PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این مشکل از کجاست؟؟؟؟؟

ATA FARZADI
22-11-2010, 15:14
دوستان تو ویندوز چند وقتی هست که به این مشکل بر خوردم

هر وقت میخوام خاموش کنم این پیغام میاد

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشکل خاصی نداره

فقط مشکل اینجا اینه که حتما باید این end now رو بزنم خاموش بشه که اگه یه وقتی عجله داشته باشم

یادم بره بزنم کامپیوتر همیجور روشن میمونه

اگه راه حلی داره لطف کنید راهنماییم بکنید

aliupdate
22-11-2010, 15:31
سلام
شما کدوم یک از این برنامه ها رو سیستمتون نصبه؟ Office 2003 یا Nero

Ghaioom
22-11-2010, 15:31
سلام
یه چیزی تو task manager هست که نمیزاره ویندوز خاموش بشه گاهی برنامه ها اینطورین مثل اون بالاش نوشته WMS idle . این نمیزاره کامپیوتر خاموش بشه شما باید هی اون end now رو بزنی.

اینجا مثل اینکه درباره این wms idle نوشته.

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

موفق باشید.

SURIV
23-11-2010, 00:30
اگه برنامه ای هست که موقع خاموش شدن ویندوز بسته نمیشه این ترفند شاید کمک کنه:
1. به start منو رفته بر روی Run کلیک کنید و تایپ کنید Regedit و بعد Enter را بزنید
2. در رجیستری به مسیر زیر بروید: HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop
3. در سمت راست صفحه مقدار AutoEndTasks را پیدا کنید و بر روی آن دبل کلیک کرده و مقدار آنرا برابر 1 قرار دهید.
4. در سمت راست صفحه مقدار HungAppTimeout را پیدا کنید و بر روی آن دبل کلیک کرده و مقدار آنرا برابر 2000 قرار دهید.
5. در سمت راست صفحه مقدار WaitToKillAppTimeout را پیدا کنید و بر روی آن دبل کلیک کرده و مقدار آنرا برابر 8000 قرار دهید.
6. سیستم را ریستارت کنید و نتیجه را ببینید.
البته قسمت 3 مهمتر از قسمتهای 4 و 5 هست و می تونین قسمتهای 4 و 5 رو انجام ندین ولی اگه انجامشون بدین سرعت سیستم رو بهتر می کنن.

ATA FARZADI
23-11-2010, 10:15
سلام
شما کدوم یک از این برنامه ها رو سیستمتون نصبه؟ Office 2003 یا Nero

آفیس 2007 نصب دارم - و nero 7

---------- Post added at 10:15 AM ---------- Previous post was at 10:13 AM ----------

سلام
یه چیزی تو task manager هست که نمیزاره ویندوز خاموش بشه گاهی برنامه ها اینطورین مثل اون بالاش نوشته WMS idle . این نمیزاره کامپیوتر خاموش بشه شما باید هی اون end now رو بزنی.

اینجا مثل اینکه درباره این wms idle نوشته.

موفق باشید.

راه حلی هم نگفته

ATA FARZADI
23-11-2010, 19:07
دوستان مشکل قابل رفع هست یا حتماً ویندوز عوض کنم

aliupdate
23-11-2010, 21:00
این مشکل به خاطر Office یا Nero پیش میاد سعی کنید افیس رو Repair کنید و Nero رو هم پاک و نسخه ی جدیدش رو نصب کنید به Outlook هم یه نگاهی بندازید شاید مشکل از اون باشه.

SURIV
24-11-2010, 01:43
من از office 2007 استفاده می کنم و همچین مشکلی تا حالا ندیدم (از نرو استفاده نمی کنم)
توصیه می کنم اگه مطمئن شدین مشکل از نرو هست اونو حذف کرده و به جاش از ashampoo burning studio استفاده کنید
اون کاری که من گفتم رو انجام دادین؟!

maziar_sherman
15-01-2011, 11:44
:11:
اگه برنامه ای هست که موقع خاموش شدن ویندوز بسته نمیشه این ترفند شاید کمک کنه:
1. به start منو رفته بر روی Run کلیک کنید و تایپ کنید Regedit و بعد Enter را بزنید
2. در رجیستری به مسیر زیر بروید: HKEY_CURRENT_USER\Control Panel\Desktop
3. در سمت راست صفحه مقدار AutoEndTasks را پیدا کنید و بر روی آن دبل کلیک کرده و مقدار آنرا برابر 1 قرار دهید.
4. در سمت راست صفحه مقدار HungAppTimeout را پیدا کنید و بر روی آن دبل کلیک کرده و مقدار آنرا برابر 2000 قرار دهید.
5. در سمت راست صفحه مقدار WaitToKillAppTimeout را پیدا کنید و بر روی آن دبل کلیک کرده و مقدار آنرا برابر 8000 قرار دهید.
6. سیستم را ریستارت کنید و نتیجه را ببینید.
البته قسمت 3 مهمتر از قسمتهای 4 و 5 هست و می تونین قسمتهای 4 و 5 رو انجام ندین ولی اگه انجامشون بدین سرعت سیستم رو بهتر می کنن.
سلام
ممنونم دوست من
من هم نرو و هم افيس دارم.با اين ترفند مشكلم حل شد
اميدوارم بتونم با تنها سهميه ام تشكر ازت تشكر كرده باشم

djsystem
15-01-2011, 23:05
فکر کنم اینجا توضیح داده