PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کمک:تبدیل فیلم به avi برای پخش روی پلیرهای خانگی

Gladiator King
26-11-2010, 00:59
سلام
من میخام چند ویدیو سی دی رو که پسونده dat هستن به avi تبدیل کنم که روی دی وی دی پلیرهای خانگی پخش بشه
با برنامه tripad convertor به avi با تنظیمات divx تبدیل کردم ولی توی دستگاه پخش نمیشه
لطفا یکی توضیح بده برای اینکه پخش بشه باید چه تنظیماتی استفاده کنم؟

mpeg4 or h264 or divx or xvid

Amin.P30
07-12-2010, 10:29
معمولا اگر bit rate و frame ش رو کم کنید نشون میده.
مثلا روی 44000 نباشه که نشون نمیده.
بعضی از فیلم های hd رو که تبدیل کردم حتی به avi تبدیل شده با fram 800 باز هم نشون نداد.
یا مثلا saw 3d رو تبدیل کردم با فریم 22000 هم توی دستگاه نشون نداد که 16000 کردم و نشون داد.
اما اگر کسی میدونه فیلم های hd چطوری باید به avi تبدیل کرد که توی دستگاه نشون بده بگه.
من از total video converter 3.71 , و Xilisoft Video Converter Ultimate 6 استفاده میکنم.
در مورد tripad convertorهم یه توضیحی بدید کخ خوبه یا نه؟

senatore20042003
08-12-2010, 23:52
معمولا اگر bit rate و frame ش رو کم کنید نشون میده.
مثلا روی 44000 نباشه که نشون نمیده.
بعضی از فیلم های hd رو که تبدیل کردم حتی به avi تبدیل شده با fram 800 باز هم نشون نداد.
یا مثلا saw 3d رو تبدیل کردم با فریم 22000 هم توی دستگاه نشون نداد که 16000 کردم و نشون داد.
اما اگر کسی میدونه فیلم های hd چطوری باید به avi تبدیل کرد که توی دستگاه نشون بده بگه.
من از total video converter 3.71 , و Xilisoft Video Converter Ultimate 6 استفاده میکنم.
در مورد tripad convertorهم یه توضیحی بدید کخ خوبه یا نه؟

دوست عزیز بابرنامه vso convert x to dvd که آموزش اون هم درهمین انجمن اومده می تونید این کار رو انجام بدی.

Amin.P30
09-12-2010, 10:36
دوست عزیز بابرنامه vso convert x to dvd که آموزش اون هم درهمین انجمن اومده می تونید این کار رو انجام بدی.

نمیشه فیلم HD رو AVI تبدیل کرد که توی دستگاه هم بخونه؟
فیلم به DVD تبدیل بشه حجمش چقدر میشه ؟

MrDevil
09-12-2010, 14:50
نمیشه فیلم HD رو AVI تبدیل کرد که توی دستگاه هم بخونه؟
فیلم به DVD تبدیل بشه حجمش چقدر میشه ؟
convertxtodvd بیشتر فرمت ها رو ساپورت میکنه.شما با همین انجام بده دستگاه میخونه
معمولا حجمشون به 4 نمیرسه

senatore20042003
09-12-2010, 19:42
دوست عزیز من خودم کلا فایل هایmkv رو دان می کنم و اصلا سراغ avi نمی رم،این برنامه که آموزش اون رو هم در همین انجمن گذاشتم به راحتی فیلم های hd رو به dvd تبدیل می کنه و خوب کیفیت hd نسبت به ابعاد تصویر dvd بّالا تر هست ولی باز هم این برنامه یکی از بهترین برنامه ها در نوع خودش هست.

Amin.P30
09-12-2010, 21:35
دوست عزیز من خودم کلا فایل هایmkv رو دان می کنم و اصلا سراغ avi نمی رم،این برنامه که آموزش اون رو هم در همین انجمن گذاشتم به راحتی فیلم های hd رو به dvd تبدیل می کنه و خوب کیفیت hd نسبت به ابعاد تصویر dvd بّالا تر هست ولی باز هم این برنامه یکی از بهترین برنامه ها در نوع خودش هست.

درسته.
اما من به AVI تبدیل میکنم چون توی دستگاه پخش بتونم ببینم.
حجمش رو هم کمتر میکنم. از کیفیت یکم هم بیفته مشکل نیست .توی یه DVD چند تا فیلم میزنم.
اما دستگاه پخش MKV رو نمیتونه پخش کنه.
الان با همون نرم افزار یه فیلم به DVD تبدیل کردم.حجم MKV فیلم نزدیک 350 بود به AVI تبدیلش کردم بدون افت کیفیت شد 2 گیگ.همونو به DVD تبدیل کردم شد 2.7 بدون افت.
میشه توی این نرم افزار طوری تنظیم کرد که از کیفیت کمی بیفته در عوض حجم هم کمتر بشه؟
اموزش نرم افزار رو هم اگه دارید لینک بدید.

MrDevil
09-12-2010, 23:09
درسته.
اما من به AVI تبدیل میکنم چون توی دستگاه پخش بتونم ببینم.
حجمش رو هم کمتر میکنم. از کیفیت یکم هم بیفته مشکل نیست .توی یه DVD چند تا فیلم میزنم.
اما دستگاه پخش MKV رو نمیتونه پخش کنه.
الان با همون نرم افزار یه فیلم به DVD تبدیل کردم.حجم MKV فیلم نزدیک 350 بود به AVI تبدیلش کردم بدون افت کیفیت شد 2 گیگ.همونو به DVD تبدیل کردم شد 2.7 بدون افت.
میشه توی این نرم افزار طوری تنظیم کرد که از کیفیت کمی بیفته در عوض حجم هم کمتر بشه؟
اموزش نرم افزار رو هم اگه دارید لینک بدید.
شما دوتا فیلم رو add کن یک چراغ اون پایین هست کیفیت رو میگه.

Amin.P30
10-12-2010, 09:35
شما دوتا فیلم رو add کن یک چراغ اون پایین هست کیفیت رو میگه.

توی برنامه vso convert x to dvd زیرنویس رو چطوری میشه اضافه کرد؟
زیرنویس توی پوشه فیلم هستش و در هنگام باز کردن فیلم در قسمت SUBTITLE زده STREM 1 اما بعد از تبدیل زیرنویس نداره.

MrDevil
10-12-2010, 20:07
شاید زیرنویس رو default نزاشتید و باید با کنترل دستگاه زیرنویس رو بیارید
و برای default کردن زیرنویس
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Amin.P30
10-12-2010, 20:20
شاید زیرنویس رو default نزاشتید و باید با کنترل دستگاه زیرنویس رو بیارید
و برای default کردن زیرنویس

یعنی بعد از DEFUALT قرار دادن زیرنویس هم توی تصویر سمت راست پیش نمایش زیرنویس نمایش داده نمیشه؟
بعد از تبدیل هم نمیشه دید و فقط توی دستگاه میشه زیرنویس رو اورد؟
توی دستگاه چطوری میشه اور د؟ توی همون منو یا با دکمه ای خاص؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

MrDevil
10-12-2010, 21:12
توی پیش نمایش نیست.دستگاه ها معمولا دکمه ی sub دارن که با اون زیرنویس عوض میشه.اگه default رو بزنین زیر نویس خودش میاد واحتیاج به sub نیست.
در کامپیوتر مثلا در power dvd میتونید با کلیک راست و subtitle زیرنویس رو تغییر بدید
کلا اگر default زده باشید با هر چیزی پخش کنید زیرنویس داره