PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوالاتی در مورد اینترنت موبایل و مودم edge

jack426
25-11-2010, 02:19
با سلام:20:
یه چند تا سوال داشتم
این اینترنت که با مودم edge هست کیفیتش چه طوره ؟؟؟
از دیال آپ بهتره ؟؟؟من الان بابت 1 ساعت اینترنت دیال آپ 330 تومن پول میدم تازه پول تلفن رو اگه حساب نکنی!!!
تو شهر ما کسی فکر نکنم استفاده کنه فاصله خونمون تا انتن هر دو اپراتور شاید 500 تا 600 متر هم نمیشه
می ارزه یه مودم edge بخرم یا نه؟؟؟
بهترین مودم با یه قیمت خوب چقدری هست ؟؟؟
تو یه تبلیغ که به ایمیلم اومده که این مودم خیلی خوبه اما اسمی از برندش نبرده قیمت هم زده 75 هزار تومن حالا این مودم می ارزه یا نه ؟؟؟

کیفیت بالای دستگاه با بهره گیری از چیپست Philips آلمان با گارانتی تعویض

مشخصات:
- اتصال به اینترنت در سراسر ایران با 2 تا 8 برابر سرعت اینترنت دیال آپ
- پوشش بیش از 95% از نقاط ایران
- استفاده آسان در منزل، خیابان، جاده، مسافرت و ...
- امکان استفاده از اینترنت در حال حرکت
- نصب آسان و بدون نیاز به سی دی با 2 کلیک
- مودم 20 گرمی به طول 8 سانتی متر بدون نیاز به برق و باتری
- دارای آنتن داخلی قوی جهت اتصال بهتر
- امکان ارسال و دریافت sms با کامپیوتر و لپ تاپ
- امکان مکالمه با موبایل از طریق کامپیوتر و لپ تاپ
- دارای LED نمایشگر وضعیت دستگاه
- پشتيباني از چهار باند 850 ، 900 ، 1800 ، 1900 مگاهرتز
- پشتيباني از شبكه هاي EDGE,GSM,GPRS
- قابل نصب روي سيستم هاي 32 بيت و 64 بیت Windows 2000, XP, Vista, Windows7

Detail information:

1) Chipset: Philips 5209
2) Network:GPRS/EDGE system
3) Transmission rate:GPRS-115.2K bps EDGE-460.8K bps
4) High sensitivity:rotation 360 degree antenna
5) Support Bands: GSM/GPRS/EDGE(850/900/1800/1900MHZ)
6) Data transmission, voice recognition, SMS function
7) EDGE MS Class 12 more gap function (up to four time slot 4 time slot to send and receive,send and receive time slot is not a total of more than 5 slots)
8) several APN(access point name) ;Support multiplexing applications; Firmware can be upgraded
9) Support operating system:Windows 2000/XP/VISTA/7 32-bit 64-bit.
10) Dimension: 86mmx30mmx12mm

و اینکه کدوم اپراتور بهتره ؟؟؟سیم کارت دایمی بگیرم یا اعتباری فرقی که نمی کنه؟؟؟
ممنون میشم به سوالاتم جواب بدید :11::11::11:

Variable
25-11-2010, 02:39
سرعت دانلود تقریبا 6 برابره نسبت به دیال آپ. من اگه جای شما باشم . 75 تومن رو می دم گوشی نوکیا 6120 یا 6121 دست دوم می خرم.
ولی قبلش مطمئن بشید که اون دکل سرویس EDGE رو می ده . یعنی رو گوشی E بزنه .البته من ایرانسل دارم .

این گوشی 3G هم ساپورت می کنه ... این گوشی جزء اون دسته از گوشی هاییست که با نصب یه نرم افزار می تونه رو دکل مورد نظر قفل کنه و از اون دکل استفاده کنه .

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
به این لینک یه نگاه بندازی بد نیست .

masooumi
25-11-2010, 13:20
سلام
ببینید ، شاید یک مودم usb کوچک با مشخصاتی که برای من و شما ایمیل شده خیلی بهتر از گوشی باشه ولی با توجه به حضور اپراتور سوم و ارائه نسل سوم (3G) بهتراست مودمی که می خرید از این فناوری نیز پشتیبانی کند ، بنابراین این مودم زیاد قیمتش مناسب نیست و پیشرفته هم نیست.
حداقل دنبال مودمی باشید که نسل سوم را پشتیبانی کند.

Variable
25-11-2010, 14:26
سلام
ببینید ، شاید یک مودم usb کوچک با مشخصاتی که برای من و شما ایمیل شده خیلی بهتر از گوشی باشه ولی با توجه به حضور اپراتور سوم و ارائه نسل سوم (3G) بهتراست مودمی که می خرید از این فناوری نیز پشتیبانی کند ، بنابراین این مودم زیاد قیمتش مناسب نیست و پیشرفته هم نیست.
حداقل دنبال مودمی باشید که نسل سوم را پشتیبانی کند.

منظورتون کدوم خصوصیت هاست که بهتره . این گوشی 3G هم ساپورت می کنه . کلا هیچی از n95 کم نداره :8:

jack426
26-11-2010, 03:14
از کمکتون ممنون پس از دیال آپ بهتره
حالا نگفتید تفاوت بین این دو اپراتور تو سرعت چقدری هست؟؟؟
اوپراتور سوم اصلا حواسم بهش نبود راست میگید اون هم یه مدت دیگه میاد
متاسفانه راهی با موبایل ندارم و فقط از اینترنتش می خوام استفاده کنم و چون دیدم از دیال آپ بهتره قصد استفاده از اون رو دارم

Variable
26-11-2010, 12:39
من کلا خودم و خیلی ها رو دیدم که از ایرانسل استفاده می کنند. و مثله اینکه از همراه اول بهتره . واقعا هم این طوریه ... ایرانسل همیشه پیشتاز بوده . اگر هم گرون باشه ولی باز همینکه به مصرف کننده احترام می زارند. بهترین دلیل می تونه باشه که ایرانسل رو استفاده کنید .

masooumi
01-12-2010, 11:25
منظورتون کدوم خصوصیت هاست که بهتره . این گوشی 3G هم ساپورت می کنه . کلا هیچی از n95 کم نداره :8:

بله حق با شماست ولی به نظر شما حمل یک گوشی راحت تره یا حمل یه مودم کوچک usb (اندازه یه کول دیسک)

---------- Post added at 11:23 AM ---------- Previous post was at 11:22 AM ----------

از کمکتون ممنون پس از دیال آپ بهتره
حالا نگفتید تفاوت بین این دو اپراتور تو سرعت چقدری هست؟؟؟
اوپراتور سوم اصلا حواسم بهش نبود راست میگید اون هم یه مدت دیگه میاد
متاسفانه راهی با موبایل ندارم و فقط از اینترنتش می خوام استفاده کنم و چون دیدم از دیال آپ بهتره قصد استفاده از اون رو دارم

من که به شخصه از هر دو استفاده کردم ، بستگی به محل زندگی داره ولی در کل من چند جایی تست کردم ، ایرانسل سرعتش 2 یا 3 برابر همراه اوله ! به خاطر همین فناوری edge که خودش هم تبلیغ می کنه ، در ضمن به اپراتور سوم هم اگر خدا بخواد و بیاد ، یکی از سرویس هاش همین دیتا هست

---------- Post added at 11:25 AM ---------- Previous post was at 11:23 AM ----------

من کلا خودم و خیلی ها رو دیدم که از ایرانسل استفاده می کنند. و مثله اینکه از همراه اول بهتره . واقعا هم این طوریه ... ایرانسل همیشه پیشتاز بوده . اگر هم گرون باشه ولی باز همینکه به مصرف کننده احترام می زارند. بهترین دلیل می تونه باشه که ایرانسل رو استفاده کنید .

بله حق با شماست ، ایرانسل حداقل یه مرکز تماس داره که اگر مشکلی داشتی باهاشون تماس بگیری ولی همراه اول چی؟؟؟
در کل ایرانسل کاملا بهتره !

mohammad450
01-12-2010, 12:10
سلام.امتحان کردم سرعت دانلود ایرانسل حداکثر25 کیلو بایت هستش ولی همراه اول10 کیلو بایت هستش..کلا ایرانسل صفحات وبو راحتر باز میکنه :11:

gog2000
03-12-2010, 12:56
برای من با ایرانسل در بدترین شرایط با 35 کیلو دانلود می کنه
برای همراه اول اصلا توی شهر ما هنوز اینترنتش راه نیافتاده:31:

amin2000
09-12-2010, 03:05
سلام دوستان من جدیدا میخوام از اینترنت موبایل ایرانسل استفاده کنم لطف راهنمایی کنید.
هزینه ماهیانه چقدر هست؟
تا چند کیلو یا مگابایت سرعت میدن؟
حجم محدود هست یا نا محدود؟