed9
30-11-2010, 18:04
همون Mode که شما گفتی...

Amir Varasteh
30-11-2010, 18:14
همون Mode که شما گفتی...
آها.

نه مشکلی نیست میتونی نصب کنی.