PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : یه مشکل خفن!!!

atiye
12-05-2006, 17:31
سلام
متاسفانه دچار یه مشکل شدم.هر چیزی رو که باز میکنم برنامه , مرورگر و یا حتی مسنجر چه موقع آنلاین بودن چه در حالت معمولی موقعی که روی _ میزنم تا صفحه در نوار پاین صفحه(استتوز؟) قرار بگیره نمیره در واقع غیب میشه.
برای اینکه بتونم بیارمش باید کنترل آلت دلیت رو بزنم و بعد از باز شدن اون پنجره از داخل اون صفحات رو بیارم و یا حتی پنجره های مسنجر.
یه مشکل دیگه اینکه لنگویج بارم هم از سمت راست به سمت چپ رفته و هر کاری میکنم تغییر نمیکنه میشه حذفش کرد اما با حذف شدنش یه مشکل دیگه پیش میاد.در سمت چپ یه سری شورت کات برنامه رو دارم اگه لنگویج بار رو حذف کنم اون فلش کنار اونها ناپدید میشه و کلا همه برنامه ها روی نوار پایین صفحه قرار میگیره.
اگه روی این نوار کلیک راست کنم و بخوام لنگویج بار رو ببندم کلا نوار پایین صفحه غیب میشه و در صورتیکه دوباره لنگویج بار رو فعال کنم روی دسکتاپ میاد.
این مشکل از امروز پیدا شده و من به چیزی اصلا دست نزدم.ممنون میشم اگه کسی بتونه کمک کنه

atiye
31-05-2006, 18:08
یعنی واقعا یه نفرم پیدا نمیشه که مشکل ما رو بتونه حل کنه؟؟؟

siavash_ahmadpour
31-05-2006, 18:43
من تاحالا با این مشکل روبرو نشدم ولی ببینم Lock taskbar ت روشنه یا خاموش اگه خاموشه روشنش کن باهاش ور برو شاید درست شه برای اینکه بین پنجره ها هم حرکت کنی از alt+tab استفاده کن راحت تره

zendegi
31-05-2006, 19:24
سيستمتو يه بار با آنتي ويروس آپديت شده اسكن كن...

esool
01-06-2006, 17:08
اين جور مشكل ها فقط با استفاده از System Restore ويندوز حل ميشه فقط بايد يه كم شانس داشته باشي كه بتوني Windows رو به حالت قبل برگردوني
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]