PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : WarCraft و World of Warcraft - فارسی

Burnout
28-11-2010, 22:34
دانلود کتابهای وارکرافت - ترجمه فارسی

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ترتیب کتابهای وارکرافت به صورت خطی نیست و نمیشه گفت با چه ترتیبی بخونید. چون تاریخ هاشون دقیقا معلوم نیست.
من کتابهارو خوندم و احساس می کنم ترتیبی که برای دانلود گذاشتم بهتر باشه.
در کل مهم نیست با چه ترتیبی بخونید.
وارکرافت ایده ی نویسنده ی ارباب حلقه ها، ج.ر.ر.تالکین بوده که عجل مهلت نداد بنویسه و ریچارد.ا.ناک که دوست و شاگردش بوده بر اساس صحبتها و قسمتهایی از داستان که تالکین براش می نوشته در نامه هاش داستان رو نوشته.
چند نویسنده داستان رو نوشتن و میشه گفت همه ی کتابها به هم مربوط هستن پس توصیه می کنم بدون فکر کردن به این که نویسنده ها فرق دارن همه ی کتاب هارو بخونید.
لینک ها تقریبا مستقیم هستن. بعد از وارد کردن کد امنیتی می تونید با برنامه های مدیریت دانلود هم دانلود کنید.
لازم هستش بگم که یکی دوتا از کتابهاش هم هستن که نتونستم ترجمه فارسیش رو پیدا کنم.
اگه کسی علاقه داشت بگه براشون انگلیسیش رو بذارم.

دانلود کتاب وارکرافت - طلوع هورد - فارسی:

World of WarCraft - Rise of The Horde (Persian) - Christie Golden

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود کتاب وارکرافت - آخرین نگهبان - فارسی:

WarCraft - The last Guardian (Persian) - Charles Grant

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود کتاب وارکرافت - از خون و افتخار - فارسی:

WarCraft - Of Blood and Honor (Persian) - Chris Metzen

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

دانلود کتاب وارکرافت - امواج تاریکی - فارسی:

World of WarCraft - Tides of Darkness (Persian) - Aaron Rosenberg

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود کتاب وارکرافت - روز اژدها (دوران اژدها) - فارسی:

WarCraft - Day Of The Dragon (Persian) - Richard A. Knaak

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود کتاب وارکرافت - سه گانه - نبرد باستانیان - شماره یک - چشمه ی جاودانگی - فارسی:

WarCraft - War of the Ancients Trilogy - 1 - The Well of Eternity (Persian) - Richard A. Knaak

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود کتاب وارکرافت - سه گانه - نبرد باستانیان - شماره دو - اهریمن روان (روح اهریمن) - فارسی:

WarCraft - War of the Ancients Trilogy - 2 - The Demon Soul (Persian) - Richard A. Knaak

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود کتاب وارکرافت - سه گانه - نبرد باستانیان - شماره سه - شکافت - فارسی:

WarCraft - War of the Ancients Trilogy - 3 - The Sundering (Persian) - Richard A. Knaak

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود کتاب وارکرافت - شب اژدها - فارسی:

World of WarCraft - Night Of The Dragon (Persian) - Richard A. Knaak

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیددانلود کتاب وارکرافت - آرتاس - ظهور لیچ کینگ (طلوع شاه لیچ) - فارسی:

World of WarCraft - Arthas - Rise of the Lich King (Persian) - Christie Golden

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

کلی زحمت کشیدم تشکر یادتون نره :37:

nima 008
15-01-2011, 19:27
البته سه گانه ی نبر باستانیان خیلی قدیمی تر از بقیشون هست مال سال -10000 هست

Aegwynn
21-03-2011, 13:11
پس چرا ترجمه ارباب قبایل(lord of the clans)نزاشتید؟تو هیچ سایتی نیست.باید بعد از روز اژدها ترجمه میشد

Alex merccer
10-05-2011, 04:44
اگه کسی ضهور لیچ کینگ پارت 8 و 9 و 10 و 11 رو داره بزاره لینک sorrow man خرابه

Lpayam
16-07-2011, 10:12
سلام.
دستت درد نکنه.
اما کتاب آرتس رو که لینکش کار نمی کنه...:41:

chefwolf
12-08-2011, 13:21
دوستان لینک دانلود کتاب ها چرا کار نمیکنه می شه درستش کنید ممنون می شم

Hodhod-sama
16-03-2012, 14:39
لینکا خرابن
تو رو خدا من به خوندن این مجموعه نیاز دارم :31:

MAHDI13765313
16-03-2012, 15:07
:13:لطفا داستان اریاب قبایل را هم در سایت بگذارید.

bourn23
15-05-2012, 17:45
سلام دوست عزیز ، خسته نباشید
اگه میشه لطف کنید و یه جای دیگه آپلود کنید احتمالا لینک دانلود Expire شده ... شدیداً دنبال eBook ، این هستم.

با تشکر

belfa
04-11-2013, 11:55
چرا نمیشه دانلود کنم؟

dannyfox
04-11-2013, 12:19
برو از اینجا دانلود کن
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]