PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نوکیای مجار بدون کیبرد فارسی یا نوکیا چینی با کیبرد فارسی؟

faghat AMD
25-11-2010, 00:00
سلام دوستان
امشب رفتم یه قیمت بگیرم واسه c6

یه عده می گفتن گوشیشون چینیه، یه عده می گفتن مجاره و یه بابایی هم می گفت کره ای شو داره.
بگذریم، چیزی که هست اینه که هیچ کدوم کیبرد فارسی نداشت. مطمئناً گوشی که کیبرد فارسی داشته باشه مخصوص مارکت ایران تهیه شده و حتما خودتون می دونید گوشی مارکت ایران از سایت نوکیای چین میاد. بنابراین واسه کیبرد فارسی و منوی فارسی از پیش نصب شده باید پیه چینی بودنشو به تنمون بمالیم. البته توجه داشته باشید که فارسی بودن کیبرد qwerty خیلی مهمه.
حالا نظر شما چیه؟

نوکیای مجار بدون کیبرد فارسی یا نوکیا چینی با کیبرد فارسی؟

گرافيكار
25-11-2010, 01:19
من فكر نميكنم تفاوتي از نظر سخت افزاري داشته با نمونه مجاري و فنلاندي
اگه كيبورد فارسي دارن خب به نظر من مناسبتره

bibak_fa
25-11-2010, 13:31
به نظره من اگه چینی اصلی و دست اول گیرت بیاد خوبه.چون چین تحت لیسانس میزنه.
در مورد کیبرد فارسی هم به نظره من فارسی همون مجازی هم کافیشه البته برای خودم میگم که بیشتر با گوشی انگلیسی تایپ میکنم.
از طرفیم اگه گوشی مخصوص بازار های دیگه باشه مثلن چین بزنه برای امریکا یا اروپا گیرت بیاد بهتره چون فکر کنم کیفیت بهتری داشته باشن

rawen.west69
25-11-2010, 13:38
به نظر من اگه کیرد فارسی به دردت میخوره خوب چینی شو بخر
ولی اگه کیبرد فارسی لازم نیست برو دنبال اصل و مطمئن باش که اصله!

emoradi2001
25-11-2010, 14:42
من رفتم گوشي بخرم از هر مغازه پرسيدم گفت چيني تحت ليسانس داره و 8-9 ماهه كه گوشي فنلاندي نيومده و مجاري هام فقط ليبله. يعني همون چينيه اس كه روش ليبل مجارستان خورده. خلاصه همه گفتن ديگه گوشي اصل يافت مي نشود!

faghat AMD
25-11-2010, 15:44
به نظره من اگه چینی اصلی و دست اول گیرت بیاد خوبه.چون چین تحت لیسانس میزنه.
در مورد کیبرد فارسی هم به نظره من فارسی همون مجازی هم کافیشه البته برای خودم میگم که بیشتر با گوشی انگلیسی تایپ میکنم.
از طرفیم اگه گوشی مخصوص بازار های دیگه باشه مثلن چین بزنه برای امریکا یا اروپا گیرت بیاد بهتره چون فکر کنم کیفیت بهتری داشته باشن

خوب اگه بخوام گوشی مخصوص مارکت اروپا بگیم که مجارشو می گیرم. چه کاریه؟

ببخشید فکر کنم اینجا بین دو کلمه مجاری و مجازی اشتباهی رخ داده، نه؟ متوجه سوال بنده شدین؟

faghat AMD
25-11-2010, 15:51
به نظر من اگه کیرد فارسی به دردت میخوره خوب چینی شو بخر
ولی اگه کیبرد فارسی لازم نیست برو دنبال اصل و مطمئن باش که اصله!

بدبختی اینجاست که گوشی مجار به شکل رسمی وارد نمیشه ونمایندگی رسمی هم گوشی چینی می فروشه.
حالا اصلا یه چیز دیگه، به نظر شما مجارستان تو ساخت تجهیزات دیجیتال کشور معتبر تریه یا چین؟ مسلمه اگه به خود مجارستان باشه که 1100 هم نساختن تا حالا. حداقل اندازه گوشی چینی های بی اسم بازار هم از خودشون تکنولوژی ندارن. ولی به هر حال چینی ها یه غلطی کردن. اصلا این درسته که گوشی های مجارستانو بهتر از چینی بدونیم؟

hamed ulead
26-11-2010, 00:09
من رفتم گوشي بخرم از هر مغازه پرسيدم گفت چيني تحت ليسانس داره و 8-9 ماهه كه گوشي فنلاندي نيومده و مجاري هام فقط ليبله. يعني همون چينيه اس كه روش ليبل مجارستان خورده. خلاصه همه گفتن ديگه گوشي اصل يافت مي نشود!

منم با حرف این دوستمون موافقم که اصلا همه گوشی های نوکیا رو چین میزنه

bibak_fa
27-11-2010, 23:49
نهایتن من میگم زیاد این چیزا مهم نیست چون گوشی های چینی تحت لیسانس را راحت میشه از تقلبی تشخیص داد و نهایتن من میگم اگه چینی هم بگیرین مشکلی نیست و زیاد خودتونو درگیر این چیزا نکنید

LiverBarca
28-11-2010, 14:16
نکته بسیار خوب و جالبی بود،ولی فکر نکنم در گوشی تحت لیسانس نوکیا فرقی کنه،ولی تو بقیه خریدها خیلی مهمه...:46:

mohsen0000000000
28-11-2010, 23:26
به نظر من هيچكدوم
برو فنلانديشو بگير