PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست ارائه راهکار برای رفع مشکل کم بودن ولوم صدا هنگام آغاز ویندوز

Dariushtanha
24-11-2010, 10:28
سلام خدمت اساتید
وقتی کامپیوترم را روشن می‌کنم(یا هر وقت ری‌استارت می‌کنم) صدای خروجی از اسپیکر ها ضعیف است و هر بار مجبورم با دوبل کلیک روی آیکون بلندگو (در نوار پائینی دسکتاپ گوشه سمت راست)و کلیک روی Speaker Volume در پنجره Master Volume لغزانکهای بالائی مربوطه بلندگوهای چپ و راست را که هر بار در وسط قرار می‌گیرد به منتهاالیه سمت راست(ماکزیمم)بکشم تا صدای خروجی از اسپیکرها مطلوب شود.
1-چرا اینطوری شده؟
2-چکار کنم که در هر ری‌استارت مجبور به تنظیم این قسمت نشوم؟:13:

Dariushtanha
26-11-2010, 01:34
اساتید منتظرم نظر بدین...

Dariushtanha
28-11-2010, 13:44
از ناظرین فروم تقاضای بررسی و پاسخ دارم

Dariushtanha
30-11-2010, 18:41
ناظر محترم بحثهای نرم‌افزاری
نظری ندارین؟

Dariushtanha
04-12-2010, 02:41
کی میدونه برای گرفتن پاسخ در این فروم به کی باید پیغام بدم؟!

Dariushtanha
04-12-2010, 02:42
کی میدونه برای گرفتن پاسخ در این فروم به کی باید پیغام بدم؟!

Masоud
04-12-2010, 18:18
سلام

نیاز نیست به کس خاصی پیغام بدید . اگر کسی راهکاری برای مشکلات شما در ذهن داشت ، بیش شک ازائه میداد .

مشکل اینجاست که اینها مشکلاتی نیستند که یک راه حل قطعی و 100 درصد داشته باشند .

با توجه به تاپیک های ایجاد شده توسط شما در مورد مشکلات بوجود اومده در ویندوزتون ، گمان میکنم ویندوز شما مشکل جدی داشته باشه .

بهتره از یک ویندوز خوب و دستکاری نشده مثل ویندوز زیر استفاده کنید :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشید :40:

Dariushtanha
05-12-2010, 14:40
مسعود عزیز
ضمن تشکر از توجه‌ات باید عرض کنم که ویندوزی که دارم دستنخورده است و مشکل از ویندوز نیست.مشکل از نرم‌افزارهای کمکی است که اجبارا نصب کردم.مثلا وقتی درایور کارت صوتی را نصب می‌کنیم یه برنامه واسط و کمکی برای تنظیمات مربوط به ورودی و خروجی صدا هم همراهش نصب میشه که همین ممکنه با برنامه واسط که با نصب درایور کیبرد برای فعالسازی دکمه‌های مدیا نصب میشه کانفلیکت داشته باشن یا اصلا برنامه مذکور ممکنه با ری‌استارت ویندوز این حالتی که در بالا بهش اشاره کردم را بوجود بیاره

Dariushtanha
11-12-2010, 20:30
منتظر پاسخم...:sad: