PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل سخت پسندی....

آقا مهندس
22-11-2010, 16:40
سلام....راستش خودمم نمیدونم مشکلم چیه...وسواس ندارم ها....اما خیلی سخت پسند ام.......مخصوصا تو لباس خریدن...اصلا برام مهم نیست که مارک دار باشه...یا از فلان مغازه بگریم..یا فلان پاساژ.....من اصلا نمیتونم انتخاب کنم.....تو هرچیزی بالاخره یه ایرادی پیدا میکنم...مثلا میگم همه چیش خوبه...رنگ دوختش بده...یا اینجاش این شکلیه.........خودمم دیگه کلافه شدم.....آخه نه برام مهمه که په مارکی باشه....نه برام مهمه که اینو میپوشم کی میخواد ببینه.....نه برام مهمه که قیمتش چی باشه......خودمم نمیدونم..به دلم نمیشه..وسواس ندارم ها....نمیدونم چیه.....مثلا میرم خرید....اول که فروشنده و نحو برخوردش رو نگاه میکنم به دلم نشینه اصلا جنسارو نگاه نمیکنم...مرحله بعد انتخاب پوشاکه....اگه اگه اگه یه چیزی رو انتخاب کنم....(خیلی بعیده)...تازه باید بپوشم و ببینم بهم میاد یا نه.....و تا باقی قضایا......

مثلا همین الان من واجب واجب کفش میخوام..اما نمیتونم بخرم....چیزی چشمم رو نمیگیره...
یا سر خرید شلوار جین که نگو.....معمولا با گریه فروشنده خرید من تموم میشه....:31:..جدی میگم...بنده خدا اشکش در میاد......مثلا یه بار رفتم تو یه مغازه ای...یه پسری بود تقریبا همسن های خودم...گفت شلوار چه رنگی میخوای من گفتم اون نشون داد..2-3 تایی نشون داد .خلاصه دیدم من بخرش نیستم تشکر کردم اومدم بیرون فروشنده گفت من اگه نتونم بهت بفروشم فروشنده نیستم....گفتم بیخیال..گفت نه.....اینطوری براتون بگم که کل ویترینش رو نشونم داد..دونه به دونه....رفت از مغازه های کناری هم مدل های دیگه گرفت نشون داد من هیچکدوم رو نتونستم انتخاب کنم....داشتم میرفتم بیرون روی میز یارو یه کوه شلوار بود...من کلی معذرت خواهی کردم...خود پسره دیگه کچل شده بود........

همه جایی هم رفتم...شرق...غرب..شمال ..جنوب......همه مرکاز خرید رو دیدم....اما نمیدونم چرا با سلیقه من لباسی نیست..........

حالا از بحث لباس بیاییم بیرون....تاحالا برام پیش نیومده اما میترسم توی مسائل دیگه...مسائل مهم تر زندگیم هم این سخت سلیقه ایم رو داشته باشم....
ممنون میشم راهنمایی..کمکی....از دستتون بر میاد انجام بدید..:20:

kiarash3500
22-11-2010, 21:23
به نظر من شما یه وسواس خفیف دارین...

Old_Chater
22-11-2010, 21:45
ميتونه يه افسردگي پنهان باشه كه داره خودشو اينجوري نشون ميده خودتو به يه روانشناس نشون بده

آقا مهندس
22-11-2010, 23:30
به نظر من شما یه وسواس خفیف دارین... نه من وسواس ندارم....وسواس برای زمانی هست که بگم میخوام فلان چیز دقیقا همون شکلی باشه...من اصلا برام مهم نیست...نمیتونم انتخاب کنم......بهاطر همین هم چند بار تو حرفام تاکید کردم که وسواس نیست...

ميتونه يه افسردگي پنهان باشه كه داره خودشو اينجوري نشون ميده خودتو به يه روانشناس نشون بدهممنون.
دوستان دیگه نظر بهتری ندارن..؟؟

MIG
24-11-2010, 07:12
دوست عزیز اگه براتون ممکنه به یه مرکز مشاوره یا روانشناس مراجعه کنید.چیز سختی نیست. اینطوری خودتونم راحت تر میشید.