PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : بهترین حالت دهنده مو

ferdfe
29-11-2010, 10:45
سلام دوستان

یه چند وقتی میشه موهام بدجور می ریزن فکر کنم یکی از دلایلش استفاده از ژل بوده

حال به نظر شما بهترین حالت دهنده مو که هیچ ضرری هم نداشته باشه چیه !!!!!!!!

Mahdi/s
29-11-2010, 11:04
سلام خوبی....
حال به نظر شما بهترین حالت دهنده مو که هیچ ضرری هم نداشته باشه چیه !!!!!!!! معلومه....باد.:31:...تمامی این حالت دهنده ها....ژل....کرم.....چسب.....اگه اصل اصل هم باشه..بازم شیمیایی. هست و برای موی شما ضرر داره......

ferdfe
29-11-2010, 11:19
mar30
ولی این موهای من طوری هستند که حتی با سشوار هم حالت نمی گیرن !!!!

feransiska
29-11-2010, 11:44
دوست من، ریزش مو ربطی به ژل چسب مو تافت کرم و این چیزا نداره! ریزش مو اولا که ارثیه دوما شامپویی که استفاده میکنی که من امرون مشکی رو پیشنهاد میکنم . چرا شامپو مهمه؟ چون به طور مستقیم با پوست سرت برخورد داره. پس از هر ژل یا کرم یا تافت یا چسب مویی که میخوای استفاده کن فقط به پوست سرت برخورد نکنه! من خودم از سال 80 دارم از هر کوفتی که فکر کنی استفاده میکنم اما خدارو شکر موهام مشکلی ندارن! دلیل حرفایی هم که زدم اینه که مو و ناخن، سلولهای مرده بدن هستن که به این شکل در میان! پس با خیال راحت و با دقط استفاده کن

ferdfe
29-11-2010, 13:13
من هر نوع شامپوی استفاده کردم فرقی نکرده الان از فولیکا دارم استفاده می کنم !!!

feransiska
29-11-2010, 13:25
اگه ریزش مو توی خانواده شما ارثیه که هیچی . اما اگه ارثی نیست به پزشک متخصص مراجعه کنید

---------- Post added at 01:25 PM ---------- Previous post was at 01:23 PM ----------

در ضمن سعی کن تا جایی که میتونی زیاد شامپوتو عوض نکن و هر روز هم سرت رو بشور

viva adrenalin
29-11-2010, 15:55
كي گفته ريزش مو فقط ارثي؟ ميتونه در اثر عوامل ديگه اي هم باشه استفاده از مواد شيميايي مثل ژل و تافت و...
يا عوامل مكانيكي تغيير حالت مو مثل استفاده زياد از اتو يا سشوار.حتي اگه به پوست سرت تماس نداشته باشه!!
پس سعي كن به همون سشوار راضي باشي و ميتوني سرم مو هم بعدش بزني.كه هم ضررش كمتره هم حالت
ميده.البته نبايد توقع داشته باشي مثل ژل و واكس و... حالت بده و موهاتو به هم بچسبونه.

eMer@lD
29-11-2010, 17:08
ژل، اسپری، موس، فوم، کرم، واکس برای افرادی که بعد از هر بار شستشو یا قبل از بیرون رفتن از منزل از این مواد استفاده می کنند، آشناست.
اما از نوع کاربردها و و مضرات و ویزگیهای این محصولات بی اطلاعند.
ژل ها دو نوع هستند که به فرم روغنی و یا پلیمری تشکیل شده اند ؛ژل های روغنی که در اب حل شده اند وآنقدر ذرات روغن کوچگند که دیده نمیشوند و شفاف به نظر می رسند. که بیشتر برای درخشندگی کاربرد دارند
اما ژل های پلیمری که در حقیقت اینها کاربرد بیشتری دارند با وزن بالاتری رو ی موها مینشینند و به صورت یک لایه از پلیمر رو ی مو نشسته و درخشنگی خاصی به مو میدهد
این ژل ها اگر زیاد مصرف شوند به مرور باعث کدر شدن مو می شود چرا که آب رسانی و اکسیزن هوا را از مو میگیرد.

موس؛ این مواد با کشیدن شانه بر روی مو پخش میشود. لایه ی نازک تر از ژل روی مو میگذارد و در عوض قدرت کمتری بر حالت دهنگی مو دارد اما حس بهتری ..

استفاده مكرر از اين مواد نيز نمي تواند مطلوب باشد زيرا به مرور سبب شكنندگي تارهاي مو و از هم گسيختگي رشته هاي تشكيل دهنده ي تارمو و ايجاد موخوره مي شود

و اینکه ژل و انواع حالت دهنده ها را به ریشه ی مو نزنید اگر با ریشه ی مو تماس نداشته باشند عوارض زیادی ندارند.
در صورت امکان از حالت دهند های گیاهی استفاده نمایید

ferdfe
30-11-2010, 13:53
در صورت امکان از حالت دهند های گیاهی استفاده نمایید

مثل چی !؟

این کتیرا رو بریم از عطاری بگیریم خوبه یا بد !!

Mahdi/s
30-11-2010, 15:19
این کتیرا رو بریم از عطاری بگیریم خوبه یا بد !! عطاری ها کتیرا دارن...اما خوب کمی دنگ و فنگ داره...فکر کنم باید حرارتش بدید تا مایع بشه.......بعد مثل کتیرای کارخونه ای هم نیست....

tired friend
30-11-2010, 15:49
یکیش تفه:31:(شوخی)
می تونی با یکم آب زدن و یه مقداری نیترو حلش کنی
آب منظورم رطوبت بده از موی من بد تر که نیست:13:
بعدشم یه کم سشوار:40:

ferdfe
30-11-2010, 21:51
یکیش تفه:31:(شوخی)
می تونی با یکم آب زدن و یه مقداری نیترو حلش کنی
آب منظورم رطوبت بده از موی من بد تر که نیست:13:
بعدشم یه کم سشوار:40: