PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اوضاع درسيم بدجوري بهم ريختست !

Ehsan PCbase
28-11-2010, 23:05
سلام
من دانشجوي ترم 3 كارداني نرم افزار كامپيوتر هستم ، دانشگاه غير انتفاعي .
راستش اوضاع درسي اين ترم من اصلاً خوب نيست ، من خيلي اين ترم غيبت كردم و تمام جزوه هام ناقصه و چيز زيادي از درس ها نمي دونم . نمي دونم چرا اين ترم اينطور شدم ! اصلاً حس درس خوندم ندارم و به زور ميرم دانشگاه !
تازه نمي دونم استادا حذفم مي كنن يا نه با غيبت ها كاري ندارن !
اين ترم درس ها همه سختن . از ساختمان داده و دخيره و بازيابي بگير تا رياضي عمومي و مدار منطقي . فكرشو كه مي كنم مغزم مي تركه !
نمي دونم چيكار كنم ؟! شما جاي من بوديد چيكار مي كرديد ؟ درس حذف مي كرديد ؟

D,Freeman
28-11-2010, 23:18
تا به حال تو هچین شرایطی من نبودم...ولی تا امتحانای این ترمم حدود یک ماهی مونده ومن هنوز لای کتابارو باز نکردم...نمیدونم تو این برهه از ترم میشه مرخصی گرفت...اگه میشد که خیلی خوب بود یه مسافرتی چیزی می رفتی تا این حال وهوا از کلت بپره...با این شرایط اگه امتحان هم بدی احتمال پاس کردن خیلی ضعیفه...:46:

Ehsan PCbase
28-11-2010, 23:24
خودت هم كه ميگي لاي كتاباتو باز نكردي پس اگه اينطور باشه تو هم احتمال پاس کردن خیلی ضعیفه ! نه ؟

mahmoodtaker
29-11-2010, 17:33
مگه استاداتون خیلی سخت گیر هستند؟!!جزوه های زیادی میگند یا کتاب های حجیم ؟
دقیقا کدوم دانشگاه هستید؟

9vin
29-11-2010, 17:53
سلام دوست من ....

من هم دقیقا مثل شما هستم ولی استادهای ما اصلا اهل حذف کردن نیستن خوشبختانه !

واسه جزواتتم کپی از یه نفر که هم تمیز و هم درس خون باشه بگیر.....

من که اینکار میکنم

همیشه نزدیکای آخر ترم کل دروسمو که حتی بودم سر کلاس کپی میگیرم چون بعضی ها نکته ها هم مینویسن !

AliSub
29-11-2010, 18:36
سلام

من چند روزه اینجوری شدم من که داره دیوانه میشم . فردا هم امتحان الکترونیک2 دارم هیچی هم بلد نیستم امتحان 6 نمره ای میانترم هم هست.

استاده این درس میاد سر کلا اصلا توضیح نمیده. جزوه ای هم که داده ماله دانشگاه صنعتی شریفه!

آخه ما دانشگاه آزادی چه کارداریم درسها و جزوه های بچه های شریف بخونیم.

منم نمیدونم این درس حذف کنم یا نه!

این چندروزی هم اصلا نمیدونستم چکار کنم!

نادر1368
29-11-2010, 22:35
دلیلش چیه شما نمی تونی درس بخونی!به نظر من غیبت کردن خیلی خیلی به ضرر دانشجو هس اگه بهترین جزوه رو هم کپی کنی بازم چیزی عایدت نمی شه راه حل اینه که درسای سخت رو حذف کنی سبکترش کنی برای ترم بعد نقشه بکشی وگرنه راه دیگه ای که اسونتر باشه نمی دونم!

سلام

من چند روزه اینجوری شدم من که داره دیوانه میشم . فردا هم امتحان الکترونیک2 دارم هیچی هم بلد نیستم امتحان 6 نمره ای میانترم هم هست.

استاده این درس میاد سر کلا اصلا توضیح نمیده. جزوه ای هم که داده ماله دانشگاه صنعتی شریفه!

آخه ما دانشگاه آزادی چه کارداریم درسها و جزوه های بچه های شریف بخونیم.

منم نمیدونم این درس حذف کنم یا نه!

این چندروزی هم اصلا نمیدونستم چکار کنم!
ما هم جزوه های پلی تکنیک رو میخونیم ولی یه فرقی داره البته کارگاه نه چندان ولی مثلا مدار مرجع ما هم جبه دار هست ولییه مدار سادش رو نمی تونیم حل کنیم!واضح بگم هیچی بارمون نیست انگار کباب رو با سیخ به خوردمون میدن یا این که برنج رو با دیگ میچپونن دهنمون یا یکی میان ان دو:31:با 17 پاس کردم الان هیچی یادم نمیاد.

rahgozare tanha
29-11-2010, 22:59
سلام دوست عزيز من اگه جاي شما بودم هيچ كدوم رو حذف نمي كردم البته مونده به سخت گير بودن اساتيد ولي ذخيره بازيابي كه بيشترش فرمول و جاگذاري در فرمول هست ساختمان داده يه كم سخته ولي قبوليش غير ممكن نيست رياضي عمومي هم كه بد نيست اگه رياضي مهندسي رو ببيني با اصطلاحاتي كه تا حالا به گوشت هم نخورده چي مي گي ؟ مدار منطقي هم كه اصلا درس نيست 4تا شكل حفظ مي كني ميري سر امتحان (الان با خودت مي گي من كه همه ي درسا رو گفتم راحته ، آخه اگه كارشناسي بخوني و اين درسا رو ببني مي بيني كه اونا چيزي نبودن ). كلا چند واحد داري ؟ به نظر من ببين اگه يه چيزايي متوجه مي شي برو سر جلسه امتحان وگرنه حذف كن چون فردا ممكنه خداي نكرده تو يكي دو تا درس 3 واحدي بيفتي اونوقت مشروط مي شي و اوضاع بدتر مي شه .موفق باشي