PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سوال در مورد onyx trees

night lord
22-11-2010, 23:34
سلام دوستان من چند وقت پیش چنتا پک درخت و گلو گیاه تو اینترنت دیدم به نام onyx trees دانلودشون کردم.
نوشته بود درختهای کم حجم برای 3dmax (یچیزی مثل vraymesh خودمون)
1 .حالا اینارو چجوری باید تو کارام استفاده کنم؟
2 .اینا برای max 2009 و max 2010 هستن . من از مکس 2011 استفاده میکنم , میتونم از اینا تو 2011 استفاده کنم؟

mojtaba_14
23-11-2010, 09:52
من یه چیزی به اسم onyx tree دارم که یه جور نرم افزاره،که درخت ایجاد می کنه،روش کارشم اینجوریه که نرم افزار رو باز می کنی و پارامتر های دیفالت رو تغییر میدی،تا به یه شکل مناسب کارت برسی بعد خروجیه 3ds می گیری تو مکس یا هر نرم افزاری که 3ds میشه توش وارد کرد،import می کنی،می شه یه object که قسمتهای متفاوتش،متریال آی دی های مختلف دارن و می تونی راحت به برگها و شاخه ها متریال جدا گانه بدی.
اگه اونی که گرفتی نرم افزاره اینجوری که گفتم کار می کنه و درختاش خیلی سبک تر از درختهای archmodel می شن.
اگه پسوند فایلت .bro یا conیا pal باشه یعنی پارامترهایی که می شه تو onyx tree وارد کرد و از اونا استفاده کرد و خروجی گرفت.
اگه چیز دیگه ای بود هم بگو تا یاد بگیریم!

night lord
23-11-2010, 10:46
من یه چیزی به اسم onyx tree دارم که یه جور نرم افزاره،که درخت ایجاد می کنه،روش کارشم اینجوریه که نرم افزار رو باز می کنی و پارامتر های دیفالت رو تغییر میدی،تا به یه شکل مناسب کارت برسی بعد خروجیه 3ds می گیری تو مکس یا هر نرم افزاری که 3ds میشه توش وارد کرد،import می کنی،می شه یه object که قسمتهای متفاوتش،متریال آی دی های مختلف دارن و می تونی راحت به برگها و شاخه ها متریال جدا گانه بدی.
اگه اونی که گرفتی نرم افزاره اینجوری که گفتم کار می کنه و درختاش خیلی سبک تر از درختهای archmodel می شن.
اگه پسوند فایلت .bro یا conیا pal باشه یعنی پارامترهایی که می شه تو onyx tree وارد کرد و از اونا استفاده کرد و خروجی گرفت.
اگه چیز دیگه ای بود هم بگو تا یاد بگیریم!

آره برا منم onyx tree هستش . راستش من فکر میکردم آبجکت آماده درخت باید باشه ولی وقتی بازش کردم چیزی پیدا نکردم . بیشتر شبیه برنامه بود . اول فک کردم اشتباهی دانلود کردم . خوب شد پاکش نکردم .

دمت گرم . باهاش ور میرم ببینم چی میشه تا هالا باهاش کار نکردم

N O V A L I S
23-11-2010, 11:55
پلاگینش رو هم که نصب کنی راحت می تونی با فرمت خودش درخت یاگل و گیاهی که می سازی رو وارد برنامه کنی..
یه سری برنامه ی جانبی هم برای ساختن و گل و چمن و.. داره..
یه نکته ی خیلی جالب اش شبیه سازی باد تو انیمیشن هست که شاخ و برگ درختی که می سازی با شدت بادی که تعیین می کنی خیلی زیبا و واقعی حرکت می کنند..

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]