PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل کپی پیست در ویندوز

persianphonix
29-11-2010, 17:57
سلام
لطفا دوستانی که اطلاع دارن کمک کنن
از دیشب تا حالا من نمیتونم هیچ فایلی رو کپی یا کات کنم و زمانی که میخوام یک فایل را در یه جای دیگه پیست کنم سیستم هنگ میکنه . کسی راه حلی نداره ؟

Ship Storm
29-11-2010, 18:12
تو همین یکی دوشب قبل نرم افزاری جدید روی سیستمتون نصب نکردید؟

persianphonix
29-11-2010, 21:10
تو همین یکی دوشب قبل نرم افزاری جدید روی سیستمتون نصب نکردید؟

نرم افزار که نه ولی دیشب تا صبح واسه دانلود گذاشتم ولی امروز صبح دیدم این بلا سرش اومده
هم با موس هم با کیبورد استفاده کردم متاسفانه جواب نمیده
بدبختانه یه سری اطلاعات توی درایو سی هستش که خیلی لازمشون دارم
کسی راه حلی چیزی بفکرش نمیرسه فکر کنم ویروسی شده اسکن هم کردم ولی فایده ای نداشت

Ship Storm
29-11-2010, 23:41
مشکل یکم مشکوکه
نرم افزار امنیتی آنتی ویروس اینترنت سکوریتی روی سیستم چی دارید؟
برنامه ای رو دانلود کردید و اجرا کردید؟
..
احتمال مشکل سخت افزاری هم هست چون میگید موقع کپی پیست کردن هنگ میکنه
آیا موقع پردازش های سنگین که سی پی یو رو درگیر میکنه هنگ هم میکنه؟

persianphonix
30-11-2010, 01:22
راستش کلا عادت ندارم روی سیستم نرم افزار امنیتی نصب کنم تا همین دو سه روز پیش که مک آفی اینترپرایز رو نصب کردم که اونم کاری از پیش نبرد از لحاظ دانلود هم برنامه خاصی رو دانلود نمیکنم بجز فیلم تا همین دیشب که یکی از توضیعهای لینوکس رو دانلود کردم با فرمت ایزو که کوچ کنم به لینوکس که بعد از دانلود مشکل کپی پست واسم پیش اومد .
راستش چند روز پیش قبل از اینکه این مشکل واسم پیش بیاد یه مشکل دیگه واسم پیش اومد اونم اینکه بازم شب تا صبح گذاشته بودم واسه دانلود صبح که بیدار شدم دیدم بجای صفحه دسکتاپ کلا صفحه سیاه بود و یه چند خطی با قرمز توی صفحه سیاه نوشته شده بود و تمام درگاه های یو اس پی هم از کار افتاده بود از جمله موس و کیبرد کلا کار نمیکرد و سیستم هم بالا نمیومد ما هم بردیم به یه فروشگاه کامپیوتری یارو گفت که بایوس مادر بورد پریده خلاصه عصرش که رفتم سیستم رو تحویل گرفتم سیستم درست شده بود ولی سرعتش خیلی کند بود منم ویندوز رو عوض کردم دیدم یه مشکل دیگه واسم پیش اومده حالا مشکل با دی وی دی رام بود اونم اینکه دیسکایی که اتو ران بود رو اجرا نمیکرد یعنی اصلا انگار هیچ دیسکی درون دی وی دی رام نبود و قتی که توی مای کامپیوتر اوپن رو میزدم اصلا خالی بود و هیچ دیسکی رو نشون نمیداد و بعدش هم که باقی ماجرا و از کار افتادن کپی پست و غیره الان هم من موندم با یه سیستمی که نه هیچ دیسکی رو اجرا میکنه که لااقل بخوام ویندوز رو عوض کنم و هیچی دیگه نمیدونم چه بلایی سر سیستم اومده

در ضمن یه چیز عجیب دیگه اینکه همینکه میخوام برم توی گزینه سیستم رستور یعنی تا روی گزینه کلیک میکنم یکدفعه چیزی دقیقا شبیه ویروس شات دون با اون شمارش معکوس کذایی میاد و سیستم رو ریستارت میکنه . نمیدونم این سیستم دچار ویروس شده و یا مشکل سخت افزاری پیدا کرده خلاسه حسابی قاط زده

Ship Storm
30-11-2010, 06:12
با این توضیحاتی که دادید ویروس رو بعید میدونم
از setup bios ببینید نمیتونید سی دی بوت ویندوز رو اجرا کنید؟
مشکل سخت افزاری احتماش هست از عدم ناسازگاری فایل نرم افزار فلش شده بر روی بایوس مادربرد هم صورت گرفته باشه و ورژن فایل که روی باسوس قرار داده شده با مدل وادربرد دقیقا همخوانی نداشته باشه
برای اطمینان بیشتر از kaspersky recuse disk هم میتونی اسفاده کنی تا از نبود ویروس مطمئن بشی البته اگه میتونید سی دی رو بوت کنید از طریق Stup سیستم
لینک تایکش اینجاست:
دیسک بوت ضروری کاسپرسکی ||| Kaspersky Rescue Boot Disk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

persianphonix
30-11-2010, 21:39
با این توضیحاتی که دادید ویروس رو بعید میدونم
از setup bios ببینید نمیتونید سی دی بوت ویندوز رو اجرا کنید؟
مشکل سخت افزاری احتماش هست از عدم ناسازگاری فایل نرم افزار فلش شده بر روی بایوس مادربرد هم صورت گرفته باشه و ورژن فایل که روی باسوس قرار داده شده با مدل وادربرد دقیقا همخوانی نداشته باشه
برای اطمینان بیشتر از kaspersky recuse disk هم میتونی اسفاده کنی تا از نبود ویروس مطمئن بشی البته اگه میتونید سی دی رو بوت کنید از طریق Stup سیستم
لینک تایکش اینجاست:
دیسک بوت ضروری کاسپرسکی ||| Kaspersky Rescue Boot Disk ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 2 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 3 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 4 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]))

ممنون دوست عزیز از پاسخگوییتون
حالا فردا سیستمو میبرم یه جایه دیگه نشون بدم ببینم چشه