PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كمك كمك كمك سيستمم پوكيد!!!!

hamed_dij
25-11-2010, 17:45
سلام خدمت همه دوستان عزيز,
سيستم من بعد از اينكه چند دقيقه باهاش كار ميكنم ريستارت ميشه بعد كه دوباره مياد بالا اين پيام رو صفحه دسكتاپ ظاهر ميشه:

Generic Host Process for Win32 Services has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience
.

بعضي مواقع هم يه تايمر 1 دقيقه اي مياد يه علامت ضربدر قرمز هم كنارش هست يه چيزهايي هم در مورد سيستم 32 توش نوشته 1 دقيقه كه تموم ميشه ريستارت ميشه.
در ضمن ويندوزم هم چندبار عوض كردم ويندوزهاي متفاوت درست نشده.
سيستمم ويروس هم نداره.
مشكل از چي هست؟

night lord
25-11-2010, 17:53
وقتی اون پیغام دقیقه ای میاد و میخواد ریستارت بشه برو تو run و تایپ کن shutdown -a بعد اینتر کن اون پیغام از بین میره و دیگه ریستارت نمیشه .
این یه ویروسه که منم چند سال پیش گرفته بودم با ویروسکش مشکلم حل شد . یه kaspersky آپدیت شده نصب کن ترتیبشو میده بعد یه ویندوز عوض کن .

EXTREME
25-11-2010, 17:54
این تایمری که میگید و علامت ضربدر داره شبیه کرم blaster هست که این اتفاق میفته
شما وقتی این پیغام اومد توی run بنویسید shutdown -a که باعث میشه سیستم ریست نشه
سیستم شما با این علائم 100% ویروسیه ویندوز رو عوض کنید و بدون اینکه درایوها و mycomputer رو باز کنید با یه آنتی ویروس آپدیت شده کل درایوها به جز درایور ویندوز رو اسکن کنید

hamed_dij
25-11-2010, 18:02
ممنون از راهنماييتون فكر نكنم ويرووس داشته باشه چون بعضي موقع ها هنوز ويندوز بالا نيومده يعني موقعي كه آرم وين ايكس پي هست پايينش هم يه خط هست كه حدود 12 باره پر ميشه (لود ويندوز) ريستارت ميشه.
فكر نكنم ويروس بتونه همچين جايي يعني خارج از محيط ويندوز تاثير بذاره و ريستارت كنه سيستم رو.
باز هم منتظر راهنمايي هاي خوبتون هستم

amins2007
25-11-2010, 18:18
ویندوزتو عوض کن, بعد قبل از هرکاری سیستمت رو با یه آنتی ویروس قوی مثل کسپرسکی (البته update) چک کن

EXTREME
25-11-2010, 18:25
ممنون از راهنماييتون فكر نكنم ويرووس داشته باشه چون بعضي موقع ها هنوز ويندوز بالا نيومده يعني موقعي كه آرم وين ايكس پي هست پايينش هم يه خط هست كه حدود 12 باره پر ميشه (لود ويندوز) ريستارت ميشه.
فكر نكنم ويروس بتونه همچين جايي يعني خارج از محيط ويندوز تاثير بذاره و ريستارت كنه سيستم رو.
باز هم منتظر راهنمايي هاي خوبتون هستم
بله ویروس هم میتونه اینکارو بکنه
البته سیستم شما کرم گرفته نه ویروس

hamed_dij
25-11-2010, 18:39
يعني اگه من هارد درايوم رو عوض كنم يعني يه هارد درايو كه اطمينان دارم ويروسي نيست به جاي هارد خودم بذارم رو سيستمم بايد مشكلم حل بشه .ولي من الان هاردمو عوض كردم و يه هارد صفر كيلومتر واسه دوستم گذاشتم رو سيستمم ولي باز اين مشكلو داشتم

Namdarian
25-11-2010, 18:44
با سلام . خود ویندوزت مشکل دارد و یا ویروسی شده است . از یک CD معتبر دیگر ویندوز بریز .

EXTREME
25-11-2010, 18:47
يعني اگه من هارد درايوم رو عوض كنم يعني يه هارد درايو كه اطمينان دارم ويروسي نيست به جاي هارد خودم بذارم رو سيستمم بايد مشكلم حل بشه .ولي من الان هاردمو عوض كردم و يه هارد صفر كيلومتر واسه دوستم گذاشتم رو سيستمم ولي باز اين مشكلو داشتم
خوب ممکنه هارد صقر گذاشتی ویروسیش کردی مثلا فلش زدی بهش
به هر حال احتمالش خیلی ضعیفه که مشکل سخت افزاری باشه

esi222
25-11-2010, 23:15
باطری مین بورد رو چند دقیقه ای درش بیار بعد بزن
ناد 32 آپدیت بگیر
ویندوزتو عوض کن بعدش بدون باز کردن هیچ درایوی تو my computer آنتی ویروس رو راه بندار با عمق زیاد

hamed_dij
27-11-2010, 18:03
باطری مین بورد رو چند دقیقه ای درش بیار بعد بزن
ناد 32 آپدیت بگیر
ویندوزتو عوض کن بعدش بدون باز کردن هیچ درایوی تو my computer آنتی ویروس رو راه بندار با عمق زیاد

چطور بدون اینکه هیچ درایوی رو باز کنم نودم رو آپدیت کنم ؟
آپدیت های نود رو دارم مال همین امروز ولی چطور آپدیت ها رو کپی کنم که هیچ درایوی باز نشه؟
درایوی که ویندوز رو توش نصب کردم هم اشکال داره بازش کنم؟

EXTREME
27-11-2010, 22:05
آپدیت های نود رو دارم مال همین امروز ولی چطور آپدیت ها رو کپی کنم که هیچ درایوی باز نشه؟
شما بعد از اینکه ویندوز رو نصب کردید my computer رو اصلا باز نکنید و لازم نیست که نود رو هم نصب کنید
از آنتی ویروس های آنلاین استفاده کنید
مثل panda security وارد سایتش بشین اونجا معلومه که باید چیکار بکنید یه نرم افزار رو باید از این سایت دانلود کنید
بعد یه پلاگین تو مرورگر نصب میشه و آپدیت میکنید و از طریق اینترنت کل سیستم رو اسکن میکنید
اگر هم خواستین نود رو نصب کنید بعد از نصب ویندوز اصلا my computer و my document رو باز نکنید
از روی یه سی دی نود رو نصب کنید آپدیتش کنید و کل درایوها به جز درایور ویندور رو اسکن کنید

esi222
28-11-2010, 00:50

نیازی نیست آنلاین آپدیت کنی
شما ناد رو به همراه آپدیت آفلاینش رو سی دی رایت کن بعده تعویض ویندوز از رو سی دی نصب و اسکن کاملش کن.
آپدیت آفلاین امروز و هر روز رو میتونی از اینجا دانلود کنی (البته اگه طریقه آپدیت کردن آفلاین رو نمیدونی بگو تا بهت توضیح بدم)

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

توجه داشته باش تا قبل اسکن کامل به هیچ وجه نباید وارد my computer بشیا

بله صرفا محض احتیاط البته چون قبل نصب ویندوز فرمت میشه دیگه ویروسی نیست ولی امکانش هست با ورود به یه درایو ویروس یا کرم فعال بشه
موفق باشی:11: