PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فعال سازی و قانونی کردن ویندوزSeven 7 "کرک ها و توضیحات در پست اول"▒▒ تمامی مسائل در این تاپیک ▒▒

صفحه ها : 1 [2] 3 4 5 6

sadeghbb
06-03-2011, 22:38
دوستان کسی کرک نسخه اینسپایر رو نداره؟ Wondows 7 Interprise

Mohammad King
07-03-2011, 16:48
سلام از کرک پست 1 استفاده کنید:
1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

reza-atom
08-03-2011, 20:55
دوستان قیمت ویندوز 7 نزدیک 300 و خورده ای هست !!!!؟؟ برا همینه که دوستان هی از کرک استفاده می کنین ! ما رو باش فکر می کردم 50 -60 تومنه !!!:31:

roteal2007
09-03-2011, 08:44
Windows 7 Genuine Activation RemoveWAT 2.2.6.0
جدیدترین کرک منتشر شده که طبق ادعای طراحان 100 درصد جواب داده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

پاک شده دوست عزیز آدرس جدید:

roteal2007
09-03-2011, 09:07
دوستان من امروز سرویس پک 1 رو نصب کردم و و نیاز به اکتیو نداشت اما قبلا که ارور واتر مارک رو داد با remove wat پاکش کردم و جنیون هم از بین رفت اما الان دوباره آیکون جنیون توی my computer اومده حالا راهی نداره که بشه از بین بردش؟؟؟

hamed888
09-03-2011, 21:49
سلام دوستان کرک ویندوز من geniune هست. میشه ویندوزمو آپدیت کنم یا از کار میفته ؟؟ ویندوز من 7 sp1 ultimate 32bit هست . راستی بهتر نیست remove wet رو نصب کنم ؟

DECENT
10-03-2011, 17:08
سلام من پک سرویس پک 1 رو دان کردم اما میخوام نصب کنم نمیزاره ارور میده خودش پیغام داد گفت فلان hotfixo نصب کن بد امتحان کن دوباره " نصب میشه این کارم کردم نشد چی کار کنم حالا؟؟؟

roteal2007
11-03-2011, 15:09
بهترین کرک win 7

سلام دوستان
من روزی 10 تا ویندوز نصب میکنم همشون هم با این کرک اکتیو میشن
ممکنه انتی ویرستون ویروس بشناسدش
مشکلی نیست خودم تست کردم خیلتون راحت ماله یه سایت عربیه
با تشکر

اگه میشه یه جای دیگه آپ کن این خیلی سرعتش پایینه

mf.designing
11-03-2011, 17:34
دوستان مشکلی که من دارم اینه که بعد اکتیو لوگوی genuine از بین میره ! چکار باید کرد ؟!

mshow
11-03-2011, 17:53
من نمی دونم ولی فکر کنم باید دعا کنی(شوخی کردم).
اصلا این چیزا مهم نیست مهم فصل بهاره.

Mohammad King
11-03-2011, 18:06
دوستان مشکلی که من دارم اینه که بعد اکتیو لوگوی genuine از بین میره ! چکار باید کرد ؟!
سلام میتونه به نسخه ویندوز ربط داشته باشه.....

اگر مشکلی دیگه ای نداره مهم نیست

roteal2007
11-03-2011, 18:53
سلام میتونه به نسخه ویندوز ربط داشته باشه.....

اگر مشکلی دیگه ای نداره مهم نیست

نمیشه از من که اکتیوه هم این جنیون پاک بشه؟

PASREZAN17
13-03-2011, 18:00
ببخشید یه سوال احمقانه داشتم
باید این جنیو رو دانلود کنم و بعد انتی ویروس رو غیر فعال بعد جنیو رو ران کنم و خلاص؟؟؟به همین سادگی ماکروسافت میره سر کار؟؟؟

mahyarSAMSUNG
15-03-2011, 15:14
چطور میشه کرکی که انجام دادیم رو پاک کنیم و از اول کرک کنیم ... چون من هرچی loader و watRemove استفاد میکنم بازم سمت راست پایین واسم نمیشه که ویندوز کپی هستش ... البته دستکتاپم سیاه نیست و مشکلی ندارم ... فقط میخوام اون نوشته بره ... اینم بگم که واتر مارک هم نیست ... چون تست کردم پاک نشد

Mohammad King
16-03-2011, 10:57
چطور میشه کرکی که انجام دادیم رو پاک کنیم و از اول کرک کنیم ... چون من هرچی loader و watRemove استفاد میکنم بازم سمت راست پایین واسم نمیشه که ویندوز کپی هستش ... البته دستکتاپم سیاه نیست و مشکلی ندارم ... فقط میخوام اون نوشته بره ... اینم بگم که واتر مارک هم نیست ... چون تست کردم پاک نشد
سلام

اگر از کرکهای پست 1 این تاپیک استفاده کردین. توی کرک پزینه unistall هست.

کرک را دانلود کنید میتونید از توی کرک unistall کنید

LordMMD
16-03-2011, 11:49
من وقتی اومدم IE 9 رو نصب کنم گفت که نسخه ویندوز شما pre release هست!!!
من تا حالا فکر میکردم نسخه نهایی رو نصب کردم.
حالا از کجا مطمئن شم که درست میگه و pre release هست ؟!!

Mohammad King
16-03-2011, 19:52
من وقتی اومدم IE 9 رو نصب کنم گفت که نسخه ویندوز شما pre release هست!!!
من تا حالا فکر میکردم نسخه نهایی رو نصب کردم.
حالا از کجا مطمئن شم که درست میگه و pre release هست ؟!!

سلام

mahyarSAMSUNG
17-03-2011, 16:46
مشکل من حل شد ... اومدم ویندوز رو پاک کنم بصورت اتفاقی رفتم تو حالت repiar ویندوز ... بعد گذاشتم ریپیر که تمام شد دیدم ویندوز بکل از حالت کرک خارج شد و گزینه ask me اومد و دستکتاپم سیاه شد ... رفتم با remove WAT گزینه restore رو زدم ریست کردم بعد دوباره گزینه remove رو زدم ... دیگه کامل کرک شد حتی دیگه واتر مارک اون زیر هم رفت که نوشته بود ویندوز کپیه ...

hamid2220
17-03-2011, 20:25
سلام .
من پک 64 و 32 بیتی رو از فروشگاه سایت خریداری کردم . با کرک داخل دی وی دی موفق نشدم کرک کنم.
چند تا دیگرو هم که بچه ها معرفی کرده بودند امتحان کردم نشد. ویندوز 64 بیتی enterprise رو نصب کردم.
نمی دونم چی کار کنم.
راستی شنیدم ویندوز enterprise سریالش مثل xp شده و می شه رو چندتا سیستم با یک سریال نصب کرد مثلا یه سازمان واسه همه سیستماش یه سریال استفاده می کنه و تا وقتی که سریال به صورت غیر طبیعی زیاد استفاده نشده می شه ازش استفاده کرد آیا درسته؟

mdoct
17-03-2011, 23:25
سلام
من km player رو تو 1GH تنظیم کردم (ویندوز 7)
ولی وقتی فیلم رو اجرا میکنم تم ویندوز 7 تبدیل میشه به windows basic .
چرا ؟

baren
18-03-2011, 17:13
امروز یه اروری داد ویندوز من که 14 روز دیگه وقت ویندوز تموم میشه
رفتم یک سایتی و یک ویندوز لودر دانلود کردم نوشته بود برای آپدیت و...
نصب کردم و ران کردم یه سری اطلاعات آورد اوکی کردم چند ثانیه بعد گفت باید سیستم ریستارت بشه و آپدیت شده !
میخواستم بپرسم الان واقعا ویندوز من آپدیت شده؟
دیگه نیازی کار دیگه انجام بدم؟

ghahremanimehdi
18-03-2011, 22:47
سلام . سرویس پک 1 سون رو نصب کردم و ویندوز غیرفعال شده (30 روز دیگه شمارش معکوس زده) . حالا Windows_Loader_v1.9.7 و ورژن 1.9.3 رو هم تست کردم دکمه ی install و uninstall غیرفعاله . چکار کنم ؟

از اون اکتیویشن عربی که لینکش در چندصفحه قبل بود استفاده کردم درست شد . ویندوز فعال شد .

Dew Drop
19-03-2011, 00:13
امروز یه اروری داد ویندوز من که 14 روز دیگه وقت ویندوز تموم میشه
رفتم یک سایتی و یک ویندوز لودر دانلود کردم نوشته بود برای آپدیت و...
نصب کردم و ران کردم یه سری اطلاعات آورد اوکی کردم چند ثانیه بعد گفت باید سیستم ریستارت بشه و آپدیت شده !
میخواستم بپرسم الان واقعا ویندوز من آپدیت شده؟
دیگه نیازی کار دیگه انجام بدم؟

سلام
منظورتون از آپدیت فکر میکنم جنیون شدن ویندوز باشه...
در هر صورت برای اینکه بدونید ویندوزتون اکتیو شده یا نه؟رو ایکون Computer کلیک راست کنید و properties
تو صفحه ای که براتون باز میشه پایینش تو قسمت windows activation باید نوشته شده باشه
windows is actived.
در ضمن برای اینکه لیست آپدیتهاتون رو بببیید تو search قسمت start بنویسید windows update
بازش کنید تو قسمت سمت چپ view update history رو باز کنید و لیست آپدیتهاتون رو ببینید.

---------- Post added at 12:13 AM ---------- Previous post was at 12:10 AM ----------

سلام . سرویس پک 1 سون رو نصب کردم و ویندوز غیرفعال شده (30 روز دیگه شمارش معکوس زده) . حالا Windows_Loader_v1.9.7 و ورژن 1.9.3 رو هم تست کردم دکمه ی install و uninstall غیرفعاله . چکار کنم ؟

Remove wat رو اجرا کنید احتمالاً درست بشه...

baren
19-03-2011, 00:24
ممنون آره زده ویندوز اکتیویتد
تو هیستوری هم زده
26/2/2011
الان چیکار کنم؟

Dew Drop
19-03-2011, 00:48
ممنون آره زده ویندوز اکتیویتد
تو هیستوری هم زده
26/2/2011
الان چیکار کنم؟

نمی دونم....هر کاری دوس دارین بکنین :31:

حالا دیگه ویندوزتون اکتیو شده...اگه خواستید ویندوزتون رو می تونید آپدیت کنید که سرویس پک 1 هم براتون نصب بشه.

mdoct
19-03-2011, 09:53
سلام
من km player رو تو 1GH تنظیم کردم (ویندوز 7)
ولی وقتی فیلم رو اجرا میکنم تم ویندوز 7 تبدیل میشه به windows basic .
چرا ؟

baren
19-03-2011, 11:07
هر چند وقت یکبار بار باید اکتیو بکنم؟
چطوری سرویس پک رو نصب کنم؟
یعنی برم از آپدیت ویندوز و آپدیت رو بزنم؟

mrmostafa
19-03-2011, 15:47
دوستان آپدیتی برای ویندوز 7 نیومده؟؟؟ سرویس پک قرار بود بیادش؟؟؟؟
من الان هر چی آی پی تعریف میکنم به سیستم وقتی خاموش روشن میشه آی پی میپره و به صورت optain در میادش و اینترنت من قطع میشه وقتی آی پی میدم سرچ میکنم درست میشه. چیکار کنم که مثل ویندوز Xp وقتی آی پی میدی دائمی باشه و ذخیره بشه؟؟؟؟ اشکل از چیه؟؟؟ کل ویندوز 7 ها اینطوری هستن؟؟؟؟

abbas_dante2oo8
19-03-2011, 23:56
سلام دوستان
من ویتدوز رو کرک کردم اما متاسفانه ابدیت شد و کرک از بین رفت
با RemoveWAT کرک رو از بین بردم اما دیگه ویندوز کرک نمیشه!!!
اما راحت ابدیت میشه
میخواستم بدونم مشکلی نداره؟

hamid2220
20-03-2011, 10:40
سلام .
من پک 64 و 32 بیتی رو از فروشگاه سایت خریداری کردم . با کرک داخل دی وی دی موفق نشدم کرک کنم.
چند تا دیگرو هم که بچه ها معرفی کرده بودند امتحان کردم نشد. ویندوز 64 بیتی enterprise رو نصب کردم.
نمی دونم چی کار کنم.
راستی شنیدم ویندوز enterprise سریالش مثل xp شده و می شه رو چندتا سیستم با یک سریال نصب کرد مثلا یه سازمان واسه همه سیستماش یه سریال استفاده می کنه و تا وقتی که سریال به صورت غیر طبیعی زیاد استفاده نشده می شه ازش استفاده کرد آیا درسته؟

آقا کسی نیست جواب ما را بدهد چند روز بیشتر وقت ندارم.

hamid2220
20-03-2011, 18:20
خودم جواب خودمو پیدا کردم:20:
خیلی باحاله

Help118
21-03-2011, 01:17
3 نمافزار معرفی می کنم که کار کرک کردن بهتر بگم حذف تریال 7 رو انجام میدن که مثل توپ کار می کنن و بدون هیچگونه مشکلی.

---------- Post added at 02:17 AM ---------- Previous post was at 02:16 AM ----------

این فیلتراسیون هم که بلههههه... وطندانلود هستش vatan download (بین وطن و دانلود فاصله نیستش)

Dew Drop
21-03-2011, 10:00
هر چند وقت یکبار بار باید اکتیو بکنم؟
چطوری سرویس پک رو نصب کنم؟
یعنی برم از آپدیت ویندوز و آپدیت رو بزنم؟

لازم نیست دیگه بخواید دوباره اکتیوش کنید...هر وقت که بتون پیغام داد و از طرف مایکروسافت
پیغامی مبنی بر تقلبی بودن ویندوز داد,اون وقت باید این کار رو بکنید.
بله,ویندوزتون رو آپدیت کنید,بین آپدیتها سرویس پک 1 هم خودش وجود داره و نصب میشه.
درضمن بعد نصب سرویس پک احتمال از بین رفتن جنیون ویندوز هستا...که باز میتونید این کار رو تکرار کنید.

atlas ap
21-03-2011, 12:25
سلام دوستان من ویندوزم رو فعال کردم ولی بک گراند ویندوز سیاه است و قابل تغییر نیست باید چکار کنم؟

Dew Drop
21-03-2011, 15:11
سلام دوستان من ویندوزم رو فعال کردم ولی بک گراند ویندوز سیاه است و قابل تغییر نیست باید چکار کنم؟

سلام
ضمن تبریک عضویتتون
رو دسکتاپ کلیک راست کنید و personalize بعد اونجا قسمت پایین بببینید Desktop Background
فعاله یا نه؟
در ضمن برای سوالهاتون تاپیک جدید بزنید.

atlas ap
21-03-2011, 16:10
ممنون بابت تبریکتون.
desktop background فعاله ولی تصویر نمیاد فقط میشه واسش رنگ تعریف کرد.روی تصویر هم راست کلیک میکنم از اونجا هم background عوض نمیشه . اینجوری ویندوز خیلی زشت دیده میشه

gelayor14
22-03-2011, 10:33
سلام
و سال نو بر همگی مبارک

ویندوز من چند روز پیش پیغام داد که از فایل هات بک آپ بگیر ،تا 14 روز دیگه ویندوزت expire میشه
توی آپدیت های من ،آن آپدیتی که گفته بودند نبود ولی .این پیغام بالا را داد
یه سوال داشتم
از آنجایی که من ویندوز را نصب نکردم نمی دوونم کرک قبلی را چجوری و از کجا باید حذف کنم

راستی RemoveWAT22 را هم استفاده کردم اما به نظرم هیچی تغییر نکرد-----ویندوزم هم پیغام gnu را تا به حال نداده

ممنون می شوم را هنمایی کنید

Help118
22-03-2011, 15:20
سلام
و سال نو بر همگی مبارک

ویندوز من چند روز پیش پیغام داد که از فایل هات بک آپ بگیر ،تا 14 روز دیگه ویندوزت expire میشه
توی آپدیت های من ،آن آپدیتی که گفته بودند نبود ولی .این پیغام بالا را داد
یه سوال داشتم
از آنجایی که من ویندوز را نصب نکردم نمی دوونم کرک قبلی را چجوری و از کجا باید حذف کنم

راستی RemoveWAT22 را هم استفاده کردم اما به نظرم هیچی تغییر نکرد-----ویندوزم هم پیغام gnu را تا به حال نداده

ممنون می شوم را هنمایی کنید

atlas ap
22-03-2011, 20:32
مشکلم با نرم افزار Oceanis Change Background W7 حل شد

yusef
24-03-2011, 00:34
من سرویس پک 1 رو نصب کردم و حالا ارور قانونی بودن میده.
از برنامه صفحه اول هم استفاده کردم ولی درست نشد.
اگه ممکنه راهنمایی کنید.

hamid2220
24-03-2011, 14:32
اگه ممکنه راهنمایی کنید.

از این استفاده کنی قطعا نتیجه خواهی گرفت.

mrmostafa
24-03-2011, 14:59
دوستان آپدیتی برای ویندوز 7 نیومده؟؟؟ سرویس پک قرار بود بیادش؟؟؟؟
من الان هر چی آی پی تعریف میکنم به سیستم وقتی خاموش روشن میشه آی پی میپره و به صورت optain در میادش و اینترنت من قطع میشه وقتی آی پی میدم سرچ میکنم درست میشه. چیکار کنم که مثل ویندوز Xp وقتی آی پی میدی دائمی باشه و ذخیره بشه؟؟؟؟ اشکل از چیه؟؟؟ کل ویندوز 7 ها اینطوری هستن؟؟؟؟

دوستان کسی میتونه راهنمایی کنه؟؟؟؟

yusef
24-03-2011, 18:02
از این استفاده کنی قطعا نتیجه خواهی گرفت.

از این برنامه هم استفاده کردم ولی نتیجه ای نگرفتم.
اگه ممکنه بگید دقیقا باید چه کار کنم.

ممنون

hamid2220
24-03-2011, 18:58
از این برنامه هم استفاده کردم ولی نتیجه ای نگرفتم.
اگه ممکنه بگید دقیقا باید چه کار کنم.

ممنون
فایل w7lxe رو اجرا کنید کار خاصی هم نمی خواد انجام بدید فقط ran as administrator اجراش کنید و بعد در قسمت اول بر روی activate قسمت loader کلیک کنید.

AlexanderMahone
24-03-2011, 19:05
اگه ممکنه راهنمایی کنید.

من خودم با این فعالش کردم:

اینم پسوردش:

:10:

drpooyan
24-03-2011, 23:48
salam doostan lotfan komakam konid,
man win7 enterprise 7600 copyright 2009 daram ke tamame in kararo anjam dadam ama Crack nashod.
albate peyghame roo desktop (samte rast paeen)pak shode,ama bazi vaghty ba baz kardane ye seri barnamehaye khode windows peyghame Genuin kardan miad.
chy kar konam?

رضاکلاته
25-03-2011, 15:49
سلام دوستان ویندوزم حدود5ماهه بخوبی کار میکرد راحت ـآپدیت میشد ولی ازامروز چنددقیقه قبل پیام میده که جنیون نیست حال آخرین کرک رو لازم دارم اگه محبت کنین ممنون میشم.

AlexanderMahone
25-03-2011, 17:51
سلام دوستان ویندوزم حدود5ماهه بخوبی کار میکرد راحت ـآپدیت میشد ولی ازامروز چنددقیقه قبل پیام میده که جنیون نیست حال آخرین کرک رو لازم دارم اگه محبت کنین ممنون میشم.

دوست من از اون کرکی که در پست قبل گذاشتم استفاده کن و یا از RemoveWat

رضاکلاته
26-03-2011, 00:16
دوست من از اون کرکی که در پست قبل گذاشتم استفاده کن و یا از RemoveWat

دوست عزیز ممنون از زحمتی کشیدی ولی جواب نداد وارور داد درضمن RemoveWatکه در صفحه اوله رو که میخواستم بگیرم آدرسش فیل=تره چکارکنم؟

Dew Drop
26-03-2011, 00:52
درضمن RemoveWatکه در صفحه اوله رو که میخواستم بگیرم آدرسش فیل=تره چکارکنم؟

این رو چک کنید ببینید جواب میده

m.mahdi.k
26-03-2011, 10:21
سلام من وینوز 7 64bit دارم آپدیتش که کردم و SP1 رو نصب کرد دیگه active نمیشه با removeWAT هم که میزنم فقط اون پیغام اول رو نمیده اما کنار صفحه می نویسه که ویندوز قانونی نیست اما آپدیت میشه از تاپیک های بالا هم استفاده کردم هیچ کدوم روی pc جواب نمیده و یکیشم که ویندوز رو خراب میکنه کسی راهی نداره که بشه باهاش اون نوشته پایین رو هم پاک کرد؟ حالا اگر جنیون رو هم نشون نده عیب نداره اما آپدیت بشه و رو صفحه هم اثرش نباشه. ضمنا تمامی loader ها رو هم امتحان کردم اما جواب نمیده.

رضاکلاته
27-03-2011, 21:25
این رو چک کنید ببینید جواب میده

ممنون دوست عزیزیه سوال داشتم .فرق Windows_7_LoaderباRemoveWATچیه؟

mrmostafa
28-03-2011, 13:52
ممنون میشم اساتید سوال های من رو جواب بدن:
1- دوستان آپدیتی برای ویندوز 7 نیومده؟؟؟ سرویس پک قرار بود بیادش؟؟؟؟
2- من الان هر چی آی پی تعریف میکنم به سیستم وقتی خاموش روشن میشه آی پی میپره و به صورت optain در میادش و اینترنت من قطع میشه وقتی آی پی میدم سرچ میکنم درست میشه. چیکار کنم که مثل ویندوز Xp وقتی آی پی میدی دائمی باشه و ذخیره بشه؟؟؟؟ اشکال از چیه؟؟؟ کل ویندوز 7 ها اینطوری هستن؟؟؟؟
3- در ویندوز 7 وقتی رو درایو کلیک راست میکنیم یه گزینه داره به اسم BItlocker drive Encryption وقتی میزنیم شروع میکنه به encryption‌کردن الان میخوام درایو رو خارج کنم از پسورد نمیشه؟؟؟ گزینه remove password میزنم خطا میده. بعد اگه روی درایو هارد اکسترنال پسورد بزارم داخل ویندوز های دیگه باز کنم قفل هست یا نه؟؟؟ برنامه های که برای درایو و فولدر پسورد بزاره داخل هر ویندوزی هم کار کنه قفل باشه چی هست؟؟؟

capitanrayan
29-03-2011, 08:17
من سرویس پک نسخه 64 رو از بیرون تهیه و نصب کردم -
بعد چند مدت این اومد که الان 2-3 روز مونده.
روی لپ تاپم هم نصبیدم اونم اومده:دی

من چه کنم؟قضیه چیه؟

3 روز دیگه از کار میووفته-فوری کمــــــــــــــــــــک

ویندوز رو Activedزده!!!

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یک مشکل هم توی لپ تاپم دارم اینجا جاش نیست ولی اگه کمک کنید ممنون میشم.
از وقتی service pack1 رو نصبیدم تم ویندوز مورد دار شده و یک ارور میاد دقیق یادم نیست ولی میزد system manager یا همچین چیزی متوقف شده و کار نمیکنه!چجوری حلش کنم؟(اگه میشه بدون تعویض ویندوز)

Dew Drop
29-03-2011, 09:12
ممنون میشم اساتید سوال های من رو جواب بدن:
1- دوستان آپدیتی برای ویندوز 7 نیومده؟؟؟ سرویس پک قرار بود بیادش؟؟؟؟
2- من الان هر چی آی پی تعریف میکنم به سیستم وقتی خاموش روشن میشه آی پی میپره و به صورت optain در میادش و اینترنت من قطع میشه وقتی آی پی میدم سرچ میکنم درست میشه. چیکار کنم که مثل ویندوز Xp وقتی آی پی میدی دائمی باشه و ذخیره بشه؟؟؟؟ اشکال از چیه؟؟؟ کل ویندوز 7 ها اینطوری هستن؟؟؟؟
3- در ویندوز 7 وقتی رو درایو کلیک راست میکنیم یه گزینه داره به اسم BItlocker drive Encryption وقتی میزنیم شروع میکنه به encryption‌کردن الان میخوام درایو رو خارج کنم از پسورد نمیشه؟؟؟ گزینه remove password میزنم خطا میده. بعد اگه روی درایو هارد اکسترنال پسورد بزارم داخل ویندوز های دیگه باز کنم قفل هست یا نه؟؟؟ برنامه های که برای درایو و فولدر پسورد بزاره داخل هر ویندوزی هم کار کنه قفل باشه چی هست؟؟؟

سلام
به سوال شما جواب داده نمی شد چون این تاپیک فقط برای فعال سازی و کرک و...برای سوالهاتون تاپیک جدا بزنید.
1-سرویس پک 1 اومده...ویندوز رو آپدیت کنید همراه با آپدیت نصب میشه
2-نمی دونم
3-تو کنترل پنل برید به system and security بعد bitlocker drive encryption
اون رو بازکنید,اونجا رو درایوی که می خواهید پسوردش حذف بشه turn off bitlocker رو بزنید.
این پست رو هم درمورد بقیه سوالهاتون ببینید.

Dew Drop
29-03-2011, 09:20
من سرویس پک نسخه 64 رو از بیرون تهیه و نصب کردم -
بعد چند مدت این اومد که الان 2-3 روز مونده.
روی لپ تاپم هم نصبیدم اونم اومده:دی

من چه کنم؟قضیه چیه؟

3 روز دیگه از کار میووفته-فوری کمــــــــــــــــــــک

ویندوز رو Activedزده!!!

یک مشکل هم توی لپ تاپم دارم اینجا جاش نیست ولی اگه کمک کنید ممنون میشم.
از وقتی service pack1 رو نصبیدم تم ویندوز مورد دار شده و یک ارور میاد دقیق یادم نیست ولی میزد system manager یا همچین چیزی متوقف شده و کار نمیکنه!چجوری حلش کنم؟(اگه میشه بدون تعویض ویندوز)

باید ویندوزتون رو اکتیو کنید,کرکهای زیادی تو این تاپیک وجود داره می تونید از اونا استفاده کنید.
در مورد سوال بعدی تون هم تاپیک جدا بزنید و همراه با عکس یا متن ارور.

mrmostafa
29-03-2011, 12:49
سلام
به سوال شما جواب داده نمی شد چون این تاپیک فقط برای فعال سازی و کرک و...برای سوالهاتون تاپیک جدا بزنید.
1-سرویس پک 1 اومده...ویندوز رو آپدیت کنید همراه با آپدیت نصب میشه
2-نمی دونم
3-تو کنترل پنل برید به system and security بعد bitlocker drive encryption
اون رو بازکنید,اونجا رو درایوی که می خواهید پسوردش حذف بشه turn off bitlocker رو بزنید.
این پست رو هم درمورد بقیه سوالهاتون ببینید.

ممنونم دوست عزیز. آخه من تو مسائل و مشکلات سیستم عامل زده بودم گفتن برو قیمت ویندوز 7 که لینک اینجا رو دادن ب عد اینجا هم دیدم زده تمامی مسائل گفتم منظورش تمامی مسائل مربوط به ویندوز سون هست. در کل سپاسگزارم.

baren
29-03-2011, 13:42
دوستان عزیز الان این ویندوز من اور داد 3 روز دیگه دی اکتیو میشه.
خب الان تکلیف من چیه؟
مشکلی برای ویندوز که پیش نمیاد؟

ashkan1360
29-03-2011, 13:47
سلام
این راه هایی که تو پست اول گفتید جواب نمیده
ویندوزم از کار نیفتاده ولی ارور جنیون همش میاد

shahinsoft
29-03-2011, 19:21
سلام دوستان
من ویندوزم پیام اکسپایر تو چند روز رو میداد و گوشه دسکتاپ هم اون متن میومد
من از WAT استفاده کردم اون متن گوشه تصویر رفت ولی تو قسمت system هم اون قسمت جنیون کلا رفته
مشکلی داره یا هنوز کرک نشده؟

---------- Post added at 07:21 PM ---------- Previous post was at 07:20 PM ----------

اگه این قسمت نباشه مشکلی پیش میاد؟
حدالامکان بفرمایید که اون قسمت رو چجوری بیارم دوباره؟

shahinsoft
29-03-2011, 22:11
الان کلا سیستم من غیر فعال هست
دکمه های ضربدر بالای پنجره ها غیر فعال شده و رنگ تسک بار هم تغیید کرده
هر کرکی هم استفاده میکنم به حالت قبلی بر نمیگرده
مربع جنیئن می افته ولی ویندوز اکسپایر شده
چیکار کنم؟

Baltaza
29-03-2011, 22:33
سلا
من Windows.7.Loader.v1.9.3-DAZ-.zip نصب کردم همه کار هاشو انجام دادم بازم پیام میاد تا 2 روز دیگه ویندوز غیرفعال میشه !! چیکار کنم؟

mahsai
29-03-2011, 22:45
دوستان بعد از نصب ویندوز بدون مشکل اپدیت شد و بعد کرک رو اجرا کردم و اکتیو شد.
ولی از اون موقع دیگه اپدیت نمیشه و ارور 80072efe میده
ممنون میشم راهنمایی کنید.

shahinsoft
30-03-2011, 09:56
کسی جواب نمیده؟
من برم ویندوزم رو عوض کنم:D

Dew Drop
30-03-2011, 11:25
دوستان عزیز الان این ویندوز من اور داد 3 روز دیگه دی اکتیو میشه.
خب الان تکلیف من چیه؟
مشکلی برای ویندوز که پیش نمیاد؟

سلام
مشکلی که پیش نمیاد ولی بهتره دوباره اکتیوش کنید,چون در اینصورت بعد 3 روز احتمالاً پایین دسکتاپ
ارور جنیون نبودن رو میده و دسکتاپ هم سیاه میشه و نمی تونید آپدیت کنید و....

سلام
این راه هایی که تو پست اول گفتید جواب نمیده
ویندوزم از کار نیفتاده ولی ارور جنیون همش میاد

اینو استفاده کنید ببینید جواب میده

Dew Drop
30-03-2011, 12:07
الان کلا سیستم من غیر فعال هست
دکمه های ضربدر بالای پنجره ها غیر فعال شده و رنگ تسک بار هم تغیید کرده
هر کرکی هم استفاده میکنم به حالت قبلی بر نمیگرده
مربع جنیئن می افته ولی ویندوز اکسپایر شده
چیکار کنم؟

مطمئنید مشکل شما به خاطر کرکی هست که استفاده کردید؟
از remove wat استفاده کنید,ببینید مشکلتون رو حل میکنه.اگه ریستور پوینت هم دارید برگردونید به زمان قبل از این مشکل

سلا
من Windows.7.Loader.v1.9.3-DAZ-.zip نصب کردم همه کار هاشو انجام دادم بازم پیام میاد تا 2 روز دیگه ویندوز غیرفعال میشه !! چیکار کنم؟

شما هم از remove wat یا لودر دیگه استفاده کنید...چون این لودر نتونسته ویندوزتون رو اکتیو کنه.

دوستان بعد از نصب ویندوز بدون مشکل اپدیت شد و بعد کرک رو اجرا کردم و اکتیو شد.
ولی از اون موقع دیگه اپدیت نمیشه و ارور 80072efe میده
ممنون میشم راهنمایی کنید.

اینجا رو ببینید.

baren
30-03-2011, 14:28
من ویندوز لودر Windows_Loader_v1.9.4 رو ران کردم یه سری اطلاعات آورد اینستال رو زدم یه پیغام اومد مبنی بر ریستارت .
ریستارت کردم.
از کجا ببینم که الان تا کی اکتیو شده؟
البته اکتیو هست منظورم اینه تاکی تمدید شده

esi222
30-03-2011, 21:35
من ویندوز لودر Windows_Loader_v1.9.4 رو ران کردم یه سری اطلاعات آورد اینستال رو زدم یه پیغام اومد مبنی بر ریستارت .
ریستارت کردم.
از کجا ببینم که الان تا کی اکتیو شده؟
البته اکتیو هست منظورم اینه تاکی تمدید شده

سلام
جایی نمینیویسه که تاکی تمدید شده یا تا کی دووم میاره.شاید بعدها لو بره شایدم نره مشخص نیست.
فقط ممکنه با بعضی آپدیت ها(مثل KB971033) کرکش لو بره.

ashkan1360
31-03-2011, 11:35
من windows loader رو که اجرا میکنم اصلا" نمیشه گزینه هاش رو انتخاب کرد
غیر فعاله

---------- Post added at 11:34 AM ---------- Previous post was at 11:34 AM ----------

سلام
مشکلی که پیش نمیاد ولی بهتره دوباره اکتیوش کنید,چون در اینصورت بعد 3 روز احتمالاً پایین دسکتاپ

نه
جواب نداد
اینکه همون بود که تو پست اول گفته بودم جواب نمیده

---------- Post added at 11:35 AM ---------- Previous post was at 11:34 AM ----------

سلام

نه
جواب نداد
اینکه همون بود که تو پست اول گفته بودم جواب نمیده

hamid1002
31-03-2011, 15:22
با سلام

من ویندوز سرویس پک یک (2011) رو دانلود کردم (نسخه 32 بیتی ) در اونجا سه تا کرک

1. RemoveWAT_v2.2.6

2. Windows_7_Loader_eXtreme_Edition_v3.500

3. Windows_7_Loader_v1.9.5

داده شده که همراه ویندوز دانلود شود

دوستانی که تست کردند کدوم کرک رو اجرا کنم که از بقیه بهتره

باتشکر

pedram800
31-03-2011, 16:11
اگر می خواهید که امکانات و مدیریت بیشتری بر روی فرایند فعال سازی ویندوز ۷ خود داشته باشید ، این نسخه جدید از نرم افزار Windows 7 Loader eXtreme Edition رو که توسط گروه NAPALUM تهیه شده را هرگز از دست ندید. این نرم افزار ابزاری هستش که بوسیله اون میتونین هر نسخه از ویندوز شامل Windows 7/ Vista/ 2008R2/ 2008 رو مستقیما و با فعال سازی تمامی المان های ویندوز ، فعال سازی کنید. این نرم افزار تمامی پسووردهای رسمی را برای شناخته شدن شما به عنوان یک کاربر رسمی را دارا می باشد و از تمامی مسائل امنیتی شما پشتیبانی می کند. یکی از ویژگی های این نرم افزار این هست که می توانید توسط آن زمان نسخه آزمایشی ویندوز خودتون رو ۴بار به مدت ۳۰روز دوباره تنظیم کنید.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] jpg

پسورد و منبع فایل:

esi222
01-04-2011, 14:08
با سلام

من ویندوز سرویس پک یک (2011) رو دانلود کردم (نسخه 32 بیتی ) در اونجا سه تا کرک

1. RemoveWAT_v2.2.6

2. Windows_7_Loader_eXtreme_Edition_v3.500

3. Windows_7_Loader_v1.9.5

داده شده که همراه ویندوز دانلود شود

دوستانی که تست کردند کدوم کرک رو اجرا کنم که از بقیه بهتره

باتشکر

سلام
من ویندوزم 5 ساعت مونده بود که اکسپایر بشه،از Loader استفاده کردم درست نشد.بعدش که از . RemoveWAT_v2.2.6 استفاده کردم مشکل اکسپایر شدن به سادگی حل شد :8:
به شما هم پیشنهاد میدم که از . RemoveWAT_v2.2.6 استفاده کنی که کارش عالیه.
البته یه چیزی ناگفته نمونه که بعد از کرک بوسیله . RemoveWAT_v2.2.6 دیگه Windows activated نیست.نه اینکه اکتیو نباشه ها،دیگه اینو ننوشته کلا خالیه :

Ali-ss
01-04-2011, 19:36
ما ویندوزمون اکتیو بود و راحت کارمون می کردیم خلاصه چند روز پیش شروع کرد به اخطار دادن که تا فردا و اینها وینتدوز ریلیز می شه ای همچین چیزی بعدش اخطارش شد ساعتی و بالاخره تموم شد ساعت و وقتی خواست ارور رو دوباره بده یاهو مسنجرم رو بست یعنی کم کم شروع کرده اذیت کردن اما دسکتاپ فعاله شما ببینید مشکل رو چطور باید حل کنم؟

roteal2007
01-04-2011, 19:41
ما ویندوزمون اکتیو بود و راحت کارمون می کردیم خلاصه چند روز پیش شروع کرد به اخطار دادن که تا فردا و اینها وینتدوز ریلیز می شه ای همچین چیزی بعدش اخطارش شد ساعتی و بالاخره تموم شد ساعت و وقتی خواست ارور رو دوباره بده یاهو مسنجرم رو بست یعنی کم کم شروع کرده اذیت کردن اما دسکتاپ فعاله شما ببینید مشکل رو چطور باید حل کنم؟

یه بار ریست کن درست میشه...از منم بعضی مواقع واتر مارک میزنه و خط و نشون میکشه اما وقتی روی my computer کلیک میکنم دوباره اکتیو میشه !!!

esi222
01-04-2011, 19:45

سلام
ویندوز منم 5 ساعت مونده بود که اکسپایر بشه از چندتا کرک استفاده کردم نتیجه نگرفتم تااینکه از RemoveWAT_v2.2.6.0 استفاده کردم کاملا مشکل برطرف شدش.
شمام اینو امتحان کن ببین چی میشه
اینم لینکشه:
کد:

پسوورد:
کد:

capitanrayan
02-04-2011, 10:25
من از remove war استفاده کردم ولی دیگه ویندوزم قانونی نیست!انتی ویروس MS که نصبیده بودم کار نمیکنه.

چه کنم؟

SA3EDLORD
02-04-2011, 11:13
سلام دوستان...............ببخشید روشی که در پست اول گفته شده اپدیت هست؟
مال من داره میگه اکتیو نیست و وردپد کار نمیکنه و دسکتاپ سیاه میشه..........عکسشم میذارم...........اگه اره بگید من اون روش رو اعمال کنم:

esi222
02-04-2011, 13:25
سلام دوستان...............ببخشید روشی که در پست اول گفته شده اپدیت هست؟
مال من داره میگه اکتیو نیست و وردپد کار نمیکنه و دسکتاپ سیاه میشه..........عکسشم میذارم...........اگه اره بگید من اون روش رو اعمال کنم:

سلام بله روشش درسته اما کرک جدیدترش اومده که تو لینک زیر واست گزاشتم:

از یکی از این سه تا کرک استفاده کن اول از Loader استفاده کن اگه جواب نگرفتی از RemoveWAT v2.2.6.0 استفاده کن.
اگه از Loader استفاده میکنی فراموش نکن که اول کرک قبلی رو آنیستال کنی بعد از ریست کرک جدید رو بنصبی.
موفق باشی.

capitanrayan
02-04-2011, 14:12
الان اومدم IE9رو نصب کنم. زده ویندوزتون pre release هست!سرویس پک رو از بیرون خرده بودم. نمیشه یجوری تبدیل به ورژن اصلیش گرد:دی

جدا حسش نیس دانلود کنم:(

SA3EDLORD
02-04-2011, 15:30
دوستان من پیوست دومی صفحه اول رو نصب کردم..............الان اون نوشته پایین سمت راست رفته اما هنوز wordpad کار نمیکنه و اولی که ویندوز میخوا بالا پنجره میاد مینویسه : the windows is not geniue
دو تا گزینه داره :
active now
ask me later
چی کار کنم؟

pedram800
02-04-2011, 17:13
دوستان من پیوست دومی صفحه اول رو نصب کردم..............الان اون نوشته پایین سمت راست رفته اما هنوز wordpad کار نمیکنه و اولی که ویندوز میخوا بالا پنجره میاد مینویسه : the windows is not geniue
دو تا گزینه داره :
active now
ask me later
چی کار کنم؟

ویندوزت قانونی نیست اینو که تو پست بالا صفحه دادم نصب کن درست می شه

#321 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

LordMMD
02-04-2011, 21:52
الان اومدم IE9رو نصب کنم. زده ویندوزتون pre release هست!سرویس پک رو از بیرون خرده بودم. نمیشه یجوری تبدیل به ورژن اصلیش گرد:دی

جدا حسش نیس دانلود کنم:(
من هم مال شرکت " نوین پندار" رو گرفتم همین بلا سرم اومد.
الانم منقضی شده سر 2 ساعت که کار میکنی bsod میده و ریست میشه.

مسخره ها یه نسخه pre release مال یکسال پیش گذاشتن رو dvd کنارش هم sp1 فایل نصب جداش رو گذاشتن....

shahrokhblash
02-04-2011, 23:37
درود
ببخشید شاید اینجا جای سوال در این مورد نباشد شرمنده دوستان من بعد از نصب ویندوز 7 هنگام نصب درایور کارت صدا realtek این پیغام میاد:
instal realtek hd audio driver failure!![error code:0x00000103]
دوستان منتظر راهنمایی شما هستم سپاسگذارم

SA3EDLORD
03-04-2011, 00:18
دستت درد نکنه عزیز...........مشکلم حل شد..........ولی مثه اینکه کار نکردن wordpad مشکل از اکتیو نبودن ویندوز نبود........این پیغام چی میگه؟راه حل چیه؟

بردیا
04-04-2011, 18:09
سلام

برای دانلود بسته نرم افزاری جدیدی که مایکروسافت داده که فکر کنم برای مقابله با لیسانسهای جعلی هستش چیکار کنیم؟باتوجه به اینکه ولیدیشن کد میخوادش
KB2524375

SA3EDLORD
04-04-2011, 21:12
کسی مشکل منو نمیدونه؟

diako1984
05-04-2011, 14:02
سلام
شاید سوالم مربوط به اینجا نباشه و معزرت میخام
اما من یکی از درایوهام رو با bitlocker قفل کردم و پسوردم هم یادم هست اما بعد از نصب ویندوز وقتی که
میخام unlouk کنم دو انتخاب بهم میده 1 گرفتن کی از طریق usbflash .
2 تایپ کی ریکاوری . و متاسفانه کی ریکاوریرو تو c گذاشته بودم و حالا موندم چیکار کنم؟؟
لطفا کمک کنید.:11:

Mohammad King
06-04-2011, 19:25
دستت درد نکنه عزیز...........مشکلم حل شد..........ولی مثه اینکه کار نکردن wordpad مشکل از اکتیو نبودن ویندوز نبود........این پیغام چی میگه؟راه حل چیه؟

از چه نسخه ای از ویندوز7 استفاده کردین؟!

برای راهنمایی های بهتره بهتره که تاپیک جدا ایجاد کنید.

Mohammad King
06-04-2011, 19:35
سلام
شاید سوالم مربوط به اینجا نباشه و معزرت میخام
اما من یکی از درایوهام رو با bitlocker قفل کردم و پسوردم هم یادم هست اما بعد از نصب ویندوز وقتی که
میخام unlouk کنم دو انتخاب بهم میده 1 گرفتن کی از طریق usbflash .
2 تایپ کی ریکاوری . و متاسفانه کی ریکاوریرو تو c گذاشته بودم و حالا موندم چیکار کنم؟؟
لطفا کمک کنید.:11:
سلام

یه تاپیک جدا در اینجا: ویندوز 7 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) ایجاد کنید

jolan57
06-04-2011, 23:24
سلام
من ویندوز جدید نصب کردم و اکتیوش هم کردم ولی وقتی سیستم بالا میاد بعد از چند دقیقه این پیغام میاد و چند دقیقه بعد هم سیستم ریست میشه و یک صفحه آبی میاد وباید دوباره ریستارت کنی تا سیستم بالا بیاد

چند بار کرک رو پاک کردم و دوباره نصب کردم حتی دیگر کرک ها رو هم تست کردم ولی فایده نداشت
windows 7 ultimate sp1

Mohammad King
08-04-2011, 18:08
از remove wat استفاده کردین؟ اگر نه استفاده کنید

pini30lin
09-04-2011, 12:12
سلام
من مشکلی که دارم اینه که از وقتی ویندوز رو نصب کردم قسمتی که مربوط به اکتیو کردن هست وجود نداره!
یعنی وقتی روی my computer کلیک راست میکنم و properties رو انخاب می کنم قسمت پایین بعد از جایی که computer name هست قسمت فعال سازی وجود نداره! حتی اون مهلت 30 روزه هم نیست!
ویندوزم 64 بیت sp1 هست و هیچ کرکی قبلش نصب نکردم!
از win loader 1.9.9 و 1.9.7 و 1.9.3 هم استفاده که بخوام بکنم گزینه install غیر فعاله

AlexanderMahone
09-04-2011, 13:57
سلام
من مشکلی که دارم اینه که از وقتی ویندوز رو نصب کردم قسمتی که مربوط به اکتیو کردن هست وجود نداره!
یعنی وقتی روی my computer کلیک راست میکنم و properties رو انخاب می کنم قسمت پایین بعد از جایی که computer name هست قسمت فعال سازی وجود نداره! حتی اون مهلت 30 روزه هم نیست!
ویندوزم 64 بیت sp1 هست و هیچ کرکی قبلش نصب نکردم!
از win loader 1.9.9 و 1.9.7 و 1.9.3 هم استفاده که بخوام بکنم گزینه install غیر فعاله
دوست من ویندوز شما از اون ویندوز هایی هست که بعد از نصب خودکار فعال شده و نیاز به کرک نداره:10:
سی دی ویندوزتون رو با یک انتیویروس قوی و اپدیت اسکن کنید ببینید که فقط الوده به تروجان و اسپایور نباشه

pini30lin
09-04-2011, 19:58
ممنون
مطمئنی شما؟؟ نباید همون جا نوشته باشه windose is genius ؟؟؟
دی وی دی رو هم چک کردم مشکلی نداشت
بعدا مشکلی پیش نمیاد؟؟:5:

kamran3dmax
09-04-2011, 21:43
سلام ربطی به نوع سیستم و آنتی ویروس و .. نداره فقط به خاطره این کرک های مختلف هست و اینکه اگه یه فایل آپدیت به نام ن..k ..1030 رو بگیری اونوقت سیستم هی ریستارت می شه این فایل رو مایکروسافت برای آپدیت گذاشته که سیستم های غیر قانونی رو بشناسه
حالا مشکل انجاست که چه کار کنم که دیگه ریستارت نشه ضمنا اون فایل آپدیت رو که مایکروسافت گذاشته بود پاکش کردم اما باز ریستارت میشه

hraa
10-04-2011, 13:08
سيستمم پيغام ميده كه 10 روزه ديگه ليسانس دارم، متاسفانه 971033 را دانلود كردم، من كرك loader را از پست اول صفحه اول دانلود كردم و طبق توضيحات پيش رفتم، ولي وقتي با توضيحات شما اجراش ميكنم هر دو گزينه install و unistall غيرفعال هستند.!!!

ZAHRANA
11-04-2011, 13:17
سلام
ویندوز 7 را تازه نصب کردم ولی SQL SERVER روش نصب نمی شه وپیغام خطا می ده امکان داره به خاطر ورژن ویندوز باشه

Mohammad King
11-04-2011, 18:17
سلام
ویندوز 7 را تازه نصب کردم ولی SQL SERVER روش نصب نمی شه وپیغام خطا می ده امکان داره به خاطر ورژن ویندوز باشه
تاپیک جدا از این تاپیک ایجاد کنید

lopez
11-04-2011, 23:56
من ویندوزم را روز اول با Remove watt اکتیو کردم و تا چند روز پیش به راحتی هم اپدیت می شد و هم کار می کرد تا اینکه چند روز پیش آپدیت SP1 کردم و اکتیو ویندوز غیر فعال شد . با Remove wat 2.6 زدم نشد، با Loader 1.99 و 2 نیز باز می شود ولی نه Install فعال است و نه Unistall ! و OEM هم کار نکرد راه کاری دیگه هست لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم.

aggus
12-04-2011, 07:34
سلام

سیستم منم هر چند ساعت یه بار ریست میشه " فک کنم برا آپدیت باشه "

چیکار کنم ؟؟

abdulsattar
12-04-2011, 18:36
خيلي ممنون عزيزم

hami32
14-04-2011, 00:58
سلام

من باز اول که پیغام not genuine اومد نرم افزار remove wat رو استفاده کردم و مشکلم حل شد. اما قرداش که کامپیوترو روشن کردم دوباره همون پیغام ها رو میده..
از همه ی کرک ها و روش هایی که تو این تاپیک بود استفاده کردم اما درست نمیشه. چکار کنم؟؟؟//

you_love_sky1
16-04-2011, 11:15
سلام
من از برنامه remove wat استفاده کردم تا 1ماه سیستم خوب بود ولی الان هر 2ساعت یکبار ریست میشه.مشکل از کجاست؟نود 32 دارم ویروس نداره

Dew Drop
16-04-2011, 12:59
سلام
من از برنامه remove wat استفاده کردم تا 1ماه سیستم خوب بود ولی الان هر 2ساعت یکبار ریست میشه.مشکل از کجاست؟نود 32 دارم ویروس نداره

سلام
نسخه ویندوزی که استفاده می کنید چیه؟
اگه نسخه آزمایشی هستش باید نسخه نهاییش رو نصب کنید.

reza200222
16-04-2011, 18:47
Win7 Loader 2.0.0 - (x86-x64) - By DAZ

reza200222
16-04-2011, 20:08
برنامه اي براي رفع مشكلاتي كه بعد از كرك كردن Win7 ايجاد ميشود. من خودم چون Win7 نداشتم نتونستم تست كنم. يه توضيح مختصري هم درون فايل زيپ هست.

MBR Regenerator 2.1

منبع :
سايت : SibDownload

Pedramoon
18-04-2011, 22:58
سلام. من از نرم افزار remove wat استفاده کردم ولی دیگه ویندوز کرک نمیشه.باید بشه یا نه اگه آره چطوری؟چون من تمام روشها رو امتحان کردم نشد.

gog2000
19-04-2011, 17:22
من از این برنامه remove wat استفاده کردم حالا هر کار می کنم کرک نمیشه و اون قسمت از مای کامپیوتر که اکتیو ویندوز را نشون میده کلا حذف شده و به این شکل درآمده

مشکل از کجاست چکارش یاید کرد اگه همیجوری بمونه مشکلی هست؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Gilopa
19-04-2011, 17:29
دوستان ویندوز 7 enterprise رو لپتاپم نصب کردم .. دیروز این ویندوز رو دانلود کردم رفتم دیدم نوشته تا 3 روز فعاله و باید اکتیو بشه .. این ویندوزها معمولا یه سریال کلی واسه چند نسخه دارند .. حالا دوستان راهی دارن واسه اکتیو کردنش ؟ حواستون باشه نسخه ultimate نیست !

kamran3dmax
20-04-2011, 12:52
دوست عزیز سیستم منم همچنان داره هر 2 ساعت یک بار ریسیت میشه و انجا هم کسی رسیدگی نمیکنه اما برا اون پیغام اکتویشون ویندوزت راهی هست
شما باید لودر 1.9.9 رو نصب کنی یه سری به سایت KamyabOnline ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) بزن بعد تو serch سایت بزن windowse 7 از اونجا loader 1.9.9 یا ورژن جدیدترش رو نصب کن فک کنم لینکشو دارم اما بازرم سرج کن آخه ورژن جدیدتره این لودر هر ماه یکبار میاد اینم لینکه لودر 2.0.0
injoy

kamran3dmax
20-04-2011, 13:00
دوستان سیستم من هر 2 ساعت یکبار ریسیت می شه و این مشکل هم خیلی ها دارن و به خاطر این هست که آپدیت اتوماتیک رو غیر فعال نکردند و سیستم رفته واسه خودش آپدیت kb..1033 رو دانلود کرده ( تو لسیت آپدیت های ویندوز می تونین این پکیج آپدیت رو ببینین )
اما حالا بحث سر این هست که چکار کنم که دیگه ریسیت نشه ؟؟؟؟؟
لطفا جواب کارشناسی بگذارید این مشکل خیلی ها هست که تا حالا رفغ نشده . مرسی.

Mohammad King
20-04-2011, 16:48
سلام

پست اول همین تاپیک راجع به این موضوع صحبت شده

gog2000
21-04-2011, 12:43
من از این برنامه remove wat استفاده کردم حالا هر کار می کنم کرک نمیشه و اون قسمت از مای کامپیوتر که اکتیو ویندوز را نشون میده کلا حذف شده و به این شکل درآمده

گویا این سوال خیلی از افراد هست چرا کسی جواب نمیده؟؟؟

hassan232
22-04-2011, 12:06
سلام
بنده win7 روبا Windows 7 Loader v1.9 کرک کردم ولی به هنگام بروز رسانی سیستم از microsoft خطای
Code 80072EFD" رو می ده (فکر کنم بعد از کرک کردن چند باری بدون مشکل بروز رسانی کردم).
هر چی گشتم نفهمیدم این خطا چه جوری برطرف می شه. بعد گفتم شاید کرک جدید می خواهد که باز با
Loader v2.0.0 By DAZ کرکش کردم ولی باز م موقع به روز رسانی، windows همون خطا رو می ده.
کسی از این ماجرا خبر نداره؟
ممنون
:13::13:

Mohammad King
22-04-2011, 16:19
سلام
بنده win7 روبا Windows 7 Loader v1.9 کرک کردم ولی به هنگام بروز رسانی سیستم از microsoft خطای
Code 80072EFD" رو می ده (فکر کنم بعد از کرک کردن چند باری بدون مشکل بروز رسانی کردم).
هر چی گشتم نفهمیدم این خطا چه جوری برطرف می شه. بعد گفتم شاید کرک جدید می خواهد که باز با
Loader v2.0.0 By DAZ کرکش کردم ولی باز م موقع به روز رسانی، windows همون خطا رو می ده.
کسی از این ماجرا خبر نداره؟
ممنون
:13::13:
سلام

mehrradg23
23-04-2011, 10:42
سلام
من یه ویندوز x64 7 ultimate دارم برای پارسال هست ولی ازش راضیم
با کدوم کرک میتونم کرکش کنم؟

saeedmm
23-04-2011, 11:46
سلام دوستان
مدتیه که از ویندوز 7 بدون هیچ مشکلی استفاده میکنم.متاسفانه این دفعه تو لیست آپدیت ها kb976932 هم بود..با وجود این که اون آپدیت نصب نشد و ERROR داد. ولی کرک ویندوز پرید.
لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم؟
خیلی ممنون

Dew Drop
23-04-2011, 16:04
سلام
من یه ویندوز x64 7 ultimate دارم برای پارسال هست ولی ازش راضیم
با کدوم کرک میتونم کرکش کنم؟

تو صفحه اول این تاپیک... هم می تونید از remove wat استفاده کنید و هم از لودر

سلام دوستان
مدتیه که از ویندوز 7 بدون هیچ مشکلی استفاده میکنم.متاسفانه این دفعه تو لیست آپدیت ها kb976932 هم بود..با وجود این که اون آپدیت نصب نشد و ERROR داد. ولی کرک ویندوز پرید.
لطفا راهنماییم کنید چیکار کنم؟
خیلی ممنون

آپدیت مربوط به جنیون ویندوز 971033 kb هستش,ریستور کنید و یا دوباره کرکش کنید.

saeedmm
23-04-2011, 18:43
ممنون از راهنماییتون
راستش ریستور کردم ولی اتفاق خاصی نیفتاد چون اون آپدیت اصلا نصب نشده
این ویندوز رو که نصب کردم خودش کرک شده بود...راسیتش بلد نیستم ..میشه راهنماییم کنید
یه سوالم اینکه این کرک ها معمولا چند وقت دووم میارن؟....ممنون

Dew Drop
24-04-2011, 11:28
ممنون از راهنماییتون
راستش ریستور کردم ولی اتفاق خاصی نیفتاد چون اون آپدیت اصلا نصب نشده
این ویندوز رو که نصب کردم خودش کرک شده بود...راسیتش بلد نیستم ..میشه راهنماییم کنید
یه سوالم اینکه این کرک ها معمولا چند وقت دووم میارن؟....ممنون

خواهش میکنم ...
صفحه اول همین تاپیک رو ببینید,هم کرک و هم لودر و هم نحوه استفاده اش رو نوشتن.می تونید استفاده کنید
و یا اینو دانلود کنید,بازش کنید و Remove wat رو بزنید.

نمی شه گفت چقدر دووم میاره !!!

رضاکلاته
24-04-2011, 13:00
سلام ویندوزم قبلا پیام میداد جنیون نیست ولی این بار پیام میده که اکتیو نیست چند روز قبل ازRemove wat استفاده کردم حال باید چکارکنم؟

SAEED_BARCELONA
24-04-2011, 19:52
سلام دوستان. آقا من kb971033 رو نصب کردم. خودم که نه:دی
از remove wat استفاده کردمو به خوشی کارش تموم شد.
الان از wnidows loader که استفاده میکنم و uninstall رو میزنم این ارور رو میده. چیکارش کنم؟

IRAN_KING
24-04-2011, 21:21

نمی شه گفت چقدر دووم میاره !!!

مگه کرک ویندوز تاریخ مصرف داره تا اونجایی که من می دونم اگه آپدیت نکنی مشکلی نیست..!؟

Mohammad King
25-04-2011, 10:29
سلام دوستان. آقا من kb971033 رو نصب کردم. خودم که نه:دی
از remove wat استفاده کردمو به خوشی کارش تموم شد.
الان از wnidows loader که استفاده میکنم و uninstall رو میزنم این ارور رو میده. چیکارش کنم؟
سلام

چه اروری میده؟

سلام ویندوزم قبلا پیام میداد جنیون نیست ولی این بار پیام میده که اکتیو نیست چند روز قبل ازRemove wat استفاده کردم حال باید چکارکنم؟
سلام

یه بار دیگه ویندوز را کرک کنید

با استفاده از توضیحات پست اول این تاپیک

Honradez
25-04-2011, 21:12
سلام.

آيا راهي هست كه بشه فهميد كه ويندوز، از اول ارجينال بوده يا اينكه بعدا كرك شده؟ (منظورم ويندوز سونه)

متشكرم.

nemesis
26-04-2011, 18:11
من از ویندوز هفت sp1 استفاده می کنم و روی لپ تاب نصب کردم ولی وقتی همون اول کرک می کنم بعد از restart دیگه بالا نمیاد

ali_disslove
26-04-2011, 23:25
من تاحالا از هر کرکی استفاده کردم sleep ویندوز رو خراب کرده

کسی کرکی سراغ داره که اینو خراب نکنه ؟واسه من خیلی مهمه این قابلیت

Dew Drop
27-04-2011, 07:33
مگه کرک ویندوز تاریخ مصرف داره تا اونجایی که من می دونم اگه آپدیت نکنی مشکلی نیست..!؟

نه خیر...مسلماً تاریخ مصرف نداره ولی بعضی وقتا بدون اینکه آپدیت بشه هم از کار می افته ...

من از ویندوز هفت sp1 استفاده می کنم و روی لپ تاب نصب کردم ولی وقتی همون اول کرک می کنم بعد از restart دیگه بالا نمیاد

آپدیت کردید یا خود ویندوز رو نصب کردید؟شاید از نسخه های دستکاری شده هستش که خودشون کرک شدن ...

من تاحالا از هر کرکی استفاده کردم sleep ویندوز رو خراب کرده

کسی کرکی سراغ داره که اینو خراب نکنه ؟واسه من خیلی مهمه این قابلیت

این رو امتحان کنید

asusx59sr
28-04-2011, 15:37
سلام
Watermark من حذف شد. اما نمی دونم چرا وقتی می خوام لودر رو اجرا کنم می نویسه که تغییر داده سده می بایست کرک قبلی پاک بشه در حالی که من کرک هارو پاک کرده هم و فقط Watermaker رو زدم. حالا چیکار کنک ویندوزم فعال شه.

nemesis
28-04-2011, 22:51
آپدیت کردید یا خود ویندوز رو نصب کردید؟شاید از نسخه های دستکاری شده هستش که خودشون کرک شدن ...

خودش sp1 هست و کرک نشده

asusx59sr
30-04-2011, 14:09
یافتم

بلاخره یک راه 100% تضمینی پیدا کردم. خیالتون راحت که این کار می کنه. ابتکار خودم هست. واسه من کاملا کار کرد. خیلی روش زحمت کشیدم دیگه چشام درومد! تشکر یادتون نره.
1. اول به قسمت Windows Update برید و روی دکمه ای که نوشته چند تا آپدیت مهم موجود است کلیک کنید. ( مثلا واسه
2. من نوشته 18 important Updates Are Available). حالا تیک کنار KB971033 رو بردارید. ریستارت کنید.
3. اون برنامه ی Remove Wat رو اگه اجرا کردید و دکمه ی Remove Wat رو زدید ، الان اجراش کنید Restore رو بزنید. اگرم که نزدید اصلا اجراش نکنید. ریستارت کنید.
4. بعد به این مسیر برید:
Control Panel->Uninstall Program->View Installed Update
و آپدیتی با آی دی KB971033 رو پاک کنید.
5. Windows 7 Loaderرو اجراکنید و Uninstall رو بزنید. ریستارت کنید
6. حالا CMD رو باز کنید و دستور sfc /scannow رو بنویسید و Enter رو بزنید. (بین C و / فاصله داره). بعد ریستارت کنید.
7. حالا بازم Cmd رو باز کنید و و عبارت زیر رو داخلش کپی کنید و Enterبزنید و بعد از اینکه ی پیامی داد ریستارت کنید. slmgr.vbs –rearm
8. حالا که ویندوز اومد بالا Windows 7 loader رو اجرا کنید Install را بزنید و پس از اتمام کار ریستارت کنید.
9. تبریک ویندوز شما فعال شد.
راستی من اینو روی Windows 7 build 7600 انجام دادم و نمیدونم رو سرویس پک 1 کار کنه یا نه. پس اگه کسی انجام داد و کار کرد حتما بهم خبر بده.

123456as
06-05-2011, 07:49
کرکی که گذاشتی خیلی به من کمک کرد دستت درد نکنه.:31:راستی من کاربر جدیدم و اسمم حسامه.

man nabodam
06-05-2011, 11:06
دوستان من الان ویندوزم قانونی قانونی یعنی درست حسابی قاونینش کردم و همه چی اوکی هست میخوام بدونم آپدیت کنم امکانش هست لو بره؟! و ویندوز غیر فعال بشه؟!

man nabodam
06-05-2011, 11:07
راستی من از کجا باید بفهمم با چه کرکی ویندزومو کرک کردم؟! الان بهترین کرک موجود چیه؟! 7 ultimate 32bit

asusx59sr
06-05-2011, 11:27
دوستان قابلی نداشت. برای آپدیت کردن فقط دقت کنید که اون آپدیتی که گفتم تیک کنارش برداشته شده باشه و حتی المکان مخفیش کنید که او آپدیت کذایی رو داونلود نکنید. من با این کار ویندوزمو آپدیت کردم و مشکلی نداشت. خیالتون راحت باشه

amirarsalaan
06-05-2011, 13:49
دوستان ویندوزم وقتی میاد بالا این ارور رو میده و میگه این برنامهه باید نصب بشه من از کجا می تونم این برنامه رو نصب کنم؟

Jang Bogo
06-05-2011, 15:03
کرکی که روی 7601 جواب بده کدوم خوبه؟

H A M E D
06-05-2011, 15:38

دوست عزیز این کرک کلن اکتیویشن ویندوز رو حذف میکنه و همیشه به همین شکل هستش. هیچ مساله ای هم نداره!

H A M E D
06-05-2011, 16:01

دوست عزیز این کرک کلن اکتیویشن ویندوز رو حذف میکنه و همیشه به همین شکل هستش. هیچ مساله ای هم نداره!

amir69_k
06-05-2011, 22:25
آقا من یک مشکلی دارم همش به خاطر اکتیور نبودن ویندوز ریستارت میشه علتش هم همین آپدیت کذایی 971033 است بد بختی من این هست که هر کاری میکنم خودش خودکار آپدیت میکنه حتی زمانی که میگم اصلا هیچ آپدیتی نمیخوام فکر کنم چون زیاد توی اینترنت هستم خود ماکروسافت شناساییم میکنه خلاضه کمکم کنید دیگه خسته شدم بس که ری استارت شد

Mohammad King
07-05-2011, 18:43
آقا من یک مشکلی دارم همش به خاطر اکتیور نبودن ویندوز ریستارت میشه علتش هم همین آپدیت کذایی 971033 است بد بختی من این هست که هر کاری میکنم خودش خودکار آپدیت میکنه حتی زمانی که میگم اصلا هیچ آپدیتی نمیخوام فکر کنم چون زیاد توی اینترنت هستم خود ماکروسافت شناساییم میکنه خلاضه کمکم کنید دیگه خسته شدم بس که ری استارت شد

سلام

از ریمو وات remove wat استفاده کنید.

برای خاموش کردن آپدیت اتوماتیک:
start>control panel>windows update>change settings
بعد تنظیمات را روی vever تنظیم کنید و بعد ok کنید

diroo
07-05-2011, 21:51
با سلام خدمت دوستان
این ویندوزی که توی فروشگاه ( ویندوز 7 64 بیتی ) اکتیو شده است؟! یا خدمون باید اکتیوش کنیم؟
خوشحال می شم یکی از دوستان جواب بندرو بده
مرسی

sorena_hi
08-05-2011, 17:53
سلام و خسته نباشید
مشکل من فعال شدن آپدیت kb971033 بود که برنامه ی RemoveWAT 2.2.5 رو نصبیدم و مشکلم حل نشد. اما یه مشکل دیگه دارم.
مشکل اولم که حل شد این بود:

اما مشکلی که بعد از نصب برنامه باهاش مواجه شدم این بود که صفحه پروپرتیس در my computer خالیه و حتی مشخصات ویندوز دیده نمی شه و پاک شده؟ چرا؟

Mohammad King
09-05-2011, 18:28
سلام و خسته نباشید
مشکل من فعال شدن آپدیت kb971033 بود که برنامه ی RemoveWAT 2.2.5 رو نصبیدم و مشکلم حل نشد. اما یه مشکل دیگه دارم.
مشکل اولم که حل شد این بود:

اما مشکلی که بعد از نصب برنامه باهاش مواجه شدم این بود که صفحه پروپرتیس در my computer خالیه و حتی مشخصات ویندوز دیده نمی شه و پاک شده؟ چرا؟

سلام

این پست را نگاه کنید:
#78 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Mohammad King
12-05-2011, 23:25
sorena_hi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) عزیز مشکل شما حل شد؟

amir69_k
13-05-2011, 08:23
سلام

از ریمو وات remove wat استفاده کنید.

برای خاموش کردن آپدیت اتوماتیک:
start>control panel>windows update>change settings
بعد تنظیمات را روی vever تنظیم کنید و بعد ok کنید

کردم ولی بازم هی ریاستارت میشه بعد یک ساعت نمیدونم دیگه چیکار کنم جدیدا هم اینطور شده نمیدونم نکنه مشکل از سخت افزار لپتاپ باشه آخه من بردم چند جا گفتن حتما ویندوزت اکتیو نیست و همیشه اون remove wat را هم که میزنم بازم بعد از چند ساعت میگه 0 ساعت مونده از توانایی شما برای استفاده از ویندوز همه چیز را سیو کنید و از این حرف ها

SevenCity
13-05-2011, 08:31
چقدر باید بگردم تا به آخرین ورژن windows loader برسم چرا آخرین ورژن هارو در صفحه اول قرار نمیدین

Dew Drop
13-05-2011, 09:50
چقدر باید بگردم تا به آخرین ورژن windows loader برسم چرا آخرین ورژن هارو در صفحه اول قرار نمیدین

Windows Loader V 2.0.1 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

251251
13-05-2011, 11:41
با سلام
من از آخرین لودر ویندوز استفاده کردم ولی متاسفانه گزینه ی Uninstall و Install برای من فعال نیست و هر 2 را محو نشان میدهد .
از کرک دیگری استفاده کردم که متاسفانه عمل نکرد و باز هم ویندوز همان 30 روزه باقی مانده است

دوستان لطفا کمک کنند

ویندوز : Ultimate Serie N

Dew Drop
13-05-2011, 13:49
با سلام
من از آخرین لودر ویندوز استفاده کردم ولی متاسفانه گزینه ی Uninstall و Install برای من فعال نیست و هر 2 را محو نشان میدهد .
از کرک دیگری استفاده کردم که متاسفانه عمل نکرد و باز هم ویندوز همان 30 روزه باقی مانده است

دوستان لطفا کمک کنند

ویندوز : Ultimate Serie N

سلام
از Remove wat استفاده کنید.اگه ویندوزتون با اون اکتیو نشد ببینید گزینه های لودر براتون فعال میشه یا نه.

esyo
13-05-2011, 18:34
سلام
من ویندوز 7 64 بیتی اینترپرایس دارم
بعد ازآپدیت دیگه جنیون نیست
ریمو وات رو هم استفاده کردم ولی باز هم جواب نداد
ولی متاسفانه گزینه ی Uninstall و Install برای من فعال نیست
هیچ کدوم از کزک های پست اول هم جواب نمیده
ممنون میشم راهنمایی کنید
دوستان کسی کمک نمی کنه؟

sorena_hi
15-05-2011, 17:58
مشکل من حل نشد یعنی اون صفحه پروپرتیس خالیه. مشکل اکتیو ویندوزم حل شد ولی پروپرتیس پریده مطالب توش

Mohammad King
15-05-2011, 21:45
مشکل من حل نشد یعنی اون صفحه پروپرتیس خالیه. مشکل اکتیو ویندوزم حل شد ولی پروپرتیس پریده مطالب توش
کار های این پست رو انجام دادین:
#78 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

sorena_hi
15-05-2011, 21:49
آره ولی مشکل کماکان هست.

Dew Drop
16-05-2011, 00:52
آره ولی مشکل کماکان هست.

سلام
اگه Restore point دارید برگردونید به زمان قبل از اجرای کرک.اگه مشکلتون با این روش حل شد با یه کرک دیگه اکتیو کنید.

File not found
16-05-2011, 01:05
سلام من اخیراً با آپدیت کردن ویندوز 7-64 بیتی، پیفام not geniune میاد، windows loader 2.0.1 رو هم نصب کردم اما هنوز نوشته غیرقانونی رو دستکتاپ هستش![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برنامه بهتری واسه فعال کردن میخواستم

Mohammad King
16-05-2011, 20:59
سلام من اخیراً با آپدیت کردن ویندوز 7-64 بیتی، پیفام not geniune میاد، windows loader 2.0.1 رو هم نصب کردم اما هنوز نوشته غیرقانونی رو دستکتاپ هستش![ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] برنامه بهتری واسه فعال کردن میخواستم
سلام

از ریمو وات remove wat در پست اول استفتده کنید

esyo
17-05-2011, 09:03
سلام
من ویندوز 7 64 بیتی اینترپرایس دارم
بعد ازآپدیت دیگه جنیون نیست
ریمو وات رو هم استفاده کردم ولی باز هم جواب نداد
ولی متاسفانه گزینه ی Uninstall و Install برای من فعال نیست
هیچ کدوم از کزک های پست اول هم جواب نمیده
ممنون میشم راهنمایی کنید
دوستان کسی کمک نمی کنه؟

کسی راهنمایی نمی کنه؟

mohammadizadi
17-05-2011, 17:27
سلام
اگر از remove wat استفاده کنیم دیگه نمیشه از کرک استفاده کرد و انرا فعال کرد؟

amirbrad
17-05-2011, 18:12
سلام
اگر از remove wat استفاده کنیم دیگه نمیشه از کرک استفاده کرد و انرا فعال کرد؟
خیر. از یک کدام باید استفاده کنید.

Mohammad King
18-05-2011, 09:11
سلام

دوستان کرکهای پست « اولین ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) 1 آپدیت شد.

eman_releeh
18-05-2011, 14:39
سلام ببخشید شاید یکم سوالاتم مبتدی باشه.
اکتیو کردن با جنیون کردن چه فرقی داره؟
من وقتی ویندوز 7 نصب میکنم توی همون dvd پوشه ای به اسم سرویس پک 1 داره باید اونم نصب کنم؟
ممنون میشم اگه جوابمو بدین.

Mohammad King
18-05-2011, 16:56
سلام ببخشید شاید یکم سوالاتم مبتدی باشه.
اکتیو کردن با جنیون کردن چه فرقی داره؟
من وقتی ویندوز 7 نصب میکنم توی همون dvd پوشه ای به اسم سرویس پک 1 داره باید اونم نصب کنم؟
ممنون میشم اگه جوابمو بدین.
سلام

جنیون یعنی ویندوز قانونی و اکتیو شده و قابل آپدیت

(در کل فرقی با هم ندارن)

سرویس پک هم باید نصب کنید نصبش ممکنه زیاد طول بکشه پس باید زیاد صبر کنید

amir69_k
22-05-2011, 10:04
سلام آقا من یک مشکل دارم با این ویندوزم که 7 64bit هست اونم اینکه تا زمانی که sp1 را نصب نکردم اکتیو هست و خودش را هم نمیتونه اتوماتیک آپدیت کنه چون خودم تو تنظیماتش گفتم به هیچ وجح آپدیت نکن ولی بعد از اینکه sp1 را نصب میکنم با همون تنظیمات قبلی و میداره این آپدیتی که باعث از کار افتادن ویندوز میشه را دانلود میکنه و تا ویندوز را عوض نکنم همش هر یک ساعت Restمیشه البته قبلا اینطوری نبود جدیدا اینطوری شده امکان داره که ماکروسافت بعضی از آپدیت ها را سر خود انجام بده یا نه؟ و به نظر خودم از روزی که v.p.nگرفتم اینطوری شده v.p.nمن هم مال امریکاست آیا توی آمریکا چنین اجازه ای دارن ؟

amirbrad
22-05-2011, 10:22
من هم وقتی sp1 به ویندوزم اضافه کردم یک سری مشکلات براش پیش اومد. بعدش ویندوزی نصب کردم که sp1 رو خودش باشه در نتیجه مشکلم حل شد.

Mohammad King
22-05-2011, 10:37
سلام آقا من یک مشکل دارم با این ویندوزم که 7 64bit هست اونم اینکه تا زمانی که sp1 را نصب نکردم اکتیو هست و خودش را هم نمیتونه اتوماتیک آپدیت کنه چون خودم تو تنظیماتش گفتم به هیچ وجح آپدیت نکن ولی بعد از اینکه sp1 را نصب میکنم با همون تنظیمات قبلی و میداره این آپدیتی که باعث از کار افتادن ویندوز میشه را دانلود میکنه و تا ویندوز را عوض نکنم همش هر یک ساعت Restمیشه البته قبلا اینطوری نبود جدیدا اینطوری شده امکان داره که ماکروسافت بعضی از آپدیت ها را سر خود انجام بده یا نه؟ و به نظر خودم از روزی که v.p.nگرفتم اینطوری شده v.p.nمن هم مال امریکاست آیا توی آمریکا چنین اجازه ای دارن ؟

سلام

شما از ریمو وات استفاده کردین؟

ریمو وات توی پست 1 همین تاپیک هست

mostafa.medar
24-05-2011, 12:08
با سلام
من نمیدونم چرا شما گیر کردین به اکتیو کردن سون من کهخیلی راحت اکتیو کردم کل این اپدیت ها را هم گرفتم و مشکلی پیش نیومد من سون شرکت گردو را نصب کردم رفقا انشا الله موفق باسید

amir69_k
24-05-2011, 12:26
سلام

شما از ریمو وات استفاده کردین؟

ریمو وات توی پست 1 همین تاپیک هست
سلام من یک سوال دارم اونبار هم که این سوال را کردم همین را در جواب گرفتم ولی مشکل اینجاست که اصلا با اون برنامه من هیچ تغییری جز اینکه فقط اون نوشته پایین ویندوز را از بین میبره ندیدم اصلا هم هیچ ربطی نه به اکتیو شدن نه به پاک شدن اون آپدیت کذایی نداره و کلا اون آپدیت را بعد از نصب Sp1 به طور خودکار میگیره حتی اگر تنظیمات را روی حالتی گزاشته باشی که اصلا آپدیت نکنه اگر میشه کسی که راه حل مشکل را میدونه دقیقا توضیح بده چون من همه ی این راه حل های صفحه اول را خوندم و حتی اکثر صفحه های این فروم در این زمینه و فروم های دیگر را هم خوندم ولی هیچ راهی برای جلو گیری از دانلود این آپدیت و حتی پاک کردن آن نیافتم

LordMMD
25-05-2011, 06:00
سلام من یک سوال دارم اونبار هم که این سوال را کردم همین را در جواب گرفتم ولی مشکل اینجاست که اصلا با اون برنامه من هیچ تغییری جز اینکه فقط اون نوشته پایین ویندوز را از بین میبره ندیدم اصلا هم هیچ ربطی نه به اکتیو شدن نه به پاک شدن اون آپدیت کذایی نداره و کلا اون آپدیت را بعد از نصب Sp1 به طور خودکار میگیره حتی اگر تنظیمات را روی حالتی گزاشته باشی که اصلا آپدیت نکنه اگر میشه کسی که راه حل مشکل را میدونه دقیقا توضیح بده چون من همه ی این راه حل های صفحه اول را خوندم و حتی اکثر صفحه های این فروم در این زمینه و فروم های دیگر را هم خوندم ولی هیچ راهی برای جلو گیری از دانلود این آپدیت و حتی پاک کردن آن نیافتم
من هم همین مشکل رو دارم
واترمارک رموور رو هم که اعمال میکنم دوباره بعد مدتی مینویسه که جنیون نیست و بکگراند هم سیاه میشه....

راه حلی براش هست ؟

farshid.bahabadi
26-05-2011, 08:49
آقا این سریالا که همش 64 پس ما 32 بیتیها چی کار کنیم

Amirrezaajalli
26-05-2011, 09:14
ای بابا!
عجب بحثی شده ایم کرک win7!
من هفته ای حداقل 2-3تا ویندوز7 میزنم.واسه مشتری و دوستام.همشونم با

کرک میکنم (البته این نسخه نه،نسخه قدیمی ترش) تا حالا هم هیچ مشکلی پیش نیومده.تمامی آپدیت هارو هم اعمال میکنم!

Hamed_forum
26-05-2011, 10:24
برای ویندوز starter که با سرویس پک یک هم روش نصب کردم کرک میخوام ممنون

jafarian
26-05-2011, 10:46
این کرک تو پست پایین دان کنید و بعدنصب کنیدWindows Loader v2.0.2-DAZ :20:

لینک

baren
26-05-2011, 13:32
من دیگه دراه اعصابم خورد میشه 1
باز ارور تموم شدن لایسنس داره میاد !
3روز دیگه اکسپایر میشه !
نمیشه کاری کرد که اصلا نیازی به لایسنس نداشته باشه؟
اگر ولش کنم اکسپایر بشه چی میشه؟
من حوصله ندارم هر روز(اغراق)آپدیت کنم و....
یاد اکس پی بخیر !

Amirrezaajalli
26-05-2011, 13:40
من دیگه دراه اعصابم خورد میشه 1
باز ارور تموم شدن لایسنس داره میاد !
3روز دیگه اکسپایر میشه !
نمیشه کاری کرد که اصلا نیازی به لایسنس نداشته باشه؟
اگر ولش کنم اکسپایر بشه چی میشه؟
من حوصله ندارم هر روز(اغراق)آپدیت کنم و....
یاد اکس پی بخیر !

این کرک رو امتحان کردین؟

baren
26-05-2011, 13:47
این کرک رو امتحان کردین؟
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] __________________

دفعه پیش که ویندوز لودر استفاده کردم یه سری تنظیمات ویندوزم بهم ریخت . اعصابم رو ریخت بهم.
اگر اکتیو نکنم چی میشه؟
اکسپایر بشه چی میشه؟
و...
سوالهای قبلی رو کامل جواب بدید ممنون میشم

BehroozRostami
26-05-2011, 14:17
سلام ویندوز من این ارور میده و همه چیز دیسیبل شده win 7 total security میگه این نرم افزارو خریداری کنید اگه ممکنه کمک کنید خیلی فوریه همه نرم افزارا دیسیبله هاردو چندتا درایو نشون نمیده:)

jafarian
26-05-2011, 14:22
سلام ویندوز من این ارور میده و همه چیز دیسیبل شده win 7 total security میگه این نرم افزارو خریداری کنید اگه ممکنه کمک کنید خیلی فوریه همه نرم افزارا دیسیبله هاردو چندتا درایو نشون نمیده:)

این برنامه ای که رو سیستم شما نصب شده یک ابزارمخرب شما یا با آنتی ویروس خودتون باید پاکش کنید یا به وسیله این برنامه که تو پست پایین هست دانلودش میکنید بعدش آپدیت بعد سیستم اسکن کنید:20:

لینک دانلود Malwarebytes' Anti-Malware

BehroozRostami
26-05-2011, 15:08
این برنامه ای که رو سیستم شما نصب شده یک ابزارمخرب شما یا با آنتی ویروس خودتون باید پاکش کنید یا به وسیله این برنامه که تو پست پایین هست دانلودش میکنید بعدش آپدیت بعد سیستم اسکن کنید:20:

لینک دانلود Malwarebytes' Anti-Malware

دوست عزیز مرسی از راهنماییت ولی من آنتی ویروسم نود 32 هست پاکش نمیکنه بعد اون نرم افزاریم که گفتین دانلود کردم ولی متاسفانه نمیتونم اکسترکتش کنم

Amirrezaajalli
26-05-2011, 15:53
دفعه پیش که ویندوز لودر استفاده کردم یه سری تنظیمات ویندوزم بهم ریخت . اعصابم رو ریخت بهم.
اگر اکتیو نکنم چی میشه؟
اکسپایر بشه چی میشه؟
و...
سوالهای قبلی رو کامل جواب بدید ممنون میشم

اگه expire بشه که ویندوز تعطیل میشه.
احتمالا شما یا از windows loader خوب استفاده نکردید یا User Account Control Setting رو رو حالت Never Notify قرار ندادید که همچین مشکلی پیش اومده براتون.من خودم از نسخه 1.87 یا 1.97 ماسه genuine کردن ویندوزم استفاده کردم!

jafarian
26-05-2011, 18:01
دوست عزیز مرسی از راهنماییت ولی من آنتی ویروسم نود 32 هست پاکش نمیکنه بعد اون نرم افزاریم که گفتین دانلود کردم ولی متاسفانه نمیتونم اکسترکتش کنم

ازداخل این لینک پایین دانلودش کنید خودم تست کردم با winrar ازحالت فشرده خارجش کنید.

لینک دانلود

Hamed_forum
26-05-2011, 19:03
استارتر روی لب تاپ نصب کردم اما هرچنصب کرک نصب میکنم فایده نداره این که میگید کرک قبلی رو پا کنید اخر توی پاکردن برنامه ها add remove program اصلان نامی از برنامه ها کرک قبلی نیست کار دیگری هم میخواهد

amirbrad
26-05-2011, 19:44
استارتر روی لب تاپ نصب کردم اما هرچنصب کرک نصب میکنم فایده نداره این که میگید کرک قبلی رو پا کنید اخر توی پاکردن برنامه ها add remove program اصلان نامی از برنامه ها کرک قبلی نیست کار دیگری هم میخواهد
بوسیله همان لودر ابتدا unistal کنید بعد از ریستار ویندوز میتوانید کرک را نصب کنید.

SaeedEminem2
27-05-2011, 05:01
سلام
من یه ویندوز اولتیمیت اوریجینال دارم که با یه نرم افزاری اکتیوش کردم
اما الان رو لپ تاپم وقت بوت شدن همون اول 40 ثانیه مکس می کنه بعد بالا میاد
چندتا ویندوز کرک شده ی هم نصب کردم از همون اول همین مشکلو داشتن
لپ تاپم مک بوک پرو اپله
راه حل خاصی هست که این مشکل رفع بشه؟
ممنون

SaeedEminem2
27-05-2011, 05:20
اون کرک سوم تو پست اول رو باز کردم و Uninstall رو زدم
مشکل گیر کردن حل شد
ولی دیگه اون شکلی که نوشته بود genuine رفته و زیرش هم اثری از اکتیو بودن یا نبودن ویندوز نیست
در واقع کلا اون قسمت پایین رفته
الان دیگه ویندوزم اکتیویت شده و مشکلی نیست؟
بعد از ری استارت شدن دوباره اون برنامه رو باز کردم دیگه هیچ کدوم از گزینه هاش فعال نبود. نه اینستال و نه آن اینستالش
یه کم عجیب شد
اصلا اون genuine چی هست و بود و نبودش چه فرقی داره؟
ممنون

baren
27-05-2011, 11:32
الان دل رو به دریا زدم ویندوز لودری که دوستمون از کمیاب آنلاین گذاشته بود رو دانلود کردم.ران کردم نرم فزار رو آنیستال رو زدم. سیستم ریست شد. دوباره لودر رو ران ردم اینستال رو زدم دوباره ریست شد.
درست بوده کارم؟
الان دیگه مشکلی نیست؟

Amirrezaajalli
27-05-2011, 11:51
الان دل رو به دریا زدم ویندوز لودری که دوستمون از کمیاب آنلاین گذاشته بود رو دانلود کردم.ران کردم نرم فزار رو آنیستال رو زدم. سیستم ریست شد. دوباره لودر رو ران ردم اینستال رو زدم دوباره ریست شد.
درست بوده کارم؟
الان دیگه مشکلی نیست؟

روی MY COMPUTER راست کلیک کنید و گزینه Properties رو بزنید.این شکلی شده؟؟؟

baren
27-05-2011, 14:43
بله اومد
ولی همین الان دوباره پیغام اومد که 2روز دیگه اکسپایر میشه !!!!!
کمکــــــــــــــــــــــ ـــــ

Amirrezaajalli
27-05-2011, 14:47
بله اومد
ولی همین الان دوباره پیغام اومد که 2روز دیگه اکسپایر میشه !!!!!
کمکــــــــــــــــــــــ ـــــ

یعنی چی!!!!!!!!!!!!
شاید موقع کرک کردن user account control setting رو روی never notify قرار ندادید که کامل کرک نشده!!!!!!!!
الان که میگه داره اکسپایر میشه علامت geniune همچنان هست یا پاک شده؟

baren
27-05-2011, 14:49
هست. علامت بود و هست ولی ارور میده 2روز دیگه....
این گزینه ای که میگی رو اصلا ندیدم!

Amirrezaajalli
27-05-2011, 14:59
هست. علامت بود و هست ولی ارور میده 2روز دیگه....
این گزینه ای که میگی رو اصلا ندیدم!

قبل از کرک این کار رو انجام بده:

baren
27-05-2011, 15:09

جناب ممنون . زحمت کشیدی ببینم چی میشه

---------- Post added at 04:04 PM ---------- Previous post was at 04:04 PM ----------

الان که نگاه کردم دیدم روی همونی هست که شما گفتید !

---------- Post added at 04:09 PM ---------- Previous post was at 04:04 PM ----------

و با وجو همان حالت من عملیات رو انجام دادم

Amirrezaajalli
27-05-2011, 15:45
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدجناب ممنون . زحمت کشیدی ببینم چی میشه

---------- Post added at 04:04 PM ---------- Previous post was at 04:04 PM ----------

الان که نگاه کردم دیدم روی همونی هست که شما گفتید !

---------- Post added at 04:09 PM ---------- Previous post was at 04:04 PM ----------

و با وجو همان حالت من عملیات رو انجام دادم

باز کار نکرد؟؟؟؟خیلی عجیبه!
راستی یه چیز مهم!
وقتی ویندوز رو نصب میکنی و این تنظیمات رو انجام میدی و کرک رو نصب میکنی نباید به اینترنت وصل باشی.بعد از اینکه کرک شد کابل اینترنت رو وصل کن!قبلش وصل باشه ممکنه بتونه تشخیص بده!(قبل از کرک کردن ویندوز به اینترنت وصل نشید!)

baren
27-05-2011, 16:03
من که ویندوزم نصب هست !
منتها داره ارور اکسپایر میده
در ضمن من در حال وصل همه کارها رو کردم.
مگه با اینترنت نیست؟
چجوریه کارش؟

baren
27-05-2011, 16:37
الان اینترنت رو قطع کردم. دوباره لودر رو ران کردم آنیستال رو زدم. سیستم ریستارت شد. دوباره لودر رو ران کردم اینستال رو زدم. سیستم ریستارت شد.
فعلا که پیغام نیامده !
ببینیم چی میشه

Mohammad King
27-05-2011, 18:40
اون کرک سوم تو پست اول رو باز کردم و Uninstall رو زدم
مشکل گیر کردن حل شد
ولی دیگه اون شکلی که نوشته بود genuine رفته و زیرش هم اثری از اکتیو بودن یا نبودن ویندوز نیست
در واقع کلا اون قسمت پایین رفته
الان دیگه ویندوزم اکتیویت شده و مشکلی نیست؟
بعد از ری استارت شدن دوباره اون برنامه رو باز کردم دیگه هیچ کدوم از گزینه هاش فعال نبود. نه اینستال و نه آن اینستالش
یه کم عجیب شد
اصلا اون genuine چی هست و بود و نبودش چه فرقی داره؟
ممنون

سلام

از کرک 2 پست 1 استفاده کنید ببینید گزینه instal فعال هست؟

اگر نبود که ولش کن . ویندوز مشکلی نداره

Amirrezaajalli
27-05-2011, 19:14
الان اینترنت رو قطع کردم. دوباره لودر رو ران کردم آنیستال رو زدم. سیستم ریستارت شد. دوباره لودر رو ران کردم اینستال رو زدم. سیستم ریستارت شد.
فعلا که پیغام نیامده !
ببینیم چی میشه

ممکنه آنلاین بودنی تشخیص بده و اجازه کرک شدن نده!
بازم نتیجه رو اعلام کنید!

baren
27-05-2011, 19:18
متاسفانه باز ارور اومد !
دارم یکی دیگه رو دانلود می کنم تا امتحان کنم

Amirrezaajalli
27-05-2011, 19:26
متاسفانه باز ارور اومد !
دارم یکی دیگه رو دانلود می کنم تا امتحان کنم

عجب برنامه ای شد..........!
تا حالا همچین مشکلی بر نخورده بودم.
من تمام ویندوزهایی که نصب کردم رو با ورژن1.87 و 1.97 کرک کردم!

baren
27-05-2011, 19:34
الان نسخه 2.1 رو دانلود کردم .
راستی توی تنظیمات لودر من هیچی رو تغییر نمیدماا
میشه تنظیماتش رو بفرمایید شاید مشکل از اونجاست.

Amirrezaajalli
27-05-2011, 19:40
راستی!
میتونید یه کاری رو هم امتحان کنید!
میتونبد از اینترنت دیسکانکت بشید کرک حاضر رو Uninstall کنید و درایو C یا هر درایوی که ویندوز روش نصبه رو Clean Up کنید و تو Clean Up حتما تمام گزینه هارو تیک بزنید!(به خصوص 5تای آخر)
بعد از اینکه Clean Up تموم شد از اول کرک کنید(اینم تو ذهن داشته باشید که تنظیمات user account روی never notify باشه)
بعد از اینکه کرک شد و علامت genuine و سریال نامبر به properties اضافه شد اتصال کامپیوترتون به اینترنت رو وصل کنید!
احتمال 50-60 درصد هست که درست شه.
اگه نشد دیگه نمیدونم!

Amirrezaajalli
27-05-2011, 19:48
الان نسخه 2.1 رو دانلود کردم .
راستی توی تنظیمات لودر من هیچی رو تغییر نمیدماا
میشه تنظیماتش رو بفرمایید شاید مشکل از اونجاست.

نه انظیمات Loader به صورت Default خوبه!

baren
27-05-2011, 21:08
برای منم دل هست و همینا

saeedblack
27-05-2011, 21:45
من روی یه لپ تاپ کرک loader ex را نصب کردم .خودش اتوماتیک رفته بود رو حالت انسیف و لپ تاپ کلا از کارانداخت و تو بایوسش مشکلاتی به وجود اومده بود .البته من اون لپ تاپو اون موقع تازه گرفته بودم و نمی دونم که واقعا لپ تاپ از قبل مشکل داشت یا من با نصب این کرک اونو دچار مشکل کرده بودم.در هر صورت خواستم بدونم که نصب هر کرکی چه سیف و چه انسیف می تونه باعث اسیب سخت افزاری تو انواع کامپیوترها بشه؟ چون من یکی دو جا دیگه هم شنیده بودم که با نصب این کرک ها کل مادربورد از کار افتاده بود. لطفا اگه صحت این ماجرا را تایید می کنید هشدارهای لازم جهت نصب این کرک ها رو بگید تا از این کرک ها به شکل اگاهانه استفاده کنیم

رضاکلاته
27-05-2011, 22:20
سلام ویندوزم آپدیت میشه ولی هر چند وقت یکبار برای اکتیو شدن سریال میخواد چکار کنم؟

SaeedEminem2
28-05-2011, 04:51
سلام

از کرک 2 پست 1 استفاده کنید ببینید گزینه instal فعال هست؟

اگر نبود که ولش کن . ویندوز مشکلی نداره

سلام
از همون RemoveWat استفاده کردم
همونه که باعث شده اون قسمت کلا ناپدید بشه؟
ولی به هر حال دستت درد نکنه مشکلم حل شد
ویندوز خوبی دارم نمی خواستم کرکش کنم این جوری بهترم شد

Amirrezaajalli
28-05-2011, 09:22
من روی یه لپ تاپ کرک loader ex را نصب کردم .خودش اتوماتیک رفته بود رو حالت انسیف و لپ تاپ کلا از کارانداخت و تو بایوسش مشکلاتی به وجود اومده بود .البته من اون لپ تاپو اون موقع تازه گرفته بودم و نمی دونم که واقعا لپ تاپ از قبل مشکل داشت یا من با نصب این کرک اونو دچار مشکل کرده بودم.در هر صورت خواستم بدونم که نصب هر کرکی چه سیف و چه انسیف می تونه باعث اسیب سخت افزاری تو انواع کامپیوترها بشه؟ چون من یکی دو جا دیگه هم شنیده بودم که با نصب این کرک ها کل مادربورد از کار افتاده بود. لطفا اگه صحت این ماجرا را تایید می کنید هشدارهای لازم جهت نصب این کرک ها رو بگید تا از این کرک ها به شکل اگاهانه استفاده کنیم

من اولین باره همچین چیزی میشنوم!
تا الان حداقل رو 80-90تا لپ تاپ (سونی-دل-ایسر-ایسوس-اچ پی-سامسونگ) با همین کرک ورژن 1.87اش ویندوز زدم تا الان هم هیچ کدوم بر نگشته،یا مشکل نداشته!

---------- Post added at 10:22 AM ---------- Previous post was at 10:21 AM ----------

سلام ویندوزم آپدیت میشه ولی هر چند وقت یکبار برای اکتیو شدن سریال میخواد چکار کنم؟

برای کرک کردن از چه کرکی استفاده کردید؟؟؟؟

amir69_k
28-05-2011, 12:53
آقا من مشکلاتی که دوستمون در رابطه با کرک ویندوز را دارن عینان دارم فقط مورد اینجاست تا زمانی که sP1 را نصب نکرد م هیچ مشکلی نیست همین که نصب میکنم این اتفاق میوفته یک چیزی توی این sP هست که همه چیز را بهم ریخته

ehsan-inventor
28-05-2011, 18:40
سلام دوستان
من ویندوز رو آپدیت کردم که الان اکسپایر شده و والپیپر دسکتاپم رفته و گوشه راست پاینن نوشته غیرارجیناله...
RemoveWATv2.2.6.0.zip رو اجرا کردم ولی همون اول ارور میده...یه چیزی تو مایه های این که فایل پچ بلوکه شده و نمی تونه ادامه بده و همون اول گیر می کنه.
باید چیکار کنم؟ من نمی دونم قبلا با چه کرکی کرک کردم که الان اونو پیدا کنم و آنیستال کنم و دوباره نصب کنم...باید همون کرکی باشه که قبلا نصبیدم؟؟ یا راه دیگه ای هم برای پاک کردن کرک قبلی هست؟؟

یه سوال دیگه که خیلی برام مهمه: ویندوزم بعد از چند روز می پره؟؟

baren
29-05-2011, 11:29
آقا کلین اپ رو هم زدم و باز نشد.
یک نکته در هر بار که یک نسخه از لودر رو اجرا می کنم نصب و.... ای نوشته میاد.

مگه نباید عوض بشه؟
با هر نسخه ای همین میاد

amirsquash
29-05-2011, 12:26
سلام الان یک سال با ویندوز 7 التیمیت که رو سیستم داشتم به خوبی کار میکردم که دیشب که کامپیوترو گذاشته بودم برای دانلود صبح صفحه دسکتاپ سیاه شده بود و پیغام زیرو دیدم. لطفا کمکم کنید:11:
Build 7600
this copy of windows is not genuine

Dew Drop
29-05-2011, 12:31
سلام الان یک سال با ویندوز 7 التیمیت که رو سیستم داشتم به خوبی کار میکردم که دیشب که کامپیوترو گذاشته بودم برای دانلود صبح صفحه دسکتاپ سیاه شده بود و پیغام زیرو دیدم. لطفا کمکم کنید:11:
Build 7600

سلام
پست اول این تاپیک رو ببینید.

baren
29-05-2011, 14:07
اگر کلا من دی اکتیو کنم چه مشکلی پیش میاد؟
اگر جنیون نباشه چه مشکلی پیش میاد؟

jafarian
29-05-2011, 14:14
اگر کلا من دی اکتیو کنم چه مشکلی پیش میاد؟
اگر جنیون نباشه چه مشکلی پیش میاد؟

ویندوزشما تریال میشه یعنی 30 روزه:20:

baren
29-05-2011, 14:23
ویندوزشما تریال میشه یعنی 30 روزه[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اولا بعد 30 روز چه اتفاقی می افته؟
دوما یعنی از موقعی که دی اکتیو بشه 30 روز فرصت هست؟
سوما من قبلا با این لودر اکتیو کردم پس چرا الان با این بدبختی دچار هستم؟
چرا الان هیچ نسخه ای نمیشه؟
در ضمن همش کنار سمت راست پایین میزنه کپی نسخه 7601 !

amir69_k
29-05-2011, 14:51
همین دیگه شما ویندوز را عوض کن و آپدیت هم نکن به Sp یک هیچ مشکلی نخواهید داشت

jafarian
29-05-2011, 14:52
احتمال میدم ویندوزشما نسخه بتا هستش شما ابتدااین فابل MBR Regenerator که لینک دانلودش پایین میزارم دانلود کنید بعدروش کلیک کنیدتا اجرابشه بعدش بزارین کرک ویندوزقبلی رو ازرو سیستم شما پاک کنه بعدکه پاک شد کرک Windows Loader v2.0.2-DAZ ازتاپیک پایین دان کنید بعدش اجراش کنید تا جایگزین کرکی که پاک شده بشه بعدا جوابش بدین.

لینک دانلود MBR Regenerator

تاپیک کرک جدیدویندوز7

baren
29-05-2011, 16:23
امروز 3-4 بار سیستمم ریست شده !
میتونه دلیلش ونیدوز باشه یا چیز دیگست؟

jafarian
29-05-2011, 16:45
شاید سخت افزاری سیستم مورد داره مثلا داغ شدن cpu یا ویروسی بودن سیستم وغیره ویندوزشما اکتیونیست درحال حاضز؟

amirsquash
29-05-2011, 17:54
سلام من آخرین پچ کرک 1.50 رو طبق چیزی که توضیح داده بودید اجرا کردم ولی درست نشد.هنوز اکتیو نشده!!!!
چه کار کنم؟

ehsan-inventor
29-05-2011, 17:56
Build 7600

منم از 2 روز پیش دقیقا همین مشکلو دارم
و هر وقت ویندوز لود میشه می گه که ویندوز قانونی نیست پیا بخر یا اکتیو کن ! منم ask me later می زنم
باتوجه به پست اول removwat رو دانلود و نصب کردم ولی قبلنم گفتم وسط کار گیر می کنه و کاری از پیش نمی بره...چندبارم امتحانش کردم نشد.
حالا امروز یه مشکل جدید تر دارم
adsl وصل نمیشه
یعنی چراغ adsl مودمم و بقیه روشنه فقط چراغ act مودم خاموشه...الان با دایل آپ کوفتی آنلاینم :41:

دوستان قبلا هم پست دادم کسی راهنمایی نکرد...تروخدا توجه کنین...الان کلی پروژه دارم که باید انجام بدم و این غیرقاونی بودن و قطعی adsl منو عقب انداخته...
اگر ویندوز رو عوض کنم مودم adsl رو باید دوباره از نو تنظیم کنم یا نه خود ویندوز میشناسه ؟ تنهانگرانیم برای عوض کردن ویندوز همینه...
ممنون میشم راهنمایی کنید.:11:

Dew Drop
29-05-2011, 20:05
منم از 2 روز پیش دقیقا همین مشکلو دارم
و هر وقت ویندوز لود میشه می گه که ویندوز قانونی نیست پیا بخر یا اکتیو کن ! منم ask me later می زنم
باتوجه به پست اول removwat رو دانلود و نصب کردم ولی قبلنم گفتم وسط کار گیر می کنه و کاری از پیش نمی بره...چندبارم امتحانش کردم نشد.
حالا امروز یه مشکل جدید تر دارم
adsl وصل نمیشه
یعنی چراغ adsl مودمم و بقیه روشنه فقط چراغ act مودم خاموشه...الان با دایل آپ کوفتی آنلاینم :41:

دوستان قبلا هم پست دادم کسی راهنمایی نکرد...تروخدا توجه کنین...الان کلی پروژه دارم که باید انجام بدم و این غیرقاونی بودن و قطعی adsl منو عقب انداخته...
اگر ویندوز رو عوض کنم مودم adsl رو باید دوباره از نو تنظیم کنم یا نه خود ویندوز میشناسه ؟ تنهانگرانیم برای عوض کردن ویندوز همینه...
این رو دانلود کنید ببینید مشکلتون حل میشه.

ehsan-inventor
30-05-2011, 04:32
این رو دانلود کنید ببینید مشکلتون حل میشه.

نه دوست عزیز...اینم مثل قبلی اول کار گیر می کنه...:41:

mami_m2
30-05-2011, 04:56
نه نیاز نیست، اگه ویندوزتون در حالت Genuine هست و صفحه سیا شده اول کرک 1 رو نصب کنید که ویندوز به حالت 30 روزه برگرده بعد کرک 2 رو برای فعال سازی نصب کنید پایین لینک گذاشتم:

کرک1:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپسورد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید کرک2:

baren
30-05-2011, 09:17
شاید سخت افزاری سیستم مورد داره مثلا داغ شدن cpu یا ویروسی بودن سیستم وغیره ویندوزشما اکتیونیست درحال حاضز؟

احتمال داغ شدن سی پی یو هست ولی میگم حالا که هی میگه 0 ساعت دیگه ویندوز اکسپایر میشه شاید هی داره ریست می کنه(3-4بار)

رضاکلاته
30-05-2011, 13:46
من اولین باره همچین چیزی میشنوم!
تا الان حداقل رو 80-90تا لپ تاپ (سونی-دل-ایسر-ایسوس-اچ پی-سامسونگ) با همین کرک ورژن 1.87اش ویندوز زدم تا الان هم هیچ کدوم بر نگشته،یا مشکل نداشته!

---------- Post added at 10:22 AM ---------- Previous post was at 10:21 AM ----------

برای کرک کردن از چه کرکی استفاده کردید؟؟؟؟
ازremovwat استفاده کردم واز کرک استفاده نکرده ام.ازچه کرکی استفاده کنم؟

mohammad_dj96
30-05-2011, 14:06
من تازه این ویندوزو نصب کردم از کدوم کرک استفاده کنم بهتره ؟!

mami_m2
30-05-2011, 14:14

بهترین کرک موجود Windows Loader 2.0.3 هستش که من بالا لینک گذاشتم:20:

Mohammad King
30-05-2011, 15:31
سلام
Windows.Loader.2.0.3 ضمیمه شد در پست اول تاپیک.

ممنون

---------- Post added at 04:31 PM ---------- Previous post was at 04:30 PM ----------

سلام

کرکها برای یک شرکت هستن.

فقط کرکهای پست 1 همین تاپیک به ترتیب از اول به آخر جدید تر شدن.

کرک آخر جدید تر هست.

hamidrezaj
30-05-2011, 21:10
سلام

تفاوت Windows.Loader.2.0.3 و Windows.7.Loader.v2.0.1-DAZ چی هست؟

با تشکر

mami_m2
30-05-2011, 21:58
سلام

تفاوت Windows.Loader.2.0.3 و Windows.7.Loader.v2.0.1-DAZ چی هست؟

با تشکر

جفتشون ساخته یک گروه هستن ( daz) این ورژن جدیدترش هست چون معلولا بعد از مدت زمانی و بعد از آپدیت کردن ویندوز که معمولا کرک ها از کار میفتن نسخه جدیدش منتشر میشه:20:

mami_m2
30-05-2011, 22:03
ازremovwat استفاده کردم واز کرک استفاده نکرده ام.ازچه کرکی استفاده کنم؟

این کرک برای همه ی لپ تاپ ها کارایی نداره برای فعال سازی لپ تاپ های مختلف از این کرک استفاده کنید:

لینک:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجم:30mb

ehsan-inventor
31-05-2011, 13:38
نه نیاز نیست، اگه ویندوزتون در حالت Genuine هست و صفحه سیا شده اول کرک 1 رو نصب کنید که ویندوز به حالت 30 روزه برگرده بعد کرک 2 رو برای فعال سازی نصب کنید پایین لینک گذاشتم:

کرک1:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدپسورد:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید کرک2:

ممنونم
اینم مثل قبلی همون اول ارور میده
بی خیالش شدم دیگه
یه ویندوز 7 آپدیت می 2011 از همین جا سفارش دادم...ویندوز جدید نصب کنم مشکل حله دیگه؟؟!

mami_m2
31-05-2011, 14:23
ممنونم
اینم مثل قبلی همون اول ارور میده
بی خیالش شدم دیگه
یه ویندوز 7 آپدیت می 2011 از همین جا سفارش دادم...ویندوز جدید نصب کنم مشکل حله دیگه؟؟!

سلام، شما کرک قبلی رو uninstall کردی؟ اگه باز ارور داد تو safe mode امتحان کن یه عکس از ارور هم بذاری بد نیست ببینم چیه آخه:20:

ehsan-inventor
31-05-2011, 19:45
سلام، شما کرک قبلی رو uninstall کردی؟ اگه باز ارور داد تو safe mode امتحان کن یه عکس از ارور هم بذاری بد نیست ببینم چیه آخه:20:

ممنونم.
آخه با چی آنیستالش کنم؟؟ یادم نیست کدوم کرکو روش نصب کردم(شایدم از اینایی بود که کرک شده بود،نمی دونم)ولی با یکی دو کرک که گزینه آنیستال هم داشت آنیستال کردم و گفت ری ست کن...بعد کرک رو نصب کردم اتفاقی نیفتاد...
در مورد عکس:وقتی removwat رو اجراش می کنم نوار پایین دسکتاپ میره و کلا نمی تونم به هارد دسترسی داشته باشم همین طور به برنامه ها...مجبورم ری ست کنم...اتفاقا Print SC رو زدم ولی نتونستم paste کنم...
حالا برم سراغ safe mode ببینم جواب میده....(یه غلطی کردم خواستم آپدیت شه چی شد !:27:)

fbp
01-06-2011, 08:22
روش تنظيم هايبرنيت در ويندوز سون را لطفا توضيح دهيد

mansourfcb
01-06-2011, 12:59
اگه فایل KB971033 نصب بشه چه اتفاقی میافته؟
آخه چند روز پیش ویندوز من دیگه بالا نمیومد. مجبور شدم دوباره ویندوز رو نصب کنم. میخواستم بدونم مربوط به آپدیت میشه یا مشکل از جای دیگه ایی بوده

رضاکلاته
01-06-2011, 17:49
این کرک برای همه ی لپ تاپ ها کارایی نداره برای فعال سازی لپ تاپ های مختلف از این کرک استفاده کنید:

لینک:
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنیدحجم:30mb
ممنون دوست عزیز ولی من که لب تاب ندارم.کرکی از همین جا گرفتم ولی INSTALLآن غیر فعاله .

Dew Drop
01-06-2011, 19:00
روش تنظيم هايبرنيت در ويندوز سون را لطفا توضيح دهيد

سلام
برای سوالهاتون تاپیک جدید ایجاد کنید.

baren
01-06-2011, 19:53
من الان ویندوز رو دوباره نصب کردم !
7600 هست.
خواهشا بفرمایید الان باید چیکار کنم تا اکتیو بشه و جنیون بشه و اینکه از چه نرم افزاری برای کرک کردن.
من از ویندوز لودر آخری که پذاشتید می تونم استفاده کنم؟
اینستال رو بزنم اول یا آنیستال؟

mami_m2
01-06-2011, 21:52
من الان ویندوز رو دوباره نصب کردم !
7600 هست.
خواهشا بفرمایید الان باید چیکار کنم تا اکتیو بشه و جنیون بشه و اینکه از چه نرم افزاری برای کرک کردن.
من از ویندوز لودر آخری که پذاشتید می تونم استفاده کنم؟
اینستال رو بزنم اول یا آنیستال؟

کرک رو install میکنی بعد سیستم reset میشه میاد بالا وصل میشی به اینترنت واسه خودت کیف میکنیD: فقط یه نکته اتوماتیک آپدیت ویندوز رو غیر فعال کن تا دیگه این بلا سرت نیاد موفق باشی.:20:

malavan.ehsan
03-06-2011, 19:41
سلام اگه ویندوسم بدون مشکلی آپدیت بشه یعنی اینکه ویندوسم اصله؟

titanium_zarin
03-06-2011, 20:02
ویندوزم با کد زیر اکتیو هست . میتونم آپدیتش کنم یا ممکنه غیر فعال بشه؟

P‌C
03-06-2011, 22:07
ویندوزم با کد زیر اکتیو هست . میتونم آپدیتش کنم یا ممکنه غیر فعال بشه؟
همه آپدیتها بغیر از KB971033 رو اگه نصب کنید مشکلی پیش نمیاد.

titanium_zarin
03-06-2011, 23:09
همه آپدیتها بغیر از KB971033 رو اگه نصب کنید مشکلی پیش نمیاد.

برای اطلاعات عمومی خودم میپرسم ...
اینی که گفتید نصب نکنم چیه ؟؟مشکلش چیه ؟؟

baren
04-06-2011, 09:14
اینی که گفتید نصب نکنم چیه ؟؟مشکلش چیه ؟؟
مایکروسافت برای شناسایی ویندوز های کرک شده منتشر کرده و در صورت نصب ویندوز کن فیکون میشه !:31:

malavan.ehsan
04-06-2011, 14:50
دوستان از کجا میشه فهمید که الان ویندوز سون که بر ری سیستمم نصب هست اصله یا نه؟

baren
04-06-2011, 23:51
دوستان از کجا میشه فهمید که الان ویندوز سون که بر ری سیستمم نصب هست اصله یا نه؟

اصل منظورتون چیه؟
یعنی مورد تایید مایکرو سافت؟ برید سریال نامبر رو توی سایتش بزنید.
منظورتون اکتیو بودن هست ببینید جنیون رو زده یا نه
اگه چیز دیگه ای هست ک.....

malavan.ehsan
05-06-2011, 12:33
اصل منظورتون چیه؟
یعنی مورد تایید مایکرو سافت؟ برید سریال نامبر رو توی سایتش بزنید.
منظورتون اکتیو بودن هست ببینید جنیون رو زده یا نه
اگه چیز دیگه ای هست ک.....
منظورم سریال نامبر هست باید کجای سایتش بزنم؟

رضاکلاته
05-06-2011, 13:53
کسی نیست مشکل مارو حل کنه ویندوزم برای اکتیو شدن سریال میخواد هر کرکی که دوستان گذاشتند امتحان کردم جواب نداد قبلا برای جنیون شدن از ریموویت استفاده کرده ام.