PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : This Copy of Windows is Not Genuine

p30worldapm
26-11-2010, 12:14
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدیادم رفته بود آپدیتش رو خاموش کنم الآن این پیغام اومده چه جوری درستش کنم؟
سرچ کردم و چند مورد پیدا کردم ولی تو هیچ کدومش در مورد build چند و تاریخ آپدیت چیزی ننوشته بود! می شه بگین من باید چی کار کنم؟ همین دیشب آپدیت شده.

FAR_FA
26-11-2010, 13:08
به آدرس زیر برید ، کامل و خوب توضیح دادن و شما میتونید نرم افزارای مورد نظرتون رو برای جنیون کردن
دانلود کنید (فقط پست اول رو بخونید):

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

Ahravan
26-11-2010, 13:32
اعلام غیر قانونی بودن ویندوز توسط بخش مدیریت و فعال سازی activation ویندوز است که به راحتی میتوانید این پیغام را غیر فعال کنید.
با جستجوی عبارت "دانلود کرک ویندوز7" در گوگل به راحتی میتوانید کرکش رو دانلود کنید...
در ضمن نسخه اخر این ویندوز (نه نسخه بتا و از 7600 به پایین) یا همان نسخه نهایی نسخه 7600 است که به پیش بینی قرار است نسخه 7601 که همان سرویس پک 1 این سیستم عامل است در اینده ی نزدیک بیاید.

Mohammad King
26-11-2010, 14:37
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] فعال سازی و قانونی کردن ویندوز7 تمامی مسائل در این تاپیک ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])