PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : در مورد sli نظر بديد!

reza12100
13-05-2006, 13:25
همانطور كه دوستان ميدانند sli يعني بكارگرفتن دوتا كارت گرافيك به طور همزمان است
حالا انچه مورد توجه من قرار گرفته اينكه اين تكنولوژي تا چه حدي مورد استفاده قرار گرفته و چه تعدادي از اين تكنولوژي استفاده ميكنند

اكثر ما هنگام خريد كامپيوتر نسبت به بروز بدون قطعات(داشتن تكنولوژي روز) تاكيد داريم بدون توجه به اينكه ايا از تمامي امكانات ان قطعه استفاده ميكنم يا اينكه بعضي امكانات ان بيشتر جنبه دكري داره و هيچ وقت مورد استفاده قرار نمي گيره
به عنوان مثال دوستاني كه بابت مادربور با ساپورت sli پول داده اند ايا تا بحال از sli استفاده كرده اند

بازيهاي موجود در بازار احتياج به كارت گرافيك با توان پردازش بالا دارند كه نياز انها با خريد يك كارت گرافيك برطرف ميشه و نيازي به دو عدد كارت گرافيك نيست حتي بازيهايي با گرافيك بالا با يك كارت گرافيك قدرتمند در بالاترين سطح گرافيكي قابل اجرا هستند
ايا به نظر شما sli يك پروژه براي سودهي بالا تر براي شركتها توليد كننده بدون هيچ استفاده اي براي يوزر نيست؟

XFXForce
14-05-2006, 15:52
خیر اصلا این طور نیست.برای مثال من خودم XFX Geforce 6800 GS دارم. تابستون که دوباره پول دستم بیاد اگه بخوام این به فروشم خیلی ضرر می کنم برا همین میرم یکی دیگه می اندازم بغلش.حرف شما درست است اگه من همون اول 500.000 تومن داشتم خوب آره 7800 GT میگرفتم.به جز این حالت SLI وقتی به درد می خوره که شما دوتا بهترین کارت گرافیک رو با هم بندازین که دیگه چیزی بالاتر از اون نباشه که البته تو ایران کم هستن این جور آدما مثل آقای HAMIDFULL

HamidFULL
15-05-2006, 00:35
reza12100 عزيز اصلاً باهات موافق نيستم در مورد Sampeling Filtering بيشتر تحقيق کن

Navid
15-05-2006, 10:36
نتایج تست هایی که از Sli گرفته شده چیز دیگه ای نشون می ده ....

XFXForce
16-05-2006, 15:26
nVIDIA SLI Scalable Link Interface > ATI CrossFire

zoro59
05-06-2006, 09:51
بهتر با هم دیگه کل کل نکنین یه تحقیقی رو بروبکس آزمایشگاه عصر ارتباط در مورد تفاوت این دو انجام دادن که خیلی جالب بود ولی خلاصش این بود که یک کارت کاراییش بهتر از دو کارته ضمنا این که مادربوردهای با این تکنولوژی گرون هستن اشتباه چون مثلا مدل p5nd2sli asus الان با قیمت 100 تومن تو بازار با گارانتی الماس وجود داره /