PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فکر کنم ویروسی شدم.

B.J.U
21-11-2010, 19:46
با سلام
خدمت دوستان.
من چند وقتی هس که سیستمم خیلی کند شده و همه ی فایل هارو خیلی کند باز میکنه.
در حالی که قبلا همچین مشکلی نداشم.
فلشم هم تا همین چند روز پیش 1.5 گیگ جی خالی داشت ولی الان 139 گیگ جای خالی داره.هیچ چیز جدیدی هم توش نریختم
آنتی ویروس هم کسپر دارم ولی آپدیت نیست چون حوصله ی آپدیت شدنش رو ندارم با اینترنت ذغالی.
اگه میشه بگید چرا کند شده و یه آنی ویروس سبک و قوی هم بگید.

AlexanderMahone
21-11-2010, 21:06
با سلام
خدمت دوستان.
من چند وقتی هس که سیستمم خیلی کند شده و همه ی فایل هارو خیلی کند باز میکنه.
در حالی که قبلا همچین مشکلی نداشم.
فلشم هم تا همین چند روز پیش 1.5 گیگ جی خالی داشت ولی الان 139 گیگ جای خالی داره.هیچ چیز جدیدی هم توش نریختم
آنتی ویروس هم کسپر دارم ولی آپدیت نیست چون حوصله ی آپدیت شدنش رو ندارم با اینترنت ذغالی.
اگه میشه بگید چرا کند شده و یه آنی ویروس سبک و قوی هم بگید.

سلام اولا که هر ضد ویروسی باید اپدیت بشه درسته سرعت پایینه ولی میتونین با رفتن به کافی نت بسته اخرین اپدیت رو دانلود کنید حداقل جمعه تا جمعه و روی سیستم اپدیتش رو پیاده کنید.اخه ممکنه کلی ویروس مختلف گرفته باشی چون هم اینترنت+فلش+انتی ویروس بدون اپدیت = پارتی ویروس ها اونم خفن:10:
انتی ویروس های که من پیشنهاد میکنم :نورتون اینترنت سیکیوریتی 2011 یا نورتون 360 ورژن4 .و Prevx که رایگانه و انلاین عمل میکنه حتی با سرعت کم ببخشید تکنولوژی ابری رو داره .اف سیکیور 2011 هم عالیه . راستی Malwarebytes Anti-Malware هم خیلی عالی جواب میده زود اپدیت میشه سرعت رو نمیگیره کمدرد سر هم هست
ضمنا من با نورتون تجربه خوبی رو دارم گارد پرقدرتی رو ایجاد میکنه اعجوبه ای هست نورتون رو پیشنهاد اصلی من بدون البته از اون چند تای دیگه هم میتونی استفاده کنی . سرعت سیستم و نت رو اصلا کم نمیکنه قدرتش بیشتر شده سرعت اپدیتش خیلی بالاس با یه بار تریال ریست کردن کلی استفاده ازش میکنی پشتیبانیش حرف نداره و مثل کاسپر و اویرا نمیخواد وقت بزاری که کلیدهای فعال رو پیدا کنی فقط نصب کن کرک کن اپدیت کن اسکن بزن دیگه طرفش نرو خودش کارشو بلده :40: راستی ویندوز رو از اول نصب کن و تا نصب شد نورتون 2011 بریز و بعد برنامه های مورد نیازت اگر خواستی برنامه های خوبی رو میتونم بهت معرفی کنم . بای:11:

B.J.U
22-11-2010, 14:06
باشه
ممنون

vista7
24-11-2010, 21:32
شما فعلا بهتره سیستمتون رو با Malwarebytes Anti-Malware اسکن کنید ، بعد این برنامه رو نصب کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

(برای فلشتون خوبه)

بعدش هم یه وین عوض کنید و یه آنتی ویروس قوی مثل AntiVir بریزید

موفق باشید :40:

SURIV
25-11-2010, 14:37
ممکنه سیستم به virut آلوده شده باشه که با هربار اجرای فایلهای اجرایی اجرا میشه.