PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : میخواستم بدانم چگونه ویندوز ایکس پی اینستال بنمایم

BABAK TOPOLE 2
27-11-2010, 22:35
میخواستم بدانم چگونه ویندوز ایکس پی اینستال بنمایم

Ship Storm
27-11-2010, 22:52
آموزش تصويري نصب ويندوز ايكس پي ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آموزش نصب ويندوز xp ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
نصب سریع ویندوز ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
آموزش نصب ويندوز XP - نصب ويندوز از بوت - نصب XP از داس ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

BABAK TOPOLE 2
28-11-2010, 01:27
نمیدانم چرا رایانه دیسک را نمیخواند باید چه کاری انجام بدهم کامپیوتر من پنتیوم تری 3000 فول کش است با 256 مگابایت رام

BABAK TOPOLE 2
28-11-2010, 01:47
چرا رایانه دیسک را نمیخواند چرا کسی جواب نمیدهد امروز 1500 تومان پول این دیسک را داده ام

Ship Storm
28-11-2010, 21:22
چرا رایانه دیسک را نمیخواند چرا کسی جواب نمیدهد امروز 1500 تومان پول این دیسک را داده ام

سیستم شما پنتیوم 3 هست؟
پنتیوم 3 از نوع 3000 هم داریم میگه؟
روی my computer کلیک راست کنید و properties رو بزنید و از اونجا در قسمت پایین صفحه مشخصات سیستم رو اینجا بنویسید
شما drive دیسک خودتون رو از setup سیستم روی frist boot قرار دادید که هنگام بوت شدن سیستم اول از drive دیسک شروع به بوت کردن سیستم بکنه؟

BABAK TOPOLE 2
29-11-2010, 19:53
فروشنده که فامیلمان هم هستش باجناقم گفت که کامپیوتر تو پنتیومش فوله و قلابی نیست کلیک راست میکنم مینویسه اصلان رایانه
متوجه منظورتان نمیشوم یعنی چه فرست بوت

silhouette
02-12-2010, 22:54
نمیدانم چرا رایانه دیسک را نمیخواند باید چه کاری انجام بدهم کامپیوتر من پنتیوم تری 3000 فول کش است با 256 مگابایت رام
سیستنمو یه بار ریست کن و بلافصله کلیدf8را مرتب بزن یه پیغام آبی رنگ یا مشکی میاد که به ترتیب device boot سیستمتو توش لست شده سی دیه نصب ویندو که تو هر کدوم از اون گزینه ها هست رو انتخاب کن بعد اینترو بزن ونصب کن توی اون لیست هاردت و فلاپی درایوت و دی وی دی رایترو سی دی رامت و اینا موجوده که هر کدومو انتخاب کنی و اینتر بزنی سیستم از همونجا برات لود میشه
موفق باشی

Mohammad King
03-12-2010, 00:11
فروشنده که فامیلمان هم هستش باجناقم گفت که کامپیوتر تو پنتیومش فوله و قلابی نیست کلیک راست میکنم مینویسه اصلان رایانه
متوجه منظورتان نمیشوم یعنی چه فرست بوت

سلام

موقع بالا اومدن کامپیوتر اولین استارت که میخوره پایین صفحه نوشته del شما این دکمه که روی کیبورد هست بزنید وارد ستاپ میشید از اونجا میتونید فرست بودت دیوایس را روی سی دی را قرار بدید......

saeed774
04-12-2010, 15:15
عجب .. :31:

بهترین کار اینه که شما بدی ویندوز رو باجناقتون بزنه .