PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نظرسنجی عمومی برای خرید گوشی موبایل

Help118
23-11-2010, 02:05
یکی از گزینه های موجود را انتخاب کرده و در نظر سنجی شرکت کنید سپس علت انتخاب خود را بصورت پست وارد کنید.
لازم به ذکره که نظرات شما در خرید وشی توسط اینجانب کاملا دخیله!
میدونید میخوام بهترین رو انتخاب کنم گرچه گوشی موبایل مثل اتوموبیل نیست یکیش یه چیزی رو داره یکی دیگش نداره یکی دوربینش خوبه یکی سیستم عاملش یکی نقشه یابیش.. بلاخره هر چی هست از بین این گوشی های منتخب بنده یکی رو با ذکر علت بیان فرمایید.
البته اپل رو هم اضافه کردم که والا حقیقتا گرونه ولی بازم می ارزه!

golmohammadi
23-11-2010, 09:56
به جای اینکه هر کسی نظر خودشو بگه بهتره خودت بگی چه چیزهایی برات مهمه
در اینصورت به نتیجه مفیدتری خواهید رسید

rawen.west69
23-11-2010, 13:54
برای من که زیاد وبگردی میکنم و صفحه هرچی بزرگتر بهتر رو دوست دارم Desire hd گزینه خوبیه
+ اینترفیس و ظاهر خیلی برام مهمه...

به galaxy s هم رای دادم چون گوشی توپیه:
صفحه نمایش بزرگ و با کیفیت + باریک و زیبا

mr_khodaei2008
23-11-2010, 18:11
اقاي نوكياي عزيز لطفا شما انتظاراتتون و خواسته هاتون كه از گوشي داريد را بگيد تا ما بگيم كدوم بهتره اخه اينطوري كه هر كي نظر شخصي خودشو و گوشي كه دوست داره را معرفي ميكنه مثل من كه ميگم ان 8

LiverBarca
23-11-2010, 20:09
به نظر من گالکسی بهتره...دلیلش هم چون سامسونگه و کره...:31:

Help118
23-11-2010, 20:47
مثال عرض کنم
خوب بگم دوربین همگی میفرمایید ان8
بگم اندروید: میگین گالاکسی غوله
بگم ال سی دی و کیفیت میگین اپل
بگم صفحه بزرگ و اندریود توپ میگین دیزایر اچ دی
----
خوب من همه امکاناتو باهم میخوام مثل همه شماها بهمین جهت میخوام نظرتونو بدونم و یه نتیجه گیری کلی داشته باشم واسه خرید وگرنه من خودم بین این 5 مورد میتونستم یکی رو انتخاب کنم! دیوونه شدم به خدا

Help118
23-11-2010, 20:53
به نظر من گالکسی بهتره...دلیلش هم چون سامسونگه و کره...:31:

عجب علت قرصی بود!:31:

red white
23-11-2010, 20:53
Apple iPHONE 4 توی کل دنیا بیشترین محبوبیتو داره

گرافيكار
23-11-2010, 21:44
مثال عرض کنم
خوب بگم دوربین همگی میفرمایید ان8
1. بگم اندروید: میگین گالاکسی غوله
2. بگم ال سی دی و کیفیت میگین اپل
3. بگم صفحه بزرگ و اندریود توپ میگین دیزایر اچ دی
----
خوب من همه امکاناتو باهم میخوام مثل همه شماها بهمین جهت میخوام نظرتونو بدونم و یه نتیجه گیری کلی داشته باشم واسه خرید وگرنه من خودم بین این 5 مورد میتونستم یکی رو انتخاب کنم! دیوونه شدم به خدا

اگه دنبال يه گوشي هستين كه اين سه شرط رو داشته باشه
فقط گالكسيه كه به دردتون ميخوره
آندرويد با اينتر فيس زيبا
صفحه نمايش بزرگ
و كيفيت خوب صفحه نمايش SAMOLED
ميمونه دوربين كه گالكسي عكساي خوب و باكيفيتي ميگيره
و فيلمبرداريشم عاليه فقط يه كم فيلمبرداريش با صداي خيلي بلند مشكل داره اونم فقط اگه مثلا توي عروسي نيم متري باند ايستاده باشين خش خش ميكنه

نكته: اگه دنبال يه گوشي هستين كه همه چيزو با هم داشته باشه
بايد بگم هنوز نساختنش ولي گالكسي با 80 درصد خواسته هاتون جور در مياد

Help118
23-11-2010, 21:47
ولی در مورد گالاکسی ایراداتی شنفتم که مثلا جنس بدنش خیلی ضایعه و پلاستیکیه. دوربینش 5!. بیشتر در مورد ال سی دیش شنفتم و بعد اون از اندریود بودنش! همین وبس

SIMON137
23-11-2010, 22:01
خب همونطور که از ظواهر پیداست تابلوئه پیشنهاد من چیه.
ولی خب گلکسی هم گوشی بسیار خوبی هست.
بگو خواستت از یه گوشی چیه ، فردا نگیری به دردت نخوره.
بعضی جاها گوشی هارو به صورت دمو به نمایش گذاشتن اونجا یه سری بزن ببین چطوریاست.
با هر گوشی کار کن
نیازهات رو هم بگو. ببینم با نیازهات چه چیزی سازگاره

فکر کنم با توجه به نیازهات گلکسی گزینه خوبی باشه ولی خب به نظر من آیفون یه چیز دیگست :دی مخصوصا که توی 4.2 سیستم پیدا کردن گوشی هم رایگان شده البته سر و کله زدن با آیفون حوصله می خواد.
بهترین پیشنهاد اینه که از نزدیک کار کنی باهاشون

offlineinternet
23-11-2010, 22:15
دوست من به نظر من همه این گوشیها خوبه هر کدوم تو یه زمینه ای برتر از بقیه هست :46:
من به همش رای دادم حالا فقط میمونه نظر خودت:31:

Honradez
23-11-2010, 22:29
سلام. تا اونجايي که من ميدونم تعداد برنامه‌هاي آيفون خيلي بيشتر از اندرويده. پس قطعا گزينه اوله مگر اينکه دنبال صفحه نمايش بزرگ باشيد. که در اونصورت ميشه بترتيب ديزاير HD، گالاکسي و اکسپريا.

گرافيكار
23-11-2010, 23:55
ولی در مورد گالاکسی ایراداتی شنفتم که مثلا جنس بدنش خیلی ضایعه و پلاستیکیه. دوربینش 5!. بیشتر در مورد ال سی دیش شنفتم و بعد اون از اندریود بودنش! همین وبس

من نميدونم شما چي شنيدين
ولي همچين ميگن پلاستيكي كه آدم فكر ميكنه جنسش شبيه بطري آب معدنيه
بابا بعضي از دوستان توي تاپيك گالكسي كه اين گوشي رو خريدن فكر ميكردن جنس بدنش فلزيه
صفحه نمايششم كه هم ضد خشه هم خيلي محكم
روي تجربه شخصي ميگم

R@R#M@N
23-11-2010, 23:59
تو اینا Desire HD از همه بهتره !
آیفونم گرونه ! یعنی بیخودی گرونه ! یه مک انقد ارزش نداره ! فوقش یه آیپاد4 بخر حالشو ببر :دی
ن8 هم که فقط دوربین و یو اس بی و اچ دی ام آیش یه کم قلقلک میده :دی میشه گفت بیشتر دوربینش رو مخه :دی
میمونه ایکس10 و گلکسی که بشخصه ایکس10 رو ترجیح میدم ! بخصوص با اینکه رام 2.2 هم داره براش ریلیز میشه و این بنچمارکشه :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مولتی تاچشم که اوکی شده ! گلکسی با این قیمت حرفی برای گفتن نداره :27:
زیبایی و دوربین 8 رو هم فاکتور بگیر :21:

اگه خاستی تا 500 600 خرج کنی شک نکن ایکس10 بهترین انتخابه ! بالای این قیمت هم دیزایر اچ دی ارزششو داره !

گرافيكار
24-11-2010, 00:09
تو اینا Desire HD از همه بهتره !
آیفونم گرونه ! یعنی بیخودی گرونه ! یه مک انقد ارزش نداره ! فوقش یه آیپاد4 بخر حالشو ببر :دی
ن8 هم که فقط دوربین و یو اس بی و اچ دی ام آیش یه کم قلقلک میده :دی میشه گفت بیشتر دوربینش رو مخه :دی
میمونه ایکس10 و گلکسی که بشخصه ایکس10 رو ترجیح میدم ! بخصوص با اینکه رام 2.2 هم داره براش ریلیز میشه و این بنچمارکشه :
مولتی تاچشم که اوکی شده ! گلکسی با این قیمت حرفی برای گفتن نداره :27:
زیبایی و دوربین 8 رو هم فاکتور بگیر :21:

اگه خاستی تا 500 600 خرج کنی شک نکن ایکس10 بهترین انتخابه ! بالای این قیمت هم دیزایر اچ دی ارزششو داره !

آها
دوست من با كدوم مقياس گالكسي رو با x10 مقايسه كردين؟
اين گوشي كه خيلي وقته قراره همه چيز براش بياد
آندرويد 2.2 پيشكش يه 2 هم بياد براش ما حرفي نداريم
مولتي تاچم قراره در آينده بياد؟ اينجورشو ديگه نديده بودم
اين چه گوشييه كه همه چيزيش در آينده مياد؟
500 تا 600 براي ايكس10؟؟؟؟؟؟
اون وقت اگه دوستمون خريد شما از پيشنهادتون راضي هستين؟؟؟؟؟
ايكس 10 با گوشياي گذشته نميتونه رقابت كنه چه برسه به گوشياي جديدي كه دارن از راه ميرسن

total_overdose
24-11-2010, 00:14
آها
ايكس 10 با گوشياي گذشته نميتونه رقابت كنه چه برسه به گوشياي جديدي كه دارن از راه ميرسن
سلام
ببخشید من کاری به حرفهای دیگتون ندارم اما الان ایکس10 2.1 هست حالا منظورتون چی هست که یه 2 براش بیاد حرفی ندارین؟

گرافيكار
24-11-2010, 00:56
سلام
ببخشید من کاری به حرفهای دیگتون ندارم اما الان ایکس10 2.1 هست حالا منظورتون چی هست که یه 2 براش بیاد حرفی ندارین؟

دوست من شايد من اطلاعاتم محدوده
شما كمك كنيد
به من بگيد كه الان گوشيهاي x10 كه توي بازار هست ورژن آندرويدشون چنده؟

total_overdose
24-11-2010, 01:10
دوست من شايد من اطلاعاتم محدوده
شما كمك كنيد
به من بگيد كه الان گوشيهاي x10 كه توي بازار هست ورژن آندرويدشون چنده؟
والا حرفتون 2پهلو هست:31:
منظورت از الان تویه بازار چیه؟ منظورت تویه ویترین مغازه هست؟
الان شما بخرید احتمالا 1.6 ولی آپدیتش 10 روزی هست اومده و میشه آپدیت کرد به 2.1 که البته فیلمبرداریشم میشه hd 24 فریم.

SAEED_BARCELONA
24-11-2010, 01:18
الان ورژن آندرویدشون2.1 هست.

SAEED_BARCELONA
24-11-2010, 01:23
آقا نمیدونستم حمید داره پست میده شرمنده:دی

mehran2190
24-11-2010, 01:36
شما همه چیز رو با هم می خوای، اینطوری نه شما می تونی تصمیم بگیری نه کسی می تونه شما رو درست راهنمایی کنه.
سیمبین در برابر مک و آندروئید حرفی برای گفتن نداره، واسه همین نوکیا اومده با امکانات جانبی و دوربین 12 مگاپیکسلی کبودهای سیمبین رو جبران کنه.به نظر من طراحی خوبیم نداره. اگه دوربین و فیلمبرداری واست خیلی مهمه رو n8 شک نکن در غیر این صورت از بین گزینه هات حذفش کن. هرچند هنوز قیمتش بالاست و باید صبر کرد تا قیمتش معقول بشه. در مورد گالاکسی S اولین مشکل بزرگ بودن گوشی هستش که اگه من باشم هیچوقت همچین گوشی با این ابعاد نمی خرم چون واسم خیلی مهمه که تو دستم خوب جا بیفته نه اینکه اینقدر بزرگ باشه که اذیتم کنه. به غیر از اون چون گوشی خودم اچ تی سی دیاموند 2 هستش و دقیقا مانند گالاکسی S دوربین 5 مگاپیکسلی داره و فلاش هم نداره توصیه نمی کنم چون خودم بارها و بارها بدلیل نبود فلش مشکل پیدا کردم و از طرفی با توجه به قیمت گوشی و مواردی که گفتم اصلا به صرفه نیست. تنها چیزی که آدم رو برای خرید گوشی وسوسه می کنه صفحه نمایش فوق العاده اش هست. اما در مورد آیفون 4 اصلا خریدش رو توصیه نمی کنم چون با توجه به امکاناتش قیمتش کاملا نامعقول هست. مگر اینکه مثل دوست من که آمریکا زندگی میکنه یه اینترنت وایرلس یا سرعت بالا داشته باشید( نه فقط داخل خونه) که واقعا علاوه بر ساپورت نرم افزاری عالی از گوشی لذت ببری و از خدمات جانبی خوبی بهره بگیری. افراد کمتری باهاش آشنایی دارن. مثلا گوشی خودم براحتی فلش میشه ولی گوشی دوستم که آیفون بود برد واسش آنلاک کنن سوکتش رو خراب کردن. آیفون مشکلات جانبی داره. ولی منهای دوربین و مشکلات جانبی به نظر من ایده آل هستش. صفحه نمایش X10 کاملا آدم رو ناامید می کنه ولی در عوض دوربین خوبی داره. ابعادش بزرگه. در کل نسبت به امکاناتش قیمتش معقوله. و اما در مورد desire HD بازهم مشکل بزرگ بودن بیش از اندازه گوشی هست. دوربین خوبی داره. ولی صفحه نمایش خوبی نداره. مخصوصا اینکه با اون ابعاد رزولوشن گوشی جوابگو نیست. از نظر کیفیت بدنه به نظر من گالاکسی S از بقیه پایینتر هستش.
منهای قیمت نظر من اینه:
1- iphone 4
2- desire HD
3- N8
4- X10
5- گالاکسی S

R@R#M@N
24-11-2010, 07:46
آها

با همون مقیاسی که تو پستم گذاشتم
شما برو اطلاعات محدودت رو درست کن و انقدر از رو تعصب حرف نزن
2تا گوشی سامسونگ دستت گرفتی ما یه عمره داریم با این گوشی ها ور میریم
ایکس10 با اینکه 3 ماه عقب تر از گالکسی ریلیز شد ولی چیزی ازش کم نداره ! تنها ایرادی که میشه بهش گرفت شاید مس مموریش باشه و رمش که 380 هست ! البته معماری سی پی یوش هم قدیمی تر هست ولی بنظرم با این تفاوت قیمت و البته زمان ریلیزشون و از طرف دیگه بنچمارکها کاملآ معلمومه که ایکس10 چیزی از گلکسی 650 تومنی کم نداره !
راستی دوربین 8 و دیزاین فوق العادش هم گلکسی که کپی آیفونه تو خاب ببینه !
مولتی تاچ هم بصورت رسمی تا وسطای 2011 میاد ولی همین الانشم هکرا راش انداختن و با رام های کاستوم بزودی میبینیمش !
:27:

صفحه نمایش X10 کاملا آدم رو ناامید می کنه ولی در عوض دوربین خوبی داره
شما ایکس10 رو از نزدیک لمس کردیش :دی ؟؟
از رو کاغذ که نمیدونم چی چی ال ای دی و 150006123871 ملیون کالرو .... اینا قضاوت نکن :10:

senaps
24-11-2010, 13:30
من چیز پی انم قطعه...ولی بین اینایی که گفتی،من اول بهت میگم که تو خرید اپل شک نداشته باش!!!
هیچ گوشیی بهتر از اون پیدا نمیکنی!!!

شاید اچ دی صفحه ی گنده تری داشته باشه،ولی مرورگر اپل خیلی بهتره و خدای این کاره....تازه،سایت هایی مثل فیس بوک،تویتر و مای اسپیس و کلی سایت های خفن دیگه،علاوه بر نسخه ی موبایلی و کامپیوتری،نسخه ی مخصوص ایفون دارن!!

از نظر عکس گرفتن،بین این گوشی ها شاید ان 8 ولی ایکس پریا هم خوبه...در هر صورت اپل بازم بهتره...دوربینش کیفیت بالایی داره،اچ دی هم که فیلم میگیره...

در کل،این گزینه ها،جایی برای شک بین ایفون و سایرین رو ندارن....
ولی اگه بحث به سیستم عامل ها برسه،بین اندرویدی ها،من گلکسی رو انتخاب میکردم...انتخاب بعدیم سونی بود و بعدش دیازیر اچ دی...
اگه سیستم عامل مهم نباشه ایفون حرف اول و اخر رو میزنه!!

در نهیا تیانکه در بین اینتخاب های من،ان 8 هیچ جایی نداره و نخواهد داشت!!

ضمن اینکه تعدد برنامه های ایفون،باعث میشه که غیر از استفاده های سرگرمی،خیلی استفاده های مهم تری هم ازش بکنی....

گرافيكار
24-11-2010, 13:53
شما برو اطلاعات محدودت رو درست کن و انقدر از رو تعصب حرف نزن
چشم سعي ميكنم اطلاعاتم رو بيشتر كنم

2تا گوشی سامسونگ دستت گرفتی ما یه عمره داریم با این گوشی ها ور میریم
نيازي نميبينم گوشياي قبليمو بگم
پس بازم شما درست ميگي

ایکس10 با اینکه 3 ماه عقب تر از گالکسی ریلیز شد ولی چیزی ازش کم نداره ! تنها ایرادی که میشه بهش گرفت شاید مس مموریش باشه و رمش که 380 هست ! البته معماری سی پی یوش هم قدیمی تر هست ولی بنظرم با این تفاوت قیمت و البته زمان ریلیزشون و از طرف دیگه بنچمارکها کاملآ معلمومه که ایکس10 چیزی از گلکسی 650 تومنی کم نداره !
نيازي نيست من حرف بزنم دوستان خودشون قضاوت ميكنن
فقط براي اطلاع دوستان ايشون x10 رو با گالكسي در يه سطح ميدونه

راستی دوربین 8 و دیزاین فوق العادش هم گلکسی که کپی آیفونه تو خاب ببینه !
دوربين رو از نظر پيكسل موافقم ولي از نظر كيفيت بازم دوستان قضاوت كنن ايكس 10 اچ دي نميتونه فيلم بگيره (هر چند يادم رفت اينم قراره در آينده براش بياد)حرفاتون در مورد ظاهر و اينترفيس كلا جالبه

مولتی تاچ هم بصورت رسمی تا وسطای 2011 میاد ولی همین الانشم هکرا راش انداختن و با رام های کاستوم بزودی میبینیمش
:27:
بابت شكلك شرمنده آخه...

شما ایکس10 رو از نزدیک لمس کردیش
من موقعي كه قصد خريد براي خانمم داشتم
بين سه گوشي مردد شد
يكي سامسونگ امنيا فقط به اين خاطر كه شبكه فارسي يك تبليغشو ميكرد
يكي همين ايكس 10 اونم به دليل بالا
و ويو
هر سه گوشي رو از نزديك نگاه كرد ايكس 10 و ويو رو روشن شدشو ديد
همين قدر بگم كه همچين كه ويو رو ديد و روشنش كرد امنيا و ايكس 10 رو فراموش كرد

حالا شما بگو ببينيم گالكسي رو ديدين صفحه سوپر amoled رو لمس كردين عمق مشكي رو حال كردين
مولتي تاچو امتحان كردين كه با چه رووني و سرعتي روي عكس يا نت زوم ميكنه(البته در آينده براي ايكس 10 مياد ما كه بخيل نيستيم)
تاثير پردازنده قوي رو در مرور توي منو و ويرايش عكس و فيلم اچ دي ديدين
دوست عزيز
ميخواي باور كني يا نه
ولي من روي هيچ برندي تعصب ندارم
و براي هر گوشي هم بيش از دو ماه تحقيق ميكنم
چون از يه چيز خيلي بدم مياد اينكه از خريدم پشيمون بشم

hasanmotori
24-11-2010, 14:10
شما همه چیز رو با هم می خوای، اینطوری نه شما می تونی تصمیم بگیری نه کسی می تونه شما رو درست راهنمایی کنه.
سیمبین در برابر مک و آندروئید حرفی برای گفتن نداره، واسه همین نوکیا اومده با امکانات جانبی و دوربین 12 مگاپیکسلی کبودهای سیمبین رو جبران کنه.به نظر من طراحی خوبیم نداره. اگه دوربین و فیلمبرداری واست خیلی مهمه رو n8 شک نکن در غیر این صورت از بین گزینه هات حذفش کن. هرچند هنوز قیمتش بالاست و باید صبر کرد تا قیمتش معقول بشه. در مورد گالاکسی S اولین مشکل بزرگ بودن گوشی هستش که اگه من باشم هیچوقت همچین گوشی با این ابعاد نمی خرم چون واسم خیلی مهمه که تو دستم خوب جا بیفته نه اینکه اینقدر بزرگ باشه که اذیتم کنه. به غیر از اون چون گوشی خودم اچ تی سی دیاموند 2 هستش و دقیقا مانند گالاکسی S دوربین 5 مگاپیکسلی داره و فلاش هم نداره توصیه نمی کنم چون خودم بارها و بارها بدلیل نبود فلش مشکل پیدا کردم و از طرفی با توجه به قیمت گوشی و مواردی که گفتم اصلا به صرفه نیست. تنها چیزی که آدم رو برای خرید گوشی وسوسه می کنه صفحه نمایش فوق العاده اش هست. اما در مورد آیفون 4 اصلا خریدش رو توصیه نمی کنم چون با توجه به امکاناتش قیمتش کاملا نامعقول هست. مگر اینکه مثل دوست من که آمریکا زندگی میکنه یه اینترنت وایرلس یا سرعت بالا داشته باشید( نه فقط داخل خونه) که واقعا علاوه بر ساپورت نرم افزاری عالی از گوشی لذت ببری و از خدمات جانبی خوبی بهره بگیری. افراد کمتری باهاش آشنایی دارن. مثلا گوشی خودم براحتی فلش میشه ولی گوشی دوستم که آیفون بود برد واسش آنلاک کنن سوکتش رو خراب کردن. آیفون مشکلات جانبی داره. ولی منهای دوربین و مشکلات جانبی به نظر من ایده آل هستش. صفحه نمایش X10 کاملا آدم رو ناامید می کنه ولی در عوض دوربین خوبی داره. ابعادش بزرگه. در کل نسبت به امکاناتش قیمتش معقوله. و اما در مورد desire HD بازهم مشکل بزرگ بودن بیش از اندازه گوشی هست. دوربین خوبی داره. ولی صفحه نمایش خوبی نداره. مخصوصا اینکه با اون ابعاد رزولوشن گوشی جوابگو نیست. از نظر کیفیت بدنه به نظر من گالاکسی S از بقیه پایینتر هستش.
منهای قیمت نظر من اینه:
1- iphone 4
2- desire HD
3- N8
4- X10
5- گالاکسی S

اگه به بزرگ بودنه که دیزایر hd بزرگتر از گالکسی هست و x10 هم فک نمیکنم کوچیکتر باشه بعدشم اگه x10 فلش نداشت بهتر بود :27:
تو این گوشیا که بهشون میگن اسمارت فون خیلی چیزای مهمتر از فلش هست
هر جور حساب کنی گالکسی از x10 خیلی بهتره و فقط تعصب میتونه باعث بشه نظر مخالف این بدی
برتریهاشم ایناست :
*آندروید 2.2 و مولتی تاچ (دوستان میگن تا اواسط 2011 برای x10 مولتی تاچ میاد یعنی همون موقع که دیگه همه از x10 شون خسته شدن و میخان بفروشنش)
*سی پی یو قویتر به همراه گرافیک بسیار قویتر که x10 در برابرش هیچ حرفی برای گفتن نداره
*رم بیشتر
*رام دو برابر
*16 گیگ حافظه داخلی
*بلوتوث 3
*تبدیل micro usb به HDMI
*صفحه نمایش super amoled با کیفیت بالاتر و خانایی بیشتر در نور آفتاب و مصرف کمتر
*باتری قویتر
*wifi با پروتوکول n
*فیلم برداری HD 30 فریم
*صدای هدفون بهتر
*صفحه ضد خش از نوع Gorilla
*قطر و وزن کمتر
*ریلیز رام 2.2.1 با این قدرت (به x10 هم دقت کنید :27:)

نمیدونم واقعاً بعضیا با چه رویی میتونن x10 رو با گالکسی مقایسه کنن :27: در حالی که خیلیا خریدن و با پشیمونی عوضش کردن
حتا با عوام فریبانه ترین حرفاهم نمیشه x10 رو از گالکسی برتر جلوه داد

galaxy s : نسبت به دیزایر hd --> قیمت ارزونتر ... سی پی یو قویتر و گرافیک قویتر ... صفحه نمایش با کیفیت تر ... مموری داخلی 16 گیگ ... صدای هدفون بهتر ... بلوتوث 3 ... باتری قویتر ... تبدیل HDMI ... فیلم برداری بهتر و...

نسبت به آیفونم که مهمترینش قیمت پایینتر ... صفحه بزرگتر ... سیستم عامل اپن سورس و نداشتن محدودیت های مسخره ... بولوتوث 3 و کلی چیز دیگه

نسبت به ان8 : سیستم عامل خیلی بهتر ... صفحه بزرگتر ... سی پی یو قویتر و کلی چیز دیگه

به نظر من به ترتیب :
گالکسی
desire hd
iphone 4
n8
1100
x10

گرافیکار جان شما اصلاً خودتو ناراحت نکن این اطلاعاتی که دوستان میگن منظورشون عوام فریبیه :27: فک میکنن میتونن با عوام فریبی کسیو گول بزنن
اندروید 2.1 به اندازه کافی طول کشید تا ریلیز بشه و باعث شد کلی از خریداران پشیمون بشن و ردش کنن بره ... به جایی رسیده بود که همه فک میکردن دیگه خبری از 2.1 نیست تا بلخره با کلی زور ریلیز شد ... اینو بعضیا میدونن و مطمعن هستن 2.2 ممکنه 1 سال دیگه هم نیاد ولی با اهداف عوام فریبانه میان مطرحش میکنن
اگه به امید 2.2 کسی میخاد x10 بخره واقعاً کار اشتباهی هست

گرافيكار
24-11-2010, 14:10
والا حرفتون 2پهلو هست:31:
منظورت از الان تویه بازار چیه؟ منظورت تویه ویترین مغازه هست؟
الان شما بخرید احتمالا 1.6 ولی آپدیتش 10 روزی هست اومده و میشه آپدیت کرد به 2.1 که البته فیلمبرداریشم میشه hd 24 فریم.

دوست من
حرف منم همينه اينكه گوشي آك چه امكاناتي داره
ما هم بايد بر اساس امكانات گوشي آك راهنمايي كنيم
نه بر اساس اينكه در آينده براش چي مياد
اگه اينجوره كه منم ميتونم بگم ايكس 10 اصلا در حد گالكسي نيست چون در آينده براي گالكسي آندرويد 3 مياد
مقايسه درست گوشيها بر اساس داشته هاشونه
اين مقايسه درست گالكسي و ايكس 10 هست

ايكس 10

مزايا:
1-صفحه نمايش ضد خش لمسي با مکانيسم خازني و ابعاد 4 اينچ و رزولوشن WVGA
2-سيستم عامل آندرويد 1.6 مجهز به محيط کاربري پيشرفته سوني اريکسون
3-کيفيت ساخت بسييار عالي
4-پشتيباني عالي از سايت و شبکه هاي اجتماعي
5-پردازنده قدرتمند Qualcomm QSD8250 Snapdragon با سرعت 1 گيگاهرتز،386 مگابايت RAM،پشتيباني از OpenGL ES 2.0
6-دوربين 8 مگاپيکسل مجهز به فوکوس خودکار و لمسي،فلاش LED،تثبيت کننده سوژه عکاسي،تشخيص چهره و لبخند، geotagging
7-فيلمبرداري با فرمت (WVGA (800 x 480 و سرعت 30 فريم بر ثانيه
8-Wi-Fi 802.11b/g+DLNA
9-GPS+A-Gps
10-حافظه داخلي 1 گيگابايت،پشتيباني از کارت حافظه microSD تا 16 گيگابايت،کارت حافظه 8 گيگ همراه گوشي
11-شتاب سنج داخلي،چرخش خودکار صفحه نمايش،سنسور مجاورت
12-ورودي استاندارد جک 3.5 ميليمتري
13-پورت microUSB و قابليت شارژ از طريق کابل USB
14-بلوتوث 2.1 استريو مجهز به A2DP
15-نمايش فايل هاي Office
16-باتري پر قدرت 1500 ميلي آمپر
17-طراحي شيک و شکل ظاهري بسيار جذاب

معايب:
1-عدم پشتيباني از فرمت هاي تصويري DivX/XviD
2-نداشتن شماره گير هوشمند و صوتي
3-نداشتن دوربين دوم جهت تماس تصويري
4-نداشتن نرم افزار مکان ياب GPS رايگان
5-عدم پشتيباني از فايل هاي فلش در مرورگر اينترنتي
6-نداشتن راديو FM
7-کيفيت پايين صدا
8-صداي اسپيکر ضعيف
9-عدم تعبيه پوشش براي لنز دوربين

و گالكسي

مزايا:
1-صفحه نمايشSuper AMOLED لمسي خازني،ابعاد 4 اينچ و تفکيک 16 ميليون رنگ،رزولوشن WVGA
2-سيستم عامل Android OS v2.1 مجهز به محيط کاربري TouchWiz 3.0 UI
3-پردازنده Cortex A8 Hummingbird با سرعت 1 گيگاهرتز،512 مگابايت RAM
4-دوربين 5 مگاپيکسل مجهز به فوکوس خودکار،تشخيص چهره،تشخيص لبخند و پلک
5-فيلمبرداري با فرمت 720p HD و با سرعت 30 فريم بر ثانيه
6-فناوري بي سيم Wi-Fi 802.11 b/g/n مجهز به DLNA
7-GPS داخلي مجهز به A-Gps و قطب نماي ديجيتال
8-حافظه داخلي 16/8 گيگابايت،پشتيباني از کارت حافظه microSD تا 32 گيگابايت
9-شتاب سنج داخلي جهت چرخش خودکار صفحه نمايش
10-سنسور مجاورت جهت خاموش شدن خودکار صفحه نمايش حين مکالمه
11-وروري استاندارد جک 3.5 ميليمتري
12-ورودي پورت microUSB با قابليت شارژ از طريق کابل
13-بلوتوث 3.0 استريو مجهز به A2DP
14-باتري قدرتمند 1500 ميلي آمپر
15-کيفيت صداي عالي (هدست)
16-ضخامت بسيار کم(فقط 9.9 ميليمتر)
17-ويرايشگر فايل هاي Office
18-نرم افزار File Manager به صورت از پيش نصب شده
19-دوربين دوم جهت تماس تصويري
20-راديو FM استريو مجهز به RDS

معايب:
1-نداشتن نرم افزار مکان يابي رايگان همراه گوشي
2-عدم پشتيباني از فايل هاي فلش در مرورگر اينترنتي
3-عدم تعبيه فلاش براي دوربين
4-نداشتن کليد شاتر مجزا براي دوربين
5-بدنه تمام پلاستيکي،بر جاي ماندن اثر انگشت بر روي بدنه
6-کيفيت متوسط صداي اسپيکر

hasanmotori
24-11-2010, 14:34
خب هنوز خفت برای x10 ادامه داره :27:
سونی ادعا کرده دوربینش 8 ه ولی کیفیت رو در عمل ببینید :

کاملاً میبینید که دوربین 8 سونی در برابر 5 سامسونگ کم میاره و این چیزی جز یه عوام فریبی ساده و بازی با مگاپیکسل نیست و هیچ دلیلی بر کیفیت برتر نیست
شاید دوربین 12 سونی بتونه به 5 سامسونگ برسه البته شاید!

هر چی بیشتر تحقیق کنید x10 بیشتر به خفت میفته و خودشو رو میکنه

total_overdose
24-11-2010, 14:35
دوست من
حرف منم همينه اينكه گوشي آك چه امكاناتي داره
ما هم بايد بر اساس امكانات گوشي آك راهنمايي كنيم
نه بر اساس اينكه در آينده براش چي مياد
اگه اينجوره كه منم ميتونم بگم ايكس 10 اصلا در حد گالكسي نيست چون در آينده براي گالكسي آندرويد 3 مياد
مقايسه درست گوشيها بر اساس داشته هاشونه
اين مقايسه درست گالكسي و ايكس 10 هست

کاملا با حرفتون مخالفم.
من بحسی ندارم سر اینکه کدوم بهتره چون معلومه.
اما سر این حرف که شما میگید گوشی که تو بازار هست باید مقایسه بشه کاملا مخالفم.
اگه اینطوریه مایلستون تو بازار با آندو 2 اومد پس 2.1 و 2.2 رو بیخیال.
نکسوس با 2 یا 2.1 اومد پس 2.2 رو بیخیال.
گالاکسی که با 2.1 اومد پس این همه امتیاز با 2.2 هم بیخیال.
و در آخر مثله اینکه شما بحث هارو با هم اشتباه گرفتین.من میگم 10 روزه اومده بعد شما میگی ما بر اساس چیزهای که در آینده میاد بحس نکنیم؟

hasanmotori
24-11-2010, 14:46
اینم از desire hd :

سامسونگ نشون داده تا حالا هر موفقیتی که کسب کرد همش با صداقت بوده
دلم برای سامسونگ میسوزه که چطور تو این دنیای پلید که همه برندها با فریب کاری و بازی با اعداد گوشیهای خودشونو به ملت قالب میکنن راه صداقتو در پیش گرفته و با احترام کامل به مشتری داره پله های موفقیتو طی میکنه
آیا فکر میکنید سامسونگ نمیتونست یه 8 پشت گالکسی بزنه و با این کار فروششو خیلی بیشتر کنه ؟ مطمعنن میتونست ولی برندی که با صداقت به اینجا رسیده هیچوقت گذشته پاک خودشو خراب نمیکنه
به امید روزی که همه برندها صداقت در پیش بگیرند!

گرافيكار
24-11-2010, 15:22
کاملا با حرفتون مخالفم.
من بحسی ندارم سر اینکه کدوم بهتره چون معلومه.
اما سر این حرف که شما میگید گوشی که تو بازار هست باید مقایسه بشه کاملا مخالفم.
اگه اینطوریه مایلستون تو بازار با آندو 2 اومد پس 2.1 و 2.2 رو بیخیال.
نکسوس با 2 یا 2.1 اومد پس 2.2 رو بیخیال.
گالاکسی که با 2.1 اومد پس این همه امتیاز با 2.2 هم بیخیال.
و در آخر مثله اینکه شما بحث هارو با هم اشتباه گرفتین.من میگم 10 روزه اومده بعد شما میگی ما بر اساس چیزهای که در آینده میاد بحس نکنیم؟
دوست من
پس از اين به بعد روي احتمال اينكه در آينده چه امكاناتي براي گوشيها مياد راهنمايي كنيم؟
اگه ميگم آينده فقط بحث اين گوشي نيست
هر چند ايكس 10 هم خيلي منتظر موند تا براش ورژن جديد بياد
بحث گوشيهاي حال حاضر هم هست
مثلا بخوايم گوشي فلان اچ تي سي رو با گوشي فلان سامسونگ مقايسه كنيم
بگيم كه فعلا اچ تي سي ورژن آندرويدش قديمه ولي برتره چون در آينده براش مياد
اين ميشه راهنمايي براساس احتمالات نه بر اساس داشته ها

total_overdose
24-11-2010, 15:29
دوست من
پس از اين به بعد روي احتمال اينكه در آينده چه امكاناتي براي گوشيها مياد راهنمايي كنيم؟
اگه ميگم آينده فقط بحث اين گوشي نيست
هر چند ايكس 10 هم خيلي منتظر موند تا براش ورژن جديد بياد
بحث گوشيهاي حال حاضر هم هست
بگيم كه فعلا اچ تي سي ورژن آندرويدش قديمه ولي برتره چون در آينده براش مياد
اين ميشه راهنمايي براساس احتمالات نه بر اساس داشته ها
ای خدا:19:
ببین یا من نمیفهمم چی میگی یا شما نمیگیری من چی میگم.
آقاجون من میگم الان بیش از 10 روزه آندو 2.1 براشاومده بعد شما میگی نمیشه رو احتمالات حرف زد؟؟:31:

بگيم كه فعلا اچ تي سي ورژن آندرويدش قديمه ولي برتره چون در آينده براش ميادمن چکار به فلان اچ تی سی دارم؟
من گفتم شما رو احتمالات راهنمایی کن؟
حرف شما وقتی درسته که در حال حاظر 2.1 براش نیومده باشه.
شما مثلا بگو 2.1 اومده برای ایکس 10 برای گالاکسی 1 ماه 2.2 اومده که اونو میخوره این میشه یه حرفی .
مثلا شما میری مشاوره گالاکسی میدی میری میگی آندوش 2.1 ه؟

Help118
24-11-2010, 15:30
دوستان دوستان! از همتون ممنونم! ولی چرا اینجوری؟ چرا باهم دعوا می کنین؟ من دارم از تک تک نقطه نظراتتون استفاده می کنم ولی خواهشا به خاطر من معرکه راه نندازید!
یادم رفته بود بگم ساپورت کامل صفحه کلید فارسی (نه عربی) رو هم میخوام! همچنین اگه تقویم فارسی هم باشه بخصوص بری اندریویدی ها بد نمیشه!
-----------------
واقعا نظراتتون بحثاتون همشون تخصصیه خیلی خوشم اومد و استفاده کردم
-----------------
نتیجه گیری کلی که داتشم (بدون توجه به رای دوستان و بر اساس استنباط از پست ها)
1.آیفون بیخودی گرونه و گرانیش در مقایسه با خود گوشی خیلی محسوسه و جوریه که پایین هم نمیاد. صفحه نمایشش واقعا عالیه. بدون اینترنت امکانات گوشی یعنی کشک و من هم باید بگم زیاد اینترنت نخواهم داشت. باید بگم که گوشی توپیه از لحاظ کلاس کاری ، مونتاژ و آنتن دهی (علی رغم داشتن مشکل آنتن دهی با لمس البته این هم آنقدر محسوس میگید نیستش)
2.ایکس 10 سونی اریکسون در مورد سیستم عامل خیلی کم گذاشته! صدای بلندگوش ضعیفه. ال سی دیش بفهمی نفهمی کم میاره. هنوز 2.2 بصورت رسمی نداره. واسه هر کاری نصب نرم افزار میخواد و از این جور حرفا و یه گوشی ای هستش که افت قیمتشو کرده و تو بازار روتین شده و شاید زیاد جذابیت نداشته باشه.. فرم گوشی علاوه بر بزرگ بونش تقریبا خوش دسته
3.گالاکسی میگن بدنش از لحاظ پلاستیکی به یه گوشی ارزون قیمت می مونه. فلاش نداره. دوربینش 5 هستش(علی رغم مقایسه های علمیتون) که در برابر بعضی مدلهای ذکر شده در نظر سنجی شاید کم بیاره. ال سی دی فوق العاده خوبی داره. طراحی گوشی نازکه. طراحی گوشی به نظر من خوش فرم نیست.
4. دیزایر اچ دی: گرونه و باتریش ضعیفه ک. ال سی دیش کم میاره. یکم بزرگه. ولی غول آندریودیه. ساپورت فارسی رو بصورت رسمی نداره.
5.ان8: جز دوربین (رابط hdmi و یو اس بی هاست حالا بنماند ) که نقص های دیگشو پر می کنه چیزی برا گفتن نداره طراحی بدنشم میگید خوش دست نیست. بتازگی هم ان8 ایراددار دراومده که معلوم نیست این سری تو بازار کی تمام خواهد شد و سری جدید وارد خواهد شد.
---------------------
چه کنم موندم!
1.دوربین مهمه البته در جای خودش چون دیگه با وجود کنون 550دی زیاد دوربین مطرح نیست
2.کیفیت پخش موسیقی در هدفون خیلی مهمه برام! و بخصوص هدفون(هندزفری ) گوشی
3.کیفیت تاچ عالی. خوانایی ال سی دی . کیفیت پیکسلی صفحه نمایش
4.ساپورت نرم افزار های بدردبخور متداول
5.سرعت خوب گوشی
6. بلندگویی که صدای زنگ رو تو خیابونهای شلوغ به گوشم برسونه

total_overdose
24-11-2010, 15:36
آقا نوکیا ان95 توهم دهنه همرو سرویس کردیا:31:
باباجون گالاکسی بخر بره دیگه هی لفتش میدی.
شما نقطه نظراتت یعنی گالاکسیو تمام دس وردار از این نظرسنجی هم:31:

pmforlife
24-11-2010, 15:51
امیدوارم منم مثه nokia_n95 بتونم به یه نتیجه ای تو این تایپیک برسم... چون من دقیقا همین مشکل انتخاب گوشی رو دارم ...

hasanmotori
24-11-2010, 15:57
چه کنم موندم!
1.دوربین مهمه البته در جای خودش چون دیگه با وجود کنون 550دی زیاد دوربین مطرح نیست
5.سرعت خوب گوشی

1- ببین دوست عزیز مگاپیکسل فقط یه عدده و اصلاً کیفیتو مشخص نمیکنه ... چیزی که کیفیتو مشخص میکنه مقایسه عملیه که من برای شما انجام دادم
بهترین دوربین به ترتیب : ان8 ... گلکسی ... x10 ... آیفون ... دیزایر hd
فلشم که فقط فلش ان8 و تا حدودی دیزایر بدرد میخوره و رو فلش x10 و آیفون اصلاً نمیشه حساب کرد
2- آیفون و گلکسی بهترین صدای هدفون رو دارن ... البته ان8 و دیزایر هم با اختلاف کمی عالی هستن و x10 که یه مقدار از بقیه پایینتره
3- کیفیت تاچ ان8 طبق گفته نینجا جان یه مقدار از گلکسی و آیفون ضعیفتره ... دیزایر هم باید مثله آیفون و گلکسی باشه ... x10 هم فک میکنم ضعیفتر از این 3 تا و یه چیزی در حد ان8 باشه
4- تو این مورد اول آیفون هست ولی خودت فکر کن چقدر میتونی بازی کنی مگه ... شاید تعداد بازیا خیلی زیاد باشه ولی باید ببینی اصلاً میتونی همه اونارو بازی کنی ... اندرویدم برنامه و بازی کم نداره و مطمعنن راضیت میکنه ... سیمبینم که فعلاً هیچی ... بین اون 3 تای دیگه دیزایر و گلکسی چون به راحتی روت میشن هیچ مشکلی تو ساپورت برنامه ها ندارن ولی x10 روت نمیشه و به مشکل میخوری
5- سرعت آیفون و دیزایر و گلکسی که عالی هست ... x10 به خاطر اندروید قدیمیتر سرعت پایینتری داره ... ان8 هم بد نیست ولی ظاهراً بعضی جاها یه تاخیر های کوچیکی داره
6- اگه بلندگو رو برای آهنگ گوش دادن نمیخای هیچ کدوم بد نیستن و مشکلی وجود نداره

در مورد کیفیت بدنه گلکسی باید بگم که این فقط شایعه و جو سازیه و همه میدونن که بیش از 90% گوشیها از پلاستیک ساخته شدن
نمیدونم این شایعه چجوری شکل گرفته ولی احتمال میدم بر اساس ریویو gsmarena باشه که اینو گفته
The all-plastic body is a real fingerprint magnet
منظورش این هست که جنسش اثر انگشت رو جذب میکنه و اصلاً اشاره ای به ضعیف بودن بدنه نکرده

یه مورد دیگه هم دیدم اشاره کرده بودی ... گفتی خروجی HDMI ان8 ... باید بدونی که گلکسی هم تبدیل usb به HDMI داره و تو این مورد ان8 برتری نداره

بقیه برتریهای گلکسی رو هم صفحه قبل گفتم مثله بولوتوث 3 و 16 گیگ مموری داخلی و...

HOJ-JAT
24-11-2010, 16:35
اولا بنظر من الان هیچ کدومشونو نخر چون دارن خفن افت می کنن...
من هم دقیقا بین این مدلا موندم...ولی متاسفانه کسی عیب های گوشیش را نمیگه همه اونا رو دست گرفتن و با هم می جنگند..
چیزی که مشخص هست بیشترین امکانات رو نوکیا داره مثل پورت اچ دی ام ای ورودی یو اس بی و فرستنده رادیو موج اف ام..
ولی خوب سیستم عامل جدیدش معلوم نیست چی باشه...
گالکسی امکانات خوب و قوی داره ولی خدایش گرونه
دیزایر اچ دی هم که جدید اومده بهتون قول میدم بیاد پایین
ایفون هم که دیروز یک دمو ازش دیدم کلی خندیدم ..یک جوری مکالمه تصویری رو نشون میداد فکر کنم یادشون رفته نوکیا تو 2005 6680 را با دوربین مکالمه وارد بازار کرد(البته نمیشه از امکانات بالا ش گذشت)ولی خوب قبول داریم که گرونه...
ایکس 10 خم میتونه خوب باشه ...ولی بنظر من قدیمی هست...
دیگه حالا نظر خودت هر چی خریردی به من هم بگو من هم می خوام بخرم

soheildolatabadi
24-11-2010, 17:34
سلام به همه دوستان گرامی. من خیلی بی اطلاع تر از شما اساتید هستم که بخوام نظر بدم ولی از نظر شخصی، من به گلکسی رأی دادم و دلیلم:
با در نظر گرفتن معیار های شما، اگه نقاط ضعف و قوت گوشی های نام برده رو کنار هم بگذاریم، تقریبا برآیندشون گلکسی رو با اختلاف کمی در اولویت قرار میده.
البته واضحه که هر کدوم مزایا و معایب خودشون رو دارند.

راستی دوست عزیز منم تقریبا تو فاز خرید و در تصمیم گیری وضعیتم شبیه شماست. ممنون از ایجاد این تاپیک که کمک زیادی به من هم کرد.

SIMON137
24-11-2010, 17:38
از لحاظ اینترنت هم من اصلا به اینترنت پر سرعت دسترسی ندارم و فقط از gprs استفاده می کنم که کارمو راه میندازه ، نیازی به اون صورت به اینترنت نداره . حالا چه اجباریه یه اپلیکیشن 500 میگی اومد شما سه سوت رو گوشی بگیری نصبش کن ، بیا خونه دانلودش کن نصبش کن :دی
منظور از احتیاج داشتن آیفون به اینترنت بیشتر برای ساپورت نرم افزاری اون هست و خرید کتاب و بازی و فیلم و... که فکر نمی کنم اهل خریدش باشی :دی

hoha881
24-11-2010, 17:57
البته به نظرم fm transmiter هم انچنان کاربردی نداره.
دوستم n97 داشت برد fm ش طوری بود که حتما باید میگرفتی نزدیک ضبط یا روی داشبورد میزاشت.
به نظرم یک fm فندکی 8 تومنی با یک فلش 4 گیگ همه ی نیاز ماشین رو رفع میکنه.تازه بعضیاشون ورودی سوکت 3.5 میلیمتری دارن که با یک تبدیل به هر گوشی و mp3 player وصل میشن.و راحت میتونی از توی گوشیت اهنگ رو بندازی رو fm .
تنها مورد استفادش اینه که سوار ماشین یکی دیگه بشی و بخوای اهنگ بگزاری که اونم با برد کمش زیاد فایده نداره.
اما در مورد usb خوردن n8 که امکان خوبیه ولی نوکیا باید به جای پورت hdmi یک مینیش رو میزاشت و به جای مینی usb یک usb 2.0 بزرگ میگزاشت که نیاز به بردن یک سیم همرات نباشه.
و در اخر نظر من
1-گالاسی
2-ایفون 4
3-x10
4-دیزایر hd
گزینه دیگه ای وجود نداره.
البته دیزایر hd خوب هست ولی هنوز افت قیمتش رو نکرده.
x10 هم نسبت به قیمت که 490 تومن هست خوبه ولی یک خورده مشکوک هست چون اول میگفتن که از لحاظ سخت افزاری امکان مولتی تاچ نداره ولی الان میگن با اپدیت براش میاد.
جدیدا هم قراره یک رام کاستوم براش بیاد که 2.2 روش نصب بشه ولی معلوم نیست کی.
در کل یک انتخاب 50-50 هست.

rawen.west69
24-11-2010, 18:49
بهترین دوربین به ترتیب : ان8 ... گلکسی ... x10 ... آیفون ... دیزایر hd

جان؟؟؟؟؟؟؟؟ اشتباه اومدی...زنگ بالا رو بزن!!!!

hasanmotori
24-11-2010, 18:56
جان؟؟؟؟؟؟؟؟ اشتباه اومدی...زنگ بالا رو بزن!!!!

صفحه قبلو اگه بخونی کامل با مثال توضیح دادم
متاسفانه ما ایرانیا فقط به اعداد توجه میکنیم ... همین که بگن دوربینش 5 ه فک میکنیم از 8 ضعیفتره
بارها گفته شده که مگاپیکسل مشخص کننده کیفیت نیست
شما برو صفحه قبلو بخون اگه مشکلی بود توضیح عرض میکنم

rawen.west69
24-11-2010, 19:00
چه کنم موندم!
5.سرعت خوب گوشی

1- خوب دوربین که داری دیگه دوربینو ولش کن! ولی اگه میخوای...حالا پایین رو بخون:
2و6- کیفیت صدا که چیزی نیست که بشه رو کاغذ نشون داد...باید از کسایی که گوشی رو خریدن بپرسی...
3- تاچ عالی که همشون لمسی خازنی هستن فرقی ندارن!! خوانایی و کیفیت lcd خوب معلومه galaxy s
4- همه اندروید هستند...عالی!!:5:
5- سرعت desire hd هم بهترینه بعد گلکسی

از آیفون فاکتور گرفتم چون آشغاله(:دی)

rawen.west69
24-11-2010, 19:05
خوب تو اون عکسا کاملاً مشخصه تو بعضیا Desire hd خیلی بهتره!
تازه به نظر میاد عکس ها زوم شده باشن!!!:9:آخه 8 مگاپیکسل اینقدر پیکسل هاش درشت میشن؟!!! این عکسا یه مشکلی دارن!
در ضمن شما 4تا عکس از عکسبرداری تو شب بزار بعد پوز گلکسی بده:27:

hasanmotori
24-11-2010, 19:13
خوب تو اون عکسا کاملاً مشخصه تو بعضیا Desire hd خیلی بهتره!
تازه به نظر میاد عکس ها زوم شده باشن!!!:9:آخه 8 مگاپیکسل اینقدر پیکسل هاش درشت میشن؟!!! این عکسا یه مشکلی دارن!
در ضمن شما 4تا عکس از عکسبرداری تو شب بزار بعد پوز گلکسی بده:27:

تو کدومش desire بهتره ؟
این عکسا کراپ هستن ... اگه میبینی دیزایر وضوحش پایینه به خاطره اینه که 8 واقعی نیست و مثلاً 5 ه و با نرم افزار به 8 تبدیل شده و همین باعث میشه وقتی به اندازه 8 کراپ بشه اینجوری کم بیاره
ظاهراً شما علاقه خاصی به دیزایر hd داری و این گوشی رو به خیلیا پیشنهاد میدی ولی این دلیل نمیشه همه چیزش بهترین باشه

rawen.west69
24-11-2010, 19:31
بنده علاقه خاصی به Desire hd ندارم عزیز
توی خیلی از پست ها همین galaxy s رو به خیلی گوشی های دیگه ترجیح میدم...
شما لینک این سایتی که عکس ها رو گذاشتی میدی؟ ممنون میشیم...

hasanmotori
24-11-2010, 19:34
بنده علاقه خاصی به Desire hd ندارم عزیز
توی خیلی از پست ها همین galaxy s رو به خیلی گوشی های دیگه ترجیح میدم...
شما لینک این سایتی که عکس ها رو گذاشتی میدی؟ ممنون میشیم...

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

rawen.west69
24-11-2010, 19:47
ببخشید منظورم لینک اون صفحه ای که مقایسه میکنه بود...

hasanmotori
24-11-2010, 20:14
یعنی باورت نمیشه gsmarena ه ؟

گرافيكار
24-11-2010, 20:55
ای خدا:19:
ببین یا من نمیفهمم چی میگی یا شما نمیگیری من چی میگم.
آقاجون من میگم الان بیش از 10 روزه آندو 2.1 براشاومده بعد شما میگی نمیشه رو احتمالات حرف زد؟؟:31:
من چکار به فلان اچ تی سی دارم؟
من گفتم شما رو احتمالات راهنمایی کن؟
حرف شما وقتی درسته که در حال حاظر 2.1 براش نیومده باشه.
شما مثلا بگو 2.1 اومده برای ایکس 10 برای گالاکسی 1 ماه 2.2 اومده که اونو میخوره این میشه یه حرفی .
مثلا شما میری مشاوره گالاکسی میدی میری میگی آندوش 2.1 ه؟

دوست من در اينكه من نميفهمم كه شكي نيست
بحث من جداي از ايكس 10 روش درست راهنمايي كردنه
بله من وقتي در مورد گالكسي راهنمايي ميكنم ميگم آندرويد 2.1 داره

من چکار به فلان اچ تی سی دارم؟
اينم مثال بود

tiyam 01
24-11-2010, 21:53
تو کدومش desire بهتره ؟
این عکسا کراپ هستن ... اگه میبینی دیزایر وضوحش پایینه به خاطره اینه که 8 واقعی نیست و مثلاً 5 ه و با نرم افزار به 8 تبدیل شده و همین باعث میشه وقتی به اندازه 8 کراپ بشه اینجوری کم بیاره
ظاهراً شما علاقه خاصی به دیزایر hd داری و این گوشی رو به خیلیا پیشنهاد میدی ولی این دلیل نمیشه همه چیزش بهترین باشه
آره تایید میشه. میشه اینطوری گفت یه دوربین 8 مگاپیکسلی با زرولوشن 72dpi مثل یه دوربین مثلاً 3 مگاپیکسلی با رزولوشن 300dpi میمونه. حیف روش محاسبه اش الان یادم نمیاد چطوری بود
البته تو کیفیت عکس خیلی چیزای دیگه هم تاثیر داره. مثل نوع لنز، اندازه سنسور و ... اون فقط یه مثال برای نشون دادن فرق مگاپیکسل ها بود

pmforlife
24-11-2010, 23:12
یه لطفی کنید هرکس طرفدار هر گوشی ای هست این دفعه بیاد و عیبهای گوشی مورد علاقه خودشو بگه ...شاید بیان عیبهای گوشی ها هم کمکی به انتخاب گوشی مناسب هر شخص (و نه صرفا بهترین گوشی موجود) بکنه ...

ممکنه یه عیبی که تو یه گوشی هست اونقدر برای من مهم باشه که کلا دور اون گوشی رو خط بکشم و ممکن هم هست این عیب برای یه نفر دیگه به هیچ وجه مهم نباشه .( و چه بسا برای اون شخص یه مزیت هم به شمار بیاد!!!)

اگه هرکس عیبهای گوشی موردعلاقه خودش(و نه سایر گوشی ها) رو بگه خیلی ممنون میشم...
:20:

total_overdose
24-11-2010, 23:37
دوست من در اينكه من نميفهمم كه شكي نيست
بحث من جداي از ايكس 10 روش درست راهنمايي كردنه
بله من وقتي در مورد گالكسي راهنمايي ميكنم ميگم آندرويد 2.1 داره

اينم مثال بود
اول دوست عزیز من به شما نگفتم نمیفهمید چون احساس کردم شاید توهین باشه و گفتم نمیگیرید:46:
دوم اینکه اگه شما تویه مشاوره ها گوشیرو همونی فرض میگیرید که در هنگام ورود به بازار هست پس من حرفی ندارم ولی یچیزی یادتون نره حتما تو مشاوره هاتون بگید ایکس 10 سرعتش خوب نیست و دوربینش مالی نیستو و ... و همینطور گالاکسی جی پی اسش مشکل داره لگ داره مشکل 3 دکمه داره و...و کلا هر گوشی که میخواین مشاوره بدین کامل عیب هاشو بگین حتی اونایی که برطرف شدند:46:

گرافيكار
25-11-2010, 01:38
اول دوست عزیز من به شما نگفتم نمیفهمید چون احساس کردم شاید توهین باشه و گفتم نمیگیرید:46:
دوم اینکه اگه شما تویه مشاوره ها گوشیرو همونی فرض میگیرید که در هنگام ورود به بازار هست پس من حرفی ندارم ولی یچیزی یادتون نره حتما تو مشاوره هاتون بگید ایکس 10 سرعتش خوب نیست و دوربینش مالی نیستو و ... و همینطور گالاکسی جی پی اسش مشکل داره لگ داره مشکل 3 دکمه داره و...و کلا هر گوشی که میخواین مشاوره بدین کامل عیب هاشو بگین حتی اونایی که برطرف شدند:46:

من گالكسي با گارانتي پارس مايكروتل گرفتم
جي پي اسش هيچ مشكلي نداره هرچند من هم ازش استفاده چنداني نميكنم
مشكل سه دكمه نداشت
تا حالا نه هنك كرده نه لگ داشته نه كند شده
وكلا هيچ كدوم از مشكلاتي كه شما گفتين رو نداشتم
تنها مشكلي كه باهاش داشتم اين بود
توي دفتر تلفن وقتي اسم مخاطب رو به سمت راست ميكشين تماس ميگيره و وقتي به سمت چپ بكشين ميره براي بخش پيام
من يك بار اين از كار افتاد وقتي ريستارت كردم مشكلش رفع شد

یه لطفی کنید هرکس طرفدار هر گوشی ای هست این دفعه بیاد و عیبهای گوشی مورد علاقه خودشو بگه ...شاید بیان عیبهای گوشی ها هم کمکی به انتخاب گوشی مناسب هر شخص (و نه صرفا بهترین گوشی موجود) بکنه ...

ممکنه یه عیبی که تو یه گوشی هست اونقدر برای من مهم باشه که کلا دور اون گوشی رو خط بکشم و ممکن هم هست این عیب برای یه نفر دیگه به هیچ وجه مهم نباشه .( و چه بسا برای اون شخص یه مزیت هم به شمار بیاد!!!)

اگه هرکس عیبهای گوشی موردعلاقه خودش(و نه سایر گوشی ها) رو بگه خیلی ممنون میشم...
دوست من شما يه بار بياين تو تاپيك گالكسي و بيست سي صفحه آخر رو بخونيد بچه ها بدور از هر تعصبي مشكلاتشون رو بيان كردن
هر چند واقعا مشكلاتش كم هستن و ايراد اساسي محسوب نميشن
نمونش ايراد سه دكمه (براي رفتن به دانلودينگ) بود كه توي بعضي از گالكسيا بود كه فكر كنم به دو روز نكشيد و مشكلش حل شد
صداي فيلمبرداريشه كه وقتي با صداي بلند مثلا يك متري يه باند قوي مي ايستادين صداي پف پف ضبط ميكنه كه من با هنديكم هم تست كردم هر چند كمتر ولي اينجوري بود وقتي به باند سينماي خانگي نزديك ميشدم صدا ناواضح ميشد
ولي در حالت عادي مثلا توي جنگل صداي پرنده هارو بهتر از wave ضبط كرده بود
ايراد ديگه اي من كه نداشتم هرچند همون ايراد سه دكمه رو هم نداشتم

huti_421
25-11-2010, 03:56
خب اول یه توضیح مختصری در مورد مگاپیکسل بدم

مگاپیکسل که به موازات DPI هست، بیانگر تراکم پیکسلی و به نوعی ابعاد عکس هست

همه‌ی ما می‌دونیم که هر چی تراکم پیکسلی بیشتر باشه، ابعاد تصویر ما بیشتر خواهد بود و هر چه این ابعاد بزرگتر باشن، تصاویر ما موقع چاپ کیفیت بهتری خواهند داشت

DPI که مخفف عبارت Dot Per Inch هست، مشخصا به تعداد پیکسل‌های تصویر در هر اینچ اشاره داره ( که از این حیث، نمایشگر رتینا، برتری محسوسی نسبت به رقبا داره )

گفتیم که مقدار DPI رابطه‌ی مستقیمی با مگاپیکسل داره مثلا :

ممکنه در مقدار 100 DPI تصویر شما ابعاد 1000×1000 پیکسل داشته باشه و همون تصویر در رزوشولن 300 DPI ابعادش بشه 3000×3000

به فرض دوربین iPhone 2G که دو مگاپیکسل هست، تصاویری با ابعاد 1600×1200 و رزولوشن 72 DPI می‌ندازه

و اما آپشن‌هایی که تو عکاسی نقش به سزایی دارن عبارتند از :

فاصله‌ی کانونی لنز، ISO، زمان پاسخ‌دهی، نوع فلاش ، کیفیت ساخت قطعات و از همه مهم‌تر، قابلیت‌های نرم‌افزاری و اینترفیس ( مثلا : اتوفکوس، تشخیص چهره و یا لبخند و امثالهم )

به نظرم بهتره از کیفیت دوربین‌های این چهار مدل، فاکتور بگیرم

پس در مورد سایر مباحث تک تک نظر شخصی‌مو می‌دم : ( به ترتیب برتری )

کیفیت ساخت :

1- iPhone 4
2- HTC Desire HD
3- Nokia N8
3- Samsung I9000
5- S.E Xperia X10

کیفیت صفحه‌ی نمایش : ( Retina به نظرم از Super AMOLED بهتره :دی )

1- iPhone 4
2- Samsung I9000
3- Nokia N8
4- HTC Desire HD
5- S.E Xperia X10

برتری سیستم عامل و نرم‌افزاری ( بر حسب آمار )

1- iOS
2- Andriod
3- Symbian

قدرت پردازنده ( آنالایزر و گرافیک پراسسور ) و مقدار حافظه‌های جانبی ( اعم از رم و رام ) :

متاسفانه اطلاع خوبی از مقدار دقیق اعداد ندارم اما گویا همه‌شون به غیر از N8 مجهز به پردازنده‌ی 1 گیگاهرتزی ( منتها با معماری‌های مختلف هستن )

اما شتاب‌دهنده‌ی گرافیکی iPhone 4 باید قبول کنیم که یه سر و گردن از سایرین بالاتره

ولی در مورد آنالایزر و Main Processor همه‌‌ی این مدل‌ها، تقریباً با هم مساوین ( به غیر از N8 )

یکی از نقاط ضعف iPhone 4 هم عدم ساپورت کارت‌های حافظه‌ی خارجیه

تبادل اطلاعات با سایر گجت‌ها ( همسان‌سازی / Sync )

باز هم این مورد سلیقه‌ایه، با این حال، آزادی عمل نوکیا در مورد تبادل اطلاعات به صورت سیمی و بی‌سیم رو خیلی دوست دارم، راحت و کم محدودیته، بر عکس iPhone که کاملاً وابسته به iTunes بوده و راحتی رو بعضی جاها از کاربر سلب می‌کنه

نتیجه گیری :

انتخاب گوشی کاملاً بستگی به خود شما و انتظاراتتون داره، اما در صورتی که از لحاظ بودجه هیچ محدودیتی ندارید، iPhone 4 رو پیشنهاد می‌کنم

ولی اگه دوست دارید کمی سبک تر خرید کنید، Desire HD و I9000 رو بسته به ظاهر و بعضی امکانات، براتون مناسب می‌بینم

hoha881
25-11-2010, 10:27
البته چیپ گرافیکی گالاکسی از ایفون 4 قوی تر هست ولی موقعی که میخوان بازی برای اندروید بسازن فکر گوشی های ضعیف تر رو هم میکنن و به همین خاطر گرافیک بازی های ایفون بیشتر هست.

hasanmotori
25-11-2010, 10:46
حرفای دوستمون درسته فقط در مورد شتاب دهنده 3 بعدی
مال آیفون powerVR SGX 535 با قدرت پردازش 28 میلیون مثلث در ثانیست
مال گلکسی powerVR SGX 540 با قدرت 90 مثلث در ثانیه

total_overdose
25-11-2010, 12:52
پردازش گرافیکی ان 8 بالاتر از آیفون4 هست.
32 میلیون مثلث هست.:46:

bibak_fa
25-11-2010, 13:28
من به ایفن4 و دیزایر اچ دی رای دادم اخه هر دو گوشی های خوب و ماندگاری هستن و ارزش خرید دارن.
اگه مشکل مالی نداری ایفن4 واقعن تجربه ی به یاد ماندنی ای خواهد بود.
اگر به فکر پولی میتونی دیزار اچ دی بگیری که قیمت خوبی داره و ارزون ترم میشه و همچنین سیستم عاملش اندرویید که با قدرت زیادی داره پیشرفت میکنه

rawen.west69
25-11-2010, 13:40
یعنی باورت نمیشه gsmarena ه ؟

باورم میشه ولی نمیدونم کجای سایته؟ لینک اون پیج رو بده عزیز!

huti_421
25-11-2010, 14:03
البته دوستای گلم در نظر بگیرید، آیفون مجهز به ژیروسکوپ هم هست که حرکت گوشی رو تو سه محور X و Y و Z محاسبه می‌کنه و این خیلی تو کیفیت بازی‌ها تاثیر خواهد گذاشت

اگر اشکالی هم تو اعداد و ارقام دیدید به خاطر تفننی دنبال کردن مشخصات گوشی‌ها از طرف من، ببخشید :)

نکته‌ی دیگه‌ای که الان به ذهنم رسید، یک وسیله‌ی All in One تفاوت عمده‌ای با یه ابزار تخصصی داره

مثال میزنم : برای بحث دوربین، گوشی‌ها هنوز که هنوزه تا حدودی کار راه انداز هستن و نمیشه باهاشون عکاسی حرفه‌ای کرد

یا برای بازی‌ کردن، هیچوقت نمی‌تونیم دستگاه‌های پرتابل بازی مثل PSP‌ رو با یه گوشی موبایل مقایسه کنیم

tiyam 01
25-11-2010, 14:40
سایز رو هم در نظر بگیرین
آیفون 4: 9.3×58.6×115.2 ميليمتر
ان 8 : 12.9×59.1×113.5 ميليمتر
گلکسی: 9.9×64.2×122.4 ميليمتر
اچ تی سی دیزایر اچ دی: 11.8×68×123 ميليمتر

اچ تی سی اچ دی 2 با 67 میلیمتر پهنا رو دستم میگرفتم خیلی گنده بود و بد ریخت به نظر میومد
پهنای زیاد واسه کسایی خوبه که دستهای بزرگی دارن

hasanmotori
25-11-2010, 14:41
بازم شما درست گفتید ولی کامل نگفتید یعنی گلکسی هم شتاب سنج 3 بعدی داره مثله ایفون

SIMON137
25-11-2010, 14:59
بازم شما درست گفتید ولی کامل نگفتید یعنی گلکسی هم شتاب سنج 3 بعدی داره مثله ایفون

ژیروسکوپ با شتابسنج معمولی فرق داره ، وگرنه i900 من هم شتابسنج داره
یعنی شما میگی گلکسی هم ژیروسکوپ سه محوره مثل آیفون داره ؟
شما نمونه نرم افزار gyroblox 4 رو برای گلکسی سراغ دارید ؟
ژیروسکوپ سیستمی هست که قابلیت تشخیص موقعیت بالا ، پایین ، چپ ، راست و جلو و عقب گوشی رو داره

hasanmotori
25-11-2010, 16:38
ژیروسکوپ سیستمی هست که قابلیت تشخیص موقعیت بالا ، پایین ، چپ ، راست و جلو و عقب گوشی رو داره

بله عزیز متوجه هستم
شما یه سرچی بکن تو گوگل galaxy s gyroscope یا six axis acclerometer
اینم یه دونه برای مثال :

total_overdose
25-11-2010, 17:29
آره عزیزجان داره ژیروسکوپ تازه گفته شده اول هم رویه گالاکسی گذاشته شده یعنی زودتر گفته شده:46:

huti_421
25-11-2010, 17:43
گویا فقط ورژن Verizon گوشی گالکسی ژیروسکوپ داره :)

یه چیز تو مایه‌های جریان Droid‌ و Milestone

hasanmotori
25-11-2010, 18:12
ببینید سخت افزار و در واقع برد آیفون همونی هست که تو گلکسی استفاده شده البته اپل اسمشو عوض کرده ولی طبق عکسهایی که گرفته شده از cpu آیفون معلومه که همون huming bird سامسونگه تنها تفاوتشون تو شتاب دهنده 3 بعدی هست که توضیح دادم

این ژیروسکوپ یا شتاب سنج 3 بعدی مربوط به همین برد سامسونگه در نتیجه هر دو گوشی دارن ولی چون رو اندروید هنوز بقیه گوشیا از این قابلیت استفاده نمیکنن برنامه ای هم براش نیست دقیقاً مثله اون جریان پردازنده گرافیکی گلکسی که میتونه بازی های خیلی با گرافیکتر از اینو اجرا کنه ولی متاسفانه بقیه گوشیا سطح گرافیکو محدود میکنن و بازی ساز ترجیح میده یه چیزی بسازه که با گوشیهای بیشتری سازگار باشه که بتونه در آمد بیشتری داشته باشه
یه نمونه از توانایی گرافیک گلکسی

محدودیت گوشیهای دیگه باعث میشه برای گلکسی هم بازی با کیفیتر ساخته نشه

گویا فقط ورژن Verizon گوشی گالکسی ژیروسکوپ داره

یه چیز تو مایه‌های جریان Droid‌ و Mileston

برد کل سری گلکسی دقیقاً یکی هست یعنی humingbird و همه این قابلیتو دارن ... ممکنه خود verison برای گوشیش یه برنامه سازگار با این قابلیتو تولید کرده باشه و تصور بشه که فقط همین این قابلیتو داره در حالی که بعیده

rawen.west69
25-11-2010, 18:25
گویا فقط ورژن Verizon گوشی گالکسی ژیروسکوپ داره :)

یه چیز تو مایه‌های جریان Droid‌ و Milestone

مطمئنید؟
مگه همچین چیزی ممکنه؟ همه ی گلکسی ها ژیروسکوپ دارن...!

huti_421
25-11-2010, 20:19
نه دیگه متوجه منظورم نشدید :دی

یه حالت انحصاری تو شرکت‌های امریکایی و اروپایی حاکمه

دقیقا مث Motorola Droid که به صورت پیش فرض بعضی قابلیت‌های Milestone‌ رو نداره در حالی که سخت‌افزار این دو گوشی 99.9٪ یکی هست ، یه همچین جریانی ( حالا برعکسش ) برای گالکسی حکم فرماس

درسته، با سرچی که کردم سخت‌افزار مشکلی نداره، منتها فریم‌ور مانع می‌شه

Help118
26-11-2010, 00:59
اولا بنظر من الان هیچ کدومشونو نخر چون دارن خفن افت می کنن...
من هم دقیقا بین این مدلا موندم...ولی متاسفانه کسی عیب های گوشیش را نمیگه همه اونا رو دست گرفتن و با هم می جنگند..
چیزی که مشخص هست بیشترین امکانات رو نوکیا داره مثل پورت اچ دی ام ای ورودی یو اس بی و فرستنده رادیو موج اف ام..
ولی خوب سیستم عامل جدیدش معلوم نیست چی باشه...
گالکسی امکانات خوب و قوی داره ولی خدایش گرونه
دیزایر اچ دی هم که جدید اومده بهتون قول میدم بیاد پایین
ایفون هم که دیروز یک دمو ازش دیدم کلی خندیدم ..یک جوری مکالمه تصویری رو نشون میداد فکر کنم یادشون رفته نوکیا تو 2005 6680 را با دوربین مکالمه وارد بازار کرد(البته نمیشه از امکانات بالا ش گذشت)ولی خوب قبول داریم که گرونه...
ایکس 10 خم میتونه خوب باشه ...ولی بنظر من قدیمی هست...
دیگه حالا نظر خودت هر چی خریردی به من هم بگو من هم می خوام بخرم
کاش خودمم میدونستم دارم چیکار می کنم! نه اونقدر پولداریم که همشونو بخریم و تست کنیم و نه اونقدر دوستای پولدار یا لاقل لارج یا کمتر از اون باحال داریم که داشته باشن این گوشیا رو بدن یه تست عملی داشته باشبم چون شنیدن کی بود مانند دیدن
نمیدونم بخدا گیر کردم. آیفون که گرونه خریدنش و خدای ناکرده پسند نکردنش عین تضرر میلیونیه چون بخری دیگه کسی نصف قیمتشم نمیخره چون پول نمیدن واسه این گوشی گرون! این یکی ها هم که دارن میکشن پایین. ان 8 هم بتازگی ایراد دار شده وقتی خاموش می کنن و میزنن به شارژ دیگه روشن نمیشه البته بعضیاش! که گفتن ایراد از خط تولید تو کاروخونه بوده (برای حفظ آبرو) این حالت همون dead هستش. سونی اریکسون هم که والا از رای دادنش معلومه. موند دیزایر!
اگه گوشی همرده ای هم وجود داره بفرمایید

Help118
26-11-2010, 01:10
سلام به همه دوستان گرامی. من خیلی بی اطلاع تر از شما اساتید هستم که بخوام نظر بدم ولی از نظر شخصی، من به گلکسی رأی دادم و دلیلم:
با در نظر گرفتن معیار های شما، اگه نقاط ضعف و قوت گوشی های نام برده رو کنار هم بگذاریم، تقریبا برآیندشون گلکسی رو با اختلاف کمی در اولویت قرار میده.
البته واضحه که هر کدوم مزایا و معایب خودشون رو دارند.

راستی دوست عزیز منم تقریبا تو فاز خرید و در تصمیم گیری وضعیتم شبیه شماست. ممنون از ایجاد این تاپیک که کمک زیادی به من هم کرد.

قربان شما ولی بدجور گیر کردم. البته باید بگم کم کم سونی اریکسون داره کنار میره!

t2download
26-11-2010, 01:25
دوست من با بررسی و گوش دادن به ندای قلبت انتخاب کن برای دل خودت گوشی بخر نه با سلیقه وو نظر دیگران
به نظر من اچ تی سی بگیر یا صبر کن نوکیا x9 بیاد بازار

دوست من سونی اریکسون x10 گوشی خوبیه و سیستم عامل آندروید هست اما صدای ضعیفی داره .

معايب:
6-نداشتن راديو FM
7-کيفيت پايين صدا
8-صداي اسپيکر ضعيف

اچ تي سي Desire
معايب:
1-کيفيت نااميد کننده ي ويديو ها
2-عدم پشتيباني از فرمت هاي تصويري DivX/XviD
3-نداشتن شماره گير صوتي
4-عدم امکان جابجايي کارت حافظه حين روشن بودن دستگاه
5-حافظه ذخيره سازي کم در بخش سيستمي براي نصب نرم افزار(تنها 120 مگابايت)

NOkia N8
معايب:
1-فاصله زياد Symbian^3 با استانداردهاي سيستم عامل هاي ديگر نظير آندرويد و iOS
2-عدم تعبيه نور کمکي براي فيلمبرداري
3-رابط کاريري و منوهاي منسوخ دوربين
4-تعداد نسبتا کم نرم افزارهاي در دسترس
5-عدم امکان ويرايش فايل هاي Office
6-چند اشکال نرم افزاري در پخش کننده ويديويي
7-عمر باتري متوسط براي يک گوشي در اين سطح امکانات
8-باتري داخلي غير قابل تعويض توسط کاربر

Help118
26-11-2010, 01:29
البته به نظرم fm transmiter هم انچنان کاربردی نداره.
دوستم n97 داشت برد fm ش طوری بود که حتما باید میگرفتی نزدیک ضبط یا روی داشبورد میزاشت.
به نظرم یک fm فندکی 8 تومنی با یک فلش 4 گیگ همه ی نیاز ماشین رو رفع میکنه.تازه بعضیاشون ورودی سوکت 3.5 میلیمتری دارن که با یک تبدیل به هر گوشی و mp3 player وصل میشن.و راحت میتونی از توی گوشیت اهنگ رو بندازی رو fm .
تنها مورد استفادش اینه که سوار ماشین یکی دیگه بشی و بخوای اهنگ بگزاری که اونم با برد کمش زیاد فایده نداره.
اما در مورد usb خوردن n8 که امکان خوبیه ولی نوکیا باید به جای پورت hdmi یک مینیش رو میزاشت و به جای مینی usb یک usb 2.0 بزرگ میگزاشت که نیاز به بردن یک سیم همرات نباشه.
و در اخر نظر من
1-گالاسی
2-ایفون 4
3-x10
4-دیزایر hd
گزینه دیگه ای وجود نداره.
البته دیزایر hd خوب هست ولی هنوز افت قیمتش رو نکرده.
x10 هم نسبت به قیمت که 490 تومن هست خوبه ولی یک خورده مشکوک هست چون اول میگفتن که از لحاظ سخت افزاری امکان مولتی تاچ نداره ولی الان میگن با اپدیت براش میاد.
جدیدا هم قراره یک رام کاستوم براش بیاد که 2.2 روش نصب بشه ولی معلوم نیست کی.
در کل یک انتخاب 50-50 هست.
1.در مورد اف ام ترزنمیتر باید بم که درسته قابلیت بدردبخوره ولی اصلا من طرفدارش نیستم چرا؟! میدونی پخش موسیقی ت ورادیو بخصوص تو موج اف ام بدلیل مدولاسیون فرکانس ی هستش اولا کیفیت پخش میاد پایین با رعایت اینکه پارازیت کمتر روش تداخل می کنه و انگار صدا از تو چاه در میاد. گوشی دادن موسیقی از تو سی دی یا فلش مموری بسی بسی باکیفیت تر از اف ام ترنزمیتره ولی باید بگم امکانات در جای خودش خوبه!
2.البه در مورد سونی اریکسون ایکس 10 باید بگم که این گوشی از اول ساپورت 16 میلیون رن گ ومولتی تاچ رو داتشه واگر مثلا سیمبیان روش سوار میشد از اول ساپورت داشت ولی چون اندروید 1.6 این ساپورت رو نداشت مولتی تاچ بودن و 16 میلیون رنگ بودنش به تعویق افتاده بود. این راه کاستومش هم رسمی نیست و بنظرم دسکاری شدش و بدردنخوره!

hasanmotori
26-11-2010, 11:20
شما باید از طریق حذف گزینه عمل کنی
آیفون که میره کنار چون خودت گفتی خیلی گرونه و افت قیمتشم بالاست
ان8 هم که میدونی فقط به خاطر دوربینش مطرحه که اونم خیلی لازم نداری
x10 هم بین دو تا اندروید دیگه حرفی برای گفتن نداره

پس عملاً باید بین دیزایر hd و گلکسی انتخاب کنی
برتری های گلکسی :
صفحه super amoled
بلوتوث 3
باتری قویتر
16 گیگ مموری داخلی
2 گیگ رام
فیلم برداری بهتر
تبدیل usb به HDMI
پردازنده گرافیکی قویتر
و...
و قیمت پایینتر

دیزایر hd
صفحه بزرگتر
دو تا فلش LED
اینترفیس سنس
و...

دیگه انتخاب با خودت

milad_takjoo
26-11-2010, 12:29
راستش من هم بین این گوشی ها موندم...:41:
از طراحی گلکسی زیاد خوشم نیومد.....
یه حسی بهم میگه که دیزایر hd خیلی باحاله ...نمیدونم چرا....

pmforlife
26-11-2010, 12:45
عاشق طراحی ایکس 10 ام ... ولی خب امکانات گالاکسی نمیزاره ایکس 10 رو انتخاب کنم...
هرچی با خودم کلنجار میرم که از قیافه گالاکسی خوشم بیاد نمیتونم !
البته درسته داشتن امکانات خیلی خیلی مهمتر از قیافه اس ولی خب اونم اهمیت خودش رو داره ...

نمیشه قاب ایکس 10 رو انداخت روی گالاکسی ؟؟؟!!! :31:

Help118
26-11-2010, 14:53
هرچی با خودم کلنجار میرم که از قیافه گالاکسی خوشم بیاد نمیتونم !

آی گل گفتی!:31:

d.b23
26-11-2010, 15:10
عزیزم شما این ترجمه بخون(لینکش گذاشتم ).اونوقت میبینی که گالاکسی واسه خودش غولیه و از لحاظ کنتراست و رنگ از آیفون هم بهتره و فقط رزولوشنش کمی پایین تره ولی در عوض صفحشی بزرگ تره.
بعدشم جنس بدنه گالاکسی باعث میشه در مقابل ضربه آسیب پذیریش کمتری داشته باشه ولی آیفون اگر بیافته زمین ترک های زیبایی بر میداره و گالاکسی
چیپ گرافیکی گالاکسی هم از بقیه گوشی ها قوی تره

گالاکسی دارای قدرت گرافیکی 90M Triangles/s
آیفون دارای قدرت 'گرافیکی 28M Triangles/s
N8 دارای قدرت گرافیکی 32M Triangles/s

به نظر من Desire HD هم به غیر از دوربین و 3 دهم اینچ صفحه بزرگتر(که به نظر من بیشتر وبگردی کمک میکنه)هیچ حرفی در مقابل گالاکسی نداره(آدم وقتی صفحه Super Amoled میبینه دیگه اصلا نمیتونه با TFT کنار بیاد)
به نظر من که اصلا سمت N8 و X10 نرو
اول Galaxy s و بعد Desire HD
آیفونم که خودت حذف کردی

Desire HD خیلی زیادم از گالاکسی خوشگل تر نیست(البته این سلیقه شخصیه)

البته در مورد ظاهر شما باید گالاکسی از نزدیک ببینی(مطمئنم نظرت عوض میشه) ولی اگر بازم خوشت نیومد به نظر من یکم صبر کن Samsung Nexus S بیاد(این یکی دیگه یه غول بی شاخ و دمه)که به سفارش خود google ساخته شده

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید:46::11:
امیدوارم انتخاب خوبی داشته باشی

Doctor.Freeman
26-11-2010, 15:49
فقط آیفون 4
دلیلش مشخصه .
اونایی هم که میگن نه مطمئنا یا باهاش کار نکردن یا بلد نیستن استفاده کنن . :31::8::10:

milad_takjoo
26-11-2010, 19:39
اینکه گالکسی داری قدرت 90M Triangles هست آیا تا حالا بازی براش اومده یا قرار هست بیاد که از این قدرت استفاده کنه یا الکیه..؟

hoha881
26-11-2010, 19:51
احتمالا استفاده که خواهد شد که به زودی اندروید 2.3 میاد و گوشی های جدید تر هم گرافیکشون قوی هست.
الان میلستون با اینکه cpu ضعیفی داره ولی چون چیپست گرافیکیش قوی هست به راحتی بازی های اندروید روش اجرا میشن.

hasanmotori
26-11-2010, 19:54
اینکه گالکسی داری قدرت 90M Triangles هست آیا تا حالا بازی براش اومده یا قرار هست بیاد که از این قدرت استفاده کنه یا الکیه..؟

این یه نمونش :

myusac
27-11-2010, 15:00
دوست عزیز آخه اینجوری که نمیشه شما باید نیازت رو مشخص کنی (اولویت بندی کنی) که بشه نظر داد
هر کدوم از گوشی هایی که شما گذاشتی یه جورایی خوبه

نظره کلی من (بدون اولویت شما)**به خاطره همین رای ندادم

گوشی هایی با سیستم عامل آندروید وiOS به خاطره تحریم ها یک مقداری دردسر دارند و محدودیت
سیستم عامل ویندوز اگر بخوام کوتاه بگم خسته کننده (تقریبا محدود به خود مایکروسافتی) حتی نسخه ی 7
سیستم عامل سیمبیان مفت گرونه شما از نسخه های قدیمی سیمبیان بگیر تا جدیدش فقط تم عوض کن همین همش عینه همدیگه
نوکیا و سیمبیان نوآوری خاصی نداره

کلا از برند سونی اریکسون خوشم نمیاد نمیدونم چرا به خاطره همین راجع بهش نظر نمیدم

htc و آیفون و سامسونگ برندهای خوبی هستند (بیشتر راجع به سامسونگ نظر نمیدم چون خودم i900 دارم شاید بیجا طرفداری کنم)
---------

shahin_100
27-11-2010, 22:00
آیفون 4 از همش بهتره . ولی قیمتش گرونه .
به غیر از این اگه من بودم x10 رو انتخاب می کردم به خاطر سیستم عامل آندروید .

bibak_fa
27-11-2010, 22:04
به نظره من با توجه به بودجه ای که دارین بین دیزایر اچ دی و ایفن4 یکی را انتخاب کنید.
بهترین گزینه های همینا هستن
واقعن گوشی های خوب و کاملی هستن

RENDANEH
28-11-2010, 01:50
سلام به همه
گوشی قبلی من iPhone 3gs بود و قبل از اون هم HTC Touch Pro 2 داشتم. (الانم موقتا Nokia E72 دارم و توی همین گزینه ها دنبال یه گوشی خوب واسه خودم می گردم.)
تجربه کار با iPhone بسیار دلچسب و بی نظیر بود. طوری که اصلا به وصف نمیاد. درست مثل یه غذای لذیذ و خوشمزه که هر چقدر هم خوب توصیفش کنی، بازم خودش نمیشه!
اخیرا برادرم یه iPhone 4 خریده که ... واقعا محشره! بدون تعصب میگم ... این گوشی به لحاظ کاربردی[B] و چیزی که هر کاربر بدون واسطه و در نظر گرفتن اعداد و ارقام باهاش رو به روست، [B]به نظر من بهترینه. سرعت بالا، لذت کار کردن، گرافیک خوب و راحتی و سادگی ای که در برابر شلوغ بازی های گوشی های دیگه واقعا نعمت بزرگیه! به هیچ عنوان کامل نیست، اما بدون شک، بسته به نوع استفاده و خواسته کاربر، در بین دو گوشی تاپ حال حاضر دنیا قرار میگیره.
فرصتی پیش نیومده که این گوشی رو در کنار یه گوشی دیگه رو در رو مقایسه کنم اما از لحاظ دوربین (عکس/فیلم) و پخش صدا بسیار راضی کننده ست. نه یک موزیک پلیر و دستگاه استریو حرفه ای محسوب میشه و نه یک دوربین حرفه ای. اما به عنوان یک گوشی تلفن عملکرد بسیار قابل قبولی در پخش صدا و ثبت تصویر داره.
با همه این تعاریف ... به شخصه قصد خرید iPhone4 رو ندارم! چرا؟ به علت سیاست های انحصار طلبانه و تقریبا محدود اپل. مثل وابستگی iPhone به نرم افزار iTune یا عدم پشتیبانی از فلش یا فرمت های رایج تصویری مثل Divx. دلیلم اصلا ربطی به عملکرد گوشی نداره بنابراین سلیقه ای محسوب میشه.
دو گزینه دیگه ای که به نظر من می تونن قابلیت رقابت داشته باشن، SAMSUNG I9000 Galaxy S و HTC Desire HD هستن.
روی کاغذ سامسونگ برتری های بیشتری داره اما در عمل ... در مدت کمی که با این دو تا کار کردم، به نظر من Desire HD بهتر از Galaxy S بود. شاید این برتری هم تا حدی سلیقه ای باشه. اول اینکه من نسبت به HTC حس بهتری داشتم و دارم. به نظرم کیفیت ساخت و طراحی HTC بهتره و در عمل هم از کار با HTC بیشتر لذت بردم. می بینید که همه برتری هایی که قائل میشم جنبه احساسی داره و اصلا با عدد و رقم هم کار ندارم. صرفا تجربه شخصیم در استفاده از این دستگاه ها رو دارم مطرح می کنم.
اما ... جدای از اینها، تمایل دارم یک گزینه دیگه رو هم به لیست شما اضافه کنم که نظرم خودم هم بیشتر به این سمته. و اونم گوشی HTC Desire Z هستش.
همونطور که اول گفتم قبلا HTC Touch Pro 2 داشتم که یک کیبورد سخت افزاری داره. کار با کیبورد سخت افزاری هم لذتی داره که وقتی تجربه ش می کنی شاید سخت بشه ازش دل کند! Desire Z کیبورد سخت افزاری داره و دو مشکل عمده ای که در نقد Desire HD مطرح میشه رو هم نداره (یا حداقل کمتر داره). یکی عمر باتری و دیگری بزرگی و بد دست بودن. اما از طرف دیگه به ضخامتش اضافه میشه و دوربینش هم ظاهرا ضعیف تر میشه.
در مورد پردازشگر هم در سایت های مختلف که می خوندم با اینکه 1 گیگ نیست اما ظاهرا نسل جدیدی از این پردازشگر هست و جدای از این حرفا ... هر چی که هست عملکرد خوبی روی گوشی داره و کم نمیاره.
خارج از مسائل سخت افزاری و اینکه عدد کی بیشتر و مال کی کمتره ... یه نگاه هم به موارد کاربردی و مورد استفاده روزانه هم بندازید شاید بیشتر کمکتون کنه. مثلا مشکل ارسال و دریافت (تایپ) متن فارسی در سیستم عامل اندروید. مثلا شما این مشکل رو به هیچ وجه در iPhone ندارید. و یا مسائل دیگه ای که شاید موقع خرید به چشم نیاد اما به محضی که رسیدی خونه و گوشی رو روشن کردی، متوجه میشی که ای داد بیداد! اونقدر غرق رزولوشن و مگ و گیگ و بایت شدی که از ساده ترین چیزها فراموش کردی.
به عنوان آخرین نکته ... قبل از خرید هر گوشی ای ... حتما کار با iPhone 4 رو برای چند دقیقه هم که شده تجربه کن! شاید باعث بشه بعدا حسرت نخوری! به HTC Desire Z هم یه نگاه بنداز ... شاید مقبول بیفته!
موفق باشی

LiverBarca
28-11-2010, 14:03
عجب علت قرصی بود!:31:
خواهش میکنم،قابل نداره...:31:

Help118
28-11-2010, 16:38
سلام به همه
گوشی قبلی من iPhone 3gs بود و قبل از اون هم HTC Touch Pro 2 داشتم. (الانم موقتا Nokia E72 دارم و توی همین گزینه ها دنبال یه گوشی خوب واسه خودم می گردم.)
تجربه کار با iPhone بسیار دلچسب و بی نظیر بود. طوری که اصلا به وصف نمیاد. درست مثل یه غذای لذیذ و خوشمزه که هر چقدر هم خوب توصیفش کنی، بازم خودش نمیشه!
اخیرا برادرم یه iPhone 4 خریده که ... واقعا محشره! بدون تعصب میگم ... این گوشی به لحاظ کاربردی و چیزی که هر کاربر بدون واسطه و در نظر گرفتن اعداد و ارقام باهاش رو به روست، [B]به نظر من بهترینه. سرعت بالا، لذت کار کردن، گرافیک خوب و راحتی و سادگی ای که در برابر شلوغ بازی های گوشی های دیگه واقعا نعمت بزرگیه! به هیچ عنوان کامل نیست، اما بدون شک، بسته به نوع استفاده و خواسته کاربر، در بین دو گوشی تاپ حال حاضر دنیا قرار میگیره.
فرصتی پیش نیومده که این گوشی رو در کنار یه گوشی دیگه رو در رو مقایسه کنم اما از لحاظ دوربین (عکس/فیلم) و پخش صدا بسیار راضی کننده ست. نه یک موزیک پلیر و دستگاه استریو حرفه ای محسوب میشه و نه یک دوربین حرفه ای. اما به عنوان یک گوشی تلفن عملکرد بسیار قابل قبولی در پخش صدا و ثبت تصویر داره.
با همه این تعاریف ... به شخصه قصد خرید iPhone4 رو ندارم! چرا؟ به علت سیاست های انحصار طلبانه و تقریبا محدود اپل. مثل وابستگی iPhone به نرم افزار iTune یا عدم پشتیبانی از فلش یا فرمت های رایج تصویری مثل Divx. دلیلم اصلا ربطی به عملکرد گوشی نداره بنابراین سلیقه ای محسوب میشه.
دو گزینه دیگه ای که به نظر من می تونن قابلیت رقابت داشته باشن، SAMSUNG I9000 Galaxy S و HTC Desire HD هستن.
روی کاغذ سامسونگ برتری های بیشتری داره اما در عمل ... در مدت کمی که با این دو تا کار کردم، به نظر من Desire HD بهتر از Galaxy S بود. شاید این برتری هم تا حدی سلیقه ای باشه. اول اینکه من نسبت به HTC حس بهتری داشتم و دارم. به نظرم کیفیت ساخت و طراحی HTC بهتره و در عمل هم از کار با HTC بیشتر لذت بردم. می بینید که همه برتری هایی که قائل میشم جنبه احساسی داره و اصلا با عدد و رقم هم کار ندارم. صرفا تجربه شخصیم در استفاده از این دستگاه ها رو دارم مطرح می کنم.
اما ... جدای از اینها، تمایل دارم یک گزینه دیگه رو هم به لیست شما اضافه کنم که نظرم خودم هم بیشتر به این سمته. و اونم گوشی [B]HTC Desire Z هستش.
همونطور که اول گفتم قبلا HTC Touch Pro 2 داشتم که یک کیبورد سخت افزاری داره. کار با کیبورد سخت افزاری هم لذتی داره که وقتی تجربه ش می کنی شاید سخت بشه ازش دل کند! Desire Z کیبورد سخت افزاری داره و دو مشکل عمده ای که در نقد Desire HD مطرح میشه رو هم نداره (یا حداقل کمتر داره). یکی عمر باتری و دیگری بزرگی و بد دست بودن. اما از طرف دیگه به ضخامتش اضافه میشه و دوربینش هم ظاهرا ضعیف تر میشه.
در مورد پردازشگر هم در سایت های مختلف که می خوندم با اینکه 1 گیگ نیست اما ظاهرا نسل جدیدی از این پردازشگر هست و جدای از این حرفا ... هر چی که هست عملکرد خوبی روی گوشی داره و کم نمیاره.
خارج از مسائل سخت افزاری و اینکه عدد کی بیشتر و مال کی کمتره ... یه نگاه هم به موارد کاربردی و مورد استفاده روزانه هم بندازید شاید بیشتر کمکتون کنه. مثلا مشکل ارسال و دریافت (تایپ) متن فارسی در سیستم عامل اندروید. مثلا شما این مشکل رو به هیچ وجه در iPhone ندارید. و یا مسائل دیگه ای که شاید موقع خرید به چشم نیاد اما به محضی که رسیدی خونه و گوشی رو روشن کردی، متوجه میشی که ای داد بیداد! اونقدر غرق رزولوشن و مگ و گیگ و بایت شدی که از ساده ترین چیزها فراموش کردی.
به عنوان آخرین نکته ... قبل از خرید هر گوشی ای ... حتما کار با iPhone 4 رو برای چند دقیقه هم که شده تجربه کن! شاید باعث بشه بعدا حسرت نخوری! به HTC Desire Z هم یه نگاه بنداز ... شاید مقبول بیفته!
موفق باشی

نظرات و حرفات معقول و منطقیه و خوشم اومد. ممنون
در مورد hTC Desire Z باید بگم من اهل کیبورد سخت افزاری نیستم. کلا گوشی ساده تر و سکدیت تر باشه بهتره واسم. چو.ن اون موقع باید E7 نوکیا هم پیش کشیده بشه. کلا از کیبرد خوشم نمیاد. چون هم بزرگتر می کنه گوشیرو. هم گوشی از یکدست بودن میوفته و جنبه مکانیکی و متحرک بودن پیدا می کنه. بهمین جهت این گزینه هارو کنار زدم. میشه گفت بهترین های هر برند و موجود در بازار رو انتخاب کردم. با موتورولا و ال جی و اون یکی ها کاری ندارم چون اهلش نیستم. سامسونگ هم زیاد بهم فاز نداده ولی دور از انصاف بود گالاکسی رو ننویسم.!

Help118
28-11-2010, 16:49
انتظارات بنده از گوشی تقریبا مثل همه دوستان دیگس ولی شاید نکاتی باشه که بیشتر به علاقه مندی شبیه باشه تا همه گیر بودن! ولی با این حال ذکر می کنم البته به ترتیب اولیت نیست!
1.دوربین خوب (فلاش باشه بد نیست)
2.صدای 20 در پخش موسیقی در هدفون گوشی! این مهمه من یه نکته بگم تا به حال از پخش موسیقی سونی اریکسون بخصوص سری واکمن بهتر ندیدم با اون هندزفری های مخصوص سونی مصل Mega Bass و بعد سونی نوکیا خوب بوده البته با hTC و اپل تست نداشتم. سامسونگ هم که صداش زیر بوده و هدفوناش نامناسب.صدای سونی اریکسون بعدش نوکیا یه حالت bass باحال دارند بخصوص سونی اریکسون.
3.داشتن فارسی (عربه نه منظورم داشتن گ چ پ ژ) برای ارسال و دریافت پیامک. منوفارسی بهیچ عنوان نمیخواهم
4. نصب نرم افزار های مختلف و گیم بدون دردسر منظورم زیاد مشکل ساین کردن نداشته باشم.
5.باتری خوب
6.خوانایی مناسب تو بیرون از منزل (تو رو خدا فورا گالاکسی رو پیش نکشید ها)
7.صدای بلند اسپیکر گوشی فقط برای اینکه تو محیط شلوغ صدای زنگ رو بشنوم نه اینکه موسیقی گوش بدم!
8.داشتم امکان ارتقای نرم افزاری و فریم ویری(نه اینکه محدود بشه مثلا مثل اندریود برای بعضی گوشی ها)
9.داشتن کلاس خوب! چون من خودم در انتخاب وسایل و لباسام دقت می کنم که درخور شخصیت و کلاس باشه. البته زیاد سخت گیر نیستم
10.جی پی اس خوب! داشتن نقشه های ایران و شهرها بخصوص رایگان
و.....

senaps
28-11-2010, 18:49
راستش فکر نمیکنم که ایفون قیمت الکی داشته باشه(خودت هم میدونی که من اصلا تو انجمن ایفون نمی پلکم و فقط تو اندو فعالم!!)
یا اینکه فقط باید براش اینترنت داشته باشی!!!
خیلی از برنامه هاش با اندو هماهنگه(یکیه) و اگه در برنامه های ایفون،به اینترنت نیاز باشه،تو اندو هم مشکل خواهی داشت پس سراغ هیچ کدومشون نرو....

ببین،من هم مثل تو خیلی روی گوشی هایمختلف تمرکز میکنم و دربارشون میخونم و بعدش انتخابم برا چند سال هست و عوضش نمیکنم حتی اگه رایگان باشه....

در مورد دوربین،بعد از نوکیا،من رای رو به ایکس 10 میدم... کافیه از یه نفر که گلکسی داره بخوای گوشیش رو بده بهت و ساعت 6 بعد از ظهر،یه عکس بگیری از بیرون!! میبینی که کیفیت عکسش همونیه که کیفیت عکس k800 من هست!!!
ولی یه مینی کامپیوتر همراه میخوای؟! گلکسی بهترین انتخابه....

از اونجایی که دوریبن داری،دوربین رو از لیست مشخصات دستگاه ها حذف کن!!

اگه خوشکلی گوشی واست مهمه و این که هر کی دیدش سریع 5 متر خاک بره تو دهنش(به دلیلچسبیدن فکش به زمین و خاکی بودن هوا در این روزا!!) ایکس ده خیلی سک سیه!! لامصب درست مثل این میمونه که جسیکا البا یا انجلینا جولی رو بذاری تو جیبت!(اگه سفیدش باشه معادل انجلینا جولیه!!)

اما اگه برات زیاد مهم نیست که با وجود دادن 600 هزار تومن بالای یه گوشی،حس داشتن یه گوشی 100 هزار تومنی رو داشته باشی،ولی بجاش ازش به جای لپ تاپ یا مینی لپ تاپ استفاده کنی، گلکسی بهترین انتخابه!!!
فکر نمیکنم اینجا کسی باشه که تو کیفیت ساخت شکی داشته باشه....شما میتونی با خیال راحت گلکسی رو از ارتفاعی نظیر 140 سانت بندازی پایین!!(کمرت از این ارتفاع بالاتره؟!! معمولا دست ها پایین تر هم هستن و گوشی از دست می افته نه از بالای سر!!
منظور بنده از حس گوشی 10 هزار تومنی،در حقیقت جنس ساخته...راستش من وقتی برای اولین بار گوشی رو تو دستم گرفتم،به این فک کردم که هرکی از اینا داشت بهش بگم ان ای سیه؟!!(احتمالا میدونی چه حسی داره که بخاطر لمسی بودن گوشیت،با یه گوشی 60 تومنی مقایسه بشه!!)

این کیفیت عکس و اینایی که میگن رو از لحاظ کارشناسی بیرون میاد....
به هر حال من توی مونیتور 21 اینچ واید کامپیوترم و تو گودزیلای خانگیمون!!! هیچ تفاوتی بین عکس های برداشته شده با k800 و دوریبن پسر خالم با دوربین 12 مگاپیکسلی نمیبینم!!! بخش رنگ ها و گرما و سرماشون رو با یه shift+ctrl+l و در بدترین حالت اماتوری با اوتو لول میشه درست کرد!!!
یادت باشه که قرار نیست این عکس ها رو برای پخش روی پرده های سینما اماده کنی!!!فوقش بخوای توی یه 52 اینچ نمایش بذاری که نهایتا یه کوچولو از نزدیک شطرنجی میشه خیلی کم!(ازمایش شده با 3 مگاپیکسلی کا 800 در تی وی 50)

صدای هندزفری رو شک نداشته باش که در وهله ی اول به هندزفری ربط داره!!!این گوشی ها همه و همه دارای کیفیت قابل قبول هستن!!!تفاوت ها برای خوره های موزیکه!!! برای من صدای پخش شده از هندزفری های کا800 با ان 95 دوستان فرق زیادی نداره.... مگر اینکه خوره باشی......
در حقیقت،برای انتخاب بهترین گوشی،اگه اپل رو حذف کنیم،رای با گلکیسه....
ولی برای من،در صورت حذف شدن اپل،به شخصه سونی رو ترجیه میدم.....

من نمیدونم استفاده ات از چیزای مختلف گوشی چقدره(من خونه تا دانشگاه رو که نیم ساعته رو با هندزفری میرم و میام) و بیشتر شکیرا،لایونل ریشی(ریچی!) و کلا این 6و8 و اینا روگوش میدم...(تک و توک حبیب و معین و بزرگان دیگه ی ایران هم هستن دیگه!!)
من زیاد عکاسی میکنم و توی سیستمم بیش از هر چیزی عکس پیدا میشه....
من کا810 رو با کا800 عوض کردم چون معتقد بودم کیفیت 800 بهتره... و کلا از دوریبنم خیلی استفاده میکنم...و امکاناتش برام خیلی مهمه....

RENDANEH
28-11-2010, 19:06
انتظارات بنده از گوشی تقریبا مثل همه دوستان دیگس ولی شاید نکاتی باشه که بیشتر به علاقه مندی شبیه باشه تا همه گیر بودن! ولی با این حال ذکر می کنم البته به ترتیب اولیت نیست!
2.صدای 20 در پخش موسیقی در هدفون گوشی! این مهمه من یه نکته بگم تا به حال از پخش موسیقی سونی اریکسون بخصوص سری واکمن بهتر ندیدم با اون هندزفری های مخصوص سونی مصل Mega Bass و بعد سونی نوکیا خوب بوده البته با hTC و اپل تست نداشتم. سامسونگ هم که صداش زیر بوده و هدفوناش نامناسب.صدای سونی اریکسون بعدش نوکیا یه حالت bass باحال دارند بخصوص سونی اریکسون.
3.داشتن فارسی (عربه نه منظورم داشتن گ چ پ ژ) برای ارسال و دریافت پیامک. منوفارسی بهیچ عنوان نمیخواهم
4. نصب نرم افزار های مختلف و گیم بدون دردسر منظورم زیاد مشکل ساین کردن نداشته باشم.
5.باتری خوب
7.صدای بلند اسپیکر گوشی فقط برای اینکه تو محیط شلوغ صدای زنگ رو بشنوم نه اینکه موسیقی گوش بدم!
8.داشتم امکان ارتقای نرم افزاری و فریم ویری(نه اینکه محدود بشه مثلا مثل اندریود برای بعضی گوشی ها)
9.داشتن کلاس خوب! چون من خودم در انتخاب وسایل و لباسام دقت می کنم که درخور شخصیت و کلاس باشه. البته زیاد سخت گیر نیستم
و.....

به نظر من اولین و مناسب ترین پاسخ به گزینه های 4، 6، 9 و 5 با یک تبصره (یعنی یک کیس باتری) iPhone 4 هستش. دوربین و صداش شاید بهتر از گزینه های دیگه نباشه اما به معنی بد و غیر قابل بودن نیست. جی پی اسش خوبه ولی اینکه بهترین باشه ... نمی دونم!
اگه با قیمت iPhone 4 مشکل داری، iPhone 3GS تفاوت آنچنانی در استفاده نداره. قطعا تفاوت های زیادی دارن اما به عنوان یک کاربر معمولی واقعا تفاوتش رو احساس نمی کنم. هر چند شاید الان که مدل جدیدش اومده، قبلیش "کلاس" چندانی نداشته باشه. اما معتقدم همچنان گوشی خوبیه.
در مجموع در مورد شما، با توجه به برداشتی که تا حالا از گفته های خودتون داشتم، فکر کنم X10 و Galaxy S به علایق شما نزدیکتر باشه.
اما در مجموع .... اینو با قاطعیت میگم که اگر تمام گزینه ها به جز iPhone 4 در این زمینه هایی که شما مطرح کردی برتر باشن، باز هم لذت کار و سادگی با iPhone 4 واقعا یه چیز دیگه ست که شاید به تنهایی به تمام اون برتری ها بی ارزه!

myusac
28-11-2010, 19:18
دوست عزیز اگر میخوای موزیک گوش کنی سامسونگ را حذف کن

gps که الان همه ی گوشی ها دارن و کافیه برنامه ی گوگل مپ را روشون نصب کنی حله!!! (من با برنامه های OVI نوکیا و گوگل مپ
کار کردم OVI مفت نمیارزه ایرانو ساپورت نمیکنه ولی گوگل میکنه)

برای تایپ فارسی به همه ی سیستم عامل ها میشه فارسی را خوروند (اگه نداشته باشند) حالا یکی آسون یکی یه خورده مشکل

توی زمینه ی برنامه و گیم فقط آندروید و iOS خوبن سیمبیان و ویندوز مفت نمیارزن

اینی هم که میگی کلاس داشته باشه سلیقه ای هست ولی به نظره من htc و iPhone از همه کلاسشون بالاتره چون یه چیزی باید بگیری که فقط الان خوشگل نباشه به قول خودت کلاس داشته باشه X10 از اون گوشی هایی هست که که الان قشنگه ولی زود از مد میوفته

اینا نظره من بود

راستی یه چیزه دیگه بگــــــــم

به نظره من انقدر حساسیت خرج نکن آخرش انتخاب برات خیلی سخت میشه

myusac
28-11-2010, 19:18
شرمنده تکراری شد

hoha881
28-11-2010, 19:35
کیفیت پخش mp3 گالاکسی خیلی خوب هست.
شما هم که با گالاکسی حال نمیکنی بهتره ایفون 4 یا دیزایر hd بگیری.دیزایر hd هم که افت قیمتش رو نکرده (جا داره 100 تومنی ارزونتر بشه)پس تنها گزینه ی باقیمانده ایفون 4 هست که حداقل تا 8 ماه قیمتش ثابت میمونه.برنامه هم زیاد میخوره دوربینش هم قابل قبول هست و کیفیت پخش موزیکش هم عالی هست و از لحاظ کلاس هم چیزی کم نداره.

eAmin
28-11-2010, 19:35
5.باتری خوب
و.....
سلام
توی این 10 موردی که اشاره کردید تقریبا تمامی مواردی که شما نیاز دارید رو iPhone 4 برآورده میکنه، به غیر از دومورد 2 و 7. صبر کنید، عجله نکنید و ادامه رو بخونید.

در مورد صدای هدفون گوشی باید اینرو خدمت شما عرض کنم که، آیفون نمی تونه نیازهای شما رو که منظورتون Mega Bass هست رو برآورده کنه ( دقیقا منظورتون رو از mega bass می دونم چیه، چون خودم یک واکمن MD داشته بودم که هنوز که هنوز کیفیت bass اون رو توی هیچ دستگاهی که تا حالا باهاش کار کردم ندیدم. )، در عوض صدایی Normal و با Bass قابل قبولی رو برای شما به ارمغان می یاره و صدای بالایی نسبت به بقیه داره و میشه گفت صدای اون از واکمن ها و mp3 player های sony بیشتره. در هرصورت قابلیتهای iPod رو به ارث برده.
و مورد 7 ی که اشاره کردید، رو واقعا نمی تونم در موردش قضاوت کنم، چون توی محیطهای خیلی شلوغ نیستم، ولی مطمئن هستم شما متوجه خواهید شد و صدای قابل قبولی رو داره.

و در آخر به شما این نکته رو گوشزد کنم که، اگر یک زمانی خواستید iPhone 4 بگیرید باید این نکته رو هم در نظر بگیرید که باید با این گوشی زندگی کنید به معنای واقعی کلمه! و باید حوصله کار کردن، ور رفتن با گوشی رو داشته باشید.

Help118
29-11-2010, 00:40
1.در مورد هدفون و دستگاه پخش موسیقی ها تحقیقاتی در بین گوشی ها داشته ام!
معمولا هدفونهایی که دارای صفحه درایورهای بزرگتری هستند مثلا 9 میلی صدا رو بهتر پخش می کردند در لایه های بالاتر 72 کانال! البته هدفون های in ear یا همون داخل گوش برو هایی بودند که قیمتشون به صدتومن یا بالاتر از اون هم میرسه ولی درسته که با هدفونهای مختلف نتیجه های مختلفی عاید میشه ولی این سخت افزار پخش کننده موسیقی هم خیلی مهمه! چرا؟ مثلا یه ام پی تری پلیر معمولی یا یه گوشی معمولی که پخش موسیقی می کنه من یه هدفون گرون قیمت سونی رو بهش وصل کردم درسته صدای تقریبا خوبی داد که اون صدا با هدفونهای دیگه قابل قیاس نبود ولی اصلا انگار بیت ریت صدا در کیفیت پایینی هست و دی تیل صدا مشخص نیست. بیس خوبی نداشت و تریبلش گوش کر کن بود و ... پخش موسیقی تو سامسونگ و هدفوناشم دیدم البته نه جدیداش! زیاد واسم مطلوب نبودند. نوکیا هم خیلی خودشو جر داد حتی تو اکوآلایزرش یادمه تو ان95 و ان73 موزیکال دیدم bass booster رو اضافه کرده بودند که هیچگاه ناخن گندیده هدفونهای سونی اریکسون هم نشد. گرچه بتازگی نوکیا پیشرفتی کرده مثل ایکس 6 ولی هنوز اونجوری مطلوب نبوده واسم.
2.در مورد جنس بدنه و کیفیت و طراحی گوشی باید بگم که منم مثل شما دوس ندارم یه دسته بیل یا یه گوش کوب تو جیبم بزارم! البته گوشی های معرفی شده توسط اینجانب که نامزد انتخاباتی بنده هستند جز بهترین های هر برند و بازار هستند ولی با این حال بین خوب و خوبترین من خوبترین رو میخوام ولی متاسفانه دوستان بجای ابراز و ایراد نقاط قوت و ضعف گوشی بصورتی که تجربه شده اومدن بنچ مارک رو می کنن! من نتایج عملی بر پایه مشاهدات عینی رو میخوام! باید بگم ایکس 10 طراحی فوق العاده شکیلی داره ولی دیگر المنتهاش آدمو دلسرد کرده. یادمه یکی از دوستان نوشته بود ایکس 10 جوریه که بخصوص سفید رنگش وقتی رنگش رفت به نقره ای می گرایید! و واقعا زشت بود انگار گوشی کهنه هستش! این یعنی مشاهده!!!!!!

d.b23
29-11-2010, 09:50
دوست عزیز اگر میخوای موزیک گوش کنی سامسونگ را حذف کن

کیفیت موزیک نمیشه به کل برند سامسونگ ربط داد و باید مدل به مدل مقایسه کنی(نا سلامتی خود سامسونگ Mp3 player تولید میکنه).
شما اگر بررسی تخصصی گالاکسی خونده باشی میبینی که یکی از محدود گوشی هاییه که کیفیت پخشش در حد آیفونه و به قول دوستان بعد از کیفیت پخش خود دستگاه باید بری سراغ هدفون که به همه دوستان پیشنهاد میکنم از هدفون های فیلیپس استفاده کنن.
در مورد مشاهده باید بگم که من خودم کیفیت صدای گالاکسی با هدفون خودم چک کردم و خیلی عالی بود.
در مورد ظاهر هم که گفتم گالاکسی از نزدیک خیلی با عکسش فرق داره و شکیل تره(مخصوصا وقتی صفحش خاموش باشه ظاهرش محشر یه و اگرم صفحه روشن بشه که دیگه چشم همه به سمتش بر میگرده
به نظر من که اول آیفون و بعدش گالاکسی انتخاب کن

اینم 9 تا لینک از عکس های گالاکسی

ولی بازم پیشنهاد میکنم از نزدیک ببینیش

hasanmotori
29-11-2010, 11:36
نمیدونم چرا یه عده فقط فرافکنی میکنن!
یکی میگه شبیه گوشی 100 تومنیه ... یکی میگه اگه میخای موزیک گوش کنی چمیدونم چی چی
بعضیا میخان به زور به بقیه بقبولونن که چمیدونم گلکسی زشته در حالی که مطمعن باشید اصلاً ندیدنش
در ضمن ظاهر یه گوشی انقدر اهمیت نداره که بخای از اون همه امکاناتش بگزری
بهتره به جای فرافکنی خیلی منطقی و بدون تعصب برتری هر گوشی رو بیان کنید
قبلاً برتری هارو گفتم حالا دوباره میگم

خب x10 که هیچی چون مولتی تاچ نداره این یعنی بازیهای گرافیکی تعطیل ... اندرویدشم 2.1 هست ... لطفاً نگید تا 2 سال دیگه مولتی تاچ براش میاد
برتری خاصیم نسبت به دو اندروید دیگه نداره ... صفحش که tft معمولی هست ... رمش از دوتای دیگه کمتره ... کلاً از نظر فنی از دوتای دیگه ضعیفتره
پس اینو بزار کنارو دیگه بهش فکر نکن
ان8 هم که سیستم عامل ضعیفی داره و قابلیت اصلیش دوربینه که شما اونطور بهش نیاز نداری تو بقیه مواردم به جز usb host چیز خاصی نداره پس اینم بیخیال ... دیروز یکم باهاش کار کردم انگار داری با 5800 کار میکنی
آیفون هم که باز به جز برنامه های بیشتر نسبت به اندروید چیز خاصی نداره ... صفحش کوچیکتره ... مموری نمیخوره ... بلوتوثش هنوز راه نیفتاده ... برای ریختن فایل باید از ituns استفاده کنی ... کلاً محدودیت هایی داره که با توجه به وجود اندروید خریدش به صرفه نیست ... قیمتشم که 300 400 تومن از گلکسی بالاتره ... پس اینم میره کنار
میمونه دیزایر و گلکسی
گلکسی صفحه super amoled داره و دیزایر در برابر اون حرفی برای گفتن نداره
صفحه ضد خش gorilla داره
16 گیگ مموری داخلی داره
2 گیگ رام داره
بلوتوث 3
فیلم برداری بهتر
تنظیمات دوربین حرفه ای تر
شتاب دهنده گرافیکی قویتر و اجرای روون تر بازیها
دارای دوربین جلو
خروجی tv معمولی
تبدیل usb به hdmi
و از همه مهمتر باتری قویتر
باریکتر و جمع و جور تر ... 2 میلیمتر باریکتره

گلکسی فک کنم تنها اندرویدی هست که به صورت رسمی رام 2.2 فارسی داره یعنی دیگه دردسر فارسی کردنم نداره

این پست دیگه انتخابو برات خیلی راحت میکنه ... دیگه نمیدونم اگه پستی به این کاملی و منطقیی درباره زن گرفتن میدادم تاحالا رفته بودی خونه بخت :دی یه گوشی میخای بخری دهن همرو سرویس کردی :دی

senaps
29-11-2010, 12:04
این پست دیگه انتخابو برات خیلی راحت میکنه ... دیگه نمیدونم اگه پستی به این کاملی و منطقیی درباره زن گرفتن میدادم تاحالا رفته بودی خونه بخت [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] یه گوشی میخای بخری دهن همرو سرویس کردی [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

فقط خندیدم!! من بارها اشاره کردم که تو امکانات هیشکدمشون گلکسی نمیشن!!! حرف منو نخونده داری یه چی میگی!!!
من فقط تو ظاهر رای رو به ایکس تن دادم و اعلام کردم که بین گلکسی و ایکس تن من ایکس رو انتخاب میکنم!!!
ولی اعلام هم کردم که این گوشی(گلکسی) بهترینه....فقط تا اونجا رو خوندی که گفتم وقتی این گوشی رو دستم گرفتم،حس یه گوشی 60 تومنی رو بهم داد!!! و همون باعث شد همه چیزش رو کنار بذارم...چون چنین گوشیی یه ماه بیشتر دستم نمیمونه!!!

راستی کلوپ گلکسی هست،چرا اونجا فعالیت نمیکنید شما؟! اگه وقت میکنید لطفا اونجا هم سر بزنید...میتونید راهنمای خوبی برای دوستان باشید...

hasanmotori
29-11-2010, 13:05
فقط خندیدم!! من بارها اشاره کردم که تو امکانات هیشکدمشون گلکسی نمیشن!!! حرف منو نخونده داری یه چی میگی!!!
من فقط تو ظاهر رای رو به ایکس تن دادم و اعلام کردم که بین گلکسی و ایکس تن من ایکس رو انتخاب میکنم!!!
ولی اعلام هم کردم که این گوشی(گلکسی) بهترینه....فقط تا اونجا رو خوندی که گفتم وقتی این گوشی رو دستم گرفتم،حس یه گوشی 60 تومنی رو بهم داد!!! و همون باعث شد همه چیزش رو کنار بذارم...چون چنین گوشیی یه ماه بیشتر دستم نمیمونه!!!

راستی کلوپ گلکسی هست،چرا اونجا فعالیت نمیکنید شما؟! اگه وقت میکنید لطفا اونجا هم سر بزنید...میتونید راهنمای خوبی برای دوستان باشید...

این حرف شما نشون میده که میدونی گلکسی بهتره ولی تعصب نمیزاره قبولش کنی
اگه منطقی باشیم هیچ وقت اینهمه امکانتو ول نمیکنیم به خاطر قیافه x10 که شاید از نظر یه عده بهتر باشه
هر جوری به گلکسی نگاه کنی نمیتونی بهش بگی گوشی 60 تومنی مگر از روی تعصب  
واضحم که نمیگی چیش شبیه گوشی 60 تومنیه
به نظر منم x10 به خاطر کیفیت پایین و رنگ سفیدش شبیه گوشی 60 تومنیه ولی هیچ وقت اینو نمیگم چون هرکی خودش میبینه و تصمیم میگیره ... من مشخصات فنی رو مد نظر قرار میدم شما قیافه رو ... قیافه رو خب خودش میبینه

در واقع قیافه x10 چیز خاصی نیست ولی چون امکاناتش پایینه طرفداراش میخان به زور یه چیز خاصی توش پیدا کنن هی میگان دیزاین عالی دیزاین عالی :27:

در مورد دوربین فرمودید ... این عکس کاملاً همه چیزو مشخص میکنه :

یه عکس از x10 و مایلستون داشتم که x10 خیلی ضعیفتر بود اونم اگه پیدا کردم میزارم

Help118
29-11-2010, 23:49
گلکسی فک کنم تنها اندرویدی هست که به صورت رسمی رام 2.2 فارسی داره یعنی دیگه دردسر فارسی کردنم نداره

اینو از کجا مطمئنی میتونی منبعتو برام بزاری یکم بیشتر در موردش مطالعه داشته باشم؟

milad_takjoo
30-11-2010, 07:42
سلام.
میگم اگه گوشی قبلیت سیمبیان بوده دیگه سراغ n8 نرو و برو یه گوشی بخر که سیستم عامل جدید داشته باشه.....
بین دزایر و گلکسی هم به نظر من گلکسی خیلی بهتره...

d.b23
30-11-2010, 08:45
اینو از کجا مطمئنی میتونی منبعتو برام بزاری یکم بیشتر در موردش مطالعه داشته باشم؟
خود سامسونگ تمام فارسیش کرده چون ایران جزو کشور هایی که همکاری خیلی خوبی با سامسونگ داره و فروش سامسونگ تو خاورمیانه (مخصوصا ایران) زیاده.سامسونگ واسه ایران ارزش زیادی قائله.خیلی از کارمند های شرکت سامسونگ داخل ایران افراد و متخصصان کره ای هستن.درضمن قراره برای برنامه نویسی برای سیستم عامل بادا هم کلاس هایی از طرف خود سامسونگ در تهران و با حضور اساتید کره ای برگزار بشه.
زیر پوستر های گلکسی هم نوشته اولین آندروید فارسی در جهان
کل فریمور گلکسی فارسی هست و با خیال راحت میشه ازش استفاده کرد.

:46:

Help118
30-11-2010, 20:35
خود سامسونگ تمام فارسیش کرده چون ایران جزو کشور هایی که همکاری خیلی خوبی با سامسونگ داره و فروش سامسونگ تو خاورمیانه (مخصوصا ایران) زیاده.سامسونگ واسه ایران ارزش زیادی قائله.خیلی از کارمند های شرکت سامسونگ داخل ایران افراد و متخصصان کره ای هستن.درضمن قراره برای برنامه نویسی برای سیستم عامل بادا هم کلاس هایی از طرف خود سامسونگ در تهران و با حضور اساتید کره ای برگزار بشه.
زیر پوستر های گلکسی هم نوشته اولین آندروید فارسی در جهان
کل فریمور گلکسی فارسی هست و با خیال راحت میشه ازش استفاده کرد.

:46:
یه اشتباهی پیش اومد! من منظورم دیزایر بود که اشتباها گالاکسی رو نوشتم چون احتمال می دادم که گالاکسی بدلیل سامسونگ بودنش فارسی رو داشته باشه چون اکثر گوشی های ساسمونگ فارسی دارند که خیلی عالیه ولی در مورد دیزایر اچ دی چی می دونین؟ اینم فارسی داره؟

pmforlife
30-11-2010, 22:07
I9010 galaxy الان تو بازار اومده؟؟؟ اگه نه کی میاد؟؟؟ چه امکاناتی بیشتر و کمتر از I9000 داره؟؟؟
ظاهرش که به نظرم بهتر ار 9000 ا و اگه امکاناتش کمتر نباشه فکر کنم بتونه من و اونایی که از ظاهر گالاکسی خیلی خوششون نمیاد رو راضی کنه ... نه؟؟؟!!!

گرافيكار
01-12-2010, 01:10
به نظر من يه گالكسي تب بگير
صفحه بسيار مقاوم و بزرگ
كه مديا ، آفيس و نت روش واقعا حال ميده قيمتشم داره مياد پايين
جدي ميگم بهش فكر

Help118
01-12-2010, 04:33
به نظر من يه گالكسي تب بگير
صفحه بسيار مقاوم و بزرگ
كه مديا ، آفيس و نت روش واقعا حال ميده قيمتشم داره مياد پايين
جدي ميگم بهش فكر
به نظرتون یوخده کوچیک نیست؟!:31: میترسم تو جیبم گم بشه:27:
آره خوشگلتر از گالاکسیه. گلکسسی قیافش کشکه اینیکی خوشگلتره ولی بابا گندس!

گرافيكار
01-12-2010, 13:28
به نظرتون یوخده کوچیک نیست؟!:31: میترسم تو جیبم گم بشه:27:
آره خوشگلتر از گالاکسیه. گلکسسی قیافش کشکه اینیکی خوشگلتره ولی بابا گندس!

خب بيشتر ازاينكه يه گوشي باشه يه تبلته
ولي من خيلي بيشتر از آي پد قبولش دارم خصوصا اينكه سيم ميخوره و آندرويد 2.2 با قابليت سفارشي سازي
خودم كه احتمالا نيمه سال آينده همينو بخرم چون صفحه بزرگش خيلي براي نت گردي مناسبه و به كار من مياد
يه كمي هم خاص ميشي

mahroo_z1
01-12-2010, 13:59
I9010 galaxy الان تو بازار اومده؟؟؟ اگه نه کی میاد؟؟؟ چه امکاناتی بیشتر و کمتر از I9000 داره؟؟؟
ظاهرش که به نظرم بهتر ار 9000 ا و اگه امکاناتش کمتر نباشه فکر کنم بتونه من و اونایی که از ظاهر گالاکسی خیلی خوششون نمیاد رو راضی کنه ... نه؟؟؟!!!

سلام دوست عزیز:5:
بله وارد بازار شده ولی فکر نکنم هنوز وارد ایران شده باشه:

امکاناتش مشابه با گالاکسی اس هست با این تفاوت که در بعضی سایتها نوشته شده :
سیستم عامل ان اندروید 2.2 هست (ولی ممکنه 2.1 هم باشه)
باتری ان قویتر هست با ظرفیت : 1650 mAh
فقط در نسخه 16G عرضه میشه
از رابط گرافیکی Giorgio Armani بهره میبره
و مسلما چون یک گوشی مد محسوب میشه قیمت بالاتر خواهد داشت(حدود 700 یورو )

pmforlife
01-12-2010, 14:58
تو مشخصاتش اثری از نمایش آفیس و ویرایشگر آفیس و پی دی اف نیست... واقعا اینا رو نداره ؟؟؟؟
(I9010 رو میگم)

mahroo_z1
01-12-2010, 15:22
تو مشخصاتش اثری از نمایش آفیس و ویرایشگر آفیس و پی دی اف نیست... واقعا اینا رو نداره ؟؟؟؟
(I9010 رو میگم)

سلام
دوست عزیز فعلا سایتا اطلاعات این گوشی رو بصورت کامل نزدند.

Help118
01-12-2010, 20:28
معايب ذکر شده برای گلاکسی S

----------------------------

معايب ذکر شده برای ان8
-----------------------------------

معايب ذکر شده برای دیزایر اچ دی
1-کيفيت پايين صفحه نمايش LCD در مقابل صفحه هاي Retina يا Super AMOLED
2-نداشتن پوشش لنز و کليد شاتر مجزا براي دوربين
4-وزن نسبتا بالا (164 گرم)
5-کيفيت صداي نااميد کننده
--------------------------------
معايب ذکر شده برای اکسپریا ایکس10
6-نداشتن راديو FM
7-کيفيت پايين صدا
8-صداي اسپيکر ضعيف
---------------------------------------

برگرفته شده از سایت گوشی شاپ. برای آیفون چیزی ننوشته بود در ضمن نداشتن دوربین دوم برای دیزایر اچ دی برای نسل سوم بخصوص اپراتور سوم که داره میاد عیب بزرگیه!

d.b23
01-12-2010, 20:46
معايب ذکر شده برای گلاکسی S

----------------------------

معايب ذکر شده برای ان8
-----------------------------------

معايب ذکر شده برای دیزایر اچ دی
1-کيفيت پايين صفحه نمايش LCD در مقابل صفحه هاي Retina يا Super AMOLED
2-نداشتن پوشش لنز و کليد شاتر مجزا براي دوربين
4-وزن نسبتا بالا (164 گرم)
5-کيفيت صداي نااميد کننده
--------------------------------
معايب ذکر شده برای اکسپریا ایکس10
6-نداشتن راديو FM
7-کيفيت پايين صدا
8-صداي اسپيکر ضعيف
---------------------------------------

برگرفته شده از سایت گوشی شاپ. برای آیفون چیزی ننوشته بود در ضمن نداشتن دوربین دوم برای دیزایر اچ دی برای نسل سوم بخصوص اپراتور سوم که داره میاد عیب بزرگیه!

1.هیچ کدوم از گوشی های آندروید برنامه مکان یابی رایگان روی خودشون ندارن.برای استفاده از GPS باید برنامه جدا نصب کنی و هیچ مشکلی هم نداره.

2.صدای آیفون از گلکسی ضعیف تره(خودم تست کردم)

3.عدم پشتيباني از فايل هاي فلش در مرورگر اينترنتي آیفون هم وجود داره و در ضمن تو گلکسی با اومدن آندروید 2.2 این مشکل کاملا رفع شده.

4. آیفون رادیو FM نداره(کلا رادیو نداره)

5.آیفون از فرمت های و DivX/XviD پشتیبانی نمیکنه.

اینم آخرین نتیجه از بررسی تخصصی صفحه نمایش گوشی های موجود در بازار به نقل از GsmArena:

اینم مقایسشون زیر آفتاب(یکی از مهم ترین قسمت های مقایسه صفحه نمایش گوشی ها) :

Help118
02-12-2010, 17:08
تو عکسهای بالا تفاوتی دیده نمیشه آخه! چشم بصیرت میخواد

RENDANEH
02-12-2010, 20:09
من تصور می کنم هر آنچه که شما می تونستید از بررسی های تخصصی سایت های مختلف و تجربه سایرین بدست بیارید، کسب کردید. از این به بعد شاید بهتر باشه کمی قدم به عرصه عملی و کاربردی گزینه هاتون بذارید و وارد بازار بشید!
اگر شانس و فرصت استفاده از تمام این ابزارها رو پیدا کردید، گمان من بر اینه که دو گوشی N8 و X10 رو (شاید) در زمان کوتاهی کنار بذارید. و اگر مثل من با بزرگ بودن Desire HD هم مشکل داشته باشید، این گوشی هم می تونه گزینه بعدی برای کنار گذاشتن باشه.
بنابراین احتمالا دعوای اصلی بر سر Galaxy S و iPhone4 خواهد بود (نتیجه نظرسنجی هم موید این موضوعه) که با توجه به مباحث مطرح شده در اینجا و بررسی های خودتون، یکی از این دو حذف خواهد شد و در نهایت ... احتمالا در این عرصه رقابت تلفن همراه، شما مالک "خیر الموجودین" و نه یک گوشی کامل و بی نقص خواهید شد.
اگر هم هیچ عجله ای برای تهیه گوشی ندارید، می تونیم این تاپیک رو تا زمان ارائه یک تلفن همراه کامل و بی عیب به بازار و با قیمتی مناسب، ادامه بدیم! جهان تکنولوژِی هر روز برگ جدیدی رو می کنه!

Help118
02-12-2010, 20:58
من تصور می کنم هر آنچه که شما می تونستید از بررسی های تخصصی سایت های مختلف و تجربه سایرین بدست بیارید، کسب کردید. از این به بعد شاید بهتر باشه کمی قدم به عرصه عملی و کاربردی گزینه هاتون بذارید و وارد بازار بشید!
اگر شانس و فرصت استفاده از تمام این ابزارها رو پیدا کردید، گمان من بر اینه که دو گوشی N8 و X10 رو (شاید) در زمان کوتاهی کنار بذارید. و اگر مثل من با بزرگ بودن Desire HD هم مشکل داشته باشید، این گوشی هم می تونه گزینه بعدی برای کنار گذاشتن باشه.
بنابراین احتمالا دعوای اصلی بر سر Galaxy S و iPhone4 خواهد بود (نتیجه نظرسنجی هم موید این موضوعه) که با توجه به مباحث مطرح شده در اینجا و بررسی های خودتون، یکی از این دو حذف خواهد شد و در نهایت ... احتمالا در این عرصه رقابت تلفن همراه، شما مالک "خیر الموجودین" و نه یک گوشی کامل و بی نقص خواهید شد.
اگر هم هیچ عجله ای برای تهیه گوشی ندارید، می تونیم این تاپیک رو تا زمان ارائه یک تلفن همراه کامل و بی عیب به بازار و با قیمتی مناسب، ادامه بدیم! جهان تکنولوژِی هر روز برگ جدیدی رو می کنه!
با گالاکسی مشکل دارم
و این نظرسنجی مدت داره! یعنی تاریخ انقضا داره

d.b23
03-12-2010, 11:15
تو عکسهای بالا تفاوتی دیده نمیشه آخه! چشم بصیرت میخواد

یعنی واقعا نمیشتونی تشخیص بدی که مثلا صفحه Desire HD از بقیه بدتره و یا اینکه صفحه گلکسی از بقیه واضحتره
فقط کافیه یه عکس(مثلا توت فرنگی) داخل صفحه گوشی رو انتخاب کنی و در بقیه گوشی ها هم مقایسه کنی و ببینی که کدوم واضح تره و یا کدوم رنگش بهتره.
اگرم اصلا نتونستی مقایسه کنی میتونی مقایسه جدول بالا رو بخونی

nokia123
03-12-2010, 13:45
سلام دوستان یه راهنمایی در مورد خرید گوشی ایفون میخوام 1 -گوشی میخوام که تمام بازی های ایفون نصب و اجرا بشه و مناسب ترین قیمت باشه. برام در وحله اول نصب واجرای بازی هاش مهمه تا سایر امکاناتش 2-این گوشی ها مثل مدلهای نوکیا برا اجرا بازی هاشون کرک های بازی هر مدل مثل انگیج ناسازگاری دارن؟3-بازی هایی که جلوی عنوان بازی نوشته toch ipad iphoneمنظور چیه؟ لطف کنید اگه اطلاعاتی دارید منو راهنمایی کنید ممنون.

Help118
03-12-2010, 20:36
یعنی واقعا نمیشتونی تشخیص بدی که مثلا صفحه Desire HD از بقیه بدتره و یا اینکه صفحه گلکسی از بقیه واضحتره
فقط کافیه یه عکس(مثلا توت فرنگی) داخل صفحه گوشی رو انتخاب کنی و در بقیه گوشی ها هم مقایسه کنی و ببینی که کدوم واضح تره و یا کدوم رنگش بهتره.
اگرم اصلا نتونستی مقایسه کنی میتونی مقایسه جدول بالا رو بخونی
آره دیزایر رو متوجه شدم ولی
وقتی اینجا رو دیدم خیلی چیزا دستگیرم شد

d.b23
04-12-2010, 08:35
آره دیزایر رو متوجه شدم ولی
وقتی اینجا رو دیدم خیلی چیزا دستگیرم شد

چی دستگیرت شد؟ بالاخره به چه نتیجه ای رسیدی؟

HOJ-JAT
04-12-2010, 12:06
دیروز یک ایفون 4 دست یکی از دوستام دیدم واقعا می ارزه هر چی باشه بنظر من شما حتما 4 بخر پشیمون نمیشی منم همین تصمیمو داره...

hitboy7
04-12-2010, 16:32
دیروز یک ایفون 4 دست یکی از دوستام دیدم واقعا می ارزه هر چی باشه بنظر من شما حتما 4 بخر پشیمون نمیشی منم همین تصمیمو داره...

n900 که خیلی شاخ تره.

قبل خرید گوشی آیفون حتمت سعی کنید یک بار n900 دستتون بگیرید:5:

mr_khodaei2008
04-12-2010, 16:40
دوست عزيزمون كه تاپك رو زدن

شما كه با تجربه ايد و ميدونيد اين جور نظر سنجي ها و مقايسه ها جز كل كل كردن اعضا سود ديگه اي نداره و هر كي نظر خودشو ميده چرا اينكارو كرديد؟

t2download
04-12-2010, 21:22
نوکیا جان داداشم خودت تصمیم بگیر تا بعد پشیمون نشی مانند x6 که فروختی
همش ضرر هست . خرید و فروش گوشی هر روز گوشی های جدید وارد بازار میشه .:5:

Help118
05-12-2010, 18:09
دوست عزيزمون كه تاپك رو زدن

شما كه با تجربه ايد و ميدونيد اين جور نظر سنجي ها و مقايسه ها جز كل كل كردن اعضا سود ديگه اي نداره و هر كي نظر خودشو ميده چرا اينكارو كرديد؟
اتفاقا باید بگم خیلی خیل استفاده ها بردم از این نظرسنجی.
اصلا هم پشیمون نیستم از ایجاد این تاپیک
واقعا برام سودمند بوده!
یک آرنا(ARENA ) و یک معرکه واقعی برای بهترین های تو بازار بود! این مقایسه و نظرسنجی جز ایجاد این تایپک بوجود نمی آمد
برای من که خیلی خیلی سودمند شد
بلاخره دارم تصمیمو می گیرم
نظرات دوستان رو من کاملا مورد تجزیه و تحلیل و آنالیز قرار دادم!
کل کلی ببوجود نیومده! خوب همه جا بعضی جوونا هستن که یکم گاهی اوقات پیازداغ رو زیاد می کنن جوونن دیگه
بنظرم اگه شما هم از صفحه اول تا اینجا ملاحظه ا ی بندازی میشه گفت چکیده چهارکلوپ آیفون و ایکس 10 و ان8 و دیزایر اچ دی رو ایجا خواهی دید.
اتفاقا این تجربه من بود که نشون داد نظرسنجی باید انجام بشود! درسته صد درصد نمیشه رو نتیجه نظرسنجی اتکا کرد ولی خیلی المانهایی پیشامد میکنه که امکان داره نظر آدمو عوض کنه
ممنونم از حسن توجه و التفات نظر شما دوست عزیز
-----------------
هرکسی آید و نغمه خود گوید صحنه پابرجاست....خرم آن نغمه که بسپارند به یاد!

Help118
05-12-2010, 18:22
نوکیا جان داداشم خودت تصمیم بگیر تا بعد پشیمون نشی مانند x6 که فروختی
همش ضرر هست . خرید و فروش گوشی هر روز گوشی های جدید وارد بازار میشه .:5:
من ایکس 6 رو بخاطر نیاز ضروری به پولش فروختم! ن هبه خاطر چیز دیگه
البته سگمنت های دیگری هم بودند که مرا در تسریع امر فروش یاری می نموند مثل صدای ضعیف مخاطب و گوش درد ناشی از مکالمه با این گوشی ولی هیچکدام از اینا به اندازه اون مورد اولی مهم نبودند.

Help118
05-12-2010, 18:37
n900 که خیلی شاخ تره.

قبل خرید گوشی آیفون حتمت سعی کنید یک بار n900 دستتون بگیرید:5:
من که ان900 رو تو لیست نظرسنجی ذکر نکردم! صفحات قبل رو خونده باشید می بینید با گوشی های صفحه کلید دار کاری نداشتیم!:11:

mr_khodaei2008
05-12-2010, 18:41
نوكيا جان خوبه كه شما از اين نظر سنجي استفاده كردديد و براتون سودمند بود

حالا نظرت رو كدوم گوشيه

من وقت نكردم كل تاپك رو بخونم ولي ازت ميخوام كه وقتي انتخابتو كردي به ما هم دلايل انتخابت رو بگي تا ما هم بهره ببريم

hasanmotori
05-12-2010, 22:53
من ایکس 6 رو بخاطر نیاز ضروری به پولش فروختم! ن هبه خاطر چیز دیگه
البته سگمنت های دیگری هم بودند که مرا در تسریع امر فروش یاری می نموند مثل صدای ضعیف مخاطب و گوش درد ناشی از مکالمه با این گوشی ولی هیچکدام از اینا به اندازه اون مورد اولی مهم نبودند.

متاسفانه گوشیهای نوکیا SAR بالایی دارن و برای سلامتی ضرر دارن
در مقابل گوشیهای سامسونگ SAR فوق العاده پایینی دارن
X6 : 1.11
i9000 : 0.24
x6 تقریباً SAR ش 5 برابر گلکسی هست ... همون بهتر که ردش کردی رفت وگرنه خدانکرده سرطان میگرفتی!!

کمترین SAR رو هم امنیا 2 داره 0.18 که واقعاً عالیه

water_lily_2012
05-12-2010, 23:04
هنوز بین این 5 تا گوشی نتونستید انتخاب کنید. البته نظر من HTC هست

d.b23
07-12-2010, 13:20
samsung Nexus S هم اومد حداقل برو Nexus s بخر

مشخصات این اسمارت فون :

صفحه نمایش 4.0 اینچ با رزولوشن 800×480 پیکسل از نوع مقعر و Super AMOLED و Capacitive و قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ و قابلیت مالتی تاچ ، ضد خش ، ضد اثر انگشت و قابلیت تشخیص دست خط
پردازشگر سری ARM Cortex A8 مدل S5PC110 ساخت سامسونگ با فرکانس قدرت 1 گیگاهرتز و 512 مگابایت RAM و دارای چیپ ست گرافیکی PowerVR SGX540 با قدرت پردازش 90 میلیون triangle در ثانیه
دوربین 5.0 مگاپیکسل با قابلیت اتوفوکوس با فلاش LED و قابلیت تشخیص لبخند ، چهره ، چشمک و Geo-tagging و قابلیت ضبط ویدیو با وضوح 720P HD با 30 فریم در ثانیه
سیستم عامل Google Android نسخه 2.3

حافظه داخلی 16 گیگابایت
فناوری بلوتوث نسخه 2.1 ، فناوری Wi-Fi ( از نوع n یا سرعت بیشتر ) و قابلیت DLNA ، فناوری microUSB نسخه 2.0
فناوری GPS با ساپورت A-GPS
درگاه هدفون 3.5 میلیمتری ، تکنولوژی DNSe در انحصار سامسونگ ، قابلیت پخش فرمتهای ویدیوئی Xvid/DivX و همجنین فایل های ویدیوئی DivX HD به صورت پیش فرض ، قابلیت پخش فرمتهای FLAC و MKV
سنسور Accelerometer جهت چرخش خودکار اینترفیس گوشی و قابلیت Motion ، سنسور ambient light چهت تنظیم خودکار نور صفحه نمایش ، سنسور proximity چهت خاموش شدن خودکار صفحه نمایش در حین مکالمه ، قطب نما
باتری 1500 میلی آمپر با تاک تایم 14 ساعت( 2G ) و 7ساعت ( 3G ) ؛؛؛ آماده به کار 713ساعت ( 2G ) و 428 ساعت ( 3G )
ضخامت 10.9 میلیمتر و وزن 128 گرم

××

The latest hardware meets amazing software

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x136.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Brilliant 4” Contour Display

Need for Speed Shift from EA available on Android Market winter 2010

نقل قول از کاربر عزیز S A M S U N G

HOJ-JAT
07-12-2010, 15:10
راستی مدل htc hd7 هم بسیار پیشرفته زیبا و جال است اون هم یک نگاه بنداز..

roteal2007
07-12-2010, 17:16
آيفون رو انتخاب کردم چون ساپورت عالى داره همين ios 4.2 واسه قديمى ترين گوشيش ريليز شده.از دوربين چى ميخواى? در حد خود 5 عاليه.
اپ استورش رو هم که همه ميشناسن.
مثل سونى اريکسون نيست که گوشى رو بعد 2 سال بگه از رده خارج و منهدمش کنه الان سونى اريکسون p1i دارم.

d.b23
07-12-2010, 21:27
عزیزم ویندوز موبایل در حال حاضر دیگه طرفداری ندار و سیستم عامل جالبی نیست.حالا می خواد HD2 باشه یا Omnia 7 و یا hd7 .
الان دور دوره آندرویده

Help118
08-12-2010, 03:01
متاسفانه گوشیهای نوکیا SAR بالایی دارن و برای سلامتی ضرر دارن
در مقابل گوشیهای سامسونگ SAR فوق العاده پایینی دارن
X6 : 1.11
i9000 : 0.24
x6 تقریباً SAR ش 5 برابر گلکسی هست ... همون بهتر که ردش کردی رفت وگرنه خدانکرده سرطان میگرفتی!!

کمترین SAR رو هم امنیا 2 داره 0.18 که واقعاً عالیه
برترین گوشی نوکیا که سار پایینی داشت N90 خدا بیامرز داشت! که0.29وات بر کلیوگرم در 10گرم بافت بدن در عرض 6 ثانیه بود:31: بعد اون میشه به 6600 اسلاید و بعد اون به 6700 کلاسک اشاره کرد البته ان95معمولی هم از قلم نیوفته
اینجوریام نیستش! درسته سار نوکیا زیاده ولی این مقدار ثبت شده ماکزیمم مقدار بدست آمده تو تستهای آمریکا و اتحادیه اروپاست که بها توجه به IN بودن شبکه و فاصله شما از BTS تشتعع به حداکثر خواهد رسید. که این میزان برای سر و بدن متفاوته. ولی گل گفتی که سامسونگ سارش کمه! نوکیا یکم کم لطفی میکنه
وقتی با ایکس 6 حرف می زدم سرم درد می گرفت با اینکه میزان مکالمم خیلی پایینه ولی تحملش سخت بود. بهترین گوشی ای که داشتم ا95 و 6700 بود. با ان95 هرچقدر هم حرف می زدم طوریم نمی شد. فنلاندی بود.

Help118
08-12-2010, 03:09
samsung Nexus S هم اومد حداقل برو Nexus s بخر

مشخصات این اسمارت فون :

صفحه نمایش 4.0 اینچ با رزولوشن 800×480 پیکسل از نوع مقعر و Super AMOLED و Capacitive و قابلیت نمایش 16 میلیون رنگ و قابلیت مالتی تاچ ، ضد خش ، ضد اثر انگشت و قابلیت تشخیص دست خط
پردازشگر سری ARM Cortex A8 مدل S5PC110 ساخت سامسونگ با فرکانس قدرت 1 گیگاهرتز و 512 مگابایت RAM و دارای چیپ ست گرافیکی PowerVR SGX540 با قدرت پردازش 90 میلیون triangle در ثانیه
دوربین 5.0 مگاپیکسل با قابلیت اتوفوکوس با فلاش LED و قابلیت تشخیص لبخند ، چهره ، چشمک و Geo-tagging و قابلیت ضبط ویدیو با وضوح 720P HD با 30 فریم در ثانیه
سیستم عامل Google Android نسخه 2.3

حافظه داخلی 16 گیگابایت
فناوری بلوتوث نسخه 2.1 ، فناوری Wi-Fi ( از نوع n یا سرعت بیشتر ) و قابلیت DLNA ، فناوری microUSB نسخه 2.0
فناوری GPS با ساپورت A-GPS
درگاه هدفون 3.5 میلیمتری ، تکنولوژی DNSe در انحصار سامسونگ ، قابلیت پخش فرمتهای ویدیوئی Xvid/DivX و همجنین فایل های ویدیوئی DivX HD به صورت پیش فرض ، قابلیت پخش فرمتهای FLAC و MKV
سنسور Accelerometer جهت چرخش خودکار اینترفیس گوشی و قابلیت Motion ، سنسور ambient light چهت تنظیم خودکار نور صفحه نمایش ، سنسور proximity چهت خاموش شدن خودکار صفحه نمایش در حین مکالمه ، قطب نما
باتری 1500 میلی آمپر با تاک تایم 14 ساعت( 2G ) و 7ساعت ( 3G ) ؛؛؛ آماده به کار 713ساعت ( 2G ) و 428 ساعت ( 3G )
ضخامت 10.9 میلیمتر و وزن 128 گرم

××

The latest hardware meets amazing software

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 800x136.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Brilliant 4” Contour Display

Need for Speed Shift from EA available on Android Market winter 2010

نقل قول از کاربر عزیز S A M S U N G

میشه گفت گوشی توپیه ولی هنوز تو بازار ایران نیستش تا بیاد فعلا من با این موردهای ذکر شده سر خواهم کرد!

Help118
08-12-2010, 03:22
ویندوز موبایل رو کلا فراموش کنیم بهتره!:31:

sobin
08-12-2010, 09:17
گوشیش عالیه

hasanmotori
08-12-2010, 10:51
شما ظاهراً همه رو سر کار گزاشتی :13:
بابا یه گوشی میخای بخری :13:
هر چی باید گفته میشدو دوستان گفتن دیگه هیچی بیشتر از این وجود نداره که بخان بگن
از جمع بندی پستها میشه به این نتیجه رسید که بین آیفون و گلکسی یکیرو انتخاب کن ولی ظاهراً با سامسونگ مشکل داری در نتیجه آیفون بگیر خیال خودتو راحت کن

pmforlife
08-12-2010, 14:51
از جمع بندی پستها میشه به این نتیجه رسید که بین آیفون و گلکسی یکیرو انتخاب کن ولی ظاهراً با سامسونگ مشکل داری در نتیجه آیفون بگیر خیال خودتو راحت کن

و در مورد آیفون هم مشکل پولش هست !!!

Help118
09-12-2010, 20:48
سر کار گذاشتم؟!:41: افسوس از این پستتون
اگه متوجه شده باشین نظرسنجی زمان انقضا داره!
همچنان منتظریم تا پایان زمان منقضی

HOJ-JAT
09-12-2010, 21:45
دوست عزیز مشکلت واسه خریدن دیزایر اچدی چی هست؟

Help118
10-12-2010, 14:29
دوست عزیز مشکلت واسه خریدن دیزایر اچدی چی هست؟
بیشتر فارسی نداشتن
مشکل باتری و در رده آخر ال سی دی اون

HOJ-JAT
10-12-2010, 16:28
بیشتر فارسی نداشتن
اون که تا چند وقت دیگه با اپ دیت حل میشه..

مشکل باتری و در رده آخر ال سی دی اون
اگه بخای واسه هر گوشی از اینجور ایرادا بگیری که هیچ وقت نمی تونی هیچی بخری...
بنظ من همینو بگیر خوبه ...

hasanmotori
10-12-2010, 17:03
گه بخای واسه هر گوشی از اینجور ایرادا بگیری که هیچ وقت نمی تونی هیچی بخری...
بنظ من همینو بگیر خوبه ...

ایرادایی که برای دیزایر اچ دی میاره تا حدودی منطقیه ولی اینکه میگه با قیافه گلکسی مشکل دارم اصلاً....

HOJ-JAT
10-12-2010, 17:38
ایرادایی که برای دیزایر اچ دی میاره تا حدودی منطقیه ولی اینکه میگه با قیافه گلکسی مشکل دارم اصلاً....

منم با قیافه گالکسی مشکل دارم....اخه پلاستیکی هست..و زیادی بالای lcd فضای بیخودی هست
بعد گالکسی سنس نداره و همین خیلی ها رو منصرف می کنه...
دیشب یک ویدو از مقایسه محیط کاربری دو گوشی دیدم می تونم بگم تا 70 درصد دیزایر بهتره..مثلا تو منو پخش موزیک...

AMIRICE
10-12-2010, 20:22
نظر من:
1- Apple iPHONE 4
2- hTC Desire HD , SAMSUNG I9000 Galaxy S
3- NOKIA N8
4- Sony Eicsson XPERIA X10

من این تایپیک رو با دقت خوندم و این نظرو دادم
خودم اول قصد خرید SAMSUNG I9000 Galaxy S داشتم اما وقتی تو دستم گرفتم قیافش واقعا تو ذوقم زد وگرنه از لحاظ کارایی و امکانات حرف نداره
حیف این گوشی کاش یه کم روی بدنه گوشی کار کرده بودن که در خور یه گوشی 650 تومنی باشه

بعدش قصد خرید HTC HD7 داشتم که دوستان میگن Windows Mobile بدرد نمیخوره حالا نمیدونم چرا؟؟؟؟؟ فکر کنم روش Android نصب میشه

با این تفاسیر میمونه Desire HD

aRThaS_08
10-12-2010, 20:28
1. iphone
2. desire

همین!

bibak_fa
10-12-2010, 22:25
به نظره من این دوستمون اگه قصد خرید دارن در خرید ایفن 4 یا دیزایر اچ دی شک نکنن.یکی از این دو را بگیرن.
هر دو از بهترین گوشی های بازار هستن
البته اندرویید داره ورژن3 را معرفی میکنه و به نظرم ورژن3 بسیار تکامل یافته باشه

Help118
11-12-2010, 00:11
نظر من:
1- Apple iPHONE 4
2- hTC Desire HD , SAMSUNG I9000 Galaxy S
3- NOKIA N8
4- Sony Eicsson XPERIA X10

من این تایپیک رو با دقت خوندم و این نظرو دادم
خودم اول قصد خرید SAMSUNG I9000 Galaxy S داشتم اما وقتی تو دستم گرفتم قیافش واقعا تو ذوقم زد وگرنه از لحاظ کارایی و امکانات حرف نداره
حیف این گوشی کاش یه کم روی بدنه گوشی کار کرده بودن که در خور یه گوشی 650 تومنی باشه

بعدش قصد خرید HTC HD7 داشتم که دوستان میگن Windows Mobile بدرد نمیخوره حالا نمیدونم چرا؟؟؟؟؟ فکر کنم روش Android نصب میشه

با این تفاسیر میمونه Desire HD

1. iphone
2. desire

همین!

به نظره من این دوستمون اگه قصد خرید دارن در خرید ایفن 4 یا دیزایر اچ دی شک نکنن.یکی از این دو را بگیرن.
هر دو از بهترین گوشی های بازار هستن
البته اندرویید داره ورژن3 را معرفی میکنه و به نظرم ورژن3 بسیار تکامل یافته باشه

خبر از دلمان دادید!:31:

d.b23
12-12-2010, 10:08
یا iphone بگیر یا galaxy s
اگر دیزایر بگیری مطمئن باش پشیمون میشی(مخصوصا با ال سی دی مزخرفی که داره)
یکی از مهم ترین بخش های گوشی ال سی دیش هست مخصوصا وقتی می خوای 600-700 تومن هزینه کنی.

pmforlife
12-12-2010, 20:12
این تایپیک رو از اول تا آخر دنبال میکردم ... مشکل نوکیا تو انتخاب این چند تا گوشی دقیقا مشکل من هم بود ...
البته من که تا مقدار زیادی به گالاکسی متمایل شدم و تو یکی دو هفته آینده به احتمال زیاد همینو میخرم ....

Help118
12-12-2010, 23:36
کسی در مورد کیفیت تاچ و ریسپانس تاچ اسکرین این گوشی ها و مقایسه بین اونا چیزی میدونه؟

d.b23
13-12-2010, 12:18
کسی در مورد کیفیت تاچ و ریسپانس تاچ اسکرین این گوشی ها و مقایسه بین اونا چیزی میدونه؟
تو مقایسه ای که Gsmarena بین آیفون و گلکسی کرده بود نوشته بود عملکرد تاچ گلکسی مثل آیفونه.

sogol6561
14-12-2010, 20:35

شما بعد از ۱۵ صفحه نظرسنجی هنوز نتونستی گوشی بخری.
مگه میخوایی خونه بخری که این همه تحقیق میکنی!!!!!!!:31::31:
ایفون ۴ رو بخر تموم کن بره. 

Atropates
14-12-2010, 23:28
البته من زن هم میگرفتم اینقدر تحقیق نمیکردم ...

Help118
15-12-2010, 01:07
شما بعد از ۱۵ صفحه نظرسنجی هنوز نتونستی گوشی بخری.
مگه میخوایی خونه بخری که این همه تحقیق میکنی!!!!!!!:31::31:
ایفون ۴ رو بخر تموم کن بره.

البته من زن هم میگرفتم اینقدر تحقیق نمیکردم ...

عنایت داشته باشید که این نظرسنجی تاریخ انقضا داره . یک ماهه بوده! بنده تصمیماتمو گرفتم ولی بلاخره تا تموم شدن وقت فرصت برای بحث و نظرسنجی هستش! وقت انقضا رو واسه این کارا گذاشتیم:10:

AMIRICE
15-12-2010, 01:11
الان کدومو انتخاب کردی ؟
من خودم به احتمال زیاد Desire HD بگیرم

HOJ-JAT
15-12-2010, 14:06
اینو حتما ببین یادت نره

bibak_fa
15-12-2010, 20:37
به نظره منم در خرید ایفن4 شک نکنید.
بهترین گوشی با بالاترین کیفیت و همچنین مطمعن باشید تجربه ی بسیار خوبی هم خواهد بود

Yashar Cross
17-12-2010, 20:07
سلام :40:
100% گلكسي بگير...پشيمون نميشي. واگه پول مفت داري برات مهم نيست ايفون.
دوستدار شما ياشار

bibak_fa
17-12-2010, 23:53
بابت ایفن4 کسی پول مفت نمیده.
پول لذت بردن از گوشی و امکانات را میدی
البته اندرویید هم بسیار انتخاب خوبیه و در قبال پولی که میدی امکانات بهتری میگیری

Help118
19-12-2010, 17:12
داریم به آخر آخرهای نظرسنجی می رسیم!

fire159
21-12-2010, 10:26
آیفون 4 خیلی بهتر از گلکسی هست

اما در کل صبر کن میلستون 2 بیاد :5:

Help118
22-12-2010, 15:54
نتیجه نظرسنجی:
بنده هر چهارتا گوشی رو به نحوی برای خونه خریداری کردم جوری که هر کدوم رو به اهالی خونه دادم بهتر بگم برا هر کدوم یکی خریدم جوری که هر وقت هر کدوم رو بخوام سیمکارتمو میندازم!
آیفون
دیزایر اچ دی
ان8
گالاکسی
---
اینا ترتیب انتخاب من بودند
ممنون از دوستانی که در این نظرسنجی شرکت کردند

Lord007
23-12-2010, 22:52
نتیجه نظرسنجی:
بنده هر چهارتا گوشی رو به نحوی برای خونه خریداری کردم جوری که هر کدوم رو به اهالی خونه دادم بهتر بگم برا هر کدوم یکی خریدم جوری که هر وقت هر کدوم رو بخوام سیمکارتمو میندازم!
آیفون
دیزایر اچ دی
ان8
گالاکسی
---
اینا ترتیب انتخاب من بودند
ممنون از دوستانی که در این نظرسنجی شرکت کردند

خوب شما که می تونستی همه رو یک جا داشته باشی دیگه چرا ملتو سرکار گذاشتی؟ :31:
شوخی کردم.همشون مبارک باشه :10:.

Help118
24-12-2010, 23:59
معتقدم این نظرسنجی اگه بوجود نمی اومد کلا پیاده بودم! خیلی چیزها عایدم شد. ملاک تنها خرید گوشی نبود بلکه محکی نیز شد برای اطلاعات دوستان در رابطه با تکنولوژی های موبایل و امکانات گوشی ها و معذالک که خیلی استفاده ها بردیم در مورد خرید گوشی
ممنون از همه دوستان

گرافيكار
25-12-2010, 00:15
ملاک خرید گوشی نبود بلکه محک اطلاعات دوستان در رابطه با تکنولوژی های موبایل و امکانات گوشی ها و معذالک بود
دوست من اين حرفتون به شخصه به من برخورد
ديگر دوستان رو نميدونم
مگه شما معلميد كه دارين از ما امتحان ميگيرين و اطلاعات مارو محك ميزنيد
گوشيهارو خريدين مباركتون
ولي ديگه ميتونستيد اين پست آخر رو نزنيد
ما بپريم به هم با هم كل كل و بحث كنيم شما هم ...
متاسفم

Help118
27-12-2010, 01:27
دوست من اين حرفتون به شخصه به من برخورد
ديگر دوستان رو نميدونم
مگه شما معلميد كه دارين از ما امتحان ميگيرين و اطلاعات مارو محك ميزنيد
گوشيهارو خريدين مباركتون
ولي ديگه ميتونستيد اين پست آخر رو نزنيد
ما بپريم به هم با هم كل كل و بحث كنيم شما هم ...
متاسفم
دوست بسیار عزیزم!
خواهش می کنم از دست من ناراحت نباشید! امر مشتبه و سو تفاهمی پیش آمده!
منظور بنده از اینکه محک اطلاعات شما بود اینی که به ذهن شما خطور کرده نیست!!!!!!!!!!!!
منظور من این بود که خواستم بدونم منی که در مورد این گوشی ها اطلاعات آن چنانی ندارم دوستان و استادان و کاربران محترم چه المان ها و سگمنت ها و پشنهادها و معلومات و مأخوذاتی در رابطه با گوشی های فوق الذکر دارند که بنده را در امر خرید این گوشی یاری کنند!!! میخواستم به اطلاعات خودم اضافه کنم تا بهتر بتونم واسه خرید تصمیم بگیرم! نه اینکه میخواستم خدای ناکرده معلوماتتونو تست کنم! شما همتون استادید و معلم من!! خواهشا این سو تفاهم رو از ذهنتون دور کنید!
نظریات شما دوستان و مقایسه شماها بود که منو در امر خرید یاری کرد وگرنه من خودم چیزی بارم نبود.
آخه چرا اینجوری فکر کردید من واقعا ناراحتم:41:
بازم ممنون

armin_punisher6
27-12-2010, 09:49
من به ترتیب اینطوری انتخاب میکنم:
Iphone 4
Desire hd
galaxy s
n8
x10

d.b23
27-12-2010, 12:06
بالاخره ما که نفهمیدیم تو چی خریدی؟:19:

armin_punisher6
27-12-2010, 13:24
کیو میگین؟

fire159
27-12-2010, 14:20

بی خیال

کلا" همه سر کار بودین :27:

Help118
28-12-2010, 20:42

بی خیال

کلا" همه سر کار بودین :27:

کیو میگین؟

بنده برای خودم با تمام ابهت آیفون 4 رو پسند کردم!!!
و گوشی های دیگه ای هم برای خونمون برای بچه ها تهیه کردیم دیزایر اچ دی و ایکس 10 و ان 8 و گلکسی که هر وقت بخوام یه لقمه از هر کدومشون خواهم زد ولی آیفون خودم یه چیز دیگس!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Help118
29-12-2010, 15:17
سامسونگ هم اکثرا داره ظریف کاری می کنه! بر عکس نوکیا! دوربینی که نوکیا با دببدبه و کب کبه رو گوشی هاش مثل ان8 میزاره برعکس سامسونگ زیاد بهش نمی رسه حالا از نظر ظاهری هم بگیم همینطوره ولی ظریف کاری سامسونگ بهتره

moeenn
29-12-2010, 18:09
میشه بیشتر از آیفون 4 خودت بگی؟شاید خریدم.

tanatos
29-12-2010, 20:09
ببینید اول باید روشن بشه که این نظرسنجی راه افتاده تا این داداشمون گوشی بخره یا نه میخواد یه چیزهای دیگه ای رو روشن کنه!
اگه قراره گوشی این نظرسنجی برای انتخاب گوشی کمکتون کنه بهتره نظرات خودتون از جمله معایب و مزایای مورد نظر خوتون رو بگید. من به یه چیز معتقدم و همیشه هم گفتم مزایا و معایب از دید هر کسی متفاوتند.
اما اگه این فقط یه نظرسنجیه برای دونستن نظرات این و باید از اولش روشن میکردین.

Help118
30-12-2010, 03:49
ببینید اول باید روشن بشه که این نظرسنجی راه افتاده تا این داداشمون گوشی بخره یا نه میخواد یه چیزهای دیگه ای رو روشن کنه!
اگه قراره گوشی این نظرسنجی برای انتخاب گوشی کمکتون کنه بهتره نظرات خودتون از جمله معایب و مزایای مورد نظر خوتون رو بگید. من به یه چیز معتقدم و همیشه هم گفتم مزایا و معایب از دید هر کسی متفاوتند.
اما اگه این فقط یه نظرسنجیه برای دونستن نظرات این و باید از اولش روشن میکردین.
خوب بر منکرش نعلت!
بر اساس نظرسنجی ها بنده برای خودم آیفون رو انتخاب کردم و داریم استفاده می کنیم!
حالا منظور شما چیه من نفهمیدم:10:
نظرسنجی برای این انجام میشه که هر کس نظرشخصی خودشو بیان کنه. فهمیده بشه که معایب و مزایایی که داره از دید همگان چیه وبر اساس این نظرسنجی ها به یه نقطه مشترک برسیم! که نظرسنجی عمومی دال بر این بود

Help118
02-01-2011, 00:07
در مورد دوستانی که به ان 8 نظر خرید دارند توصیه می کنم که یه تجدید نظری در مورد خرید داشته باشند!

Atropates
04-01-2011, 22:32
در مورد دوستانی که به ان 8 نظر خرید دارند توصیه می کنم که یه تجدید نظری در مورد خرید داشته باشند!

دوست عزیز شما هم بر این اعتقادید که اگه دوربین N8 رو ازش بگیری میشه یه گوشی 200 هزار تومنی؟ یا چیز دیگه؟

Help118
10-01-2011, 22:13
دوست عزیز شما هم بر این اعتقادید که اگه دوربین N8 رو ازش بگیری میشه یه گوشی 200 هزار تومنی؟ یا چیز دیگه؟
اینجوریام نیست!
مشکلات نرم افزاری و سخت افزاری که از این گوشی گزارش داده شده و هی میشه یکم درآوره
مثالهایی عرض می کنم
1.بعضی از گوشی ها موقع خاموش شدن و به شارژ زدن دیگه روشن نشدند که ایراد میگن از خط تولید بود هو نمیشه گفت کاملا برطرف شده شاید بازم باشه
2.تایپ دو انگشتی بر خلاف وعده های نوکیا مبنی بر مولتی تاچ بودنش وجود نداره
3.ضخامت گوشی در مقایسه با رقبا قابل قبول نیست
4.باتری گوشی زیاد قوی نیست
5.خوانایی گوشی زیر نور آفتاب چندان دل انگیز نیست
6.USB on the go فقط فرمت FAT رو ساپورت داره فت هم برای هارد تا 2 یا 4 گیگ فکر کنم مهیاست! سیستم فایلی برای داسه. و نمی دونم فلش های حجم بالا رو باز می کنه یا نه. فیلم های فول اچ دی بالای 4 گیگ رو گفتن کلا بیخیال باید شد
7.بعضی مشکلات نرم افزاری دیگه که هی ذکر می کنن و بنده حضور ذهن ندارم که تازگی ها آپ دیتی از برنامه هاش اومده بود
8.نوشته بوندن مروگرش ایراداتی داره
و....
کلا من از ان8 انتظارات زیادی داشتم

maziarzar
11-01-2011, 13:36
1گوشی کامل وجود نداره
2 نوکیا تا به حال گوشی های رو که داده پر مشکل وعیراد ونقص بوده که به وسیله یه اپدیت وفریمور جدید اون مشکلات رو حل کرده
به نظر من ان8 بعد از گالکسی بهترینه
ایفون درواقع پشتیبانی نرم افزاری بهتری داره وبس

Help118
12-01-2011, 17:43
من این فرمایش شما رو قبول دارم هیچ چیز کامل نیست و هیچ چیز بی نقص نیست. گوشی های موبایل هم همینطور هستش. اپل با اون همه دبدبه و کبکبه که داشت مشکل صفرشدن لحظه ای آنتن موبایل رو هنگام تماس دست با قسمت نوار فلزی گوشیه پایین گوشی رو برآورد نکرده بود و کلی آبروریزی بود ولی با این حال باید بگم صحبت بین بهتر و بهترینه یا بدتر و بدترین. با اینکه اهل نوکیا بودم و بازم استفاده می کنم ولی بی تعصب بگم ایراداتش کم نبوده نسبت به سایر برندهای مشهور(همه برندها رو نگفتم فقط خاص)
اینقده وقفه برای ریلیز ان 8 و این همه سرو صدا آخرش هر روز یه مشکل براش شایع میشه... بنده عرضم این بود همین وبس

Help118
27-01-2011, 00:36
دوستانی که این نظرسنجی رو مشاهده کردند باید بدونند که این نظرسنجی حالت انتخاب چند گزینه رو باهم داشت یعننی ممکنه بعضی از دوستان به یه مورد بیشتر رای داده باشند ولی کلا
آیفون و دیزایر اچ دی موارد خیلی خوبی بودند
بعدش ان8 و ایکس 10
سامسونگ هم که یلییه البیته واسه خودش!

masuod15
10-08-2015, 23:34
سلام دوستان...بنده یک z3 dual دارم میخوام با یگ 5s 16g معاوضه کنم.ولی هنوز دو دلم.بنظر شما معاوضه کنم یا نه؟

a_bayan
11-08-2015, 02:55
سلام دوستان...بنده یک z3 dual دارم میخوام با یگ 5s 16g معاوضه کنم.ولی هنوز دو دلم.بنظر شما معاوضه کنم یا نه؟
سلام.تاپیک زیر خاکیه مال حدود 5 سال پیشه...
اما بهر حال زد3 خیلی قوی تر از ایفون 5اس هستش اگه ایفون 6 بود میشد بهش فکر کرد که اون هم چیز شاخی نیست.

از گوشیتون لذت ببرید

Sent from my GT-I9082