PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد سپهر کارت بانک صادرات

mehran_pqqp
23-11-2010, 19:04
سلام
چند روز پیش یکی از دوستان سپهر کارت بانک صادرات گرفته ، امروز با من تماس گرفته بود و چند تا سوال داشت
راستش من کارت پارسیان دارم و از کارتهای بقیه بانک ها چندان اطلاع ندارم

اولین سوالش این بود که چطوری باید قبض اب و برق و ... رو با سپهر کارت بانک صادرات پرداخت کنه؟ تو سایتش یه کم گشتم راستش پیدا نکردم
دومین سوالش این بود که چطوری باید با سپهر کارت خرید اینترنتی داشته باشه ، بهش گفتم پشت کارتت یه عدد 3 رقمی نیست؟ گفت نه!

سومین سوالش هم این بود که چطوری می تونه از تو اینترنت به حسابهای دیگه پول بریزه ، مثلا من برای پارسیان از این سایت استفاده می کنم و به کارتهای دیگه عضو شتاب پول واریز می کنم

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

ببخشید اگر سوالم مبتدیانست ولی من در مورد سپهر کارت اطلاعات نداشتم گفتم از شما بپرسم ممنون از راهنمایی که می کنید

joe_satriani
23-11-2010, 19:26
با سلام
1: به راحتی - بعد از وارد کردن کارت و زدن رمز
خودپردازی که ازش استفاده میکنید یه منو داره به اسم پرداخت قبوض
وقتی که واردش بشید قسمت هایی داره که مال قبض ها هست - سپس شناسه های واریز قبض رو وارد میکنید و قبض رو پس از تایید مجدد پرداخت میکنه

2: اون عدد سه رقمی رو روی کارت داره - اگه هم نداشت میتونید از خود پرداز بگیرید
باید رمز دوم کارتتون رو هم از طریق خود پرداز بانک صادرات تعیین کنید و بعد استفاده کنید

3: باید از طریق بانک درخواست بده که سیستم حواله اینترنتی رو توی حساب اینترنتیش فعال کنن و بعد میتونه با وارد شدن به سایت بانک صادرات و وارد شدن داخل حساب اینترنتیش از تمامی امکانات استفاده کنه
مثلا پرداخت قبوض - خرید شارژ تلفن همراه - حواله جات و ....

موفق باشید.

sayanermia
23-11-2010, 19:33
سوال اول :
باید بره عابربانک و رمز دوم برای خودش تعیین کنه. بعد از اون می تونه با تلفن ثابت شماره ی 1553 بگیره و تلفنی قبض هارو پرداخت کنه

در مورد سوال دوم سوم یه کد ccv هست اگر اشتباه نکرده باشم منم هرکاری کردم نتونستم با سپهرم خرید اینترنتی داشته باشم!! باید بره بانک درخواست حساب اینترنتی بده که 20 تومن براش هزینه برمیداره چون نیاز به دستگاه رمز داره!!

mmiladd
23-11-2010, 19:34
توضيحات سروش جان بسيار كامل بود.. مرسي..

sei_pm
23-11-2010, 19:52
سلام
چند روز پیش یکی از دوستان سپهر کارت بانک صادرات گرفته ، امروز با من تماس گرفته بود و چند تا سوال داشت
راستش من کارت پارسیان دارم و از کارتهای بقیه بانک ها چندان اطلاع ندارم

اولین سوالش این بود که چطوری باید قبض اب و برق و ... رو با سپهر کارت بانک صادرات پرداخت کنه؟ تو سایتش یه کم گشتم راستش پیدا نکردم
دومین سوالش این بود که چطوری باید با سپهر کارت خرید اینترنتی داشته باشه ، بهش گفتم پشت کارتت یه عدد 3 رقمی نیست؟ گفت نه!

سومین سوالش هم این بود که چطوری می تونه از تو اینترنت به حسابهای دیگه پول بریزه ، مثلا من برای پارسیان از این سایت استفاده می کنم و به کارتهای دیگه عضو شتاب پول واریز می کنم

ببخشید اگر سوالم مبتدیانست ولی من در مورد سپهر کارت اطلاعات نداشتم گفتم از شما بپرسم ممنون از راهنمایی که می کنید

1- همونطور که دوستان گفتند رمز دوم رو از خودپرداز میگیرید و از طریق شماره 06902 که خودش راهنمایی میکنه قبوض رو پرداخت میکنید.
2- CCV2 برای صادرات 4 رقمی هست اگر کارتش قدیمه و فقط کد شعبه روش داره باید تقاضای کارت جدید کنه و بانک صادرات ccv2 از طریق خودپرداز نمیده.
3- کارت به کارت از طریق اینترنت فقط با گرفتن دستگاه رمزیاب به مبلغ 20 هزار تومان میسر میشه و از طریق دروازه سایر بانکها امکانپذیر نیست.

mehran_pqqp
23-11-2010, 22:46
ممنون از جواب دوستان
پس برای پرداخت قبوض با تلفن 1553 تماس بگیره
اینترنتی نمی تونه پرداخت کنه؟ یعنی حتما باید دستگاه رمزیاب بخره؟!! چقدر مزخرفه این سپهر کارت
و برای کد Cvv2 که برای خریدهای اینترنتی لازمه ، یکی از دوستان گفت نمیشه ، یکی از دوستان هم گفت باید درخواست کارت جدید بده

فکر می کنم کلا بانک صادرات تو زمینه اینترنت یه مقدار از بانک های سامان و پارسیان عقبه

sei_pm
23-11-2010, 23:14
ممنون از جواب دوستان
پس برای پرداخت قبوض با تلفن 1553 تماس بگیره
اینترنتی نمی تونه پرداخت کنه؟ یعنی حتما باید دستگاه رمزیاب بخره؟!! چقدر مزخرفه این سپهر کارت
و برای کد Cvv2 که برای خریدهای اینترنتی لازمه ، یکی از دوستان گفت نمیشه ، یکی از دوستان هم گفت باید درخواست کارت جدید بده

فکر می کنم کلا بانک صادرات تو زمینه اینترنت یه مقدار از بانک های سامان و پارسیان عقبه

ببخشید من تو پست قبلی جا به جا تایپ کردم با شماره 09602 تماس بگیرید بهتره.
اینترنتی می تونه خرید بکنه ولی نمیتونه کارت به کارت کنه برای خرید اینترنتی هم نیاز به رمز دوم و کد ccv2 هست
در مورد ccv2 اگر روی کارت نوشته نشده باید درخواست کارت جدید بده.
درمورد عقب بودن باید عرض کنم 3 سال پیش که از معاون شعبه میپرسیدیم کد ccv2 میخوایم میگفت برو از خودپرداز بگیر انقدر عقب بود که به ccv2 میگفت رمز.آخه کدوم آدم عاقلی رمز رو روی کارت حک میکنه.

kave206
23-11-2010, 23:37
از درگاه بانک تجارت می تونه استفاده کنه

به سامانه پرداخت اينترنتی بانک تجارت خوش آمديد

بانک تجارت این افتخار را دارد که به عنوان اولین بانک٬سامانه پرداخت اینترنتی رادراختیارشما هموطنان عزیز قراردهد
روش های پیشرفته بانکی"که حاصل تجربیات بانک‌های تشکیل دهنده بود،بابکارگیری واستفاده ازبرخی سیستم‌های
نرم‌افزاری و سخت‌افزاری که بعضاتاکنون نیز ادامه دارد (مانند SGB)، دارا بودن ارتباطات بین‌المللی قوی به واسطه
داشتن شبکه وسیع کارگزاری وزیر‌ساختهای غنی درزمینه بانکداری بین‌الملل(اولین بانک کشور در زمینه بکارگیری
SWIFT) برتری خود را طی سالیان متوالی از لحاظ حجم عملیات بانکی داخلی و بین‌المللی حفظ نموده است.
در حال حاضر بانک تجارت بابیش از 30 سال فعالیت بانکی و سرمایه ای بیش از 10 هزار میلیارد ریال،با دارا بودن
شبکه وسیع وپیشرفته شعب که شامل 2009 شعبه در داخل و خارج کشوروارتباط با صدهاکارگزارخارجی است،
در زمره یکی از موسسات مالی بزرگ کشور بوده و مورد اعتماد بانکهای معتبر بین‌المللی می باشد.
هم اکنون سامانه پرداخت اينترنتی با استفاده ازحساب کارت در خدمت شما می باشد.توسط اين سيستم شما
می توانيد در هر زمان ،تمام ساعات هفته (۲۴*۷) و بصورت آنلاين امور خريد ، انتقال وجه ، پرداخت قبوض و مانده
گيری را در کمترين زمان ممکن انجام دهيد .

امکانات موجود در سیستم

- انتقال وجه از یک حساب کارت بانک تجارت به کارت دیگر بانک تجارت و يا سایر بانکهای عضو شبکه شتاب.
- پرداخت قبوض آب ، برق ، گاز، تلفن ثابت و سیار ( در صورت فعال بودن آن توسط سازمان‌های آب ،برق و ....)
توسط حساب کارت کليه بانک های متصل به سيستم شتاب.
- مشاهده مانده حساب کارت : امکان مشاهده مانده حساب کليه کارت های بانک های متصل به سيستم شتاب.
- مسدود نمودن و اعلام مفقودی کارت های بانک تجارت.

نحوه استفاده از سیستم پرداخت اینترنتی

برای اطلاع از نحوه استفاده از این سرویس به راهنمای سیستم مراجعه نمایید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

sei_pm
24-11-2010, 00:25
از درگاه بانک تجارت می تونه استفاده کنه

به سامانه پرداخت اينترنتی بانک تجارت خوش آمديد

بانک تجارت این افتخار را دارد که به عنوان اولین بانک٬سامانه پرداخت اینترنتی رادراختیارشما هموطنان عزیز قراردهد
روش های پیشرفته بانکی"که حاصل تجربیات بانک‌های تشکیل دهنده بود،بابکارگیری واستفاده ازبرخی سیستم‌های
نرم‌افزاری و سخت‌افزاری که بعضاتاکنون نیز ادامه دارد (مانند SGB)، دارا بودن ارتباطات بین‌المللی قوی به واسطه
داشتن شبکه وسیع کارگزاری وزیر‌ساختهای غنی درزمینه بانکداری بین‌الملل(اولین بانک کشور در زمینه بکارگیری
SWIFT) برتری خود را طی سالیان متوالی از لحاظ حجم عملیات بانکی داخلی و بین‌المللی حفظ نموده است.
در حال حاضر بانک تجارت بابیش از 30 سال فعالیت بانکی و سرمایه ای بیش از 10 هزار میلیارد ریال،با دارا بودن
شبکه وسیع وپیشرفته شعب که شامل 2009 شعبه در داخل و خارج کشوروارتباط با صدهاکارگزارخارجی است،
در زمره یکی از موسسات مالی بزرگ کشور بوده و مورد اعتماد بانکهای معتبر بین‌المللی می باشد.
هم اکنون سامانه پرداخت اينترنتی با استفاده ازحساب کارت در خدمت شما می باشد.توسط اين سيستم شما
می توانيد در هر زمان ،تمام ساعات هفته (۲۴*۷) و بصورت آنلاين امور خريد ، انتقال وجه ، پرداخت قبوض و مانده
گيری را در کمترين زمان ممکن انجام دهيد .

امکانات موجود در سیستم

- انتقال وجه از یک حساب کارت بانک تجارت به کارت دیگر بانک تجارت و يا سایر بانکهای عضو شبکه شتاب.
- پرداخت قبوض آب ، برق ، گاز، تلفن ثابت و سیار ( در صورت فعال بودن آن توسط سازمان‌های آب ،برق و ....)
توسط حساب کارت کليه بانک های متصل به سيستم شتاب.
- مشاهده مانده حساب کارت : امکان مشاهده مانده حساب کليه کارت های بانک های متصل به سيستم شتاب.
- مسدود نمودن و اعلام مفقودی کارت های بانک تجارت.

نحوه استفاده از سیستم پرداخت اینترنتی

برای اطلاع از نحوه استفاده از این سرویس به راهنمای سیستم مراجعه نمایید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

بانک مرکزی اجازه این کار رو ازشون گرفته و هر کارتی باید از درگاه بانکی خودش انتقال وجه بده و سایر کارها رو انجام بده :

- دارندگان کارت برای انتقال وجوه خود و به لحاظ مسائل امنیتی باید از دروازه پرداخت اینترنتی بانک عامل خود اقدام مبادرت به انتقال وجه با سایر کارتهای شتاب نمایند . به عبارت دیگر فقط دارندکان کارتهای بانک تجارت می توانند از طریق سایت اینترنت بانک تجارت وجوه خود را به سایر کارتهای معتبر در شبکه شتاب منتقل نمایند .